Дневной архив: 25 февраля 2020

Фев 25 2020

Нікопольські гімнастки гідно виступили на Всеукраїнському турнірі «Золота мрія-2020»

🏆🥇🥈🥉🤸‍♀️21 та 23 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Золота мрія-2020», в якому прийняли участь 450 спортсменок з різних куточків нашої країни. Юні гімнастки ДЮСШ №1 гідно представили Нікополь — Міхалева Катерина була другою у справах з обручем та булавами, а Івахненко Еліна посіла третє місце у вправі з обручем. Тренує спортсменок Король О.А. Вітаємо!

Источник: Управління Гуманітарної Політики НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53490

Фев 25 2020

Нікопольські юнаки стали чемпіонами з волейболу

20-21 лютого у місті Новомосковськ відбувся Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2004-2005 рр.н. В змаганнях прийняло участь 8 міських та 5 районих команд Дніпропетровської області. Нікопольські юнаки з команди ДЮСШ №1 стали чемпіонами змагань. Вітаємо спортсменів та тренерів!

Склад команди:
1 Кукліч Сергій
2 Нечепоренко Артем
3 Самсонов Денис
4 Стаколист Олександр
5 Загорулько Кирил
6 Валяйбаба Павло
7 Письменко Сергій
8 Галлямов Владислав
9 Денщук Михайло
10 Пьосов Дмитро
11 Келлер Володимир.
Підготував команду чемпіонів тренер-викладач Русін С.О.

Источник: Управління Гуманітарної Політики НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53487

Фев 25 2020

Стало відомо, хто потрапив до числа найкращих спортсменів та тренерів м Нікополя

За підсумками 2019 спортивного року в десятку спортсменів на отримання стипендії Нікопольської міської ради увійшли троє спортсменів НДЮСШ “Трубник”- Дерлюк Анна (настільний теніс), Сердюк Богдан (бокс) та Спіріна Вікторія серед спортсменів з інвалідністю (настільний теніс).

В десятку кращих спортсменів м.Нікополя віком до 18 років з неолімпійських видів спорту потрапила Доля Дар’я (самбо), до п’ятірки кращих команд міста увійшли дві наші команди — команда баскетболістів (юнаки) 2007 р.н. під керівництвом тренера-викладача Олександра Соколова та команда дівчат (баскетбол) тренера Марини Слободян.

До десятки кращих тренерів м.Нікополя увійшли тренери-викладачі Братік С.О. (настільний теніс) та Соколов О.О. (баскетбол). Вітаємо наших спортсменів та тренерів з високими результатами у 2019 році!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53484

Фев 25 2020

У Марганці відзначили початок масляного тижня

24 лютого розпочався Масляний тиждень перед суворим сорокаденним постом. На Масляну прийнято влаштовувати народні гуляння, наїдатися млинців, вареників та інших страв. Тож марганчани із задоволенням розпочали святкування прямо з понеділка.

Учні марганецьких шкіл та вихованці дитсадків, разом з вчителями, вихователями та батьками підійшли до святкування креативно і створили найрізноманітніших велетенських обрядових ляльок які символізують зиму. Протягом всього тижня вони прикрашатимуть подвір’я закладів і стануть одним з найяскравіших атрибутів свята. Створили опудала зими і працівники Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім» та Територіального центру соціального обслуговування. Не обійшлося і без смачних атрибутів тижня – млинців. Смажили, прикрашали, гостей пригощали ну і звісно самі ласували.

І хоча у цьому році зима так і не змогла налякати нас суворими морозами та сніжними заметами, усі ми з нетерпінням чекаємо приходу весни. Обрядові пісні та композиції які виконували під час святкування учасники заходів закликали: «Благослови мати весну зустрічати!».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53481

Фев 25 2020

Навіки 15 річний. Юні спортсмени вшанували пам’ять Дані Дідіка

“Треба говорити, коли є що сказати”. Ці слова юного харків’янина Дані Дідіка стали девізом для багатьох українських патріотів. Історія 15-річного хлопця, який загинув у результаті теракту під час ходи єдності у лютому 2015 року, є символом боротьби для усієї України. Указом Президента України його було посмертно нагороджено орденом “За мужність» III-го ступеня. Особливий крок здійснив Покров, присвоївши дитячою-юнацькій спортивній школі ім’я юного героя.

22 лютого, у річницю загибелі хлопця, вихованці ДЮСШ завітали до міського краєзнавчого музею. Тут юним спортсменам Покрова розповіли історію звичайного підлітка, який любив життя, займався спортом, слухав сучасну музику, з самого дитинства мав чіткі патріотичні орієнтири та переконання.

Серед експонатів музею, особистих речей Дані, і книга відомого українського журналіста, автора програми “Служба розшуку дітей”, волонтера і письменника Руслана Горового. “Данька — я присвячую цю книжку про людське життя тобі. Наглядай за нами, щоб ми не похитнулися у головний момент” — такою глибокою є цитата з його збірки “1000 і 1 ніч війни”.

Учасники заходу мали змогу послухати музичні композиції, які любив хлопець, а також ті пісні, які різні музичні гурти з усієї України написали на його честь. Цього дня вихованці ДЮСШ поклали квіти до гранітної дошки з портретом героя, яка встановлена на фасаді школи.

