Дневной архив: 26 февраля 2020

Фев 26 2020

Нікопольські дзюдоїсти вдало виступили на чемпіонаті у м Дніпро

22 лютого пройшов чемпіонат міста Дніпро —

Дитяча ліга з дзюдо серед юнаків 2010 р.н. та дівчат 2010-2011 рр.н., який зібрав понад 200 спортсменів з різних міст Дніпропетровської області та міст Запоріжжя, Харкова та Одеси.

Вихованці НДЮСШ «Трубник» вдало виступили на цих змаганнях і завоювали дві срібні медалі – Горнич Владислав в ваговій категорії 38 кг. та Юр’єва Варвара (36 кг.), п’ять бронзових медалей – Мандзій Вероніка в ваговій категорії 25 кг., Виноградова Ангеліна (36 кг.), Тарасюк Богдан (27 кг.), Костін Роман (35 кг.), Жукова Влада (+44 кг.) і три п’ятих місця – Біндасов Валерій (35 кг.), Корнеєва Діана (28 кг.) і Борець Марія (25 кг.).

Всі переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями. За підсумками результатів в загальнокомандному заліку наша команда стала срібним призером змагань і була нагороджена грамотою і кубком.


Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів з дзюдо Олександра Темураєва, Володимира Задорожного та Карину Астахову з успішним виступом!

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53535

Фев 26 2020

Запрошуємо всіх на свято Колодія, яке відбудеться 1 березня о 14 годині на Європейській площі!

Нікопольців та гостей міста чекає цікава концертно-розважальна та ігрова програма, народні забави та конкурси, смачна українська кухня та справжній козацький куліш, дитяче містечко, конкурс караоке, фотозони, ходулісти та ще багато цікавого.

На завершення свята відбудеться традиційне спалення символу зимових холодів — солом’яної баби Марени. З 28 лютого по 1 березня 2020 року на Європейській площі будуть працювати торгівельні точки зі смачною українською кухнею.

Колодій (Масляна, Масниця) – це свято переходу зими у весну. Колодій розкручує світлі космічні сили – Коло Діє, що символізує світ у русі, у розвитку життя і це цілком відповідає дійствам, образам і змісту свята на честь Сонця та Весни.

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53532

Фев 26 2020

Засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради відбулося 26 лютого

Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради відбулося 26 лютого. На розгляд членів виконкому подано 29 проєктів рішень.

Під час засідання на годині контролю стало питання про хід виконання Цільової комплексної програми розвитку культури в м. Марганці у 2019 році. Пріоритетними напрямками у роботі відділу культури за звітний період стали забезпечення реалізації проєктів переможців конкурсу «Громадський бюджет», впровадження інформаційних технологій в Марганецькому міському краєзнавчому музеї, систематичне поповнення бібліотечних фондів. Також, з метою розширення обсягу надання освітніх послуг КЗ «Дитяча музична школа відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області», рішенням Марганецької міської ради було змінено назву на «Школа мистецтв відділу культури виконкому Марганецької міської ради».
Членами виконкому у ході засідання розглянуто основне питання про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради. Інші проєкти рішення стосувалися здійснення компенсаційних виплат за організацію перевезень окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Марганці за рахунок коштів міського бюджету, про надання одноразової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету, про направлення клопотання до обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати героїня», про встановлення опіки над малолітніми дітьми, питання комунального, архітектурного й торговельного впорядкування, врегулювання орендних відносин.
Під час засідання 27 проєктів рішень прийнято більшістю голосів.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53529

Фев 26 2020

Запорізька АЕС формує систему лідерства

На Запорізькій АЕС темі лідерства приділяється дедалі більше уваги, адже це сприяє розвитку керівників станції і персоналу. На цій темі зосередили увагу під час семінарів Всесвітньої асоціації операторів атомних станцій. Лідерство як стратегія одночасно впроваджується на підприємствах ядерної галузі.

На Запорізькій АЕС заплановано проведення низки заходів за темою лідерства, серед яких — тематичні семінари в підрозділах.

Першими семінар на тему «Лідерство в культурі безпеки» провели в службі відомчого нагляду та пожежної безпеки. Учасники семінару намагалися висвітити злободенні проблеми і шукали шляхи вирішення, які були б результативними та дієвими не тільки в теорії, але й на практиці.

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53526

Фев 26 2020

Завершилися міські змагання з волейболу. Титул переможців у спортсменів НВК № 2

8 команд загальноосвітніх закладів Покрова, у тому числі спортсмени Шолохівської школи, взяли участь у загальноміському турнірі з волейболу, який стартував минулого тижня.

