Дневной архив: 13 марта 2020

Мар 13 2020

Увага. Інформація про запобігання коронавірусу

Керуючись постановою КМУ  від 11.3.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з урахуванням рішення Нікопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020р  просимо громадян міста утриматись від особистих звернень до управління соціальної політики без крайньої потреби.

Всю необхідну інформацію можна отримати по телефонам:

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!   БУДЬТЕ ВСІ ЗДОРОВІ!!!

Управління соціальної політики

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53896

Мар 13 2020

У Нікополі працюватиме судова охорона

Служба судової охорони – це державний орган у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку у судах.

Служба судової охорони здійснює підтримку громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також охорону приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, виконує функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу в суді.

На Дніпропетровщині вже вісім установ системи правосуддя знаходяться під пильною охороною Служби судової охорони. Охороняються приміщення Дніпровського апеляційного суду Дніпропетровської області, Центрального господарського апеляційного суду, Третього апеляційного адміністративного суду, Дніпропетровського окружного апеляційний суду, Господарського суду Дніпропетровської області, Самарського, Бабушкінського та Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська та з 16 березня і Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

З початку 2020 року співробітники Служби судової охорони у Дніпропетровській області виявили та не допустили пронесення до приміщень судів 620 заборонених предметів: з них 307 ножів, 108 пристроїв для відстрілу гумових куль, 197 газових балончиків, 4 електрошокери, 2 гумові палки та 2 небезпечні бритви.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53893

Мар 13 2020

Для нікопольських підприємців провели тренінг з написання бізнес- проектів

13 березня у виконкомі пройшов тренінг – семінар з написання бізнес- проектів для підприємців нашого міста. Експерт з питань місцево-економічного розвитку (м.Київ) Анжеліка Близнюк докладно розповіла як написати бізнес план та презентувати його. Три години поспіль учасники семінару вчились складати кошторис витрат, обмінювались досвідом та   отримували відповіді на свої запитання.

Маємо надію, що слухачі семінару візьмуть участь у конкурсі бізнес-проектів, який оголошується з 16 березня по 17 квітня 2020 року (включно).

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53890

Мар 13 2020

Бізнес-курс «Mesh» стартує у Никополі

11 березня в Нікополі розпочався набір учасників на бізнес-курс «Mesh», який навчатиме прогресивну молодь: — основам маркетингу, формуванню підприємницької культури; — інструментам персонального брендингу; — навичкам ефективного управління бюджетом; — мистецтву онлайн та офлайн комунікації; — порадам щодо створення власного стартапу під керівництвом менторів;

Структура курсу вміщуватиме 8 лекцій. Кожного заняття будуть організовані виступи теоретиків та практиків різних бізнес-тем. Саме тому, головний лозунг «Mesh» — «Місце, де теорія і практика розмовляють єдиною мовою».

На студентів чекають практичні поради підприємців, тренерів та експертів у різних сферах, лекції, дискусії, брейншторми, нетворкінг-вечори, нові зустрічі з однодумцями і безліч нових ідей та навичок!

Після проходження навчального курсу на слухачів чекає завдання – створити в групах однодумців ідею свого стартапу та представити її на фінальному занятті, яке по завершенню оцінюватиме експертне журі. Переможців буде нагороджено грошовими преміями, а також всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53887

Мар 13 2020

Цьогоріч планують привести до ладу аварійний Нікопольський міст та інші доріги місцевого значення на Дніпропетровщині

Понад 100 кілометрів доріг місцевого значення та 7 аварійних мостів відремонтують на Дніпропетровщині у 2020 році. На оновлення покриття з обласного бюджету виділили 960 млн грн. На більшості напрямків вже розпочали роботи, повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко під час пресконференції у Дніпропетровській ОДА.

«Цього року вдалося знизити вартість ремонту автошляхів майже на 20-25%. На початку березня на дорогах у різних куточках Дніпропетровщини вже стартували роботи, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Основні критерії, за якими визначали пріоритетні для ремонту автошляхи – інтенсивний трафік, рух шкільних автобусів, маршрутні перевезення між містами, наявність опорної школи та лікарні».

Зокрема, у 2020-му в області відремонтують місцеві дороги Васильківка-Миколаївка, Верхньодніпровськ-Боровківка, Вільне-Гвардійське, Зелене-Богданівка-Богуслав, Просяна-Великомихайлівка, Іванівка-Радісне та Вишневе.

