Дневной архив: 16 января 2020

Янв 16 2020

Нікопольські школярі здобули срібло та бронзу на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови

Колеги освітяни, батьки та учні! У нікопольської освіти чергова нагода для святкування та гордості за наших талановитих дітей!

11 січня 2020 року на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, у якому взяли участь 121 учень 9-11 класів закладів освіти Дніпропетровської області, в тому числі і 4 представники з нашого міста!

За результатами інтелектуального змагання, який складався з 4 етапів: читання, аудіювання, творча робота та комунікативне мовлення, нікопольські школярі мають наступні досягнення:

серед учнів 11- х класів :

  • ІІ місце у Абраменко Микити Олександровича, КЗ «ННВК гімназія № 15» — викладач Малій Світлана Ярославівна
  • ІІІ місце у Мінтій Оксани Олександрівни, КЗ «НСШ №5» — викладач Полякова Наталя Іванівна.

Серед учнів 10 –х класів одна бронза:

ІІІ місце Авраменко Даніїл Олегович, КЗ «ННВК гімназія № 15» — викладач Шкода Олександр Григорович.

Дякуємо усім педагогам, хто доклав зусилля для досягнення інтелектуальних висот нашими мовознавцями!

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52823

Янв 16 2020

Покровчани здобули бронзу на обласній олімпіаді з англійської мови

Покров успішно пройшов етап міських олімпіад з базових дисциплін і так само успішно розпочав обласний. Учні загальноосвітніх закладів демонструють високий рівень знань та підготовки.

На останній олімпіаді з англійської мови одинадцятикласники ліцею – Дар’я Косенко і Артур Коваленко посіли почесне третє місце. Наставником дітей є Людмила Петренко. Бронза і у десятикласниці з НВК№2  Марії Чмихал, вчитель Оксана Притула.

Такий результат надихає дітей на подальше поглиблене вивчення мови, знання якої відкриває нові горизонти та кордони.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52820

Янв 16 2020

У Нікополі в одному з районів відключили воду

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Бахерева 27, перекрита подача води в районі «Трубник 2».

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52817

Янв 16 2020

Місто за тиждень

Освіта

В освітян триває підготовка до третього етапу всеукраїнських олімпіад. Для вчителів школи першого ступеня проведено майстер-класи «Сучасні форми роботи на уроках української мови». Педагоги готуються до проходження курсів підвищення кваліфікації та роботи з майбутніми першокласниками.

Соціальна сфера

За тиждень, що минув, управління праці з різних питань відвідало 404 містян, 19 в Олександрівці. Протягом тижня до установи надійшло 120 документів, підготовлено і направлено 151 документ. Здійснено 5 обстежень та 10 перевірок. В управлінні обліковується 274 учасника АТО, 399 внутрішньо переміщених осіб, 5002 отримувачів субсидії, 1409 домогосподарств, користувачів пільг, 2941 отримувачів державних допомог.

Центр зайнятості

Провів 18 профорієнтаційних заходів, серед яких майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи».

Медицина

Центр первинної медико-санітарної допомоги відвідало 1447 містян, 46 надана невідкладна допомога в амбулаторіях. У добовому стаціонарі ЦМЛ проліковано 54 пацієнти, на лікуванні денного стаціонару хірургії перебуває 51 хворий, терапії – 50, народилося четверо малюків. Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 206 виїздів.

Комунальна сфера

Комунальники працювали у посиленому режимі у вихідні дні й свята. Прибирали місто та виконували планові завдання. «Добробут» усував несправності ліній зовнішнього освітлення, впорядковував об’єкти дорожнього господарства, здійснював благоустрій центрального парку. Водоканал виконав чотири заявки по водопровідним мережам.

Надзвичайники

Здійснили два виїзди, серед яких гасіння пожежі та задимлення під’їзду у результаті пригорання їжі.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52814

Янв 16 2020

Укладка плитки «по-никопольски»

Строители уложили новую плитку по проспекту Трубников.
( перекресток улицы Малиновского и пр Трубников напротив АТБ)

Жители города должны радоваться этому, но омрачает, тот факт, что за собой строители никогда не убирают, это видно на фото.

А ведь это центральная часть Никополя, главный проспект города!

Хотелось бы, чтобы городские службы добросовестней контролировали выполнение работ подрядчика и впредь никопольчанам не было бы стыдно за таких горе-строителей.

Фото: Дмитрий Свой

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52811

Янв 16 2020

У спільній справі важливий внесок кожного фахівця Запорізької АЕС

За підсумками 2019 року служба головного фахівця з турбін Запорізької АЕС відпрацювала якісно, сумлінно та відповідально. Усі плани минулого року реалізовані, важливі завдання виконані вчасно.

В першу чергу керівник служби Дмитро Самокіш відзначає успішне виконання важливих для Запорізької АЕС усіх регламентних робіт на основному та допоміжному обладнанні турбінного відділення енергоблоків із забезпеченням його надійності та безаварійності, а також експлуатаційних та ремонтних робіт з технічного обслуговування.

«Продовжено термін експлуатації турбінного обладнання на енергоблоках станції. Завдяки реконструкції обладнання вдалося зменшити недовироблення електроенергії через проблеми в пароперегрівальних пристроях. На енергоблоці №2 відбулася заміна конденсатора, що дало очікувані плюси по збільшенню вироблення електроенергії», – підкреслює Дмитро Самокiш.

У 2020 році заміна конденсатора відбудеться на енергоблоці № 5, який готується до продовження терміну експлуатації і буде виведений у плановий ремонт у квітні. Це велика робота із залученням проектантів, підрядних організацій, а також структурних підрозділів станції. Зараз вже йде облаштування монолітного бетонного майданчика.

Кожен фахівець служби головного спеціаліста з турбін Запорізької АЕС своєчасно виконує своє завдання. І, безумовно, в спільній справі важливий внесок кожного.

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52808

Янв 16 2020

Трасса Днепр -Никополь будет отремонтирована

В 2020 году Укравтодор выделил финансирование на ремонт ключевых дорожных магистралей Днепропетровской области.

Об этом сообщил советник главы Укравтодора Юрий Голик на своей странице:

«Отличные новости для ставшей мне родной Днепропетровской области. После нескольких лет, когда Укравтодор область не замечал и финансировал ее по остаточному принципу, в этом году уже есть финансирование на ремонт следующих дорог:

Объездная Днепра.

Днепр — Решетиловка.

Днепр — Никополь.

Днепр — Кривой Рог.

Кропивницкий — Кривой Рог. Эта же дорога, но ее часть проходящая по Кировоградской области, есть в финансировании по этой области тоже.

Планы по дорогам на этот год гораздо больше. На карте указано только те дороги, которые есть в сегодняшнем, утвержденном Кабмином, перечне ремонтируемых дорог за счет имеющегося в распоряжении Дорожного Фонда.

Это еще не все источники финансирования и не все дороги, которые будут делаться по всей стране в этом году.

Будет еще больше.

Техническая и процедурная работа над каждой дорогой уже идет полным ходом.»

Источник: Фейсбук

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52805

Янв 16 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

16 січня 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 4 050 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Мета екологічної політики Запорізької АЕС – гарантування екологічної безпеки під час виробничої діяльності, зниження антропогенного навантаження на довкілля та збереження природних систем у районі розташування атомної станції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52802