Дневной архив: 8 ноября 2019

Ноя 08 2019

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом!

Бажаємо Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, колектив «Радіо Ностальжі 102.4 FM»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51548

Ноя 08 2019

В Нікополі продовжують роботи, направлені на благоустрій території міста

Щодня бригада двірників працюють заради очищення вулиць міста Нікополя від бросового сміття. Першочергово увага приділяється центральним вулицям Нікополя, по яким курсує громадський транспорт, алеям та скверам. Поступово пішохідні зона міста Нікополя перевтілюється, стає комфортною та безпечною для пересування громадян.

Капітальний ремонт тротуарів продовжується. На вулиці Світла ведуться роботи по укладанню тротуарної плитки. Розмітку майбутньої пішохідної зони вже зроблено на проспекту Трубників. На вулиці Івана Мазепи до вулиці Соборна по правій стороні проспекту пішохідна зона поступово вкладається тротуарною плиткою двох кольорів. Нікопольці вже відчули покращення, адже дотепер на цьому місці тротуару як такого не було. При проектуванні враховуються і підходи до пішохідних переходів.

Облаштуванням тротуарів зайнялись і на вулиці Першотравнева. Нині тут встановлюють бордюрний камінь. Роботи з капітального ремонту доріг загалом об’ємні та можуть тривати не один тиждень. Так на вулиці Бориса Мозолевського, згідно проекту, першочергово облаштовують систему водовідведення з дороги дощової води. Тільки після цього буде розпочато роботи по вкладанню асфальтного покриття.

Також у Нікополі приводять до ладу зупинки громадського транспорту. Фарбують, замінюють дерев’яні рейки (місця для сидіння), замінюють покрівлю. На цьому тижні бригада працювала на вулиці Херсонська та вулиці Довгалівська.

На алеї за виконкомом незабаром відкриється громадська вбиральня. На цьому тижні тут облаштовували прилеглу територію, вкладали тротуарною плиткою.

Всі роботи направлені на благоустрій територій міста Нікополя проводяться за кошти місцевого бюджету.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51545

Ноя 08 2019

Покровчани писали диктант національної єдності

9 листопада у нашій країні відзначають День української мови та писемності на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Чимало тематичних заходів у закладах міста пройшло напередодні свята, а сьогодні у Покрові традиційно писали щорічний диктант національної єдності.

В усіх навчальних закладах було облаштовано локації , де не тільки учні та вчителі, а всі охочі, могли приєднатися до загальнонаціонального флешмобу.

Трансляція диктанту розпочалася на хвилі Першого каналу Українського радіо об 11.20. Цьогорічний диктант мав назву “Від бересту — до “цифри”.

Під диктовку відомого мовознавця Олександра Авраменка учасники писали про те, у який спосіб різні покоління людства зберігали інформацію для своїх нащадків, починаючи від Нестора — літописця до сучасності.

Диктант, як завжди, був непростий, насичений значною кількістю розділових знаків та орфограм, серед яких і з нової редакції чинного правопису.

Після написання, кожен міг сфотографувати і надіслати впродовж 15 хвилин за вказаною електронною адресою. Роботи, які були надіслані до опівдня, будуть розглянуті впродовж 10 днів. Автори бездоганних текстів отримують заохочувальні призи. Минулого року без помилок написало 311 учасники.

Проте наголошувалося, що головна мета національного диктанту не перевірка знань, а об’єднання навколо рідної мови.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51542

Ноя 08 2019

У Покрові відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій.

Доповіді керівників свідчили про стабільну роботу усіх систем життєдіяльності міста. Підприємства й установи працювали у штатному режимі.

У Центрі первинної медико- санітарної допомоги на цей час уклали 35614 декларацій, здійснено 418 флюорографічних обстежень.

Міський голова наголосив на готовності комунальної спецтехніки до роботи у складних погодних умовах та прибиранні закріплених територій.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51539

Ноя 08 2019

Радіодиктант національної єдності написали у Марганці

Радіодиктант національної єдності написали українці напередодні відзначення Дня української писемності та мови. Долучилися до патріотичного заходу і марганчани.

