Дневной архив: 18 декабря 2019

Дек 18 2019

На Запорізькій АЕС підбили підсумки щорічного огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо»

У міському палаці культури «Сучасник» відбулося підведення підсумків щорічного огляду-конкурсу цехів Запорізької АЕС «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо» та святковий концерт з кращих творчих номерів художньої самодіяльності учасників конкурсу. Цього року конкурс проходив під егідою ювілейної дати – 35-річчя Запорізької АЕС.

Виступаючи з вітальними словами, представники адміністрації та профспілкового комітету станції відзначили, що всі учасники щорічного огляду-конкурсу талановиті і вміють не тільки добре працювати, а й відпочивати.

Серед цехів з чисельним складом менше 500 осіб перше місце посіла служба головного метролога, друге місце – у цеху дезактивації, на третьому місці – загін відомчої воєнізованої охорони.

Серед цехів з чисельним складом більше 500 осіб перше місце – у цеха теплової автоматики та вимірювань, друге посів електричний цех,  третє – управління будівництва.

За традицією також відбулося нагородження переможців конкурсу в номінаціях: «Кращій за професією молодий працівник», серед яких були й  переможці галузевого конкурсу, «Кращій висококваліфікований працівник», а також переможці конкурсу доповідей  на науково-технічні та соціальні теми серед молоді. Грамотами та дипломами були відзначені їх наставники.

Не оминули увагою й підрозділи, які стали призерами  конкурсів технічних засобів та наочного приладдя: на краще утримання виробничих приміщень, конкурсу плакатів з теми «Культура безпеки» та доповідей на тему «Культура безпеки АЕС: проблеми та  шляхи вирішення», утримання територій підрозділами та їх ландшафтного благоустрою.

Конкурс «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо» проводиться на Запорізькій АЕС з 1998 року. Його головна мета – розвиток ініціативи і творчих здібностей працівників підприємства.

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52458

Дек 18 2019

У Нікополі дільничні офіцери прозвітували перед мешканцями про виконану роботу

Протягом грудня дільничні офіцери поліції Нікопольського відділу поліції зустрічатимуться з мешканцями міста та району, щоб прозвітувати перед ними про виконану протягом року роботу.

Всього дільничні запланували 5 зустрічей з мешканцями Нікополя та 4 – з жителями Нікопольського району. 17 грудня поліцейські прозвітували перед мешканцями мікрорайону Лапинки у місті Нікополі.

Дільничні офіцери прозвітували перед мешканцями про криміногенну ситуацію на дільниці, про протидію злочинності, проконсультували громадян та відповіли на їх запитання. Крім цього, розповіли громадянам про шахрайства, зокрема в Інтернеті, та стосовно осіб похилого віку. Довели інформацію про зміни в законодавстві стосовно домашнього насильства, розповіли, куди необхідно звертатися в таких випадках.

Источник: Національна поліія Дніпропетровської області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52455

Дек 18 2019

Останні штрихи: Нікополь майже готовий до відкриття новорічної ялинки

У Нікополі святкове відкриття новорічної ялинки відбудеться на Європейській площі 19 грудня о 15:30.
Не дивлячись на погоду, підготовка Європейської площі до новорічних свят йде повним ходом. Триває монтаж новорічної ялинки та святкових локацій, прикрашання площі та вулиць міста.

 

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52452

Дек 18 2019

Англійська для пенсіонерів: навчатись ніколи не пізно

У Нікополі продовжуються уроки англійської для людей елегантного віку.

Наші заняття з англійської мови — це навчання, тренування пам’яті, розвиток інтелекту і найголовніше — це спілкування..

Центральна бібліотека на Шевченка,180.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52449

Дек 18 2019

«Радио Ностальжи 102,4FM»: тяжелый труд во имя легкого эфира.

Сегодня, 18 декабря, «Радио Ностальжи 102,4FM» отмечает свой День Рождения.

