Дневной архив: 11 февраля 2020

Фев 11 2020

Встановлення загальнобудинкового обліку води обов’язкове!

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», водопровідні вводи до житлових будівель підлягають обов’язковому оснащенню вузлами комерційного обліку в строк до 01 серпня 2020 року.
Можливі варіанти джерел фінансування з оснащення будинків приладами обліку:
1) за власні кошти власників або співвласників будинку;
2) за рахунок коштів з місцевого бюджету;
3) У разі встановлення вузла комерційного обліку за рахунок Водоканалу, його вартість компенсують споживачі за рахунок щомісячних внесків, які будуть розраховані Водоканалом
Звертаємо увагу на те, що самостійне облаштування вузлу комерційного обліку передбачає виконання відповідних вимог, невиконання яких унеможливлює прийняття його в експлуатацію Водоканалом, а саме:
 1. Загальнобудинковий лічильник води повинен відповідати Технічному регламенту засобів вимірювальної техніки, а також мати: антимагнітний захист та/або датчик використання магніту, обладнання для дистанційного передання результатів вимірювання, захист від сторонніх втручань. Міжповірочний інтервал повинен складати не менше 4 років, термін експлуатації – не менше 12 років. Монтаж виконується у горизонтальному положенні.
 2. Вузол обліку встановлюється на стороні споживача на межі майнової належності (вводу) зовнішніх мереж (чи якомога ближче до точки приєднання), у доступному приміщенні з температурою не нижче +5 (відповідно до ДБН та правил).
 3. Оснащення будинків вузлами обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм.
Вартість встановлення вузла обліку залежить від ряду чинників, а саме: складності робіт, місця встановлення, типу вузла, стану внутрішньобудинкових систем водопостачання тощо.
Також інформуємо, що згідно законодавства, у разі, якщо власник не дає згоди або створює перешкоди по встановленню вузла обліку, Водоканал має право вимагати встановлення приладу судом сервітуту щодо частини будівлі, в якій облаштовується вузол комерційного обліку (відшкодування витрат відбувається за рахунок власника).
Відповідно до методики розподілу між споживачами обсягів спожитої у будівлі води, мешканцям, які не мають індивідуальних приладів обліку, здійснювати розрахунки за спожиту воду буде економічно невигідно. З метою уникнення непорозумінь під час розподілу спожитих послуг, рекомендуємо усім споживачам встановити розподільні вузли обліку води (індивідуальні водолічильники в квартирах).
Слід відмітити, що згідно нового законодавства, споживач повинен щомісячно передавати показники. Особливу актуальність щомісячна передача показників набуде після облаштування будівлі вузлом комерційного обліку. Адже розподіл загального обсягу спожитої послуги у будівлі буде здійснюватися з урахуванням показників приладів розподільного обліку (індивідуальних лічильників).
Варіанти передачі показників:
 1. Особистий кабінет (сайт nikvoda.dp.ua)
 2. Телефони 068-857-52-01, 095-129-63-84, 0800-218-789
099-199-71-26, 097-137-07-32(пн-чтв з 8 до16 год., птн. з 8 до 15 год.)
3. Приймання споживачів Водоканалу за адресою: вул.Перспективна,180, каб.109.
Звертаємо Вашу увагу на те, що мешканцям багатоквартирних будинків на загальних зборах потрібно визначитися із тим, в рамках якого договору буде здійснюватися процес обрахунку спожитої послуги. Можливі варіанти:
 1. Індивідуальний договір (укладається з кожним співвласником);
 2. Колективний договір (укладається з управителем або іншою уповноваженою особою);
 3. Договір з колективним споживачем (укладається з ОСББ або іншою юридичною особою);
 4. Індивідуальний договір за замовчуванням (укладається з кожним співвласником у випадку неприйняття ними рішення про вибір моделі).
Зазначимо, що згідно нового законодавства укладати угоду потрібно обов’язково. У разі, якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не обрали одну з моделей організації договірних відносин, визначених Законом, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених законодавством.

 

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53217

Фев 11 2020

Укрпочта предлагает оформлять письма онлайн

Укрпочта предлагает оформлять простые и заказные письма через личный кабинет на официальном сайте компании. Данная услуга с апреля прошлого года уже была доступна для партнеров, работающих с Укрпочтой через API.

Об этом сообщает пресс-служба компании.

«Эта услуга будет актуальной для тех граждан или учреждений, которые постоянно отправляют много писем. Оформление через «личный кабинет» – это экономия времени: дома или в офисе оформить нужное количество ярлыков, что значительно ускорит прием писем в отделении. К тому же это более быстрая обработка писем на сортировке. Ведь часто есть ошибки при написании индекса от руки. Сейчас он загружается автоматически из справочника адресов, что устраняет эту проблему. Кроме того, ускоряется сортировка писем, поэтому отпечатанные адрес и индекс легко читаются, и не нужно тратить время на расшифровку разных почерков. Еще при необходимости можно загружать данные, формировать отчеты, реестры и отследить заказные письма», – отметила директор департамента развития бизнеса с корпоративными клиентами Укрпочты Анна Колесова.

