Месячный архив: Февраль 2020

Фев 28 2020

У Нікополі відбувся Чемпіонат області з волейболу

🏆🥇🥈🥉🤾‍♂️28 лютого у спортивному залі КЗ «ДЮСШ №1» пройшов зональний Чемпіонат Дніпропетровської області з волейболу серед юнаків 2004-2005 рр.н. (група №1).

За підсумками змагань перше місце посіла команда ДЮСШ №1 м. Нікополя, другою стала команда Широківського району, третє місце отримали юнаки Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району, четвертими та п’ятими відповідно стали хлопці з Покрова та Криворізького району.

Вітаємо наших хлопців та іх тренера — Сергія Русіна за вихід до фіналу чемпіонату, який відбудеться 6-7 березня.

Місце проведення фінальних змагань ще не визначено.

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53590

Фев 28 2020

Юні покровчани володіють унікальними художніми техніками

Це підтвердило журі сьомого відкритого літературно-художнього конкурсу «Край п’яти січей», де вихованці Будинку творчості перемогли у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Не перший рік маленькі майстрині БТДЮ дивують фахове журі своїми вміннями. Цього разу учениці Єлизавети Ключнікової приголомшили віртуозним володінням унікальних технік – кину сайг та гільоширування. Таке рукоділля поки що є дивиною для нашого регіону, а у Покрові набуває популярності.

За допомогою японської техніки кінусайг Ліля Букіна відтворила Спасо-Преображенський собор, склавши неймовірної краси картину з клаптиків тканин без голки й ниток. А Ксенія Марчук випалюванням по шовку зобразила геральдичний знак. Обидві дівчинки посіли перші місця, журі відзначило високий рівень майстерності, вміння передати історію рідного краю за допомогою запозичених технік. Самі рукодільниці розповідали, як тривала робота, зазначали, що володіють суто національними техніками, але цього разу прагнули показати красу своєї землі у новій інтерпретації. Їм це вдалося.

Покров набуває слави не лише міста майстрів. Нікопольська туристична агенція «7 Січей» включила його до краєзнавчої мапи. І якщо донедавна наші близькі сусіди приїздили до Покрова на відпочинок, тепер відкривають історичне місто гірників. Одними з останніх у Покрові побували студенти та викладачі Криворізького педуніверситету.

Цікаво, що вивчають вони туризм, а, отже, сприймали Покров з професійного погляду також. Гостей приємно вразило місто своєю чистотою і затишком, сучасним виглядом та безцінною історичною спадщиною, що зберігається у міському музеї.

Батьківщина козацтва, Золотої Пекторалі, наше місто відкривається у безлічі іпостасях, а головне, у своїх людях, які продовжують традиції та плекають історію.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53586

Фев 28 2020

Для дитини з особливим потребами відкрили інклюзивну групу

У комунальному екологічному дошкільному навчальному закладі № 53 «Золотий півник» за два тижні провели поточний ремонт в групі інклюзивного навчання.
За кошти місцевого бюджету, а це майже 165 тисяч гривень, тут розширили вхід у туалетну кімнату, підлогу уклали новою плиткою, а стіни – новим кахлем, зробили нову навісну стелю. Тут встановили нове сантехнічне обладнання, в тому числі електричний бойлер для підігріву води. Крім того, зробили пандус для того, щоб до дитячого садочка могла потрапити дитина на інвалідному візку.
– Інклюзивна група була відкрита за проханням батьків дитини з особливими потребами, – говорить завідувачка ДНЗ № 53 «Золотий півник» Ірина Димнич. – У хлопця мала рухова активність, діагноз складний, але він активний, позитивний, серед дітей йому дуже добре, ось тільки в групі не вистачало певного обладнання. І тепер воно зроблено.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53583

Фев 28 2020

Закуплено спортивний інвентар для закладів освіти Нікополя

Як і для інших бюджетних установ, для закладів освіти розпочався новий бюджетний рік. Вже зроблені перші закупівлі. За кошти місцевого бюджету відділом освіти і науки Нікопольської міської ради закуплено спортивний інвентар для закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів.

Кожна школа, кожен дитячий садочок отримують невеличкі набори, до яких входять волейбольний м’яч, футбольний м’яч, баскетбольний м’яч, м’яч фут залу. Деякі навчальні заклади отримують спортивні мати, скакалки, обручі, гімнастичні палки

– Загальна вартість закупівель за всіма договорами щодо придбання спортивного інвентарю для дитячих садочків та шкіл нашого міста складає понад 36 тисяч гривень, – розповідає начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – Сподіваймося, що завдяки таким невеличким крокам ми все ближче наближаємось до спільної мети якісної освіти і тим самим покращуємо не тільки учбові заняття, а й взагалі освітній процес у закладах освіти міста.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53579

Фев 28 2020

Нікопольські поліцейські розповіли школярам про шкідливий вплив наркотиків

27 лютого вони організували та провели для школярів Нікопольського району відеолекторій «Мій вибір — життя без наркотиків».