Если попросить человека быстро-быстро отвечать на самые простые вопросы, то примерно у 90% респондентов ответы будут выглядеть так: домашняя птица – курица, фрукт-яблоко, русский поэт – Пушкин и т.д. Это засело уже на уровне нашего подсознания. Так вот, если сегодня у никопольчан попросить быстро назвать первое пришедшее в голову FM- радио, которое первым начало свое вещание в г.Никополь, то большинство ответит: «Радио Ностальжи 102,4FM».

За время своей работы наша радиостанция прочно вошла в жизнь радиослушателей нашего региона!

У каждого средства массовой информации должен быть образ своего читателя, зрителя, слушателя. И успех зависит от того, насколько точно этот образ определен журналистами, ди-джеями и редакторами. На сегодняшний день слушатель «Радио Ностальжи 102,4FM» — это интеллигентный, умный человек, со сформировавшимися музыкальными запросами, а его возраст примерно от 25 лет и старше.

Задача «Радио Ностальжи 102,4FM» состоит в том, чтобы находить и подавать интересную и полезную информацию, способную помочь любому нашему радиослушателю, а также не напрягать, не отвлекать и поддерживать нормальный ритм человека, который занят своим делом или развлечь человека на отдыхе.

В конкурентной борьбе с десятком других FM-станций за своего слушателя нашей радиостанции прежде всего помогают профессионализм, сплоченный, дружный коллектив и оригинальный музыкальный формат.

Большое спасибо всем радиослушателям за то, что Вы многие годы остаетесь с нами, на нашей «Волне хорошего настроения» — «Радио Ностальжи 102,4FM»

А также выражаем благодарность всем сотрудникам, которые работали и продолжают работать на сегодняшний день с нами.

Мы всех Вас любим.

 

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52446

Дек 18 2019

Оперативники Нікополя встановили чоловіка, який пограбував 28-річну жінку

16 грудня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголосили підозру за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Злочинець скоїв напад на дівчину 14 листопада о 14 годині дня, коли вона йшла вулицею міста. Нападник вирвав у неї з рук сумку і втік. В сумці потерпілої був гаманець з грошима, мобільний телефон та портативний накопичувач.

Співробітники кримінальної поліції встановити підозрюваного — ним виявився раніше засуджений 23-річний місцевий мешканець. Правоохоронцям вдалося частково повернути викрадене.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52443

Дек 18 2019

Школярів Нікополя навчали вправлятися з автоматами

Протягом листопада-грудня 2019 року на уроках захисту Вітчизни з юнаками випускних класів закладів загальної середньої освіти міста Нікополь проводились заняття з вогневої підготовки та виконувались нормативи — неповне розбирання автомату та складання автомату після неповного розбирання.

Заняття проводив старший сержант Нікопольського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Рожновський Анатолій Андрійович та вчителі захисту Вітчизни КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» Вергілес Юрій Віталійович та Стовбун Юрій Миколайович

Источник: Нікопольський міжшкільний центр

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52440

Дек 18 2019

«Фінансовий контроль – проблемні аспекти»

На таку важливу тему говорили учасники навчання, що пройшло у Запоріжжі для посадовців, відповідальних за антикорупційну роботу.

Навчальні курси для спеціалістів Запорізької, Херсонської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Одеської областей, у тому числі й міста Покров, провели представники Національного агентства з питань запобігання корупції Іван Михайлов, Наталя Хорунжа, Олена Клименко. Розмова торкалася розвитку компетенцій посадовців, створення умов для розвитку економіки, озброєння необхідними знаннями правового застосування, профільними методичними рекомендаціями.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52436

Дек 18 2019

Нагадування мешканцям, суб’єктам господарювання та гостям міста!

В місті Нікополі діє рішення Нікопольської міської ради від 19.07.2019 №68-52/VII «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)».
Ознайомитись з даним рішенням Ви можете за посиланням:
Заборона діє з 23:00 до 7:00 ранку. Відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення за недотримання суб’єктами господарювання цього рішення тягне за собою накладання штрафу від 1700 грн. до 6800 грн.
Будьте відповідальними та дотримуйтесь норм чинного законодавства.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52433