Дневной архив: 20 ноября 2019

Ноя 20 2019

Гаманець Нікополя

З 8 по 15 листопада до загального фонду бюджету міста надійшло власних доходів у сумі 7695,5 тис.грн. або 12,7% плану на місяць, у тому числі: податку на доходи фізичних осіб у сумі 3371,2 тис.грн. або 7,9% місячного плану, податку на майно – 980,6 тис.грн. або 12,1%, єдиного податку – 2857,0 тис.грн. або 47,2%, акцизного податку – 367,2 тис.грн. або 12%.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи збільшилися на 2054,6 тис.грн. або на 36,4%.

За тиждень з державного бюджету до бюджету міста отримано субвенцій у сумі 9402,0 тис.грн.

Загальний фінансовий ресурс, який був розподілений для фінансування з 08 по 15 листопада 2019 р., склав 19862,8 тис.грн., у тому числі :
— виплата заробітної плати за першу половину листопада – 14329,5 тис.грн.( в т.ч.: за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам — 3589,2 тис.грн., за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 81,1 тис.грн., за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 21,7 тис.грн., за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 2396,3 тис.грн. та за рахунок коштів бюджету міста – 8241,2 тис.грн.),
— оплату енергоносіїв згідно зареєстрованих рахунків – 1028,5 тис.грн.;
— оплата продуктів харчування – 177,2 тис. грн.;
— матеріальна допомога малозабезпеченим та гостро потребуючим громадянам міста – 75,9 тис.грн;
— стипендії спортсменам – 12,0 тис.грн.,
— стипендії відмінникам – 1,8 тис.грн.;
— фінансова підтримка ДЮСШ «Електрометалург» складає 116,3 тис.грн., а також фінансова підтримка громадських спортивних організацій на проведення спортивних заходів – 27,6 тис.грн.,
— поточні видатки на благоустрій міста та видатки у галузі житлово-комунального господарства – 2983,9 тис.грн.,
— інші поточні видатки установ охорони здоров»я за рахунок коштів бюджету міста – 1048,9 тис.грн.,
— субвенція з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2019 р. – 32,2 тис. грн.;
— субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров»я за рахунок коштів медичної субвенції – 21,7 тис.грн.,
— за рахунок коштів державного бюджету на фінансування програм соціального захисту населення спрямовано 7,3 тис.грн., на виплату допомог сім»ям з дітьми.

За рахунок спеціального фонду профінансовано 6625,4 тис.грн., в т.ч. :
— субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій – 41,0 тис.грн.,
— благоустрій міста та інші видатки у галузі житлово-комунального господарства – 60,4 тис.грн.,
— субвенція з місцевого бюджету на фінансування заходів соціально — економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 4920,7 тис.грн.,
— інші видатки спеціального фонду складають 1603,3 тис.грн.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51862

Ноя 20 2019

Пішов з життя відомий нікопольчанин

19 листопада 2019 року на 83 році життя перестало битися серце авторитетної людини, висококваліфікованого лікаря-акушер-гінеколога, фахівця вищої кваліфікаційної категорії, кандидата медичних наук, мудрого керівника Федорова Володимира Федоровича.

Його життєвий шлях став яскравим прикладом благородного служіння Батьківщині, обраній справі, вірності своїм ідеалам та переконанням.
Все своє свідоме життя він присвятив медицині: з 1961 по 1975 роки працював в Павлоградській центральній районній лікарні, де обіймав посади від районного акушер-гінеколога до головного лікаря.
Володимир Федорович, починаючи з 1975 року, 36 років свого життя присвятив роботі в Нікопольському пологовому будинку, з них 23 роки обіймав посаду головного лікаря.
З 2011 року до останніх днів свого життя працював лікарем-акушер-гінекологом амбулаторії № 3 КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги».
До останнього, не зважаючи на важку хворобу він продовжував працювати, на його рахунку величезна кількість врятованих життів.

Панахида відбудеться 21 листопада о 9 годині біля храму ікони Божої Матері «Всех скорбящих Радосте» (тубдиспансер) по пр. Електрометалургів, 17 б.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51859

Ноя 20 2019

В Нікополі продовжує свою роботу Університет третього віку

Людина ніколи не буває старою, щоб вчитися. Такої думки дотримуються студенти Університету третього віку.

В Центральнiй бiблiотецi на Шевченка, 180 пройшло чергове заняття. У сiрий осiннiй день настрою додавала улюблена англiйська мова. Сьогодні студентки вправлялись у перекладi текстiв на слух.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51856

Ноя 20 2019

З професійним святом у Марганці привітали вчителів-дефектологів

19 листопада у Марганці відзначили професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій – дефектологів. Це люди, які своєю щоденною турботою і працею допомагають дітям з особливими потребами соціалізуватися, навчитися жити зі своєю особливістю, зрозуміти і прийняти себе.

