Дневной архив: 12 ноября 2019

Ноя 12 2019

У реконструйованому дворі Покрова нові лавочки

Внутрішньоквартальна територія будинків по Соборній 1,2 та Тикви, 12 тепер ще комфортніша. Встановлення лавочок стало наступним етапом комплексної реконструкції території.

Основний етап тривав у вересні. Тоді було замінено каналізаційні вводи до будинків, видалено аварійні дерева, внутрішньоквартальна дорога та тротуари отримали нове асфальтне покриття. Ці роботи змінили не лише зовнішній вигляд, а й значно підвищили рівень комфорту для мешканців багатоповерхівок. Залишивши в минулому проблеми, з якими жили десятиліттями.

Яскраві лавочки відтепер є незмінним атрибутом реконструйованих дворів, яких з кожним роком стає все більше.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51626

Ноя 12 2019

Нікопольців запрошують на тренінг «Альтернатива насиллю»

15 та 16 листопада 2019 року в «Центрі допомоги учасникам АТО та членам їх сімей», що знаходиться за адресою вул. Шевченко 237, пройде тренінг «Альтернатива насиллю».

Про це інформаційна служба «Радіо Ностальжі 102.4 FM»дізналась на сторінці «Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей» Нікопольської міськради.

Тренінг проведуть досвідченні фасилітатори з Одеси та Нікополя. Під час зустрічі усі бажаючі дізнаються як поводитись в родині, як спілкуватись з дітьми, як будувати відношення в соціумі без насилля і ще багато іншого.

Источник: Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Нікопольської міськради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51623

Ноя 12 2019

На Запорізькій АЕС для управління будівництва придбали нову техніку

На Запорізькій АЕС для управління будівництва придбали екскаватор фірми «Hidromek». Технічними характеристиками машина в декілька разів перевищує попередні моделі екскаваторів.

Новий екскаватор приймав колектив ділянки механізованих та будівельних робіт. Саме тут знаходиться автопарк спеціальної техніки управління будівництва.

«Ця потужна машина придбана Запорізькою АЕС з огляду на перспективу. Вона буде задіяна там, де потрібні масштабні земляні роботи, великі обсяги фундаментальних робіт. Ми націлені на будівництво великих об’єктів. У першу чергу – це полігон захоронення неутилізованих виробничих відходів (ЗНВВ). І найближчим часом – будівництво насосної додаткової води та на перспективу будування нових енергоблоків», – зазначив генеральний директор Запорізької атомної станції Петро Котін.

Новий екскаватор характеризується підвищеною продуктивністю, легкістю управління і універсальністю, надійністю, дуже малим споживанням палива, простотою технічного обслуговування і комфортними умовами для оператора.

Внутрішнє оздоблення кабіни може зрівнятися з автомобілем представницького класу. Водій може на свій розсуд відрегулювати положення сидіння і рульового колеса. Всі елементи управління розташовані дуже зручно, так що оператору не доведеться зсуватися з місця, щоб здійснити будь-яку командну дію. Вбудований кондиціонер і система примусової циркуляції повітря в кабіні дозволять з комфортом працювати навіть в самий жаркий день.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51620

Ноя 12 2019

Управління соціальної політики Нікопольської міської ради нагадує про перерахунок житлових субсидій

З жовтня 2019 року управлінням соціальної політики вже традиційно, без додаткового звернення, проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій на опалювальний період для 11 тис. сімей м. Нікополь.

На законодавчому рівні чітко визначено дати початку опалювального сезону для індивідуального опалення – з 16 жовтня до 15 квітня. Ці дати покладені в основу призначення субсидії на опалення і враховуючи це, в жовтні громадяни отримають один розмір субсидії, а в листопаді розмір субсидії знову буде перераховано. Отримані через пошту або банк кошти в листопаді 2019 року є розміром призначеної субсидії за жовтень (за 15днів), в грудні –за листопад і т. д.

Звертаємо Вашу увагу, що при призначенні субсидії з жовтня 2019 року враховані нові соціальні нормативи користування комунальними послугами, які змінені Постановою КМУ ще з травня 2019 року.

Так, норму користування природним газом для індивідуального опалення зменшено з 4,5 м3 до 4,0 м3 на 1 м2 опалюваної площі на місяць в опалювальний період (щомісячна норма споживання газу зменшиться приблизно на 11%), водопостачання та водовідведення з 4,0 м3 до 3,6 м3 на одну особу на місяць.

Як і раніше в опалювальному сезоні залишаться дві форми виплати субсидії: готівкова та безготівкова.

Субсидію готівкою перераховують на банківський рахунок або пошту. Сплачувати за комунальні послуги в такому випадку необхідно самостійно у повному обсязі.

Тим, кому призначено безготівкову форму субсидії, а це ті домогосподарства, які звертаються вперше за субсидією або ті господарства, які мали станом на 01.05.2019 року борги за комунальні послуги, не зможуть отримати субсидію «живими грошима». АТ «Ощадбанк» буде зараховувати кошти на їх особисті рахунки, відкриті організаціями-надавачами послуг.

