Дневной архив: 15 ноября 2019

Ноя 15 2019

16 листопада — Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Шановні Колеги!
Щиро вітаємо з нагоди професійного свята — Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Нехай високий професіоналізм, компетентність, практичний досвід буде запорукою успіхів в роботі, а Ваш життєвий шлях буде багатий на звершення та нові досягнення!
Бажаємо міцного здоров’я, радісних подій в житті, надійних друзів, миру, злагоди, добробуту, особистого щастя і родинного затишку.
З повагою, колектив  «Радіо Ностальжі 102.4 FM»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51736

Ноя 15 2019

Для нікопольських вчителів початкових класів пройшов цікавий семінар

14 листопада 2019 року на базі КЗ «НСЗШ № 20» пройшов міський семінар для молодих вчителів початкової школи та вихователів ЗДО ««Взаємодія дошкільної та початкової освіти. Питання та шляхи реалізації».

Мета семінару:
— підвищення професійної компетентності молодих педагогів;
— обмін досвідом вихователів ЗДО та вчителів початкових класів;
— ознайомлення з новими формами методичної роботи, спрямованої на підвищення мотивації педагогів до змін в умовах реформування освіти;
— демонстрація інноваційних Інтернет-ресурсів на практиці;
— залучення освітян до активного пошуку шляхів підвищення мотивації дітей дошкільного віку та учнів початкових класів до навчання;
— запровадження інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини в період дошкільного дитинства та старту Нової української школи; вивчення змісту та структури нових Державних стандартів дошкільної та початкової освіти.

Під час семінару своїм досвідом поділилися вчителі 1-х класів Хрущова С.В., Макарова Ж.В., Михайличенко А.В., Головко Т.В., які продемонстрували заняття «Ранкова зустріч», уроки: «Я досліджую світ» та «Математика».

Учасники семінару зійшлися на думці, що забезпечити розумну наступність можливо. Для цього потрібен діалог – діалог партнерів. А центром уваги має бути дитина.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51733

Ноя 15 2019

14 листопада у Марганці вітали логопедів-дефектологів

Щороку Міжнародний День логопеда-дефектолога відзначається 14 листопада. У «Марганецькому інклюзивно-ресурсному центрі» відбувся захід, приурочений до цієї дати. Логопеди дошкільних і шкільних навчальних закладів, «Марганецького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру» і «Марганецького інклюзивно-ресурсного центру» розповіли про результати своєї діяльності, провели цікаві та пізнавальні вправи, підбили підсумки і окреслили основні напрямки у своїй діяльності.

Від імені міського голови Олени Жадько привітати і нагородити грамотами представників цієї професії завітала заступник міського голови Тетяна Платонова.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51730

Ноя 15 2019

У дев’ятій школі Покрова нове інклюзивне обладнання

Поки у деяких громадах лише розмірковують, як організувати інклюзивний освітній простір, у Покрові вже накопичили чималий досвід та матеріально-ресурсну базу, що є серед пріоритетів міської влади.

Реабілітаційно-корекційну допомогу діти з особливими освітніми потребами дошкільного віку отримують у понад двадцяти групах компенсуючого типу. Для школярів доступна спеціальна та інклюзивна освіта. Діє інклюзивно-ресурсний центр, створені медіатеки, ресурсні, ігрові кімнати, спортивні зали, які обладнані спеціальними засобами корекції.

Забезпечено медико-соціальний та психолого-педагогічний супровід. Із дітьми працюють практичні психологи, вчителі — логопеди, дефектологи, реабілітологи та арт-терапевти.

Інклюзивно- освітній простір міста постійно удосконалюється. Днями СЗШ № 9, де навчаються понад сімдесят дітей з особливими освітніми потребами, отримали додаткові засоби корекції.

Як розповідає директор школи Ольга Матвєєва, за останні роки відчутне значне покращення інклюзивного простору, як і, в цілому, інфраструктури навчального закладу.