8 листопада, у Марганецькому міськвиконкомі представники органів місцевого самоврядування, закладів культури, освітяни та учні навчальних закладів написали диктант під назвою «Від бересту – до «цифри». Бажання долучитися до заходу зібрало не тільки тих, хто хотів переконатися у своїх знаннях рідної мови, а й, насамперед, марганчан, які продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Новацією 19-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності стало те, що учасники мали змогу протягом 15 хвилин перевірити свою роботу за допомогою смартфона.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51536

Ноя 08 2019

В Нікополі пройшов турнір з волейболу серед студентів

7 листопада в спортивному залі Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України пройшов VII відкритий міський турнір з волейболу на честь викладача металургійних дисциплін, ветерана праці і спорту Бориса Дем’янова. Одночасно цей турнір був першим етапом Спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Нікополя та Нікопольського регіону.

Співорганізаторами змагань виступили відділ з питань спорту управління гуманітарної політики та КЗ «ДЮСШ №1», тренери-викладачі котрої Анатолій Єрьоменко та Сергій Риженко виступили суддями під час матчів.

У змаганнях приймали участь команди юнаків Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України, Нікопольського медичного коледжу, аграрного коледжу Дніпровського державного економічного університету та Марганецького коледжу. Перед фінальним матчем всіх присутніх привітав власне сам Борис Михайлович, а також після гри нагородив призерів та переможців.

Трійка кращих команд розподілилась наступним чином: чемпіонами турніру стали студенти металургійного технікуму, друге місце у аграрного коледжу та почесне третє місце у гостей з Марганця.

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51533

Ноя 08 2019

Для нікопольських старшокласників пройшла година-застереження «Сюрпризи кохання»

Сьогодні бібліотекарі Центру «Нація – Українець» Центральної бібліотеки на Шевченка, 180 запросили старшокласників СШ № 24 на годину-застереження «Сюрпризи кохання».

Мова йшла про профілактику статевих захворювань та відповідальні стосунки. Учні ще раз усвідомили, що основним засобом захистити себе від захворювань є дотримання здорового способу життя і відмова від ризикованої поведінки.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51530

Ноя 08 2019

XV Форум Організації молоді Атомпрофспілки

Представники Організації молоді ЗАЕС прийняли участь у XV Форумі Організації молоді Атомпрофспілки «Atomic marathon 2019», що носить ім’я засновника Атомпрофспілки Олександра Юркіна.

Відкрив XV Форум ОМА привітальним словом голова Атомпрофспілки Валерій Матов. Від імені президента НАЕК «Енергоатом» учасників форуму привітав виконавчий директор з персоналу Олександр Остаповець. Також виступили голова ППО НАЕК «Енергоатом» – заступник голови Атомпрофспілки Олексій Лич, заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий та заступник голови Атомпрофспілки Павло Прудніков.

На початку Форуму за результатами цьогорічного фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки відбулося відзначення його переможців у чотирьох тематичних розділах. Було нагороджено молодих профлідерів Грамотою Президії ЦК Атомпрофспілки за вагомий внесок у розвиток Організації молоді Атомпрофспілки, нагородами від ДП «НАЕК «Енергоатом» — за сумлінну працю молодих активістів.

ЦК Атомпрофспілки нагороджені Олена Іващенко (ЕЦ) та Андрій Туз (ЕП), Подякою президії ЦК Атомпрофспілки відзначені Наталія Чорна (ЦТАВ), Каріна Занога (ВЯБ), Анастасія Гулюк (ВРХЛ).

За сумлінну працю з розвитку молодіжного руху нагороджені Грамотою профспілкового комітету ДП «НАЕК «Енергоатом» Оксана Бабенко (СВНтаПБ), Сергій Потинг (ЦТАВ) та Юрій Шаманов (СЕБтаС).

На панельних дискусіях з керівництвом Енергоатому, були розкриті дуже важливі для нашого сучасного суспільства теми: «Робота ДП «НАЕК «Енергоатом» в умовах нової моделі енергоринку», «Енергетичний міст Україна – ЄС. Запорука енергетичної безпеки держави», «Державне регулювання діяльності у сфері використання ядерної енергетики України, як запобігання виникнення аварій на АЕС». Професіоналізм експертів вражав, вони з легкістю відповіли на всі багаточисельні запитання слухачів.

Представниця Запорізької АЕС Тетяна Соловіцька разом зі своєю командою підготувала презентацію та доповідь на тему: «Професійне зростання. Кадровий резерв компанії. Збереження молодих працівників компанії в умовах економічної ситуації в Україні».

Експертом з теми, на якій завжди будуть сперечатися, «Гендерна рівність. Жінка в атомній галузі» також виступила представниця від ВП ЗАЕС Марія Рижкова (ЦД).

