Дневной архив: 10 декабря 2019

Дек 10 2019

У Нікополі один з найвижчих рівнів захворюваності на грип та ГРІ серед області

Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України – єдина установа в області, яка здійснює епідеміологічний та вірусологічний моніторинг поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу на 49-му тижні 2019 року (з 29.11.19р. по 05.12.19р.) в Дніпропетровській області з приводу гострих респіраторних інфекцій за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося 14,7 тисяч осіб (інтенсивний показник на 100 тисяч населення 456,8).

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 1,2%.

Найвищі рівні захворюваності зареєстровано серед мешканців м.Вільногірськ (820,9), м.Нікополь (765,6), Новомосковського (670,8), Нікопольського (665,9),  Синельниківського (638,2) районів.

В загальній структурі захворілих  питома вага дітей до 17 років  – 67%.

У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб зросла на 20%. Всього за звітній тиждень по області госпіталізовано 389 осіб, з них 326 дітей. Летальних випадків через ускладнення від грипу, ГРВІ  не зареєстровано.

 

Источник: ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52306

Дек 10 2019

Команда спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС посіла призові місця

На XVII Національному турнірі пам’яті Сергія Логінова з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченого Дню енергетика, команда спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС посіла призові місця.

У складі 18 команд в турнірі взяли участь 207 спортсменів з різних областей України.

Перші місця зайняли Панченко Микита, Ковальчук Марія, Черепков Антон. Другі  місця – Бердеу Аделіна, Сарана Єва, Прищепа Уляна, Миколайчук Олександр, Комендантова Ніна. Треті місця – Щукін Володимир, Шевченко Олександра, Герасіменко Роман, Суховая  Ксенія, Слюсар Валерія. Всі вони були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Тренують юних борців тренери-викладачі спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС Тілінін Станіслав та Воробйов Андрій.

Змагання проводяться з метою популяризації вільної боротьби як олімпійського виду спорту, підвищення спортивної майстерності, виявлення спортивної готовності учасників, зміцнення дружніх зв’язків між спортсменами.

 

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52303

Дек 10 2019

Нікопольська поліція звертається за допомогою

Шановні громадяни!

Нікопольським відділом поліції, встановлюється особа невпізнаного трупу чоловіка, якого було виявлено неподалік смт. Червоногригорівка.

Прикмети: на вигляд 50-60 років, середньої статури, зріст: 168 см.; волосся: коротке, русяве з рясною сивиною; зуби: відсутні, крім 4 та 6 на нижній щелепі.
В разі наявності будь-якої інформації, негайно повідомити за телефонами:
102, 095-78-55-685, 095-075-07-90

На фото одяг померлого.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52300

Дек 10 2019

У Марганці вийшов друком перший номер журналу про успішних людей

Перший номер нового щорічного журналу «Марганчани» вийшов у світ напередодні нового 2020 року. Видання знайомить читачів з історіями успіху жителів міста та тих, хто в ньому народився.

Створити подібний журнал запропонувала міський голова Олена Жадько. «…Розповідатимемо про марганчан і для марганчан, прагнучи не лише інформувати, а й мотивувати та надихати. Адже нам і нашим дітям жити і працювати у рідному місті. Саме тому ми прагнемо, щоб воно було зручним для життя. Про нові досягнення марганчан у місті та за його межами ми розповідатимемо на сторінках журналу», — зазначила міський голова.

Перший випуск знайомить читачів з історіями успіху Дмитра Скалозубова, Анжеліки Гирич, Катерини Чуб, Анастасії та Дмитра Куренів, Ніни Нетюхайло, Володимира Осьмінкіна, Тетяни Нанаєвої, Івана Кравчука, Тетяни Рубіновської, Ніни Скоробагатько, Дмитра Хлєбнікова, Івана Влада, подружжів Косових та Вітьків. Також до журналу увійшли публікації про святкові заходи, що відбувалися протягом року, та переможців он-лайн голосувань ДНЗ «Буратіно» і салони краси «Пудра» і «Таміла».

Над створенням журналу працювала креативна група міської ради, до складу якої увійшли журналісти, педагоги, дизайнери, фотографи та інші творчі особистості міста.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52297

Дек 10 2019

Відбулися бюджетні слухання

Сьогодні у міськвиконкомі відбулось обговорення проекту бюджету на 2020 рік за участі депутатів, керівництва міста, керівників структурних підрозділів виконкому, підприємств, організацій.

Перед присутніми виступила начальник фінансового управління Тетяна Міщенко, яка детально ознайомила з основними показниками бюджету, джерелами його надходжень, підкресливши збалансованість поданого проекту.

Були заслухані думки і пропозиції депутатів та присутніх. У свою чергу, міський голова Олександр Шаповал зазначив, що проект бюджету носить соціально-орієнтований характер, формування головного фінансового документа є надзвичайно важливим питанням, бо визначає подальші тенденції розвитку міста.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52294

Дек 10 2019

НАЭК «Энергоатом» отмечает международный день борьбы с коррупцией

9 декабря, по случаю Международного дня борьбы с коррупцией, в рамках Меморандума о партнерстве с государственными компаниями для подготовки к членству во Всеукраинской сети добродетели и комплаенса (UNIC) , на базе ОП «Запорожская АЭС» проводится конференция на тему: «Предотвращение и противодействие коррупции в Украине: как менять систему и добиваться результата».

Цель мероприятия осветить основные принципы предотвращения и противодействия коррупции на государственном уровне и обменяться опытом по внедрению и функционированию антикоррупционного комплаенса.

В конференции принимают участие Глава Секретариата Всеукраинской сети добродетели и комплаенса UNIC Гаяне Каракашян, представитель Совета бизнес-омбудсмена Алексей Спивак, эксперт проекта USAID «Поддержка организаций-лидеров в противодействии коррупции в Украине «Взаимодействие» Роман Гекалюк, специалисты украинских компаний, учёрные высших учебных заведений, приглашенные деловые партнеры ГП «НАЭК «Энергоатом».

Внедряя стандарты комплаенс политики и корпоративной этики, ГП «НАЭК «Энергоатом» устанавливает цель стать самой инновационной и конкурентоспособной компанией по производству электроэнергии в Европе, с высокими стандартами прозрачности и ответственности перед обществом, сформировать нулевую толерантность к коррупции, как в Компании, так и в повседневной жизни каждого работника атомно-энергетической отрасли.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52291

Дек 10 2019

У Нікополі в одному з районів міста відключили воду

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Довгалівська 281, перекрита подача води в данному районі від вул.8 березня до вул.Межова(Щорса).

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52288

Дек 10 2019

У Нікополі відбувся відкритий Кубок міста з настільного тенісу

07 грудня в спортивних залах НДЮСШ «Трубник» за адресою вул.Гагарина, 54а, відбувся відкритий Кубок міста Нікополя з настільного тенісу, в якому прийняли участь спортсмени з Запоріжжя, Кривого Рогу та Жовтих Вод.

Змагання пройшли в дружній атмосфері, учасники змагань та їх представники залишилися задоволені суддівством, проведенням та організацією змагань. Наші тенісисти під керівництвом тренерів-викладачів Світлани Братік та Надії Брус завзято боролись у тенісних столів.

Серед дівчат перемогла Вечеря Марія, срібну медаль виборола Дерлюк Анна, бронзовою призеркою стала Дубініна Анастасія. Серед юнаків Дерлюк Антон став срібним призером, а Тиртишний Даніїл завоював бронзову медаль.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями і кубком, а призери-грамотами і медалями.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів з успішним виступом!

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52285