Дневной архив: 25 ноября 2019

Ноя 25 2019

Нікопольський колектив танцю «ACTION» став золотим призером фестивалю «100па»

24 листопада у м Дніпро пройшов ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «100па», в якому приймала участь Нікопольська студія сучасного танцю «ACTION».

У фестивалі приймали участь дитячі, юнацькі та
молодіжні колективи, солісти хореографічних шкіл, студій, училищ,
університетів, творчих і професійних ансамблів.

Нікопольські красуні стали золотими призерами Всеукраїнського фестивалю- конкурсу  талантів у м.Дніпро.

Вони посіли всі призові місця фестивалю! Пишаємось! Бажаємо нових перемог!!!

Источник: Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51955

Ноя 25 2019

Рухаємося в ногу з часом. На базі НВК № 1 відбувся семінар зі STEM-освіти

Близько трьох десятків педагогів з різних населених пунктів Дніпропетровщини взяли участь у науково-практичному семінарі “Розвиток наукової грамотності учнів як складова STEM-освіти”, який відбувся минулого тижня на базі Навчально-виховного комплексу № 1.

Учасниками семінару також стали кандидат філософських наук завідувачка кафедри управління інформаційно-освітніми проектами Оксана Бутурліна, методист навчально-методичної лабораторії інформаційних технологій і STEM-освіти Ольга Запорожець, які є кураторами Покрова у цьому напрямку, фахівці із забезпечення персоналом компанії ПАТ “СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН” та представники міської філії обласного центру зайнятості. Це свідчить про те, що потенційні роботодавці сьогодні розуміють важливість якісного освітнього процесу в питаннях підготовки майбутніх кадрів.
Питання дефіциту підготовлених кадрів є величезною проблемою для економіки України. Його подолання вимагає відповідних новацій і в освітньому процесі. Таке поняття як “STEM-освіта” за своєю структурою є послідовністю курсів або програм навчання, що готують учнів саме до успішного працевлаштування чи освіти після школи. Звісно, це вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Як зазначила у своєму виступі Оксана Бутурліна, завершується вже третій рік спільної роботи в напрямку STEM-освіти, зараз настає час глибокого аналізу та вироблення необхідних рекомендацій. Вона подякувала міському управлінню освіти за співпрацю і відзначила, що сьогодні STEM – освіта серед пріоритетних напрямків за якими майбутнє. Оксана Бутурліна вручила подяку і вітання від голови комісії з питань освіти і науки при облраді Віктора Сиченка начальнику міського управління освіти Ганні Цупровій, висловивши упевненість у подальшій співпраці.

Покров за ці три роки здійснив справжній прорив у STEM-освіті. Директор НВК № 1 Зоя Пархоменко розповіла про комплексну роботу в даному напрямку. Зокрема, на базі початкової школи (2-4 клас) діє авторська програма “Введення в науку”. У закладі передбачені спецкурси “Технологія проектування технологічних систем” і “Технологія моделювання простих конструкцій та механізмів”, які охоплюють учнів 5-6 класів. Зоя Олександрівна презентувала почесним гостям випущений їхнім колективом практичний посібник “Навчання через дослідження”. До нього входять авторські програми й розробки педагогів НВК № 1, що стало внеском закладу в розвиток STEM-освіти в Україні.

Головною частиною семінару був практико-прикладний блок, учні та педагоги НВК № 1 наочно демонстрували свої напрацювання та ідеї в рамках концепції STEM. Була презентована освітня діяльність з елементами експериментування та екодизайну “Кольорові пригоди в “Лабораторії див” для наймолодших дітей 5-6 років. Інтегрована освітня ситуація з формування у дітей старшого дошкільного віку природничо-наукової картини світу “Єгипетська мандрівка”. А учні 3-А класу в рамках курсу “Введення в науку” провели тематичне заняття “Шоколад. Міфи і реальність”. Серйозний рівень науково-практичних знань демонструвався в експоцентрі “Технолаб”, де на учасників семінару чекали майстер-класи й відкриті лабораторії. Вихованці НВК № 1 та члени різноманітних гуртків БДТЮ показували свої досягнення у сфері конструювання, моделювання, зв’язку, робототехніки та інших технологічних напрямках.

Учасників семінару запрошувала і галерея- STEM “Натхненні промисловістю”. А наприкінці усіх чекав фінал конкурсу учнівських проектів з прес-конференцією “Підприємства мого міста”. Причому презентація проводилася із залученням моделей лего-конструювання.