«У минулі роки не було такого, щоб раніше Великодня на автошляхи виходила техніка. Нині на більшості напрямків вже повним ходом йдуть ремонтні роботи. Перша дорога, яку плануємо здати цьогоріч – Вільне-Гвардійське. Вона вже готова на 80%, – зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць. – Відтепер на кожній відремонтованій дорозі будемо встановлювати світловідбивачі – перш за все, це безпека усіх учасників руху».

Також цьогоріч приведуть до ладу аварійні мости у Васильківському, Магдалинівському, Нікопольському, Павлоградському та Солонянському районах.

Источник: Дніпропетровська ОДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53884

Мар 13 2020

Заява МОЗ України щодо недостовірної інформації про заборону обслуговування пацієнтів в приватних лікарнях

В мережі з’являється інформація про те, що нібито є Розпорядження МОЗ України не приймати в приватних лікарнях пацієнтів з симптомами грипу та респіраторних захворювань. Повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності та є маніпулятивною.

МОЗ України закликає всі приватні лікарні та клініки максимально якісно надавати свої послуги усім пацієнтам, які до них звертаються, не сіяти паніку, та пам’ятати, що головне завдання лікаря — надавати кваліфіковану допомогу, особливо зараз, коли ми маємо об’єднатися заради протистояння ситуації навколо коронавірусу на території України.

МОЗ України закликає усіх громадян уважно ставитися до свого здоров’я, при будь-яких симптомах одразу звертатися до сімейного лікаря та не займатися самолікуванням.

Источник: МОЗ України

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53881

Мар 13 2020

Что надо знать о коронавирусе каждой маме

Призываем всех не поддаваться панике и не верить фейкам!

Еще раз о симптомах

Самыми распространенными симптомами коронавируса есть кашель, лихорадка и затрудненное дыхание. В редкостных случаях — диарея или конъюнктивит. Самая большая опасность вируса в том, что он может вызвать тяжелую форму пневмонии. Именно для этого нужно вовремя это распознать.

Как понять, что заразился именно коронавирусом

Дома — никак. Не верьте «народным» рекомендациям на этот счет. Симптомы этого заболевания похожи на обычную простуду: кашель, заложенность носа, боль в горле и в мышцах, тяжесть в груди, бледность, утомляемость, озноб и высокая температура. Такие же симптомы и при ОРВИ.

Если вы нашли у себя хотя бы 2-3 пункта из этого списка, не волнуйтесь! Идите немедленно к врачу!

Подтвердить конкретный вирус смогут только анализы.

Эффективные рекомендации врачей

  • следите за гигиеной, мойте руки с мылом (30-50 секунд). Не касайтесь грязными руками своих глаз, носа и рта;
  • укрепляйте иммунитет и следите за самочувствием. Термически обрабатывайте продукты, не ешьте сырое мясо и яйца;
  • избегайте общение с людьми с симптомами ОРВИ;
  • если вы в течение 14 дней вернулись из страны, в которой зафиксированы случаи заболевания необычного вируса или общались с инфицированным человеком, обратитесь к семейному врачу;
  • следите за инструкциями и рекомендациями Министерства охраны здоровья и ВОЗ.

Источник: kolobok.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53878

Мар 13 2020

У Нікополі працює послуга «соціальне таксі»

Служба «соціального таксі» працює в Нікополі з вересня минулого року відповідно до міської програми забезпечення діяльності Нікопольського територіального центру. Метою цієї служби є поліпшення транспортної доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які самостійно не можуть пересуватися міським транспортом до об’єктів соціальної інфраструктури.

Скористатися транспортною послугою, яка є абсолютно безкоштовною, можуть особи з обмеженими можливостями I та II групою інвалідності по захворюванню опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, діти з інвалідністю з вадами опорно-рухового апарату, особи похилого віку, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, ходунків та мають утруднення у пересуванні.

Це таксі спеціально обладнане. До того ж, під час проїзду споживачів послуги супроводжує особа, яка допомагає спуститися з поверху будинку до транспорту, піднятися спеціальним сходолазом або спеціально обладнаним пандусом до таксі.

Алім Кравченко займається паралімпійським видом спорту бочче вже півроку, добиратися до спортивного залу на тренування завдяки «соціальному таксі» йому дуже зручно.
– Алім брав участь поки що тільки в обласних змаганнях з бочче, займав командне третє місце, – розповідає його мама Лариса Кравченко. – Нам дозволено вісім поїздок на «соціальному таксі» на місяць, у лікарню або на тренування, і ми постійно користуємося ним. Дякуємо міській владі за таку можливість.

