Дневной архив: 31 января 2020

Янв 31 2020

На Дніпропетровщині висаджують сосновий ліс

Цьогорічна зима на Дніпропетровщині, точніше відсутність по-справжньому зимових погодних умов, дає можливість висаджувати молоді ліси навіть у грудні-січні. Цим фактором вирішили скористатися в Царичанському лісництві. Розповідає тижневик «Ехо Царичанки».

«Можливо, людей, необізнаних у фізіології розвитку рослин, і здивує той факт, що ми садимо сосну в січні. Зазвичай так не робиться. Але в цьому році склалися унікальні погодні умови, які дають можливість працювати і в середині зими. Зараз головне, щоб ґрунт не замерз. А молоденька розсада сосни звичайної добре переживе і зимову висадку. Зараз рослинки фактично сплять, навесні прокинуться вже у ґрунті і почнуть розвиватися», —  пояснює керівник місцевого підрозділу Держлісгоспу Василь Курило.

Площа під висадку фактично нового лісу була підготовлена заздалегідь. У мікрорайоні Поділ, що фактично в межах Царичанки, для висадки сосни відведено 15 гектарів. На один гектар висаджують 6660 рослин. Тобто, протягом 2020 року лісники висадять поряд із Царичанкою 99900 саджанців.

Источник: РЕГІОН — Вісті Придніпров’я

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52987

Янв 31 2020

Трьох хлопців з Дніпропетровщини розшукали у Авдіївці

Поліція Дніпропетровської області розшукала трьох неповнолітніх хлопців — Стародубцева Олександра, Молод Руслана, Чорного Євгена. 28 січня цього року підлітки пішли з дому та їх місце перебування не було відоме.

Зазначалося, що всі троє можуть направлятися у бік Донецької області.

За інформацією правоохоронців, хлопців розшукали у м. Авдіївка, незабаром їх повернуть додому. Жертвами злочину вони не стали.

Источник: РЕГІОН — Вісті Придніпров’я

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52984

Янв 31 2020

Обговорили питання призову

27 січня відбулося чергове засідання Громадської ради міста. На нього були запрошені представники Покровського міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки військовослужбовців.

Військовий комісар підполковник  Олександр Левін розповів про особливості Наказу від 16 січня 2020 року “Про звільнення  в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та черговий призов громадян України на строкову військову службу”.

Присутніх на засіданні проінформували про зміни, які відбулися в питаннях призову.

Членам громадської ради розповіли про саму процедури призову, законодавчі вимоги до реєстрації і дій призовників, порядок отримання відстрочок та ряд інших технічних моментів.

Було зазначено, на період служби за призовником зберігається місце роботи та середня заробітна плата, вони отримують можливість отримати необхідну на ринку праці спеціальність, вступ на пільгових умовах до вищих навчальних закладів, роботи в правоохоронних органах чи охоронних структурах, тощо. Військовослужбовців строкової служби не направляють в зону бойових дій на Донбасі.

Також члени Громадської ради обговорили на засіданні ряд інших питань та прийняли відповідні рішення.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52980

Янв 31 2020

Гра «Сокіл» («Джура») у Нікополі виходить на новий рівень

10 років тому Рада козацьких отаманів України запропонувала спільноті унікальну систему виховання козацько-лицарського типу сучасної молодої людини, в процесі залучення її до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Шостий рік поспіль у Нікополі учні 26-ти загальноосвітніх начальних закладів з захопленням та наснагою грають у «Сокіл» («Джуру»). Протягом 9 місяців всі учні (від найменших до підлітків) дотримуються правил та вимог гри, тренуються, проводять між собою змагання і вже у квітні на шкільному етапі визначається рій переможець, який захищатиме честь школи на загальноміському рівні.

Обов’язковою умовою проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є створення штабу, де обговорюються питання організації, підготовки та проведення гри, як по закладах так і на загальноміському рівні. Головою нікопольського міського штабу з організації та проведення гри є заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Коник. З вересня минулого року члени штабу: освітяни, козаки, представники громадських організацій активно готуються до проведення гри «Джура» у травні 2020 року.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52977

Янв 31 2020

Жители города информируют!

Стихийная торговля для нашего города – явление постоянное.

«А на что жить? Не хватает этой пенсии», — такой ответ часто можно услышать от пожилого продавца.

Люди пожилого возраста, вынуждены из последних сил стоять целый день на ногах и продавать вынесенные из дома личные вещи на «барахолке» на тротуаре по улице Шевченко. ( начиная от центральной библиотеки и заканчивая перекрестком перед Первомайский рынком)

На это тяжело и больно смотреть. Люди конечно не виноваты, но к большому моему сожалению это вызывает у жителей города много некомфортных моментов.

В частности жители близлежащих домов жалуются, что с 4-00 утра начинается подготовка к выкладке вещей — это шум, гам, крики, затаптывают газон, оставляют после торговли за собой массу мусора: газет, камней и прочего, во общем делают из центра города помойку.

Это проблема существует на протяжении уже многих лет.

Займутся ли власти этой проблемой? Этот вопрос пока остается открытым.

Ведь через дорогу есть рынок Первомайский, где достаточно много свободных мест и если не брать с пенсионеров рыночный сбор, то можно им предложить место на рынке и соответственно будет порядок и надлежащее состояние в центре города.

Никопольчанин Дмитрий Свой

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52974

Янв 31 2020

В Никополе матчи Чемпионата по мини-футболу переносятся!

В связи с объявленным в городе карантином 11 тур Чемпионата, запланированный на субботу 1 февраля, НЕ СОСТОИТСЯ!

Официально комплекс ограничительных противоэпидемических мероприятий, направленных на ограничение контактов в местах концентрации группы лиц, а так же для не допущения возможного распространения инфекции, введен с 30.01.2020 термином на 14 дней.

О дате возобновления Чемпионата следите за сообщениями на сайте Никопольский футбол, а также в социальных сетях: facebook

Источник: Никопольский футбол

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52971