Дневной архив: 11 декабря 2019

Дек 11 2019

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради

Чергове засідання виконкому Марганецької міської ради відбулося у середу, 11 грудня. Черга денна складалася з 19 основних і 4 додаткових проєктів рішень.

Основне питання стосувалося погодження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік. Також членами виконкому ухвалено проєкт рішення «Про бюджет Марганецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та Прогноз бюджету на 2021-2022 роки».

Під час засідання розглянуто ряд питань, що стосувалися окремих громадян та життєдіяльності міста.

Більшість рішень прийнято одноголосно.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52330

Дек 11 2019

У Нікополі відбудеться виставка ікон

12 грудня 2019 року о 14.00 годині в Нікопольському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття «Різдвяної виставки ікон на землі козацької слави в м.Нікополі».

Учасники виставки: кафедра сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв та Нікопольська іконописна школа при Спасо-Преображенському соборі УПЦ.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Источник: Никополь Православный

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52327

Дек 11 2019

Увага шахраї!

Сьогодні 11.12.2019 до КП Нікопольводоканал надійшов дзвінок від абонента про те, що за адресою вул.В.Усова 20 ходять два чоловіки і представляються працівниками міськводоканалу та хотіли поспілкуватися з приводу переплати. Що викликало підозру у абонента, і він зателефонував до КП “Нікопольводоканал”, у цей час чоловіки пішли.

Тож, якщо до вас завітала підозріла особа, котра назвалась працівником водоканалу, попросіть її пред’явити посвідчення, якщо ж сумнів не зник — зателефонуйте до КП “Нікопольводоканал” (0566) 688-391, 050-762-63-03, 097-537-18-35, аби уточнити, чи направлявся вказаний працівник за вашою адресою.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52324

Дек 11 2019

В одному з районів Нікополя відключили воду

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Шевченко 106, перекрита подача води в данному районі.

КП » Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52321

Дек 11 2019

У Нікополі ведуться роботи з благоустрою території міського кладовища.

На цьому тижні відсипають грунтові центральні алеї протяжністю 4 000 кв. метрів. На це піде приблизно 400 тон щебеню.

Роботи проводяться за міський кошт.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52318

Дек 11 2019

У Нікополі пройшов Форум для авторів проектів конкурсу Бюджету участі-2020

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні та спостерігати за тим, як його проект реалізують у рамках бюджету.

На Форумі було презентовано результати реалізації проектів-переможців конкурсу 2019 року та обговорено процес його впровадження у наступному році.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52315

Дек 11 2019

У Нікополі триває обрізка дерев

КП «Міське паркове господарство» продовжує роботи, направлені на санітарну обрізку дерев у місті.

10 грудня бригада працювала у дворах будинків № 4 та 12 по вулиці В. Усова. Роботи проводяться за кошти міського бюджету.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52312

Дек 11 2019

На Запорізькій АЕС відбулася конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату».

9-10 грудня 2019 року в культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбулася конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату» за участю голови Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC Гаяне Каракашян, представника Ради бізнес-омбудсмена Олексія Співака, експерта проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Романа Гекалюка, фахівців ДП «НАЕК «Енергоатом», представників українських компаній, науковців вищих навчальних закладів, ділових партнерів ДП «НАЕК «Енергоатом».

Протягом двох днів учасники конференції заслухали ряд доповідей за темою запобігання та протидії корупції, а саме «Практичні інструменти запровадження антикорупційного комплаєнсу у виробничій компанії», «Використання відкритих джерел та програмних продуктів при виявленні корупції», «Викривачі у запобіганні корупції. Новели в антикорупційному законодавстві», «Міжнародний досвід боротьби з корупцією» та інші.

Також в рамках конференції відбулася робоча нарада з начальниками відділів та уповноваженими особами із запобігання і протидії корупції відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом».

За словами директора із запобігання і протидії корупції – радника президента ДП «НАЕК «Енергоатома» Олега Поліщука проведення заходу у форматі конференції корисне та продуктивне, тому що учасники заходу під час дискусії мали можливість обмінятися власним досвідом, отримати певні знання і корисну інформацію, акцентувати увагу на актуальних питаннях у сфері протидії корупції. «Найактуальніша тема – це питання декларування, тому що це перше, що мають робити посадові особи з 1 січня наступного року. Ми повинні навчити, розказати, проінформувати, що треба буде робити. Друга актуальна тема – це тема викривачів. Цей напрямок колосально змінюється, тому потрібно бути обізнаним у цьому питанні», – зазначив Олег Поліщук.

Впроваджуючи стандарти комплаєнс політики та корпоративної етики, ДП «НАЕК «Енергоатом» має ціль стати найбільш інноваційною і конкурентоспроможною Компанією з виробництва електроенергії в Європі, з найвищими стандартами прозорості та відповідальності перед суспільством, сформувати нульову толерантність до корупції, як в Компанії, так і у повсякденному житті кожного працівника атомно-енергетичної галузі.

«Компанія «Енергоатом» серед державних підприємств – флагман в антикорупційній роботі. Це перше державне підприємство, яке підписало меморандум з UNIC, перше державне підприємство, яке свого часу затвердило антикорупційну програму і ця програма була багато в чому зразковою», – підкреслив  Роман Гекалюк, експерт проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

 

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52309