Фінальні ігри пройшли 24 лютого у спортзалі СШ № 6. Оскільки загальний результат залежав від кількості виграних партій, то у кожній з ігор спостерігалося безкомпромісне протистояння. Фанати гаряче підтримували вдалі дії своїх команд.

Врешті-решт, за сумою набраних очок перше місце і звання чемпіона заслужено завоювала команда Навчально-виховного комплексу № 2. На другому місці спортсмени СШ № 6, замкнули трійку призерів волейболісти загальноосвітньої школи № 9.

Учасникам змагань подякували за самовіддачу та яскраві ігри. Переможці та призери були відзначені грамотами міського управління освіти.
Додамо, що команда НВК № 2 отримала право представляти Покров у обласних зональних змаганнях з волейболу. Тож бажаємо хлопцям успіху і нових перемог!

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53523

Фев 26 2020

Місто за тиждень

Освіта

Пройшов майстер-клас для вчителів біології “Від теорії до практики. Від практики до пізнання”.

Практичні психологи дошкільних закладів освіти взяли участь в обласній конференції з обміну досвідом “Психологічний супровід розвитку особистості дошкільника”.

Визначено переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій для молодших школярів “Капітошка”. В конкурсі взяло участь 180 учасників з Дніпропетровської області. Перемогу здобули вихованці школи робототехніки БТДЮ: Тимур Колесник — ІІ місце, Матвій Венцковський — ІІІ місце та учень ліцею Ілля Охота — ІІ місце.

Медицина

У пологовому відділенні ЦМЛ народилося троє малюків. У добовому стаціонарі проліковано 87 хворих, 70 пацієнтів перебуває у добовому стаціонарі хірургічного профілю, 82- у денній терапії.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 2174 особи. Невідкладну допомогу в амбулаторіях отримало 111 громадян.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 233 виїзди.

Соціальна сфера

На прийомі у фахівців управління праці та соціального захисту населення побувало 402 особи. В Олександрівці звернулося семеро, а в Шолохівському старостинському окрузі 24 особи.

Прийнята 101 заява на призначення усіх видів державної допомоги, в тому числі пільг та субсидій.

Особи з інвалідністю отримали п’ять направлень на забезпечення технічними засобами реабілітації.

В управлінні обліковується 5141 отримувач державних субсидій, 2941 отримувач державних допомог, 1409 домогосподарств, які користуються пільгами, 278 учасників АТО, 404 ВПО.

За тиждень, що минув, територіальним центром соціального обслуговування надано 3512 послуг, у тому числі у відділенні денного перебування — 1012, соціальної допомоги вдома — 2442, пунктом обліку бездомних — 58 послуг.
У центрі зайнятості проведено 25 профорієнтаційних заходів.

Для безробітних, які перебувають на обліку, протягом тижня проведено інформаційні семінари, тренінги, майстер-клас, презентацію навчання у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Фахівцями філії також проведено семінар “Ризики нелегальної трудової міграції” та організовано міні-ярмарок вакансій на військову службу за контрактом, за участі представника Покровського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Комунальна сфера

Працівники “Добробуту” обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території міста.

У міськводоканалі виконали 9 заявок з водопровідних мереж.

ДСНС

Пожежно-рятувальним підрозділом здійснено гасіння однієї пожежі, надавалася допомога населенню.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53520

Фев 26 2020

Міська влада Нікополя готова допомогти мешканцям аварійного будинку щодо його відновлення

За словами фахівців, деформація цього будинку почалася більше десяти років тому. Тоді стіни будівлі стягнули по периметру двома металевими поясами із швелера. Напередодні нового 2019 року поруч з будинком сталася аварія на водопровідних мережах. Аварію ліквідували, але по стінах будівлі пішли тріщини.

На засіданні Нікопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було вирішено, що третій під’їзд не придатний для проживання, тому мешканців необхідно евакуювати.


– Було запропоновано модульне містечко, хто захотів — туди переїхали, також за програмою «Турбота» дали гроші на компенсацію за оренду житла, – коментує в.о. заступника міського голови Всеволод Зінченко.

У різних частинах будівлі були встановлені контрольні маяки, які показали, що просадка не зупинилася і руйнування будинку продовжується. Рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради будинок № 117 на вулиці Перспективній визнаний таким, що не відповідає санітарним, технічним вимогам і не придатний для проживання.

