«

»

Июл 30 2018

Распечатать Запись

Запорізьку трасу оновлюють вперше за роки незалежності України

У розпалі другий етап капремонту автомагістралі національного значення Н-08, яка з’єднує Дніпро та Запоріжжя. Дорожники працюють ударними темпами. Наразі укладають верхній шар асфальту на межі із Солонянським районом. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко переконаний, що серед змін, які відбуваються в державі, – і якісне оновлення національних доріг. На Дніпропетровщині у 2017 році відремонтували майже 70 км доріг державного значення у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. Роботи продовжуються й у 2018-му. Наразі робота кипить на трасі Н-08 Дніпро-Запоріжжя», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Зараз роботи ведуться на двох ділянках у напрямку Дніпра. Одна підрядна організація працює на лівій смузі дорожнього руху в районі села Василівка. Інша – на правому боці шосе: від повороту на Кривий Ріг до села Братське.
Дорожники вже провели холодне фрезування покриття та уклали вирівнюючий шар із щільного крупнозернистого асфальтобетону. Тепер на часі – верхній шар з щебенево-мастикової суміші.
«На Запоріжжя їжджу частенько. Добре пам’ятаю, якою була ця дорога. Розбита, годі й казати. До сусідньої області діставався за півтори години. Зараз 20 хвилин – і там. Дорога рівна, європейської якості. Молодці хлопці, добре ремонтують. Дуже їм вдячний», – подякував водій Олександр Откидач.
Перший етап ремонту ділянки автодороги загального користування державного значення Н-08 Дніпро-Запоріжжя стартував у 2017-му. Торік оновили 16 км шляху, цьогоріч планують відремонтувати ще до 20-ти. Це має забезпечити безперешкодний рух транспорту.
Щодобово запорізькою трасою проїздить майже 12 тисяч автомобілів, третина з них – вантажівки.
Таке глобальне оновлення автомагістралі – вперше за роки незалежності України. Загальна його вартість – більше 1 млрд грн.
Які ще дороги державного значення ремонтують цьогоріч в області, – тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/40389

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.