Дневной архив: 14 февраля 2020

Фев 14 2020

З’явились результати випробувань проб води у Нікополі

До Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр» 11 лютого було направлено проби води з Каховського водосховища (поверхневий шар) та питної води, яка подається нікопольцям, на предмет виявлення мікрокількості пестицидів.

Згідно результатів 4-денних випробувань, на насосній станції КП «Нікопольводоканал» перевищення норми пестицидів не виявлено.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53323

Фев 14 2020

Шановні суб’єкти господарювання, підприємства, організації!

До Вашої уваги надаємо

«Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2020 році»

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=931a9ead-4656-439b-b912-0b8b2db1ae61&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVUkraini

«Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2020 році»

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=631d73f3-48f0-48ae-b3f3-6060e2b4c65a&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVU

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53319

Фев 14 2020

15 ЛЮТОГО ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА ВИВОДУ ВІЙСЬК КОЛИШНЬОГО СРСР З РЕСПУБЛІКИ АФГАНІСТАН

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).
Афганська війна тривала від 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року.

15 лютого 2020 року виповнюється 31 рік з дня завершення неоголошеної війни. Вона тривала 9 років 1 місяць і 19 днів і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із 660 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, – наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, – також наш співвітчизник.

Серед загиблих у Афганській війні – 20 нікопольців: Сергій Коновалов, Анатолій Кауркін, Михайло Погріщук, Анатолій Ігнатенко, Іван Клименко, Андрій Хаустов, Генадій Голощук, Володимир Шевченко, Микола Шевченко, Павло Гусак, Євген Євсєєв, Сергій Пантюхін, Генадій Антипенко, Юрій Деревянко, Сергій Кідалов, Олександр Шиханцов, Олександр Максименко, Едуард Соболєв, Сергій Насальський, Олег Мироненко.

Честь і слава героям!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53316

Фев 14 2020

Запрошуємо долучитись!

15 лютого о 12.00 біля пам’ятника воїнам-афганцям відбудеться мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у заході.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53313

Фев 14 2020

У дев’ятій школі відбувся фінал змагань зі стритболу серед старшокласників

На базі загальноосвітньої школи № 9 пройшов фінал міських змагань зі стритболу (баскетбол 3 на 3) серед учнів 10-11 класів. Загалом участь у цьому турнірі взяло 7 команд загальноосвітніх закладів Покрова.

13 лютого відбулися останні ігри, які мали визначити володарів призових місць. Кожна зустріч була сповнена спортивного азарту, гравці демонстрували свою майстерність і численні баскетбольні фінти. У свою чергу вболівальники гаряче підтримували кожну вдалу дію на майданчику.

У вирішальній грі зустрілися команди СЗШ № 9 і загальноосвітнього ліцею. Цей матч порадував великою кількістю закинутих м’ячів і справжньою спортивною боротьбою. Кожен з фіналістів заслуговував стати чемпіоном. Але баскетбольна удача цього дня була на боці господарів майданчика. Саме команда загальноосвітньої школи № 9 стала переможцем турніру. Друге місце у команди ліцею, а замкнули призову трійку спортсмени загальноосвітньої школи № 6.

Переможців і призерів змагань було відзначено грамотами управління освіти.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53310

Фев 14 2020

Школи міста Нікополя чекають учнів!

Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради повідомляє про відновлення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти з 17.02.2020 року.

 

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53307

Фев 14 2020

Покров продовжує розвивати Петриківський розпис

Унікальну техніку, яку внесено до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, пізнають не лише за репродукціями. Петриківці навчають у школах та позашкільних закладах, розкриваючи красу старовинного розпису.

Вправними рухами вихованці мистецьких закладів вимальовують півників та півонії, цибульку й калину, для них Петриківка – це краса, буяння кольорів, у яких добро й світло. Більшість тільки розкриває для себе розпис, сприймаючи його особливу енергетику.

Про історію віковічного українського мистецтва розповідають викладачі, про його природу, що народилася — з природи. За словами наставників дітей, у розписі є те, що розкриває красу рідної землі, ставлення пращурів до питання родинності й спадковості.

