Дневной архив: 12 февраля 2020

Фев 12 2020

Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради відбулося 12 лютого

До черги денної увійшли 40 проєктів рішень, більшість з яких ухвалені одноголосно.

Під час засідання були розглянуті питання про надання одноразової цільової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету, про взяття на квартирний облік чотирьох марганчан, розглянуті проєкти рішень щодо влаштування долі неповнолітніх, які цього потребують, питання комунального, архітектурного й торговельного впорядкування, врегулювання орендних відносин. Також затверджено склад комісії з питань перевірки стану військового обліку, плану проведення перевірок і звірок військового обліку на 2020 рік та проєкт договору банківського строкового вкладу на розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Марганецької міської об’єднаної територіальної громади на депозитному рахунку банку.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53260

Фев 12 2020

У Нікопольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується акція «Шафа добра».

Приймаються речі від родин та організацій а саме: жіночий, чоловічий, дитячий одяг, взуття, постільну білизну, засоби гігієни, іграшки, аксесуари, книги, посуд, оргтехніку, — які стали непотрібні своїм володарям, але мають невикористану цінність.

Завдяки Вашим речам допомогу отримують сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи та пенсіонери, які мають замалий дохід.

Щиро вдячні небайдужим людям, які вже долучилися до акції і допомогли не одній родині. Наша Шафа продовжує допомагати тим, хто цього потребує!

Наша адреса: вул.Електрометалургів, 17/1.

Працюємо: пн.-чт. – 9-00 – 18-00

пт. – 9-00 – 16-45.

Обідня перерва 13-00 – 13-45.

Телефон для довідок — +380666564540.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53256

Фев 12 2020

До уваги отримувачів субсидії!

Управління соціальної політики нагадує, що починаючи з 2015 року житлова субсидія нараховується за спрощеним порядком. Вже майже п’ять років громадяни отримують субсидію, яка перепризначається без їх звернення до Управління. Для призначення субсидії Управління самостійно збирає інформацію про склад сімей, доходів та вартість платежів та перепризначає субсидію на новий термін.

На громадян тільки покладена відповідальність самостійно та своєчасно повідомляти Управління про зміни, які відбулись в складі сім’ї, джерелах доходу, про зміну переліку одержуваних житлово-комунальних послуг (в т. ч. в разі встановлення лічильників). Звертаємо увагу, що на даний час враховуються при призначенні субсидії не лише купівля / оплата послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн., але й набуття іншим законним способом права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм).

Міністерством фінансів України проводиться масштабна перевірка достовірності інформації, наданої громадянами, отримувачами житлової субсидії для призначення субсидії.

За результатами такої перевірки, за лютий 2020 року, в нашому місті також виявлені факти невідповідності наданої громадянами інформації, на підставі якої призначено житлову субсидію, а саме: встановлено 8 порушень на суму 80 тис. грн. Найпоширеніші порушення, яке допускають отримувачі субсидії, — неповідомлення Управління про одержання у спадок, дар майна, вартість якого перевищує 50 тис. грн.

Сума субсидії, перерахованої надміру внаслідок подання громадянином документів з недостовірними відомостями, повертається в повному обсязі за вимогою Управління до Державного бюджету.

Громадяни несуть відповідальність за подані відомості про склад сім’ї, доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

У разі коли громадянин добровільно не повернув надміру перераховану суму субсидії, питання про її стягнення вирішується у судовому порядку.
Якщо Ви в чомусь не впевнені, отримати необхідну інформацію можна за телефоном (066) 9483106 або за адресою: вул. Отаманська, буд. 2

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53248

Фев 12 2020

Нікопольців та гостей міста запрошують на свято Колодія

Запрошуємо на свято Колодія, що відбудеться 1 березня о 14 годині на Європейській площі!
Нікопольців та гостей міста чекає цікава концертно-розважальна та ігрова програма, народні забави та конкурси, смачна українська кухня та справжній козацький куліш, дитяче містечко, конкурс караоке, фотозони, ходулісти та ще багато цікавого. На завершення свята відбудеться традиційне спалення символу зимових холодів — солом’яної баби Марени. З 28 лютого по 1 березня 2020 року на Європейській площі будуть працювати торгівельні точки зі смачною українською кухнею.
Колодій (Масляна, Масниця) – це свято переходу зими у весну. Колодій розкручує світлі космічні сили – Коло Діє, що символізує світ у русі, у розвитку життя і це цілком відповідає дійствам, образам і змісту свята на честь Сонця та Весни.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53245

Фев 12 2020

Бійці Покрова з перемог розпочали 2020 рік

Новий спортивний сезон відкрили представники бійцівських видів спорту міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Своїми перемогами на всеукраїнських турнірах представники таїландського боксу і дзюдо красномовно довели — і в цьому році Покров має намір утримувати високі позиції на спортивних аренах!

Одеса. Наші тайбоксери здобули 7 медалей
З 6 по 9 лютого відбувся І етап Кубку України з таїландського боксу. Перший всеукраїнський старт представників цього виду спорту в новому році за традицією проходить в Одесі.
На свято спорту приїхало понад 230 бійців з 11 областей України та міста Києва. Серед учасників — команда Покрова.
Наші спортсмени своїми поєдинками підтвердили високий авторитет рідного міста в цьому виді єдиноборств. Загалом вихованці тренерів Ігоря Мациборка та Олега Мовчана на турнірі здобули 7 медалей різного рівня!
Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Сергій Нанкевич, Олександр Суховільський, Владислав Куліш, Дар’я Сємак та Анастасія Блискун. Срібло для команди завоював Сергій Сємак і бронзову нагороду Покрову приніс Олександр Шаповал.

