Дневной архив: 28 ноября 2019

Ноя 28 2019

У Нікополі до власників меблевих магазинів звернулись за допомогою

Вчора в соціальній мережі директор БФ «Дітям Нікополя» Маргарита Горбаненко звернулась до підприємців Нікополя за допомогою:

«КОЛЯД,КОЛЯД,КОЛЯДНИЦЯ, дайте дядьку…..нє, паляниця нам не треба. Колядуємо, бо ,наразі, коли входиш до нового приміщення, обов,язково виявляється, що немає якоїсь штучки, якогось чайничка, якоїсь дрібнички. Звертаюсь до тих, хто виготовляє, та реалізує М,ЯКІ МЕБЛІ!!!!!!!!! Гемодіалізному центру треба допомога. Неможливо зразу все передбачити, але виявилось, що відділенню потрібні стільці, кресла(після важкої процедури хворому потрібно хоч присісти та розслабити м.язи) В ординаторській ПОРОЖНЬО. КОНЧЕ ПОТРІБЕН ДИВАН!!!!! Бажано, як що все буде з матеріалів, які легкі в обробці. Звертаємось про допомогу, бо неодноразово ми її знаходили саме так! P/S/ МІКРОХВИЛЬОВКА ТА ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЧАЙНИК БУДЕ БІНГО!!!!!!!!!!!»

 

 

Источник: Фейсбук

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52041

Ноя 28 2019

Перше місце в змаганнях з шахів у збірної експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм

У спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС завершилися змагання з шахів між цехами та підрозділами, які проходили в межах Спартакіади Запорізької АЕС.

У змаганнях взяли участь 12 команд.

Боротьба за призові місця була напруженою і наполегливою. В черговий раз підтвердила своє лідерство в цьому виді спорту збірна команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм. Друге місце посіла команда цеху теплової автоматики та вимірювань. Бронзовими призерами стала команда цеху радіаційної безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52037

Ноя 28 2019

У Нікополі для дошкільних закладів планують закупити понад 120 тонн хлібу.

Для дошкільних закладів міста Нікополь планують закупити білий та житній хліб.

Про це Нікопольський інформаційний портал  дізналався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради

Місце знаходження замовника: місто Нікополь, пр. Трубників, 3.

Предмет закупівлі:

Хліб білий першого ґатунку 0,6 кг- 96 000 кг:

Хліб житній 0,7 кг- 24 990 кг

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 29 комунальних дошкільних навчальних закладах (за адресами замовника)

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій:
12 грудня 2019 року.

Очікувана вартість закупівлі: 2 062 620,00 грн

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020 року.

Источник: Prozorro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52034

Ноя 28 2019

Вихованці Марганецької дитячої музичної школи вкотре довели свою майстерність

Наприкінці листопада вихованці Марганецької дитячої музичної школи вкотре довели свою майстерність на Міжнародному фестивалi-конкурсi «Дивосвiт», який відбувся у Запоріжжі.

В цьому році міжнародний фестиваль “Дивосвіт” проходить вже 12-ий рік поспіль. Участь у ньому беруть майже всі регіони України та гості з-за кордону.

Близько 150-ти дітей та дорослих змагались за омріяні призи у номінаціях: хореографія, вокал, інструментальна музика та театрально-циркове мистецтво.

Серед них і ансамбль старших класiв Дитячої музичної школи, під керівництвом Віри Зайченко, «Камертон». До складу ансамблю увійшли: Марiя Половко, Дар’‎я Опалатенко, Алiса Путiкова, Анастасiя Левiна, Варвара Свиридова, Є‎ва Ягоменко, Карина Краснокутська, Алiна Мельник та Вiкторiя Касiч. Неперевершене виконання та вдало підібрані сценічні образи принесли дівчатам бажаний результат – 1 місце.

Наступного дня юні вокалісти долучилися до участі у гала-концерті, котрий пройшов у театрі ім. В. Магара (Запоріжжя).