Своїм досвідом роботи з молоддю профспілок ділилися також профспілкові лідери України та Білорусі. Були озвучені проблеми та досягнення профспілок, зокрема у досвіді молодіжного руху, Субрегіональної організації IndustriAll та EPSU.

У 2020 році Молодіжній організації Атомпрофспілки виповниться 20 років! Тож на засіданні було підбито підсумки роботи Організації молоді Атомпрофспілки у поточному році та затверджені заходи на наступний ювілейний для ОМА рік. А саме: проведення творчого форуму ОМА (в рамках якого відбудеться XV Конкурс КВН серед організацій молоді Атомпрофспілки) у м. Вараш; XVII Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки разом з Х турніром «Силачі Атомпрофспілки» у м. Славутич; сходження на найвищу гору України – Говерлу, приурочене до Дня Державного Прапора України; VI Фотоконкурс серед членів Організації молоді Атомпрофспілки; ХVІ Форум Організації молоді Атомпрофспілки та розширене засідання Центральної ради Організації молоді.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51527

Ноя 08 2019

АНОНС заходів в бібліотеках міста з 11 по 17 листопада 2019 року

12 листопада (вівторок)
13:00 — Заняття для дорослих «Комп’ютерний Всесвіт» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
14:00 — Зустріч з митцем із холодного кування металу Григорієм Желєзновим (Філія №3, вул. Запорізька, 27)
15:00 – Заняття гуртка «Magic» (Філія №6, вул. Дружби, 16)

13 листопада (середа)
15:00 — Засідання клубу «Фантазія + Творчість» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
15:00 — Літературний портрет «Поки сонце з неба сяє, тебе не забудуть» (до 250 — річного ювілею І.Котляревського) (Філія №6, вул. Дружби, 16)

14 листопада (четвер)
9:30 — Пізнавальна екскурсія «Запрошуємо у світ книги» (Філія №6, вул. Дружби, 16)
10:45 – Бібліо-експрес «До цікавої Книжкової країни» (Філія №6, вул. Дружби, 16)
13:00 — Заняття для дорослих «Комп’ютерний Всесвіт» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
15:00 — IT курси для школярів (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
15:00 — Образотворча студія «Феєрія кольорів» (Філія №9, вул. Княжа, 101)

15 листопада (п’ятниця )
15:00 — Містична п’ятниця «Таємниця картин І.Рєпіна» (Філія №3, вул. Запорізька, 27)

16 листопада (субота)
11:00 — Школа майстерності (Філія №3, вул. Запорізька, 27)
12:00 — Ігрова на юнацькому абонементі (ЦБ, вул. Шевченка, 180)
15:00 — «Відкриті двері творчої майстерні» (Філія №9, вул. Княжа, 101)

17 листопада (неділя)
11:00 – «Дитячий недільний кіносеанс» (Філія №6, вул. Дружби, 16)
12:00 — «Ігрова на юнацькому абонементі» (ЦБ, вул. Шевченка, 180)
12:00 – «Сімейний кінозал вихідного дня» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
12:00 – «Недільний кінозал: Мультфільм на замовлення» (Філія №4, вул. Електрометалургів, 46А).

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51523

Ноя 08 2019

Нікопольський підліток більше 4 років проведе за ґратами

Вироком Нікопольського міськрайонного суду молодика визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186 та ч.3 ст.297 КК України (відкрите викрадення чужого майна та наруга над могилою, вчинені повторно).

Встановлено, що раніше судимий за грабежі 17-річний підліток під час іспитового строку на шлях виправлення не став та продовжив скоювати злочини. Так, у 2018 році молодик пограбував двох дітей віком 9 та 13 років, відкрито заволодівши їх мобільними телефонами загальною вартістю понад 4 тис грн.

Крім того, нехтуючи моральними засадами суспільства в частині поваги до померлих та місць їх поховання, з метою наживи обвинувачений викрадав з-під надгробних плит металеві труби та швелера, які у подальшому реалізував до пункту прийому металобрухту.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався на сайті прокуратури Дніпропетровської області.

Свою вину підліток визнав частково. Обвинувачення підтримувалось Нікопольською місцевою прокуратурою.

Суд призначив йому покарання у вигляді 4 років та 9 місяців позбавлення волі.

Источник: Прокуратура Дніпротетровської області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51520

Предыдущие сообщения «