«

»

Июл 31 2018

Распечатать Запись

В Нікополі пройшла акція «Ні – торгівлі людьми!»

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми за ініціативою Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні у всіх областях нашої держави була проведена інформаційна акція «Лабіринт можливостей».

Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді також залучився до відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та провів 30 липня акцію «Ні – торгівлі людьми!». В ній приймали участь фахівці із соціальної роботи НМЦСССДМ, юристи центру безоплатної вторинної правової допомоги, спеціалісти «Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги жертвам гендерно-обумовленого насилля міста Нікополя та Нікопольської району» ФНООН. Вони роздавали буклети, номера телефонів та розповідали, куди можна звертатися за допомогою в разі необхідності.

Як правило, громадяни потрапляють у небезпечні ситуації, коли погоджуються на сумнівні вакансії та надто привабливі умови праці. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, злочинці ошукують їх та експлуатують. Метою торгівлі людьми може бути: трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, продаж дитини, сурогатне материнство.

Однак, не дивлячись на значну кількість інформації стосовно цього явища у засобах масової інформації та підвищення обізнаності серед широкого загалу, багато громадян, які постраждали від торгівлі людьми, не усвідомлюють того, що те, що з ними трапилось, є злочином, а вони – потерпілими. Відповідно до законодавства, торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Якщо хтось постраждав від торгівлі людьми, то може звернутися за допомогою в Нікопольський міський центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді (вул. Електрометалургів, 17/1), у відділ сім’ї, молоді та дошкільної освіти за (вул. Електрометалургів, 17/1) та в поліцію (вул. Станіславського, 1).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/40397

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.