Дневной архив: 10 января 2020

Янв 10 2020

Незабаром запрацюють ще 2 громадські вбиральні у Нікополі

У сквері за танком та мікрорайоні «3 дільниця» незабаром розпочнуть роботу громадські вбиральні. Подібна вбиральня вже працює у сквері Молодіжному в центрі міста.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52748

Янв 10 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

09 січня 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 3 785 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Головне завдання колективу Запорізької АЕС — безпечне, надійне та ефективне виробництво електроенергії, яке виконується з чітким дотриманням вимог українських і міжнародних правил, норм і стандартів з ядерної, радіаційної та екологічної безпеки.

Источник: ЗАЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52745

Янв 10 2020

У Нікополі найвищий рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 1 тижні 2020 р.

Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України – єдина установа в області, яка здійснює епідеміологічний та вірусологічний моніторинг поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу на 1-му тижні 2020 року (з 27.12.19р. по 02.01.20р.) в Дніпропетровській області з приводу гострих респіраторних інфекцій за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося 8 тисяч осіб (інтенсивний показник на 100 тисяч населення 251,0). У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 35%.

Показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 58% та показника минулого року на 38%.

Найвищі рівні захворюваності зареєстровано серед мешканців м.Кам`янське (393,8), м.Нікополь (385,0).

В загальній структурі захворілих  питома вага дітей до 17 років  – 62%.

У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб зменшилась на 19%. За звітній тиждень по області госпіталізовано 301 особу, з них 267 дітей. Летальних випадків через ускладнення від грипу, ГРВІ не зареєстровано.

Щеплення проти грипу.

Кількість осіб груп ризику, яким заплановано провести щеплення проти грипу в епідсезон 2019/2020рр. по Дніпропетровській області, складає 18450 осіб. Із них медичного ризику 8682 особи, епідемічного ризику 9768 осіб (із них медичні працівники – 8106). Станом на 03.01.20р. – вакциновано 21341 особу.

 

 

Источник: ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52742

Янв 10 2020

У Нікополі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

З метою недопущення загибелі та травмування людей на пожежах, попередження виникнення надзвичайних ситуацій,  а також з метою навчання діям у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, 10-го січня в Нікопольському коледжі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після включення звукового оповіщення, яке сповістило працівників школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації з будівлі коледжу, викладачі організовано пересувалися до евакуаційних виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, майданчика. Навчальна евакуація проводилася у супроводі інспекторського складу Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, які наприкінці заходу підбили підсумки.

Рятувальники наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації із навчальних закладів є дієвим засобом підготовки педагогічних працівників до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти. Адже у разі виникнення надзвичайної ситуації людей охоплює страх та паніка, а якщо вона знатиме, як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися.

Источник: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52739