Дневной архив: 17 февраля 2020

Фев 17 2020

м. Нікополь: рятувальники ліквідували пожежу в господарчій споруді

16-го лютого о 22:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на проспекті Трубників міста Нікополь, горить господарча споруда.

За викликом одразу були направлене чергове відділення 28-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що пожежа виникла всередині господарчої споруди, та вогонь повністю охопив дах будівлі.

Вогнем знищено речі домашнього вжитку та дах господарчої споруди. Загальна площа пожежі склала 24 метри. кв.

Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 22:16 та ліквідовано об 23:35.

До гасіння пожежі залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

Источник: ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53339

Фев 17 2020

Покров іде шляхом відповідального використання енергоресурсів

13 лютого з моніторинговим візитом у місті побував експерт проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” Андрій Бурлай. Проводилася оцінка роботи міста в рамках співпраці, обговорювалася активність в майбутньому.
Покров увійшов до проекту сталого енергетичного розвитку ще в листопаді 2017 року, разом з двадцятьма українськими містами, яких за конкурсом обрало німецьке товариство міжнародного співробітництва за дорученням уряду Німеччини.

За цей час у Покрові прийнято програму енергоменеджменту, впроваджено автоматизовану систему моніторингу в закладах освіти, культури та соціальної сфери, реалізовано інші заходи з енергоефективності. Усі причетні до впровадження енергоменеджменту мали змогу брати участь у серії тренінгів та інших видів навчання.

В рамках останнього візиту проведено семінар на теми енергоефективності та енергозбереження для завгоспів бюджетних установ міста. Візит експерта став наступною сходинкою у вдосконаленні системи енергоефективності міста.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53336

Фев 17 2020

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій.

За інформацією управління освіти, на пробне ЗНО записалося 245 учнів.
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги в;t підписали 33447 декларацій з населенням, за тиждень провели 350 флюорографічних обстежень.

Комунальні служби працювали у штатному режимі.

Обговорюючи питання життєдіяльності міста, міський голова звернув увагу на прибирання закріплених територій, яке можна проводити за сприятливих погодних умов.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53332

Фев 17 2020

Сборная команда спортсменов Никополя достойно выступила на Чемпионате Украины

16 февраля в г Киев состоялся Чемпионат Украины по рукопашному бою среди учеников школ, на котором  никопольские спортсмены  достойно представили свой город. На Чемпионате выступило более 500 человек из всех регионов страны (10-15 лет), каждая весовая категория минимум по 20 спортсменов и более. Хорошая конкуренция и уровень команд.
🏵Медальный зачёт команды Тайкан, г. Никополь (7 спортсменов): 3🥇, 1🥈, 2🥉 + кубок🏆Андрей Дьяченко.

Тренера: Станислав Пырх, Сергей Гончаренко, Александр Гончаренко.

Источник: Фейсбук

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53329

Фев 17 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

17 лютого 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 4 060 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Запровадження найкращого досвіду експлуатації АЕС, суворе дотримання вимог природоохоронного законодавства дозволяє Запорізькій АЕС підтримувати статус безпечного, екологічно чистого та надійного виробника електричної енергії.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53326