На базі «Марганецького інклюзивно-ресурсного центру» відбувся святковий захід, який зібрав у дружнє коло дефектологів інклюзивно-ресурсного центру, дошкільних і шкільних навчальних закладів.

Привітати вчителів-дефектологів завітала заступник міського голови Тетяна Платонова. З щирими словами привітання від імені міського голови Олени Жадько звернулася до присутніх Тетяна Вікторівна: «Ваша професія – важлива і цінна, особливо для підростаючого покоління, адже ви вирішуєте проблему із різними порушеннями як усного, так і писемного мовлення. Прийміть вітання, дорогі дефектологи, найтерплячіші та найуважніші. Будьте щасливі, по життю йдіть з відкритим для любові і мрії серцем! Успіхів вам!».

З нагоди свята грамотами міського голови нагороджено вчителів-дефектологів: Оксану Ткалю (КДНЗКП № 2 «Кульбабка»); Галину Комар (КДНЗКП №18 «Струмочок»); Галину Сидоренко (КДНЗКП № 20 «Буратіно»); дефектологів Центру розвитку дитини «Ромашка» — Аллу Іванову; Оксану Коваленко; Юлію Ткаченко і Катерину Шулім.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51852

Ноя 20 2019

Комунальники Марганця продовжують роботи

Одним з основних завдань комунальників у осінній період є прибирання вулиць міста від опалого листя. За минулий тиждень вказані заходи проведено на вул.Лермонтова, вул.Перспективній, вул.Київській та вул.Єдності.

Робітниками Центру комунальних послуг упорядковано територію меморіалу «Вічний вогонь».

Тривають сьогодні і роботи з покосу бур’янів. Протягом тижня вони проводилися вздовж вулиць Єдності, Лермонтова, Київської, на Сонячному кварталі, територіях дитячого майданчику у с.Городище та кладовища району Ворошилівка.

З територій, поблизу багатоповерхового будинку №149, по вул.Київській, дитячого садку №20, клубу «Вікторія», адмінспоруди ПАТ «МГЗК» по вул.Єдності та палацу культури «Гірників», працівниками та технікою КП було вивезено гілля.

Виконувались роботи з озеленення. На території центру надання адміністративних послуг Марганецької міської ради було висаджено туї.

Відремонтовано зупинку транспорту загального користування «Вічний вогонь».

З прибудинкової території будинку по вул.Соборній №13 вивезене зламане дерево, що перешкоджало руху пішоходів, пошкоджене в результаті сильного вітру.

Налагодження вуличного освітлення було здійснено по вул.П.Тичини, по вул.Садова, вздовж будинку вул.Єдності №67, по вул. Єдності №80, с.Мар’ївка.

На підставі заяв мешканців було ліквідовано 17 аварій по електричним мережам, внутрішньо будинковим мережам водопостачання та каналізації, у будинках, управління над якими здійснює КП «ЦКП КМ».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51849

Ноя 20 2019

У Марганці продовжується реалізація проєктів «Громадський бюджет»-2018

З кожним роком все більше марганчан долучаються до конкурсів проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет». Практика минулих років дозволила побачити мешканцям нашого міста позитивні результати реалізації проєктів. Ініціатива місцевої влади, започаткованої у 2015 році, знаходить відгуки серед населення і вже принесла чимало довгоочікуваних змін і результатів.

Минулого року КДНЗ НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад» взяв участь у «Громадському бюджеті» з проєктом «Сучасна шкільна їдальня – перший крок до збереження здоров’я дітей» і переміг.

14 листопада відбулося довгоочікуване відкриття їдальні, яка радує вже сьогодні і педагогічний, і учнівський колективи. Понад 20 років у шкільному підрозділі НВК прийом гарячого харчування відбувався для кожного класу окремо в ігрових кімнатах, тимчасово адаптованих під приміщення для прийому їжі . Це було досить незручно, враховуючи, що шкільний підрозділ закладу є школою повного дня. Завдяки перемозі у конкурсі з місцевого бюджету виділено 150 000 грн на створення сучасної шкільної їдальні для учнів 1-4 класів НВК.

На захід завітала міський голова Олена Жадько, яка подякувала присутнім за їх ініціативність і додала, що завдяки їх згуртованості, активності, праці над спільною метою заклад змінився на краще.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51846

Ноя 20 2019

Центральну алею Покрова прикрашають святковою ілюмінацією

Хоча календарна зима ще не розпочалася, та Покров поступово готується до наближення новорічних і різдвяних свят. За дорученням міського голови Олександра Шаповала, комунальники вже включилися у роботу, аби створити для покровчан незабутню різдвяну атмосферу.