Член національної паралімпійської збірної України Андрій Акулов теж займається бочче, до спортивного залу на тренування приїхав на «соціальному таксі».

– Дуже зручно, обслуговування, супроводжуюча особа і водій – відмінні, допомагають заїхати без проблем у машину, ніколи не спізнюються за часом, дуже задоволений. Велике спасибі владі за те, що організували допомогу для транспортування в спортивний зал.
Створена база даних споживачів цієї послуги, до якої входять 124 особи.

– Всього на місяць один споживач може використати до 10 поїздок, – говорить директорка Нікопольського територіального центру соціального обслуговування Любов Крамаренко. – Без обмежень «соціальне таксі» надається до навчальних закладів і спортивно-реабілітаційних центрів.
Послуга «соціальне таксі» можна замовити не пізніше ніж за два дні до поїздки. Якщо виникає екстрений випадок, то для замовлення «соціального таксі» теж знаходять можливість.
Подати заявку на користування послугою «соціальне таксі» можна за телефоном 099-043-34-61.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53875

Мар 13 2020

У Нікополі з’явиться культурно-спортивний центр

Минулого року на третій дільниці (вул. Микитина, 10) було розпочато капітальний ремонт будівлі, де планується розмістити культурно-спортивний центр.

– Оскільки на третій ділянці проживає велика кількість дітей, підлітків та молоді, за ініціативи міського голови Андрія Фісака і за підтримки депутатів Нікопольської міської ради було прийнято рішення знайти приміщення, де буде розташовуватися культурно-спортивний комплекс, – розповідає директорка НКДЦ Наталя Василенко.
Тут було відремонтовано покрівлю, утеплено та розфарбовано фасад будівлі, повністю замінено всі комунікації, встановлено нові металопластикові вікна та електричне опалення.

На початку 2020 року капітальний ремонт продовжено. У середині приміщення зробили нову стелю, уклали нову підлогу, стіни вирівняли та пофарбували. У туалетних кімнатах підлогу уклали плиткою, а стіни –кахлем, наразі встановлюють нове сантехнічне обладнання.

Центр зможуть відвідувати не тільки молодь, а й дорослі люди. Планується, що тут будуть функціонувати тренажерний зал, групи з хореографії, шейпінгу, йоги, різні спортивні секції та творчі гуртки, а також бібліотека. До речі, колір стін у кабінетах різний і в цьому є певний сенс.

– По-перше, ми вибрали ті відтінки, які використовували при фарбуванні фасаду, тільки зробили їх більш пастельними, – говорить Наталя Василенко. – По-друге, підбирали кольори так, щоб вони гармоніювали з тим видом діяльності, яка буде відбуватиметься в тих чи інших кабінетах.

Культурно-спортивний центр на третій дільниці планується відкрити 1 червня цього року, у Міжнародний день захисту дітей.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53872

Мар 13 2020

У громадській вбиральні скоїли злочин

У Нікополі довгий час громадських туалетів не було взагалі. Першу стаціонарну модульну громадську вбиральню на Молодіжній алеї встановили в листопаді 2019 року. За півтора місяця її відвідали більше чотирьох тисяч громадян.
Ще дві нові модульні громадські вбиральні з’явилися у сквері на площі Незалежності та на кінцевій автобусній зупинці третьої дільниці на початку цього року і розпочали свою роботу з 1 березня. Вони теж користуються попитом у нікопольців. Кожного дня їх відвідують від 100 до 200 громадян.

Нещодавно в одному з громадських туалетів скоїли злочин.
– Видавили вікно і забрали обігрівачі, – розповідає в.о. начальника УБІ та КГ Сергій Латашенко. – Керівник підприємства, яке обслуговує громадські туалети, звернувся до правоохоронних органів, зараз ведеться розслідування.
Щоб у подальшому уникнути подібних ситуацій, на вікна громадських туалетів вже до кінця цього тижня поставлять решітки.

Також невідомі злочинці пошкодили електричне обладнання світлового фонтану, що розташований біля будівлі Нікопольського виконкому. Планувалося, що цей гарний привабливий фонтан буде прикрашати центр міста до того часу, коли запрацює класичний водяний фонтан. Але оскільки обладнанню завдано серйозної шкоди, світловий фонтан тепер змушені демонтувати.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53869

Предыдущие сообщения «