«

»

Окт 04 2019

Распечатать Запись

Привітання з Днем Вчителя від міського голови Фісака Андрія Петровича

Шановні освітяни!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Цей день стосується кожного з нас, бо викликає спогади про шкільну пору, улюбленого вчителя, порадника, наставника. Адже Ви відкрили нам двері до країни знань, подарували першу путівку у життя.

Бути педагогом означає самовіддано служити двом вічним цінностям — просвіті та гуманності.

Всі хто сьогодні працює на освітній ниві Нікополя — вчителі за визначенням і покликанням. А це — близько трьох тисяч професіоналів: педагогів, вихователів, працівників позашкільних навчальних закладів.

Про Ваші високі досягнення свідчать перемоги нікопольських учнів в олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів з різних предметів.

Щороку випускники шкіл нашого міста стають студентами найпрестижніших вузів України. За Ваші безмежні старання ми кожен рік відзначаємо грошовими преміями десятьох кращих вчителів Нікополя, маємо лауреата обласної премії.

У цьому році ми зробили все можливе, аби підтримати та примножити Ваші здобутки. Спільними зусиллями, не дивлячись на складну економічну ситуацію, нам вдалося зберегти мережу освітніх закладів Нікополя. Разом з тим, ми вдвічі збільшили фінансування освітньої галузі для покращення умов навчання наших дітей та гідної праці педагогів.

Дорогі освітяни! Я вдячний Вам за самовіддану працю та високий професіоналізм, за те, що навчаєте наших дітей не тільки наукам, а й людяності, відповідальності, самостійності.

У цей святковий день бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і вдячних учнів. Успіхів Вам у всіх починаннях та здійснення найзаповітніших бажань!

З повагою,
Андрій ФІСАК
Нікопольський міський голова

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/50407

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.