Какая информация хранится в «личном кабинете»:

 • вся необходимая информация о пользователе, его адрес, контактная информация.
 • При оформлении отправлений через личный кабинет пользователь получает скидку на каждое отправление: 5% для физических лиц и 10% для юридических лиц.В личном кабинете можно:
  • оформлять и отслеживать отправления по Украине (Укрпочта Стандарт, Укрпочта Экспресс, Укрпочта SmartBox) и за рубеж;
  • формировать сопроводительные документы (подготовка и печать) с уникальным штрихкодовым идентификатором (ШКИ);
  • формировать реестры сгруппированных отправлений (списки формы 103А).

Источник: Finance.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53213

Фев 11 2020

​В Украине увеличится размер алиментов

От 142 до 177 гривен увеличится размер алиментов в Украине в течение 2020 года. Прибавка в выплатам ожидается в июле и декабре.

Об этом сообщили в пресс-службе Министерств социальной политики Украины.

Так, на ребенка возрастом до шести лет размер выплат увеличится на 142 грн, а на детей от шести до 18 лет – на 177 грн.

Предыдущий раз размер алименты на детей в Украине повышался в декабре 2019 года.

На одного ребенка в возрасте до шести лет запланирован такой размер алиментов:

 

 • с 1 января размер выплат составляет 1779 грн;
 • с 1 июля – 1859 грн;
 • с 1 декабря – 1921 грн.

 

Тем временем на ребенка в возрасте от шести до 18 лет запланированы следующие начисления:

 

 • с 1 января составляет 2218 грн;
 • с 1 июля – 2318 грн;
 • с 1 декабря – 2395 грн.

 

Источник: Соцпортал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53209

Фев 11 2020

«Пандуси обов’язкові», — Президент підписав закон

Президент України підписав закон щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності.

Закон дає визначення понять «маломобільні групи населення» та «засоби безперешкодного доступу до об’єктів» і передбачає здійснення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житло та навколишнє середовище до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності.

Источник: Соцпортал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53205

Фев 11 2020

Нікопольські дзюдоїсти гідно виступили на Всеукраїнському турніріз дзюдо

З 07 по 08 лютого в місті Києві проходив Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Школи спорту» серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010 рр.н., який зібрав понад 550 спортсменів з різних міст України та з Білорусі.

Юні дзюдоїсти НДЮСШ «Трубник» гідно виступили на турнірі і показали такі результати: Колотов Ігор в ваговій категорії 35 кг став чемпіоном змагань і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, срібну медаль завоював Костін Роман (34 кг.), а Мусієнко Альбіна в ваговій категорії 40 кг. зайняла третє місце. Призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, цінними призами, а переможці ще й кубками.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів з дзюдо Олександра Темураєва, Володимира Задорожного та Карину Астахову з успішними виступами!

Источник: Управління Гуманітарної Політики НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53221

Фев 11 2020

Публічне представлення інформації про виконання міських програм 2020 р

11 березня  2020 року   в сесійній залі  Нікопольської міської  ради   за адресою вул. Електрометалургів, 3   о   16 годині   відбудеться  публічне представлення інформації про виконання міських програм  за підсумками  2019 року  розпорядником  бюджетних коштів — виконавчим комітетом Нікопольської міської ради.

Запрошуються  всі бажаючі.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53197

Фев 11 2020

Публічне представлення інформації про виконання бюджету міста за 2019 рік

Шановна громадо!

Повідомляємо, що 11 березня 2020 року о 16.00 год. у приміщенні міської ради (сесійна зала, 4-й поверх) відбудуться громадські обговорення з питання виконання бюджету міста за 2019 рік.

Інформація про виконання бюджету міста за 2019 рік розміщена на офіційному сайті Нікопольської міської ради у розділі «Про місто», вкладка «Кошти міста», папка «Виконання бюджету міста».

Запрошуємо прийняти участь в обговоренні питання.

Управління економіки, фінансів та міського бюджету

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53193

Фев 11 2020

Штормове попередження

Прогноз погоди на 11.02.20
Хмарно, вночі сніг, мокрий сніг, вдень мокрий сніг та дощ. Місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця . Вітер південний 7-12 м/с, пориви 17-25 м/с, вночі пориви 25-28 м/с. Температура вночі 0-5, вдень 0+5.

‼️Штормове попередження‼️

11.02 пориви південного вітру 17-22 м/с, місцями хуртовина, ожеледиця, та налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Ввечері 10.02. та вночі 11.02.по області пориви вітру 25-28 м/с.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53201