Чи потрібно звертатись для отримання субсидії на опалювальний період?

В жовтні субсидію на опалювальний сезон розраховано автоматично, на підставі доходів за I-II квартали 2019 року. Якщо працездатні особи в цьому періоді не мали доходів, то права на призначення субсидії вони не мають. Для тих, хто вийшов на пенсію в 2019 році – замість доходів за два квартали можна врахувати пенсію за серпень, а для цього необхідно звернутись до Управління.

Є і категорії громадян, яким для перепризначення житлової субсидії слід повторно подати Заяву та Декларацію.

Окремо звертаємо увагу, що домогосподарствам, яким було призначено субсидію на фактично проживаючих осіб, орендарям житлового приміщення, внутрішньо переміщеним особам, які протягом травня — вересня поточного року не звернулися до управління – потрібно зробити це зараз!

Це стосується непрацюючих громадян працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати і тих сімей, де є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який декларуються доходи.

Час для звернення – фактично до 15 грудня (тобто не пізніше, ніж за 2 місяці з початку опалювального сезону).

Домогосподарствам, які за підсумками попереднього опалювального сезону отримали відмову у продовженні програми субсидій через борги (їх налічується близько 600 сімей, пропонується декілька варіантів:

звернутися до підприємства-надавача послуг із проханням провести реструктуризацію боргу;
погасити заборгованість перед надавачом послуг і звернутися за субсидією, надавши підтверджуючі документи.

Чим загрожують перевірки субсидій?

Якщо громадянин надав достовірні дані до управління соціальної політики, то нічим.

В іншому випадку – поверненням надміру виплаченої житлової субсидії. З початку 2019 року виявлено 326 отримувача субсидії, які надали недостовірну інформацію при призначенні субсидії, в результаті чого сума зайво нарахованої їм субсидії складає 2 млн. 300 тис. грн., яку несумлінні отримувачі повертають до бюджету.

Заява на призначення субсидії: хто її має подавати?

Заява та декларація на призначення субсидії подається будь-якою особою,зареєстрованою в житловому приміщені.

Декларуємо доходи і витрати: на що звернути увагу?

До заповнення Декларації про доходи і витрати слід поставитися з особливою відповідальністю – адже на підставі внесених у неї даних держава виділяє гроші платників податків.

Слід ретельно задекларувати види та суми доходів, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та Державному реєстрі соціального страхування. Це може бути дохід від здачі майна в оренду, доходи від реалізації власної продукції, майно, не декларовані доходи, отримані під час роботи по договору цивільно-правового характеру, або стипендії, які отримують студенти – члени сім’ї одержувача субсидії, інші надходження. Як свідчить практика – саме ці доходи найчастіше якраз і «забувають» вказати у декларації неуважні отримувачі.

Ще одне типове порушення, що призводить до припинення надання допомоги – невірно вказаний майновий стан.

Дані про членів сім’ї – не забуваємо вказати всіх.

Декларація про доходи подається щодо зареєстрованих та членів сімей всіх осіб із складу домогосподарства не залежно від місця проживання, які досягли 14-річного віку. Тобто, навіть у разі, якщо члени сім’ї (чоловік, дружина, неповнолітні діти) проживають в іншому місці, інформацію щодо них все одно слід вказувати у декларації. А відносно тих, хто зареєстрований за адресою домогосподарства, але там не проживає, слід вказати «не проживає» у графі «примітки».

Про зміни – необхідно повідомляти вчасно!

Якщо під час отримання житлової субсидії у Вас змінився склад сім’ї, склад зареєстрованих у житловому приміщенні, набір житлово-комунальних послуг, з’явився транспортний засіб з датою випуску до 5 років, було придбано майно, товари або сплачено послуги на суму понад 50 тис. грн. – слід повідомити Управління.

І зробити це протягом 30 календарних днів – не пізніше!

Відсутність заборгованості – основна умова надання субсидії.

Якщо загальна сума заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг перевищить 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 гривень) – субсидію призначено не буде. Заборгованість слід сплатити або укласти договір про її реструктуризацію, а якщо ви з нею не згодні – оскаржити у судовому порядку.

За уточненням інформації щодо призначення субсидії звертатись по телефону (066) 9483106 або за адресою : вул. Отаманська, буд. 2, каб. 2.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51617

Ноя 12 2019

У Нікополі ведуться роботи з благоустрою

На провулку Зеленому завершено капітальний ремонт дороги. Уклали нове асфальтне покриття, якого тут не було ніколи.

Поточний ремонт мереж водопостачання ведеться на вулиці Чумацькій від будинку № 14 до будинку № 24. Наразі тут риють траншею.

Біля будинку № 54 на вулиці Каштановій облаштовують контейнерний майданчик.

Біля будинку № 42 на вулиці Світлій розпочато підготовчі роботи до укладання тротуарної доріжки.

Комплексний благоустрій прилеглої території біля шахово-шашкового клубу.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51614

Ноя 12 2019

Минулої суботи у Покрові відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

32 переможці шкільного етапу зібралися у НВК №2, аби визначитися, хто найсильніший.