Нове обладнання поповнить ігрову та ресурсну кімнати й спортивну залу. Бар’єри для стрибків, гімнастичні лавки, дуги для повзання, дитяча гойдалка у вигляді містка, тактильний килимок для профілактики плоскостопості, дитячі крісла-мішки, дерев’яний набір для сенсорної інтеграції діти вже вподобали, а на заняттях з лікувальної фізкультури за допомогою педагога — реабілітолога Михайла Фролова обладнання стане ще й дієвим засобом покращення функціонування опорно-рухового апарату та емоційного стану школярів. Ресурсна кімната поповнилася кріслом-коконом для усамітнення, а класні кімнати магнітно – крейдовою дошкою, ноутбуком та комп’ютером для дітей з особливими освітніми потребами.

Це не останнє обладнання, яке отримає навчальний заклад найближчим часом.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51727

Ноя 15 2019

В Нікополі висаджують нові дерева

Робітники КП «Паркове господарство» продовжують висаджувати дерева на вулицях нашого міста.

Тільки за один день, 14 листопада, вони висадили 150 саджанців акації на порожні місця уздовж проїжджої частини дороги на проспекті Трубників, від вулиці Героїв Чорнобиля до ЦУМу, та вздовж вулиці Першотравневої.

Всього на сьогодні вже висаджено 1200 саджанців дерев.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51724

Ноя 15 2019

Душа поета промовляє через слово

14 листопада у Центрі «Нація – Українець» Центральної бібліотеки відбулася творча зустріч поета, прозаїка, нашого земляка Василя Прокоповича Білого зі студентами НЦПО.

На початку зустрічі бібліотекарі розповіли про життєвий та творчий шлях письменника. А потім молодь мала можливість почути поезію, що звучала з уст самого автора, який читав свої поетичні твори, ділився роздумами, враженнями і відповідав на запитання. Студенти зацікавилися та пройнялися інтересом до творчості Василя Білого.

Наприкінці заходу автор подарував бібліотеці кілька своїх збірок з автографом.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51721

Ноя 15 2019

Відділення гемодіалізу готується до відкриття

Наразі тут встановлюють шість нових крісел та діалізних апаратів фірми B. Braun. Медичні багатофункціональні крісла забезпечуватимуть комфортне положення пацієнтів під час тривалої процедури. Також крісла оснащені штативом, якщо під час проведення процедури гемодіалізу необхідно провести внутрішньовенне введення лікарських препаратів.

Діалізні апарати оснащені сенсорним екраном, на якому будуть задаватися всі показники процедури.

Нагадуємо, що відкриття відділення гемодіалізу відбудеться 18 листопада об 11.00.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51718

Ноя 15 2019

Відбулася виробнича нарада з кадрових питань

Нарада з кадрових питань пройшла на Запорізькій АЕС за участю виконавчого директора з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександра Остаповця. На зустрічі з адміністрацією АЕС він окреслив напрямки роботи з формування та розвитку кадрового резерву, обговорив питання стосовно зміни структури підприємства.

Кадровий резерв – одне з найважливіших питань на підприємстві. Структура, яка займатиметься на ЗАЕС розвитком кадрового потенціалу, підбором працівників, їх навчанням має бути цілісною.

Сьогодні співпраця єдиною командою з генеральним директором передбачається, зокрема, серед таких підрозділів як навчально-тренувальний центр (НТЦ), управління кадрів, управління з розвитку персоналу, управління нормування праці. Лідером цього потужного напрямку має стати НТЦ.

Під час зустрічі також детально були обговорені питання модернізації повномасштабного тренажера, які стоять на контролі Держатомрегулювання. Не менш актуальним є й завдання з організації ефективної експлуатації тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу. До практичних занять у тренажерному комплексі НТЦ планується залучати не тільки ремонтний персонал відокремлених підрозділів НАЕК, але й усіх студентів профільних вузів після третього курсу.

На нараді було розглянуто й низку питань соціальної сфери. «Саме персонал був, є й залишатиметься на першому місці, адже саме він виконує надскладну і надважливу роботу з вироблення електроенергії» –, зазначив Олександр Остаповець.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51715

Ноя 15 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 5 енергоблоків

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 121,6 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 695,9 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 33 290,9 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 164 212,9 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 4,93 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… ремонт (51 доба, капітальний)
енергоблок № 2 ……………………………… 1020 МВт
енергоблок № 3 ……………………………… 1010 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 1010 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… 995 МВт
енергоблок № 6 ……………………………… 1020 МВт

сумарна потужність ………………………… 5 055 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51712