Учасники семінару не приховували свого захоплення як від організації заходу, так і від самого НВК № 1, його учнів та педагогів. За їх словами, тут дійсно створені всі умови для втілення новаторських ідей та покращення якості освітнього процесу, аби зацікавити школярів наукою. Було висловлено упевненість, що Покров продовжить бути надійним партнером у напрямку розвитку STEM-освіти.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51952

Ноя 25 2019

Никопольские спортсмены завоевали золото на Чемпионате мира в Баку

Команда спортсменов Тайкан Каратэ из Никополя приняла участие в Чемпионате Мира по смешанным единоборствам, который проходит в Баку. Организатором Чемпионата выступила  Мировая федерация Алпагут, соревнования проводятся  в четырех видах поединков: фулл контакт, кикбоксинг, микс файт и греплинг.

На чемпионате мира, который завершится сегодня, 25 ноября, померяются силами по всем возрастным группам около 500 спортсменов из 18 стран — Азербайджана, Турции, Германии, Пакистана, Украины, Афганистана, Венгрии, Ирана, Индии, Грузии, Непала, Кыргызстана, Казахстана, России, Камеруна, Туркменистана, Нигерии, Узбекистана. Спортсмены разыгрывают медали в системах Айпара, батур, джаймаз и гуршаг.

Спортсмены из Никополя на международном уровне показали отличный результат.  Второе и третье место в двух видах взял Ключка Роман, тренер Дмитрий Васько. И Женя Куделя забрал два золота в тех же двух видах: фул контакт и кикбоксинг.

Поздравляем спортсменов и их тренера! Так держать!

 

Источник: Тайкан Карате

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51949

Ноя 25 2019

Відбулось засідання робочої групи з підготовки Плану доброчесності міста Нікополя

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулось установче засідання робочої групи з підготовки Плану доброчесності міста Нікополя під головуванням міського голови Андрія Фісака.
В Україні вже декілька років поспіль тривають амбітні реформи – антикорупційна та децентралізації, основна мета яких полягає в зміцненні верховенства права, підвищенні рівня прозорості та доброчесності інституцій, а також зменшенні рівня корупції.
Запобігання корупції на місцевому рівні потребує чітких та дієвих кроків, послідовне виконання яких допоможе знизити корупційні ризики в діяльності міських рад.
Метою підготовки Плану є визначення ефективних стратегічних, а також практичних заходів, направлених на протидію корупції в місцевих органах влади, а також посилення їх спроможності в процесі створення та застосування механізмів запобігання корупції.
Очікувані результати від впровадження Плану:
‒ усунення/мінімізація корупційних ризиків, виявлених при проведенні оцінки корупційних ризиків в діяльності міських рад;
‒ посилення спроможності органів місцевого самоврядування у процесі створення і застосування механізмів запобігання корупції;
‒ посилення довіри та участі громадськості у протидії корупції у містах;
‒ підвищення іміджу органів місцевого самоврядування.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51946

Ноя 25 2019

У Покрові поліцейські розшукали 35-річного чоловіка, який пограбував ювелірний магазин

Грабіжник попросив продемонструвати йому золотий ланцюжок вартістю майже 38 тисяч гривень. Коли продавець дістав його з вітрини і показав, чоловік вирвав прикрасу з рук і втік.

Повідомлення від співробітника одного із магазинів про пограбування ювелірного відділу надійшло до Покровського відділення поліції 17 листопада. Як встановили поліцейські, злодієм виявився 35-річний місцевий мешканець, раніше неодноразово засуджений. Правоохоронці затримали чоловіка та вилучили ланцюжок, який зловмисник встиг продати.
22 листопада слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголосили підозру за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає максимальне покарання — позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51943

Ноя 25 2019

Аварія по вул Патріотів України, 165

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Патріотів України 165, перекрита подача води в данному районі.

КП » Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51940

Ноя 25 2019

У Нікополі горів пасажирський автобус

25-го листопада о 04:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання пасажирського автобусу «SCANIA» на вулиці Героїв Чорнобиля міста Нікополь.

До місця виклику направлено рятувальників 33-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровські області.

По прибуттю до місця події, вогнеборці встановили, що пожежа виникла у моторному відсіку пасажирського автобусу «SCANIA» на тимчасовій зупинці.

Вогнем знищено пасажирський автобус «SCANIA» 1998 року випуску. Загальна площа пожежі склала 30 кв. метри.

Пожежу локалізовано о 04:51 та ліквідовано о 05:33.

Загиблих та постраждалих немає.

До ліквідації пожежі залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

Источник: ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51937

Ноя 25 2019

Волейбольний клуб «НІКОПОЛЬ» вийшов у наступний етап Кубку України з волейболу

24 листопада наша команда зіграла заключну гру в другому етапі розіграшу Кубку України з волейболу серед чоловічих команд. Нажаль поразка 0:3, але й суперник був — клуб української Суперліги ВК «Житичі-ЖНАЕУ».

