Дневной архив: 13 декабря 2019

Дек 13 2019

В одному з районів міста відключили воду

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Уріцького 135, перекрита подача води в данному районі.

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52386

Дек 13 2019

Чорнобиль… згадаємо знову і знов

Сьогодні покровчани вшановують тих, хто пожертвував своїм життям та здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха, та згадують про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, водіїв, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Серед тих, хто закрив собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС, було близько 600 мешканців нашого міста. Нині у Покрові проживає 240 ліквідаторів та 380 потерпілих від наслідків аварії. Багатьох вже немає з нами…

Аби віддати шану героям Чорнобиля, біля пам’ятного знаку зібралася численна громада — представники влади, підприємств, установ, громадських організацій, учнівська молодь і, звичайно, рідні та близькі чорнобильців.
Слова глибокої шани та подяки адресували ліквідаторам від усієї громади. Вони завжди будуть символом громадського подвигу та самопожертви, бо прийшли на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки.

Подяками міського голови за активну життєву позицію у справі соціального захисту потерпілих від Чорнобильської катастрофи, патріотичного виховання молоді та з нагоди знакового дня нагородили ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — Сергія Анатолійовича Бойка, Ігоря Валентиновича Певного, Віктора Івановича Хорунжого та Юрія Дмитровича Середу, який є очільником міської громадської організації “Союз Чорнобиль”. Звертаючись до громади Юрій Дмитрович подякував землякам за пам’ять, а міській владі за підтримку чорнобильців.
Разом присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих внаслідок аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку “Землякам, які в ім’я життя пройшли через полум’я Чорнобиля”.
Цього дня чорнобильська тема реквіємом звучала в освітніх, культурних та соціальних закладах, де пройшли заходи зі вшанування ліквідаторів та усіх потерпілих від чорнобильської катастрофи.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52383

Дек 13 2019

У Нікополі для дітей пільгової групи закупили солодкі подарунки

За кошти місцевого бюджету відділом освіти і науки НМР закуплено 1023 новорічних подарунків для дітей пільгових категорій на суму 155496 грн.

Источник: Відділ освіти і науки НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52380

Дек 13 2019

У нікопольських школах продовжують міняти вікна

За кошти місцевого бюджету продовжується поточний ремонт у школі 17 ( заміна вікон).

Сума укладеного договору складає 117000 грн.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52377

Дек 13 2019

В одному з дитячих садочків міста завершено капітальний ремонт

За кошти субвенції ( 30 км зона) та місцевого співфінансування завершено капітальний ремонт будівлі дитячого садочка 30.

Наразі триває остання підготовка приміщень перед зустріччю малечі.

Дитячий садок чекає на своїх вихованців 16 грудня.

Дякуємо батькам за розуміння та терпіння, педагогічному та технічному персоналу за любов та відданість до своєї справи!

Источник: Відділ освіти і науки НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52374

Дек 13 2019

Музей культурно-ділового центру ЗАЕС підготував святкову експозицію

Знакові для Запорізької атомної станції події завжди знаходять відображення в експозиціях музею ВП ЗАЕС. Зараз підготовлена виставка, яка присвячена професійному святу – Дню енергетика.

До створення експозиції завжди підходять дуже ретельно. Адже кожна світлина, кожен експонат – це данина пам’яті, поваги та любові енергетиків до своєї професії, втілення найкращих прикладів розвитку Запорізької АЕС та стимул працювати далі.

Всі знакові події за останні п’ять років, якими пишається Запорізька АЕС – будь то перший трильйон електроенергії, продовження терміну експлуатації енергоблоків,  будівництво стратегічно важливих об’єктів, 35-річний ювілей першого енергоблоку – знаходять відображення в експозиції музею. А ще в фотографіях показані підрозділи-ювіляри, найкращі приклади соціальної політики, візити поважних гостей на ЗАЕС та багато інших цікавих подій.

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52371

Дек 13 2019

У Нікополі продовжують встановлювати новорічні прикраси

На алеї по проспекту Трубників біля центрального універмагу встановлюють новорічну прикрасу – велику кулю, крізь яку можна проходити та робити ексклюзивні фото!

Минулого року дана композиція дуже сподобалась мешканцям та гостям нашого міста, тож новорічна казка вже зовсім скоро сяятиме для вас!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52368

Дек 13 2019

ІІІ турнір з рибної ловлі серед працівників ЗАЕС

За ініціативою Організації Молоді ВП ЗАЕС відбувся ІІІ турнір з рибної ловлі серед працівників станції. Участь у зимовому турнірі прийняло 20 спортсменів з 8 підрозділів.

Чемпіоном турніру заслужено став Євген Єрмоленко (енергоремонтний підрозділ), улов якого склав 2 кг 215 г. Друге місце зайняв Олег Мельник, працівник служба фізичного захисту, його улов склав 1 кг 540 г. Третє місце з уловом вагою 1 кг 40 г дістався Дмитру Касьяну (проєктно-конструкторський підрозділ).

В номінації «За першу спійману рибу» приз отримав  Дмитро Касьян, який спіймав рибу на четвертій хвилині.

Приз в номінації «За найбільшу рибу турніру» отримав постійний учасник змагань з рибної ловлі Сергій Буціченко (цех теплових і промислових комунікацій).

Згідно з правилами змагань, вся спіймана риба була повернена до води.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52364

Дек 13 2019

У Нікополі оцінили прозорість бюджету міста

11 грудня в приміщенні міської ради відбулась робоча зустріч «Демонстрація рівня прозорості та відкритості бюджетних процесів у м.Нікополь» в рамках проекту «Запровадження інструментів прозорості і відкритості влади м.Нікополь». На зустрічі розглянули та обговорили звіт про виконання бюджету Нікополя.
Звіт складався на основі спільної оцінки відповідальними представниками органу місцевого самоврядування, який проходить оцінювання, та експертами Дніпропетровської обласної громадської організації «Енергія життя плюс». Методологія оцінки прозорості місцевих бюджетів створена Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!».
За результатами оцінки у 2019 р. встановлено, що загальний рейтинг прозорості в Нікополі відповідає високому рівню відкритості та прозорості місцевого бюджету. Переважно у м. Нікополь використані всі основні можливості для швидкого підвищення оцінки, відтак для подальшого підвищення показників потрібно проводити певні зміни, вибудовати процеси за оновленими алгоритмами, систематизувати та уніфікувати розміщену на сайті бюджетну інформацію, забезпечити оприлюднення бюджетної інформації яка готується під час розробки, прийняття, виконання та звітування про виконання місцевого бюджету.
……………………………………………………………………
З 2018 року, у відповідь на визначені потреби, розпочалось здійснення оцінювання відкритості та доступності бюджетної інформації та бюджетних рішень, а також глибини та якості залучення громадян до бюджетного процесу за використанням Методології оцінки прозорості місцевих бюджетів, яка була розроблена групою експертів Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в співпраці з Асоціацією міст України та науковцями Національної академії державного управління в рамках проекту Фонду Східна Європа «Публічні бюджети від А до Я» за підтримки Європейського Союзу.
Метоюздійснення такої оцінки на регулярній основі є створення ефективної системи моніторингу забезпечення доступу громадськості до бюджетного процесу та інформування громадян з питань складання, розгляду, затвердження та виконання місцевих бюджетів як на рівні окремої громади, так і по Україні загалом.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52361