Львів. Срібна медаль у дзюдоїстки Лізи Литвиненко
Майже 600 спортсменів з 23 регіонів України взяли участь у першому турнірі національного календаря дзюдо 2020 року — Чемпіонаті України серед кадетів віком до 18 років. Змагання пройшли в останні дні січня у Львові.
Високий рівень спортивної майстерності продемонструвала Ліза Литвиненко — вихованка заслуженого тренера Сергія Сінілова. Покровчанка виборола срібну нагороду.

Відзначимо, що головною метою змагань було визначення складу команди для участі у відбіркових Кубках Європи серед кадетів. Після, вже за результатами змагань, буде сформована збірна команда для участі в чемпіонатах Світу і Європи

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53242

Фев 12 2020

Місто за тиждень

Освіта
Проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста.

Здійснювалася координація реєстрації для участі випускників в ЗНО/ДПА- 2020.

Моніториться динаміка рівня захворюваності дітей у закладах дошкільної освіти.

Медицина

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 2163 особи. 115 отримало невідкладну допомогу в амбулаторіях.
У добовому стаціонарі ЦМЛ проліковано 135 хворих, 72 пацієнти перебувають у денному стаціонарі хірургічного профілю, 81 — у денній терапії.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 222 виїзди.

Соціальна сфера

На прийомі у фахівців управління праці та соціального захисту населення побувало 580 громадян.

Прийнято 199 заяв на призначення усіх видів державної допомоги, у тому числі пільг та субсидій.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, працювала з чотирма сім’ями.

Наразі в управлінні праці обліковується 5041 отримувач житлових субсидій, 2941 отримувач державних допомог, 1409 домогосподарств, які користуються пільгами, 277 учасників АТО, 401 ВПО.

Територіальним центром соціального обслуговування 331 особі надано 3149 послуг. Здійснено 26 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян з метою корекції індивідуальних потреб, за сигнальними картками.
У Центрі зайнятості організовано 23 профорієнтаційних заходи. Для безробітних, які перебувають на обліку, проведено інформаційні семінари, тренінги та майстер-клас, а також відбулася презентація роботодавця з метою інформування безробітних щодо можливостей участі у конкурсному доборі на вакансії в Національній поліції Дніпропетровської області.

Комунальна сфера

Працівники «Благоустрою» усували несправності ліній зовнішнього освітлення, прибирали території міста.

Розчищали від снігу та посипали проїжджі частини доріг, перехрестя та пішохідні доріжки.

У міськводоканалі виконали 8 заявок з водопровідних мереж.
ДСНС

Пожежно-рятувальним підрозділом міста здійснено два виїзди на гасіння пожеж.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53239

Фев 12 2020

Нікопольські тенісисти гідно виступили на Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу

З 07 по 09 лютого в місті Запоріжжі пройшов рейтинговий XIX Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф, в якому прийняли участь понад 170 спортсменів з різних міст України.

Вихованці НДЮСШ «Трубник» Голубков Ярослав серед хлопчиків 2010 р.н. став чемпіоном турніру і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, а Дерлюк Анна серед дівчат 2008 р.н. виборола срібну медаль.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача Світлану Братік з успішним виступом!

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53236

Фев 12 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

12 лютого 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 4 065 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Екологічна безпека, охорона довкілля, здоров’я персоналу та населення, раціональне використання природних ресурсів, безумовне дотримання норм законодавства у сфері ядерної, радіаційної та екологічної безпеки – пріоритетні завдання діяльності Запорізької атомної електростанції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53233

Фев 12 2020

За пограбування 80-річної жінки у Нікополі поліцейські затримали двох чоловіків

Пробравшись вночі у будинок літньої жінки злодії побили її, забравши телевізор, мобільний телефон і тисячу гривен. Одного із нападників правоохоронці затримали вже за лічені години. Ще декілька днів знадобилося, аби затримати іншого підозрюваного.

5 лютого близько другої ночі двоє чоловіків, зламавши замок на вхідних дверях, зайшли до домоволодіння пенсіонерки. Завдавши жінці чисельних ударів вони забрали майно потерпілої та втекли з місця злочину. Одного злочинця правоохоронці затримали через декілька годин. У нього було вилучено викрадений телевізор. Того ж дня чоловіку було оголошено підозру у скоєнні даного злочину та обрано запобіжний захід.

10 лютого слідчим за погодженням із місцевою прокуратурою другому грабіжнику оголошено підозру за ч. 3 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 8 років. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53230

Фев 12 2020

Офіційний коментар щодо продовження карантину в закладах освіти

Відділом освіти і науки НМР протягом двох днів (10 та 11 лютого) проведено моніторинг захворюваності школярів міста на ГРВІ. За даними закладів освіти, зібраними за опитуванням батьків учнів, кількість дітей хворіючих на ГРВІ збільшилась. Тому було прийнято рішення ще на два дні призупинити заняття в закладах загальної середньої та позашкільної освіти.

Нагадуємо, що раніше було призупинено заняття до 12 лютого включно. Відновлення освітнього процесу планується з понеділка – 17 лютого. Однак обов’язковою умовою для відновлення освітнього процесу є зменшення рівня захворюваності на ГРВІ серед учнів закладів освіти.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53226