Дневной архив: 6 марта 2020

Мар 06 2020

У 2020-му відремонтують 25 км Нікопольської траси

На Дніпропетровщині приводять до ладу одну з найпроблемніших трас державного значення – Р-73, що веде на Нікополь. У планах на 2020-й – відремонтувати 25 км. Зі спецфонду держбюджету на це виділять півмільярда гривень. Магістраль включили до переліку об’єктів автомобільних доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч. Такі масштабні роботи – вперше за півстоліття. Все – завдяки сприянню голови облдержадміністрації Олександра Бондаренка.

«Поїздки мешканців області мають бути комфортними та безпечними. Незалежно від того, пересуваються вони сільськими дорогами чи трасами державного значення. Працюємо одночасно за декількома напрямками. Після переговорів із Укравтодором одну з найпроблемніших трас в області – Нікопольську – включили до Переліку, затвердженого Кабміном. Ця дорога давно потребувала ремонту. Сподіваємося, після завершення всіх робіт водії будуть задоволені її якістю», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На Нікопольській трасі вже стартували підготовчі роботи. Наразі підрядники перебазовують на виділену ділянку необхідну техніку. Нове покриття зроблять у три шари: регенеруючий, вирівнюючий та верхній.

«Активно співпрацюємо з обласною службою автодоріг. На 2020-й запланували будівництво та ремонт одночасно декілька доріг загального користування державного значення. Зі свого боку проводитимемо моніторинг виконання робіт. У разі потреби завжди готові надати необхідну допомогу», – підкреслив Олександр Бондаренко.

Протяжність траси Р-73/Н-08/ — Нікополь – 56 км. У 2020-му планують відремонтувати найпроблемнішу ділянку довжиною 25 км.

Загалом на будівництво та ремонт доріг загального користування державного значення у Дніпропетровській області у 2020-му зі спецфонду держбюджету виділять майже 6,5 млрд грн.

В Україні – 48 тис км доріг загального користування державного значення. Із них 3 тис км – на Дніпропетровщині.

Источник: Дніпропетровська ОДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53742

Мар 06 2020

У Нікополі розпочато голосування за проекти конкурсу «Бюджет участі 2020»

З 4 березня нікопольці почали голосувати за проекті, які їм більше до вподоби. До голосування в конкурсі «Бюджет участі 2020» допущено 66 проектів, отже, вибирати є з чого.

Напередодні, з відповідальними особами у пунктах голосування було проведено навчання. Присутнім розповіли про умови голосування та відповідальність за порушення чинного законодавства у процесі голосування. Всі відповідальні отримали скриньки для голосування, бюлетені для голосування, папки з переліком всіх проектів, які приймають участь у конкурсі.

У цьому році способи голосування розширені. Можна проголосувати в електронному вигляді, у терміналах ПриватБанку, у Viberі, а також на паперових бюлетенях в 10 пунктах для голосування.

Докладні інструкції щодо кожного виду голосування, а також графіки роботи пунктів для голосування можна знайти на офіційному сайті Нікопольської міської ради та на сторінці ФБ «Бюджет участі м.Нікополь».

Крім мешканців Нікополя, яким вже виповнилося 16 років, за проекти «Бюджету участі» можуть проголосувати тимчасово переміщені особи, які надають відповідну довідку, студенти, які навчаються в Нікополі, а також люди, які працюють в Нікополі і можуть надати довідку з місця роботи.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53739

Мар 06 2020

Поліцейським Нікопольського регіону розповіли про новації в законодавстві з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Про дотримання законодавства із запобігання та протидії домашньому насильству, розповіли особовому складу Нікопольської оперативної зони під час семінар-тренінгу, який тривав з 2 по 6 березня у Нікопольському відділі поліції.

У тренінгу взяли участь дільничні офіцери поліції, інспектори ювенальної превенції та поліцейські груп реагування патрульної поліції. Під час заходу правоохоронці вивчали та обговорювали питання запобігання та протидії домашньому насильству.

Під час заходу поліцейських навчали комунікувати з жертвами насильства, з людьми, які мають психічні розлади, перебувають в алкогольному чи наркотичному сп’янінні. Обговорювали та вивчали стратегії ведення переговорів, вчилися деескалації конфліктів.

Крім теоретичних лекцій, правоохоронці мали й практичні заняття, де вчилися, як на практиці вести обліки та профілактичну роботу, виявляти та документувати факти домашнього насильства, особливо відносно дітей. Також правоохоронці вчилися надавати домедичну допомогу, щоб під час несення служби до приїзду швидкої допомоги надавати її потерпілим.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53736

Мар 06 2020

Зі святом весни! З 8 березня!

У цей святковий день із задоволенням вітаємо чарівних дам! Бажаємо зустріти весну усмішками, компліментами та з чудовим настроєм.

Процвітання вам, успіхів, професійних здобутків, особистих перемог, здоров’я і достатку. З 8 березня, чарівні жінки!

З повагою, колектив «Радіо Ностальжі 102.4FM»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53703

Мар 06 2020

Привітання Заступника голови Дніпропетровської облради Андрія Шипко зі святом весни!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/53732

Мар 06 2020

Привітання з 8 березня від міського голови міста Марганець Жадько Олени Анатоліївни

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/53729

Мар 06 2020

Привітання депутата Нікопольської міської ради від партії «Відродження» Володимира Плашихіна з 8 березня!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/53725

Мар 06 2020

“Привітання зі святом весни від депутата Дніпропетровської обласної ради Євтушенко Володимира Олексійовича!” заблокирована Привітання зі святом весни від депутата Дніпропетровської обласної ради Євтушенко Володимира Олексійовича!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/53722

Мар 06 2020

Привітання з Восьмим Березня від засновника Благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/53719

Мар 06 2020

Привітання 8-мим Березня від народного депутата України Дениса Германа

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/53716

Предыдущие сообщения «