-У кожному візерунку своя символіка, — говорить начальник відділу культури Тетяна Сударєва, — це своєрідне послання й оберіг. Дуже важливо, що діти опановують цей розпис, бо в ньому цілий культурний пласт, важливо, що в нашому місті вивчають Петриківку, прищеплюючи любов і повагу до свого, національного.

Сьогодні Петриківці навчають у мистецьких закладах, про неї розповідають у бібліотеках та міському музеї, де збирають взірці старовинного українського візерунка.

-Петриківськими орнаментами прикрашали оселі й господині нашої місцевості, вони були поширеними й найбільш улюбленими, — зазначає директор музею Тетяна Подольчак, — Яскраві, позитивні, радісні і разом з тим, вільні й безмежні, як сама природа, наші пращури вважали ці візерунки оберегами, вірили у їхню захисну  силу.

Кожна деталь мала своє значення, розташування орнаменту та колористика. Бігунець означав вічність, квітка – красу природи, птах – вісник сонця, причому, лебідь – то вірність, а журавель – любов до своєї землі, рідної домівки. Це не просто краса – це розуміння природи й космосу, запевняють майстрині, стверджуючи, що діти тонше усвідомлюють те, швидко опановують розпис. І не тільки молодь зачаровується розписом, уроки із задоволенням відвідують члени «Художньої студії для всіх» та підопічні територіального центру. Останні, за словами музейників, надзвичайно зворушливо сприймають процес малювання, бо відтворюють орнаменти, з якими вперше познайомилися ще у дитинстві. Так продовжується історія Петриківки, яка живе у віках, дивуючи та надихаючи все нові покоління.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53304

Фев 14 2020

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ М.ПОКРОВ: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Будь-який житель громади може подати проект, пов’язаний з покращенням у місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізується в рамках міського бюджету 2020 року.

Подати проекти-пропозиції можна впродовж 30 днів. Поштою за адресою: м. Покров, вул Центральна, 48 з поміткою на конверті “Бюджет участі” (каб. 207, відділ економіки), або електронною поштою за адресою nfo@pkrv.dp.gov.ua також із поміткою “Бюджет участі”.

Нагадаємо, авторами проектів можуть бути мешканці міста, котрим виповнилося 18 років та які зареєстровані в Покрові та Шолохівському старостинському окрузі.

Граничний кошторис проекту має не перевищувати100 тис. грн. Його реалізація можлива впродовж одного календарного року та в межах компетенції органів місцевого самоврядування. Сфера реалізації має бути публічною, проект — сприяти соціально-економічному, культурному чи просторовому розвитку громади.

Проектна пропозиція подається з мінімум п’ятнадцятьма підписами та відповідно до Форми. Форма проекту в електронній версії доступна на офіційному веб-сайті Покровської міської ради у рубриці “Бюджет участі”.
Програма Партиципаторного бюджетування діє у Покрові з 2016 року. За три попередніх сезони у місті реалізовано 11 цікавих і корисних для громади проектів.

Беріть участь у міській програмі, долучайтесь до позитивних змін у громаді!

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53301

Фев 14 2020

У Марганці запрацювала пошта Купідона

Дводенна акція, «Скринька Купідона», присвячена Дню Святого Валентина, стартувала у Марганці 13 лютого. Захід організовано відділами культури та освіти міста і охоплює він, в цьому році, молодь загальноосвітніх шкіл. За умовами акції 13 лютого у скриньку необхідно помістити «валентинку» з указаними реквізитами отримувача, а наступного дня адресат отримає приємну листівку прямо у школі.

Протягом дня біля скриньки було досить людно, і за попередніми підрахунками близько кількох сотень зізнань у коханні та дружбі надихнуть завтра молодих людей на нові романтичні стосунки.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53298

Фев 14 2020

14 лютого, велике свято любові — День святого Валентина.

Бажаємо з почуттям закоханості зустрічати кожен день. Бажаємо любити своїх близьких, свою другу половинку, свою роботу та діяльність, своє життя і себе.

І нехай Ваша любов завжди буде взаємною!

З повагою, колектив «Радіо Ностальжі 102.4 FM».

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53290

Предыдущие сообщения «