Дневной архив: 8 января 2020

Янв 08 2020

Підсумки спортивного року. Відразу 8 спортсменів міською ДЮСШ входять до складу Національних збірних України!

Цими днями спортивні заклади Покрова підбивають підсумки своєї діяльності за минулий рік. Не є винятком і Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Дані Дідіка. Результати її роботи за 2019 рік в цифрах і фактах як ніколи красномовні.

Так, протягом минулого спортивного року відразу 1163 вихованці школи взяли участь у 95 стартах. У змаганнях різного рівня наші атлети завоювали 249 перших, 227 других та 159 третіх місць!

Одним з головних факторів успіху є професійний тренерсько-викладацький склад, який здатний забезпечити високий рівень підготовки спортсменів. Протягом року 3 тренера-викладача підвищили свій кваліфікаційний рівень. Зокрема, тренер відділення карате Михайло Фролов отримав звання Майстра спорту. Вищу кваліфікаційну категорію здобув і Заслужений тренер України з таїландського боксу Ігор Мациборко.

Загальний рейтинг участі спортсменів складає 5570 очок в олімпійських видах спорту (дзюдо, гімнастика спортивна, волейбол і футбол) та 6710 очок в неолімпійських видах (таїландський бокс і спортивна акробатика).

Про високий рівень підготовки спортсменів свідчить і той факт, що за 2019 рік в ДЮСШ було підготовлено 2 «Майстри спорту України», 2 «Кандидата у майстри спорту України», 11 спортсменів І розряду та 363 спортсмени ІІ-ІІІ та юнацьких розрядів.

Тож не дивно, що представники Покрова отримують шанс захищати спортивну честь країни на найвищому рівні в міжнародних змаганнях. Так, до складу збірних команд України з різних видів спорту сьогодні входять відразу 8 спортсменів ДЮСШ! Це надзвичайно серйозний показник для такого невеликого міста, який свідчить про підтримку і розвиток спорту.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52734

Янв 08 2020

У Нікополі в одному з районів відключили воду

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Новопавлівська(Інтернаціональна) 51, перекрита подача води в данному районі.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52731

Янв 08 2020

У Нікополі частково перекриватимуть рух!

1) 12 січня 2020 року:

Перекрито рух транспорту буде 12 січня 2020 року з 13:30 годин до 17:00 годин від перехрестя вулиць Електрометалургів — Першотравнева до перехрестя вулиць Електрометалургів – Преображенська.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52728

Янв 08 2020

В Никополе произошло резонансное ДТП

В Никополе, на улице Элетрометаллургов, 8 января, произошло масштабное ДТП со смертельным исходом. Участниками аварии стали два легковых автомобиля и автобус «Икарус», который перевозил людей. ДТП произошло прямо на улице, где расположена станция скорой помощи.

Согласно информации ГУ ГСЧС в Днепропетровской области, сообщение о ДТП поступило на линию «101» в 07:02 8 января. В нем говорилось о том, что произошла авария по улице Электрометаллургов с участием трех транспортных средств.

По прибытию на место происшествия спасатели установили, что участниками ДТП стали два легковых автомобиля «Deawoo Nexia» и «Shevrolet Aveo», а также пассажирский автобус «ІKARUS».

В результате аварии погиб пассажир автомобиля «Deawoo Nexia». Его личность устанавливается.

Позднее стало известно, что легковой автомобиль «Shevrolet Aveo» на большой скорости протаранил автобус с работниками Никопольского завода ферросплавов, которые ехали на смену. Об этом рассказал директор областного центра экстренной медицины и медицины катастроф Радий Шевченко во время пресс-конференции ИА «МОСТ-ДНЕПР».

Автобус после столкновения с автомобилем врезался в столб.

«В ДТП погиб один пассажир автобуса, 14 пассажиров получили травмы. 21-летней девушке ампутировали ногу. 4 пассажира автобуса находятся в легкой степени тяжести, 7 – в средней и 2 человека остаются в тяжелом состоянии», — сказал Радий Шевченко.

 

Источник: Вісті Придніпров’я

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52725

Янв 08 2020

У Нікополі відбувся фестиваль святкових вертепів

Фестиваль обрядової пісні «Різдвяна зірка» став у нашому місті вже гарною традицією.

Ряджені з восьмикутними різдвяними зірками пройшли святковою ходою від торгового центру «Білла» до сцени, встановленої на центральній площі. Головний атрибут українського святкування Різдва – Зірки, з якими ходять колядники, були прикрашені по-різному, тому хода вийшла яскравою та ефектною.

Обрядові та сучасні різдвяні пісні підготували самодіяльні шкільні колективи. І кожен міні-спектакль на різдвяну тематику був по-своєму цікавим.

Подивитися на це надзвичайне дійство прийшло багато нікопольців. Всі бажаючі водили коловороти біля головної ялинки Нікополя. І учасники традиційного фестивалю, і глядачі залишилися дуже задоволеними.

Фестиваль «Різдвяна зірка» подарував присутнім гарний настрій та зарядив позитивом на цілий рік.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52722