Крім працівників ювенальної превенції до дітей прийшли поліцейський офіцер громади та представники соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За допомогою пізнавальних відеофільмів правоохоронці показали дітям, як наркотики відображаються на зовнішності та здоров’ї людини. Після перегляду фільмів учасники заходу обговорили руйнівний вплив наркотиків на організм людини. Також торкнулися теми відповідальності за порушення законодавства у сфері незаконного обігу наркотиків.

Учасники заходу застерегли школярів від спокуси спробувати наркотичні чи психотропні засоби. Вони нагадали дітям, що вживання таких речовин викликає залежність.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53576

Фев 28 2020

Нікопольським лікарням потрібна донорська кров

Лікарняним закладам Нікопольського регіону потрібна кров І та ІІ групи резус-негативного фактора!

Про це стало відомо з повідомлення Дніпропетровської обласної станції переливання крові м.Нікополь.

Нагадуємо про настанови донорам від медиків — протягом трьох діб не вживати жирну, копчену їжу, молочні продукти, яйця, алкоголь і пити більше води.

Кров можна здавати будь-якої групи і резус-фактора з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 12:00. Візьміть з собою оригінал паспорта та ідентифікаційний код.

Станція переливання крові знаходиться в Нікополі на проспекті Трубників, 56, корпус 2. Телефон для довідок: (095) 034-22-68 або (056) 663-98-89.

Источник: Дніпровська обласна станція переливання крові м.Нікополь

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53573

Фев 28 2020

У Нікополі обрали «Студента року 2019»

27 лютого у великій залі Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру пройшло урочисте нагородження переможців номінації «Студент року 2019».

Кожен з хлопців та дівчат, що перемогли у своєму начальному закладі — Злинько Валерія, Філатов Михайло, Соколовський Станіслав, Костюкова Олександра та Череп Анастасія — отримали цінні подарунки.

Вручила подарунки та привітала переможців заступник міського голови Ольга Коник.

Головною метою міського заходу “Студент року» є розкриття інтелектуального, творчого, та духовного потенціалу студентської молоді, виявлення професійних здібностей та лідерських якостей. Кращі представники студентської молоді Нікополя показали себе як достойні та активні громадяни, що мають великий потенціал та бажання бути корисними суспільству.

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53570

Фев 28 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

28 лютого 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 4 060 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Основні завдання Запорізької АЕС в області  безпеки – підтримка та підвищення досягнутого рівня безпеки станції, культури безпеки персоналу, дотримання вимог норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки, втілення передової міжнародної практики та досвіду експлуатації.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53567

Фев 27 2020

Семінар «Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім’єю»

З 05  по 10 квітня 2020 року в рамках діяльності організації «Відкритий світ молоді» відбудеться українсько-угорський семінар «Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім’єю» й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини (програма додається).

Мета семінару: актуалізувати цінності і смисли соціальної роботи та супроводу прийомної сім’ї, ознайомитись з міжнародним досвідом реалізації сімейних форм виховання, ресурсами і бар’єрами у впровадження комплексної моделі супроводу прийомних сімей; професійними стандартами у діяльності спеціалістів, системою міжвідомчого співробітництва у досягненні спільної мети збереження сім’ї для дитини.

До участі у семінарі запрошуються керівники, спеціалісти департаментів (управлінь) соціальної політики, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментів (управлінь) освіти і науки, сім’ї та молоді, інші зацікавлені спеціалісти.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53563

Фев 27 2020

ПРИЧИНИ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

Початок весни відкриває сезон пожежонебезпечного періоду. Період року під час якого масово виникають пожежі в екосистемах, а саме у лісових та степових зонах.

Екосистема — це екологічна система або природний комплекс що створений живими організмами з умов їх існування, так звана біологічна система. У кожній екосистемі відбуваються кругообіг речовин та обмінні енергетичні процеси. Система, яка існує самостійно. Це жива природа, що нас оточує: ліси, степи, поля, луги і т.д.

Для кожного мешканця приватної ділянки, це норма – спалювати сміття на своїй присадибній чи дачній території. Але більшість навіть не мають уявлення, яку загрозу несе за собою спалювання залишків рослинності, а особливо сміття.

В першу чергу, при спаленні сухостою, люди знищують не тільки сміттєві залишки, але і своє здоров’я, а також завдають значної шкоди довкіллю!

Під час процесу горіння рослинних залишків виділяються мікрочастинки диму до складу яких входять пил, окиси азоту, важкі метали та низка канцерогенних сполук.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/53560

Предыдущие сообщения «