Більша кількість мешканців аварійного будинку скористалися коштами з місцевого бюджету і на сьогодні проживають в орендованих квартирах, хтось залишився в модульному містечку, розташованому на вулиці Княжій, хтось з’їхав до родичів, друзів або знайомих, а хтось залишився.

Тріщини на стінах аварійного будинку такі, що в них можна легко засунути руку.

Як тут живуть люди?

– З 24 сімей тут залишилося дев’ять, – розповідає мешканка будинку № 117 на вул. Перспективній Ірина Кващук. – Стіни тремтять, особливо в негоду, штукатурка обсипається… Може впасти на голову нам або нашим дітям.

– Цей будинок просідає, стіни тріщать, а як його будуть ремонтувати -незрозуміло, – говорить мешканець будинку № 117 на вул. Перспективній В’ячеслав Аноприєнко.
Чи можна вирішити проблему аварійного будинку на вулиці Перспективній?

– Мешканці аварійного будинку на загальних зборах повинні прийняти рішення, що вони далі роблять: капітальний ремонт будівлі, або нічого не роблять і далі живуть в орендованих квартирах, написати протокол і надати в виконком їх подальше рішення, – пояснює Всеволод Зінченко

Збори мешканці провели і вирішили, що будуть виготовляти проект на відновлення перших двох під’їздів. Що робити з третім під’їздом, вони ще не визначилися.

– У Нікополі працює міська програма «Сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків», якою передбачено, що 99% фінансової допомоги дають з місцевого бюджету, – роз’яснює Всеволод Зінченко. – Жителі повинні зібрати гроші на 1%, надати всі необхідні документі і ми будемо їм допомагати щодо відновлення будівлі.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53517

Фев 26 2020

У Нікополі пройшов чемпіонат міста Нікополя з настільного тенісу

В спортивних залах НДЮСШ «Трубник» за адресою вул. Гагарина, 54а пройшов чемпіонат міста Нікополя з настільного тенісу серед дорослих та юнаків і дівчат 2005 р.н. і молодше.

Серед дорослих чемпіонкою змагань стала Дерлюк Анна, срібну медаль виборола Дубініна Анастасія, а Вечеря Марія зайняла третє місце.


Серед юнаків 2005 р.н. і молодше в особистому заліку перше місце зайняв Дерлюк Антон, друге – Тиртишний Даніїл, бронзову медаль завоював Ісаєв Максим. Серед дівчат чемпіонкою змагань стала Дерлюк Анна, срібною призеркою – Дубініна Анастасія, третє місце зайняла Литовченко Анастасія.
В парному жіночому розряді місця розподілилися наступним чином: першими стали Дубініна Анастасія – Литовченко Анастасія, на другому місці Дерлюк Анна та Куренна Олена, третє місце зайняли Сузанська Карина та Пугач Анастасія.


В парному чоловічому розряді чемпіонами стали Дерлюк Атон і Тиртишний Даніїл, срібні медалі завоювали Доруда Олександр і Ісаєв Максим, третє місце зайняли Кругляк Денис і Жованик Олександр.


Серед змішаних пар перемогу отримали Дерлюк Антон і Куренна Олена, другими стали Литовченко Анастасія та Ісаєв Максим, третє місце зайняли Дерлюк Анна та Тиртишний Даніїл.


Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.
Провели та підготували змагання тренери-викладачі з настільного тенісу Світлана Братік, Надія Брус і Ніна Щуренко.

Источник: Фейсбук

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53514

Фев 26 2020

Просунутих пенсіонерів у нашому місті стає все більше!

Освоюємо сучасні технології, які нині широко використовуються у функціонуванні державних органів: електронне голосування, запис до лікаря чи на прийом у державну структуру, пошук актуальної інформації, електронна пошта тощо.

Заняття з основ комп’ютерної грамотності в Центральній бібліотеці на Шевченка, 180.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53511

Фев 26 2020

Чемпіонат Нікополя з легкої атлетики серед юніорів

🏆🥇🥈🥉 21-22 лютого 2020 року у Нікополі на стадіоні «Електрометалург» пройшов чемпіонат з легкої атлетики серед юніорів (2003-2015 р.р.н.).

В змаганнях взяли участь 250 юних спортсменів з Нікополя, Запоріжжя за Зеленодольська.

Нікополь представляли вихованці ДЮСШ №1 та «Електрометалург».

Змагалися з таких дисциплін, як метання молота, штовхання ядра, біг на дистанції 60 та 800 метрів, а також стрибки в довжину.

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53508

Предыдущие сообщения «