Даня Дідік навічно залишився 15 річним романтиком, життя якого трагічно обірвалося на злеті. Пам’ять про нього продовжує жити у нових спортивних перемогах та здобутках школи, що носить ім’я Героя.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53478

Фев 25 2020

Нікопольські спортсмени посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з бально-спортивних танців

У Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з бально-спортивних танців «КУБОК СПІВДРУЖНОСТІ». Нікополь достойно представили вихованці ГО «Центр танцювальноi дiяльностi», що гідно виступили на турнірі та привезли 1-е, 2-е, 5-е і 8-е місця. Вітаємо спортсменів та тренерів!

Источник: Управління Гуманітарної Політики НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53475

Фев 25 2020

Нагадування мешканцям, суб’єктам господарювання та гостям міста!

В місті Нікополі діє рішення Нікопольської міської ради від 19.07.2019 №68-52/VII «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)». Ознайомитись з даним рішенням Ви можете на офіційному сайті НМР

Заборона діє з 23:00 до 7:00 ранку. Відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення за недотримання суб’єктами господарювання цього рішення тягне за собою накладання штрафу від 1700 грн. до 6800 грн.

Будьте відповідальними та дотримуйтесь норм чинного законодавства.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53472

Фев 25 2020

У Нікополі закупили спортивний інвентар на сумму понад 36 тисяч гривень

За кошти місцевого бюджету відділом освіти і науки закуплено спортивний інвентар для закладів загальної середньої освіти ( м’ячі волейбольні 26 шт, футбольні 26 шт, баскетбольні 26 шт, фут залу 4 шт та спортивні мати 10 шт , скакалки 52 шт та обручі спортивні 52 шт).

Для закладів дошкільної освіти придбано гімнастичні палки -145 шт, обручі дитячі спортивні — 145 шт, м’ячі футбольні 30 шт.

Сума за договорами складає 36 262 грн.

Наразі триває поставка інвентарю до закладів освіти міста.

Источник: Освітянський вісник міста Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53469

Фев 25 2020

Законопроект о платежных услугах: какие новации предлагает Нацбанк

Национальный банк в конце января обнародовал проект закона о платежных услугах, который, в частности, предусматривает расширение перечня платежных услуг, которые смогут оказывать участники рынка.

Об этом в колонке для ЭП сообщил заместитель директора департамента лицензирования НБУ Сергей Савчук.

По его словам, на замену нынешней одной услуге по переводу законопроект позволит предоставлять 9 платежных услуг — 7 финансовых и 2 нефинансовые.

«Наибольшее количество нововведений касается возможностей небанковских учреждений. Они смогут открывать платежные счета, выпускать платежные карты и электронные деньги, оказывать услуги эквайринга, например, установление терминалов в торговых сетях. Большинство из этих услуг сейчас могут предоставлять только банки», — отметил Савчук.

Также, по его словам, планируется ввести 2 инновационные для украинского рынка услуги: инициирование платежных операций и предоставления консолидированной информации по счетам.

«Новая услуга по инициированию платежных операций позволит автоматически объединить средства с нескольких счетов и сделать платеж на нужную сумму одним шагом.

Чем больше платежных услуг, тем больше возможностей для конечных потребителей и гибкости для допуска новых игроков на платежный рынок.

Скажем, если компания хочет заниматься только денежными переводами, то требования к капиталу будут значительно ниже, чем, например, для компании, которая планирует выпускать платежные карточки или осуществлять операции с электронными деньгами», — пояснил он.

Также предполагается открытый банкинг — банки и другие поставщики платежных услуг откроют доступ к собственным данным и сервисам другим участникам рынка (через интерфейс открытых АРЕ) для разработки собственных программ.

«Это позволит предоставить клиентам доступ к собственным счетам и услугам из единой платформы», — добавили в НБУ.

Кроме этого, участие банков и небанковских учреждений в платежных системах станет добровольным, а платежные услуги смогут предоставлять платежные учреждения, учреждения электронных денег, филиалы иностранных платежных учреждений, поставщики нефинансовых платежных услуг, НБУ, а также органы государственной власти и местного самоуправления.

Также предполагается, что после 1 июля финансовые компании смогут автоматически получать право на платежные услуги на основании основной лицензии по предоставлению финансовых услуг.

«Но для этого нужно, чтобы Верховная Рада приняла еще и новый закон о финансовых услугах», — уточнил Савчук.

Источник: ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53466

Фев 25 2020

В Україні вводять в обіг нові 200 гривень

Дизайн нової банкноти практично ідентичний дизайну банкноти зразка 2007 року.

Національний банк України сьогодні, 25 лютого, вводить в обіг оновлені банкноти номіналом 200 гривень зразка 2019 року.

Згідно з даними на сайті НБУ, дизайн нової банкноти практично ідентичний дизайну банкноти аналогічного номіналу зразка 2007 року. Зокрема, на лицьовому боці банкноти зображено портрет Лесі Українки, на зворотному – в’їзна вежа Луцького замку. Розмір банкноти — 75 на 148 мм.

Источник: УНИАН

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53463

Предыдущие сообщения «