З минулого тижня спецтехніка працює на центральній алеї, прикрашаючи дерева світлодіодними декоративними ліхтарями. Вже зовсім скоро ця ілюмінація засяє яскравими вогнями “сніжинок” та “спадаючого дощу”. Усі ми пам’ятаємо, як приємно рухатися такою “новорічною алеєю” і які позитивні емоції вона викликає.

З кожним роком “географія” святкових прикрас розширюється. Так, минулого року ілюмінація з’явилася в сквері поблизу площі ім. Івана Сірка. Тут було встановлено мереживні кулі з підсвіткою, які викликали справжнє захоплення у жителів міста.Цього року кількість “святкових вогнів” по Центральній також буде продовжена у напрямку вулиці Григорія Середи. Тож в новому новорічному сезоні головна вулиця міста перетвориться на суцільну “зимову казку”.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51843

Ноя 20 2019

Покров за тиждень

Освіта

В освітян триває фаховий конкурс “Учитель року”, продовжуються і інтелектуальні перегони школярів — другий етап Всеукраїнських Олімпіад. Педагоги міста взяли участь у вебінарах “Он-лайн тести у проектній роботі”, “Як спілкуватися з дитиною, що має ехолалії”. Наразі освітяни готуються до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека -2020.”

Соціальна сфера

За тиждень до управління праці звернулося 1044 містян, у селищі Олександрівка — 74. Фахівцями було підготовлено та направлено 289 документів, здійснено 34 обстеження та 55 перевірок, проведено засідання з призначення ДСД малозабезпеченим родинам та субсидії, соціальних виплат ВПО. Мобільна бригада працювала з постраждалими від домашнього насильства, надана фахова допомога. Дві особи направлено на обслуговування терцентром. На сьогодні в управлінні обліковується 271 учасник АТО, 383 внутрішньо переміщених осіб, 5001 отримувачів житлових субсидій, 1642 домогосподарств, користувачів пільг, 2901 отримувачів державних допомог.

Центр зайнятості

За тиждень провів 25 профорієнтаційних заходів, серед яких семінари з техніки пошуку роботи : «Використання джерел інформації про вакансії», «Підготовка резюме», «Співбесіда з роботодавцем» та»Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» .

Медицина

За тиждень народилося 3 малюків. Центр первинної медико-санітарної допомоги відвідало 1868 покровчан, 92 надана невідкладна допомога в аамбулаторіях. У добовому стаціонарі ЦМЛ проліковано 117 хворих, на лікуванні денного стаціонару хірургії перебуває 70 пацієнтів, терапії — 105.

Комунальна сфера

Комунальники виконують сезонні роботи. Добробут усував несправності ліній зовнішнього освітлення, впорядковув територію міста. Водоканал та Універсал- сервіс працювали згідно з плановими завданнями. Служби вже готують місто до новорічно-різдвяних свят.

Надзвичайники

Для вогнеборців тиждень минув спокійно, пожеж та загорянь не зафіксовано.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51840

Ноя 20 2019

«Мама Клуб» Покрова відкривав таємниці театру

Цими вихідними Центральна бібліотека для дітей знайомила малечу та їхніх батьків з ляльковим театром.

Кожна зустріч «Мама Клубу» то справжня подія. Навіть настання холодів не зупинило організаторів щодо пошуку нових цікавих тем. Засідання змінили свою дислокацію, але не направлення – урізноманітнювати дозвілля, робити його цікавим та насиченим.

Відділ культури виконкому спільно з фахівцями бібліотеки пропонує теми, що набувають обрисів родинних свят. Остання зустріч не стала винятком, присутні пізнавали таємниці театру ляльок. Цього стародавнього мистецтва, яке в Україні бере початок з вертепу. Перший професійний театр ляльок виник у 1921 році у Чернігові. Сьогодні ж функціонує близько 30 театрів. Є такий осередок і у Покрові, у Центральній бібліотеці для дітей.

Усі таємниці створення ляльок розповідали цієї суботи дітлахам, які вчилися оживляти знайомих персонажів. Разом з батьками малеча відчула себе і режисерами, і акторами, представивши казку «Ріпка». А щоб додати зустрічі осіннього колориту, майстрували тематичні поробки.

Кілька годин у бібліотеці пройшли весело й насичено, з позитивом та незабутніми враженнями. Організатори вже готують наступну зустріч, а учасники зазначають, що такі вечори зближують батьків і дітей, навчають і виховують.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51837

Ноя 20 2019

Нікопольські таланти підкорюють нові вершини

У Марганці відбувся регіональний дитячо-юнацький фестиваль «Танцююча осінь».

Нікопольський ансамбль народного танцю «Слов’яне» отримав І місце! Перемога в номінації «Народний танец».

Вітаємо юні таланти та керівника ансамблю Сергія Миколайовича Карповича з перемогою і бажаємо й надалі творчих успіхів та натхнення!

Источник: Дом детского творчества

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51834

Предыдущие сообщения «