«

»

Сен 12 2018

Распечатать Запись

Стартувало народне голосування за найкращий проект «Ярмарку добросусідства-2018»

На Дніпропетровщині визначають найліпші проекти, які втілили громади у 2018 році. Кращі ініціативи обирають з 60 заявок від територіальних об’єднань області. Приєднатися до голосування може кожен бажаючий, повідомили в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Конкурс на кращий проект – частина «Ярмарку добросусідства», який проводиться вже вдруге. Цього року ми отримали 177 заявок від громад, більшість з яких стосуються освіти, розвитку інфраструктури, творчих ініціатив. Лідери за кількістю поданих проектів — Межівська, Криничанська та Троїцька громади», — повідомила директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Оргкомітет відібрав 60 проектів у 12 сферах – соціальній, освітній, медичній тощо. При виборі звертали увагу на суспільний резонанс проекту, економічний ефект впровадження в громаді та регіональну значущість.

Переможців визначить народне голосування, яке триватиме до 14 вересня. На них чекають призові кубки та навчання зі стратегічного розвитку в Польщі.

Для голосування необхідно перейти за посиланням та обрати найкращий проект у кожній з 12 номінацій. Оприлюднення результатів народного голосування відбудеться 26 вересня під час «Ярмарку добросусідства-2018».

У 2017 році на такому форумі об’єднані територіальні громади презентували 57 проектів, які їм вдалося втілити завдяки Стратегії децентралізації Дніпропетровщини.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/41930

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.