Та незважаючи на це — ВК «НІКОПОЛЬ» вперше в історії нікопольського волейболу вийшов у третій етап розіграшу національного Кубку! Своє завдання в цьому етапі Кубку України команда граючого тренера Андрія Муравчикова виконала на всі 100%. Вітаємо, вболіваємо та чекаємо нових звершень!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51934

Ноя 25 2019

У Нікополі відбувся конкурс з української мови

23 листопада 2019 року на базі КЗ «ННВК № 15» пройшов ІІ етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався з повідомлення на сторінці Освітянський вісник Нікополя.

Це конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Це ще один шанс для школярів проявити себе, реалізувати свої творчі можливості та здібності. Вчителі — це люди, які виховують цих зірочок, які здатні зробити з них великих людей у майбутньому.

Учні та педагоги перед початком конкурсу вшанували пам’ять жертв голодомору, запалили в своїй душі свічку пам’яті про мільйони загублених життів співвітчизників.

Вітаємо переможців та їх вчителів:
4 класи:
1 місце: Дудкіна Софія, вчитель Бєбнєва Н.А. (КЗ «ННВК № 15»);
2 місце: Пічугіна Софія, вчитель Муравйова С.В. (КЗ «НСЗШ №16»);
3 місце: Каракай Катерина , вчитель Кодря О.М. (КЗ «НСЗШ №25»).

5 класи:
1 місце: Ковальова Кіра, вчитель Терлякова Т.П. (КЗ «НСЗШ №25»);
2 місце: Заполучникова Дар’я, вчитель Соколова Л.М. (КЗ «НСЗШ №4»);
3 місце:Жукович Кіра, вчитель Джежеря О.О. (КЗ «НСЗШ №14»);
3 місце: Беневоленська Аліна, вчитель Куянова Д.С. (КЗ «НСЗШ №10»).

6 класи:
1 місце: Бондаренко Назар, вчитель Ліханська О.Л. (КЗ «НСЗШ №23»);
2 місце: Савченко Яна, вчитель Бойко В.В. (КЗ «НСЗШ №24»);
3 місце:Житня Кіра, вчитель Бучко Г.А. (КЗ «НСЗШ №12»);
3 місце: Ткаченко Анастасія, вчитель Литвин Н.І. (КЗ «НСЗШ №2»).

7 класи:
1 місце: Москаленко Поліна, вчитель Лаврова Н.І. (КЗ «НСЗШ №17»);
2 місце: Бенчак Ксенія, вчитель Левченко Л.Г. (КЗ «ННВК №7»);
3 місце:Чуприна Ілля, вчитель Колмогорцева І.В. (КЗ «ННВК №15»).

8 класи:
1 місце:Половінцева Анастасія, вчитель Костюченко В.І. (КЗ «НСЗШ №9»);
2 місце: Мочалова Вероніка, вчитель Давидченко А.М. (КЗ «НСЗШ №4»);
3 місце: Пащенко Єлизавета, вчитель Бойко В.В. (КЗ «НСЗШ №24»).

9 класи:
1 місце:Ходак Ніколь, вчитель Костюченко В.І. (КЗ «НСЗШ №9»);
2 місце: Толочко Катерина, вчитель Рубан Н.М. (КЗ «НСЗШ №24»);
3 місце: Шкуратова Єлизавета, вчитель Колмогорцева І.В. (КЗ «ННВК №15»).

10 класи:
1 місце:Денисюк Софія, вчитель Ярмошенко В.І. (КЗ «ННВК №15»);
2 місце:Білогай Ганна, вчитель Селіна С.П. (КЗ «НСЗШ №8»);
3 місце:Дяченко Владислава, вчитель Бондарева Г.О. (КЗ «НСЗШ №9»).

11 класи:
1 місце: Рудник Аліна, вчитель Костюченко В.І. (КЗ «НСЗШ №9»);
2 місце:Абраменко Микита, вчитель Марценко Г.О. (КЗ «ННВК №15»);
3 місце:Мінтій Оксана, вчитель Жигалова Л.В. (КЗ «НСШ №5»).

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51931

Ноя 25 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 5 енергоблоків

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 120,6 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 2 907,4 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 34 502,3 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 165 424,3 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 4,75 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… ремонт (61 доба, капітальний)
енергоблок № 2 ……………………………… 1025 МВт
енергоблок № 3 ……………………………… 920 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 1015 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… 1005 МВт
енергоблок № 6 ……………………………… 1035 МВт

сумарна потужність ………………………… 5 000 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51928

Предыдущие сообщения «