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52031

Ноя 28 2019

Воїни АТО здобувають освіту у Національній металургійній академії

Цьогоріч 16 покровчан-АТОвців та військовослужбовців розпочали навчання у Нікопольській філії академії. Загалом за три останні роки нову професію опановують 42 демобілізованих студентів.

Для більшості учасників бойових дій навчання стало новим етапом вже мирного життя. Хтось вирішив змінити професію, отримати новий фах, а інші підвищують кваліфікацію. Бажання навчатися виявляє все більше ветеранів АТО і ця тенденція, за словами директора никопольского регіонального центру НМетАУ моніторингу навчання та социального партнерства, викладача-методиста вищої категорії  Світлани Зінченко, зростає з кожним наступним роком. Абітурієнти обирають технічні спеціальності: металургію, галузеве машинобудування, автоматизацію виробничих процесів, — кваліфікованих фахівців чекають на виробництві.

У рамках соціального партнерства філія співпрацює з провідними підприємствами регіону, які готові працевлаштовувати спеціалістів. Покровчани не втрачають такої можливості, як зазначають ветерани АТО, навчаються без відриву від виробництва, до того ж це – безкоштовно. За словами Андрія Золотарьова та Сергія Гутова, навчання відкриває і нові перспективи, сам процес здобуття фахових знань сприймається вже зовсім по-іншому – свідоміше та відповідальніше. Крім навчального процесу для студентів, ветеранів АТО,  організовують зустрічі з професорсько-викладацьким складом академії, котрі мотивують та спрямовують у професійному напрямку.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52028

Ноя 28 2019

Завершився І етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”

Педагоги Покрова успішно пройшли конкурсні випробування І (зонального) етапу Всеукраїнського конкурсу “ Учитель року — 2020” і здобули гарні результати у номінаціях “Початкова освіта”, “Хімія” та “Зарубіжна література”, зазначають у міському управлінні освіти.

Другий рік поспіль І етап конкурсу проходить у форматі зонального. Тепер наші вчителі змагаються не лише з колегами зі шкіл Покрова, а й з міст Марганця, Нікополя, Нікопольського та Солонянського районів.

15 листопада випробуванням “Урок” завершився останній етап конкурсу в номінації “Початкова освіта”, який проходив у Покрові. Справжньою панорамою методичних ідей, калейдоскопом оригінальних знахідок стали і попередні випробування конкурсантів: “Методичний експромт”, “Практична робота”, “Проект” та “Тестування”.

Найвищі бали конкурсного відбору завоювала вчитель СЗШ № 6 м. Покров — Патенко Вікторія Юріївна. Друге місце у вчителя НВО Щербачук Юлії Іванівни, третє посіла вчитель СЗШ №4 Морозова Аліна Сергіївна.

20 листопада на базі НВК №2 пройшов зональний конкурс із “Зарубіжної літератури”. Почесне ІІІ місце здобула вчитель загальноосвітнього ліцею Мирошниченко Тетяна Володимирівна.

Зонального “Вчителя року” з хімії обирали 21 листопада у Нікополі. Перше місце журі присудило теж вчителю СЗШ №6 Коваль Олені Юріївні.
Для переможців та номінантів участь у конкурсі стала справжнім іспитом на компетентність — цікавим, творчим та креативним. Кожний поповнив скарбничку педагогічної майстерності та набув нового досвіду.

Переможцям номінацій зичимо підкорити педагогічні висоти обласного туру конкурсу!

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52025

Ноя 28 2019

У Нікополі проводять обрізку дерев

Наразі біля пам’ятного знаку «Літак» поруч з ЦУМом працює КП «Міськавтодор — 1» .
Проводять обрізку дерев на межі ліній зовнішнього освітлення у напрямку площі Незалежності.
Водії! Будьте уважні та обережні! Рух транспорту обмежено!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52022