На виконання завдань відводилося 2,5 години. Олімпіадні завдання складалися з тестового, теоретичного та практичного блоку . Їхній зміст охоплював матеріал шкільної програми за попередні роки навчання та матеріал цьогорічних тем, які учні мали опанувати на час проведення олімпіади.

Серед восьмикласників найкраще справилася учениця НВО — Марія Кірічок (учитель О.В. Заболотня).

Завдання для 9-класу найлегше далися учениці НВК №2 Вікторії Рудь (учитель Ю.Ю. Башкірова).

Перші місця серед десятих та одинадцятих класів посіли учні вчителя Т.М. Кучеренко зі СЗШ №6 — Сергій Швець (10 кл.) та Дмитро Коркін (11 клас).

Вітаємо учнів та їхніх наставників з перемогою, бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіади!

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51611

Ноя 12 2019

День науки відзначили у Марганці вихованці еколого-натуралістичного центру

Науковці еколого-натуралістичного центру Марганецького відділу освіти відзначили Всесвітній день науки новими перемогами та досягненнями.

11 листопада у позашкільному закладі відбувся науково-практичний захід, в ході якого міські педагоги обговорили сучасні методики роботи з обдарованими дітьми, можливості удосконалення та закріплення їх знань та досвіду.

Вже не один рік поспіль вихованці ЕНЦ є учнями «Малої академії наук учнівської молоді» і долучаються до Всеукраїнських та Міжнародних заходів, конкурсів та конференцій. Близько 50 вихованців Центру цього року стали переможцями Всеукраїнських і регіональних конкурсів.

Напередодні Всесвітнього дня науки перемогу до міста привезла Софія Дзябенко (учениця 11 класу, СЗШ № 9), яка посіла 2 місце у Всеукраїнському біологічному конкурсі «Дотик природи-2019».

Найкращі результати показали юні марганчани і у травні поточного року, долучившись до участі у VIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків і посівши там 1 місце. Найкращі результати на зборах показав Даниїл Лебедь (учень 10 класу, ЗОШ № 2).

Обидва переможці презентували свої роботи на заході, що відбувся у ЕНЦ.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51608

Ноя 12 2019

Нікопольська театральна студія «Дебют» отримала чергові нагороди

10 листопада пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс, який проходив в академічному театрі драми і музичної комедії імені Т.Г. Шевченка, м. Кривий Ріг.

Молодша група зразкової театральної студії «Дебют» отримала:
— 1 місце Поліна Цимбал та Арсеній Лебедєв, 2 вікова категорія
— 2 місце соло Іван Чернявський, 3 вікова категорія.
— ГРАН-ПРІ фестивалю за постановку «Девочка з сірниками».

Голова журі Заслужений Народний артист України Володимир Талашко, який нагороджував наших юних акторів, бажаючи їм успіхів і перемог! Також Володимир Талашко звернувся зі словами подяки до нашого керівника Саллінен Ірини Василівни за неймовірну постановку і високий рівень гри її вихованців.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51605

Ноя 12 2019

В Україні з жовтня 2019 року діють дві форми виплати пільги

Управління соціальної політики Нікопольської міської ради нагадує, що з 1 жовтня 2019 року паралельно діє дві форми монетизації пільг. Такі рішення прийняті Кабінетом Міністрів України в 2019 році.

1 ФОРМА. Готівкова монетизація – одержувач пільги, який відкрив рахунок у одному із уповноважених банків (або через виплатні об’єкти Укрпошти) буде кожен місяць отримувати «живі» гроші, якщо подав заяву до управління соціальної політики на відповідну послугу до 15 жовтня!

2 ФОРМА. Безготівкова монетизація – Ощадбанк автоматично створює обліковий запис одержувача пільг, на який нараховуються кошти, а за підсумками опалювального сезону – зекономлені гроші можна зняти (раз на рік), після 1 червня.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю. Інші пільговики (безготівкова форма) сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі). Важливо, вчасно передавати показники лічильників до організацій-надавачів житлово-комунальних послуг за використані послуги.

Урядом передбачено певну систему контролю за сплатою громадянами житлово-комунальних послуг. Управління отримає дані від надавачів послуг про наявність простроченої заборгованості. У разі, якщо сума простроченої заборгованості становитиме більше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень), і термін прострочення буде понад один місяць, то пільга у готівковій формі не призначатиметься.

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі за отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, рекомендуємо звернутися до управління соціальної політики Нікопольської міської ради за адресою: м. Нікополь, вул. Отаманська, буд. 2, каб. 214, моб. тел. 099-540-86-40.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51602

Ноя 12 2019

У Нікополі правоохоронці запобігли викраденню кабелю телефонного зв’язку

Подія сталася по вулиці Трубників. Працівники наряду реагування затримали чоловіка, який намагався зрізати кабель телекомунікаційної мережі.

Близько 3-ої години ночі, під час патрулювання, поліцейські охорони Нікопольського міжрайонного відділу помітили підозрілого чоловіка.

Незнайомець знаходився саме в тому місці, де пролягала лінія зв’язку «Укртелекому».

Источник: Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51599

Предыдущие сообщения «