Дневной архив: 7 ноября 2019

Ноя 07 2019

Коли в закладах освіти Нікополя стартував опалювальний сезон

Дотримання встановлених норм показників мікроклімату забезпечує перш за все безперебійна та ефективна робота системи опалення закладу. Тому в усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Нікополя встановлено індивідуальне опалення.

Опалювальний сезон в дошкільних навчальних закладах нашого міста стартував ще в жовтні згідно наказу начальника відділу освіти і науки Нікопольської міської ради «Про початок опалювального періоду 2019-2020 р.р.».

А ось у загальноосвітніх школах нашого міста батареї стали гарячими з 1 листопада. За вихідні дні приміщення встигли прогріти і учні, після канікул, прийшли в теплі класи.

Отже в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах Нікополя санітарно-гігієнічні показники мікроклімату витримуються, що є однією з основних вимог для збереження стану здоров’я дітей та оптимальною організацією навчального процесу.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51490

Ноя 07 2019

У Покрові продовжується капітальний ремонт ліфтів

У багатоквартирних житлових будинках Покрова нараховується 35 пасажирських ліфтів. Від стабільної роботи цих вантажо-підйомних механізмів напряму залежить комфорт та безпека сотень покровчан.

Та на все впливає час, не виняток і підйомники, введені в експлуатацію ще в 90-их. Використавши граничний термін, деякі кабінки зупинялися, а решта продовжувала перевозити пасажирів на обладнанні, яке не підлягало серйозному ремонту й у будь-який момент могло вийти з ладу.

За останні роки ситуація кардинально змінюється.

— Змінено загальний підхід до цього питання. Якщо раніше міняли окремі вузли, то тепер проводиться повна модернізація даного обладнання, — пояснює начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктор Ребенок.

Капітальний ремонт передбачає заміну усіх основних вузлів ліфту, у тому числі лебідок, роликів, тросів, кабельно-провідникової продукції, пускової апаратури. Застарілі аналогові шафи управління при цьому міняються на нові, які працюють на сучасній електроніці. Також повністю відновлюються кабіни, освітлення та інші елементи.

Минулого року було капітально відремонтовано два ліфти у під’їздах житлового будинку 91-а по вулиці Партизанській. За словами Віктора Ребенка, досвід їх експлуатації показав, що вони працюють нормально і це підтверджує ефективність виконаних робіт. Основна перевага капітально відремонтованих ліфтів саме їх надійність і безпека.

У нинішньому році процес продовжується. Виконано капремонт ліфту в 1-му під’їзді будинку № 34 по вул. Зонова, який вичерпав передбачений термін експлуатації в 25 років. Там теж встановлено увесь необхідний комплекс нового сучасного обладнання. Різниця між роботою старого ліфта і нового очевидна і мешканці будинку не приховують слів вдячності.

Аналогічні роботи підходять до завершення в першому під’їзді будинку № 95 по вул. Партизанська.

В управлінні ЖКГ зазначають, що робота з капітального ремонту ліфтів триватиме й надалі, і закликають мешканців будинків берегти ці механізми й правильно їх експлуатувати.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51486

Ноя 07 2019

Освоєння комп’ютерних технологій – це гарний спосіб ступати в ногу з часом

Бути в курсі останніх подій та ділитися своїми думками, вивчати іноземні мови та читати цікаві книжки — це нові можливості для людей поважного віку.

Заняття з основ комп’ютерної грамотності в Центральній бібліотеці на Шевченка, 180 допомогли своїм випускникам опанувати основні навички роботи в Інтернеті та «озброїли» знаннями низки необхідних комп’ютерних програм.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51483

Ноя 07 2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату газу!

Від жовтня 2019 року пільги на газ монетизовано. Надалі, держава надає цю допомогу грошима – безготівково (переказом на рахунки в Ощадбанку), або готівкою. У зв’язку з цим, платіж за спожитий природний газ, починаючи від жовтня, нараховується у повному обсязі без врахування знижки, яка надається пільговику.

Які особливості при сплаті за газ безготівковими та готівковими пільговими грошима? У разі отримання готівки, пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує постачальнику газу AT«Ощадбанк».

В опалювальному сезоні 2019-2020 років близько 90% пільговиків отримують безготівкові кошти державної допомоги на рахунки в Ощадбанку. При цьому Ощадбанк не утримує комісію за цю операцію.

10% пільговиків отримують допомогу готівкою відповідно до поданих ними до 15 жовтня заяв. Такі пільговики мають самостійно повністю розрахуватись за спожитий газ, обравши для цього зручний банк, відділення пошти або платіжну систему. Витрати на проведення такого платежу залежать від комісій, яку встановлює обрана фінансова установа або сервіс.

Источник: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51480

Ноя 07 2019

Пізнавай і люби свій край!

Петриківський розпис — не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається та набуває нових рис.

Чергова зустріч клубу «Фантазія + Творчість», яка пройшла 6 листопада, була незвичайною. Ініціативу проведення майстер класу взяла на себе юна майстриня, активна учасниця клубу, випускниця художньої школи, учениця 11 класу КЗ НСЗШ №8 Софія Величко. Вона дала дітям гарну можливість надихнутися творчою атмосферою, створити подарунок та долучитися до краси українського мистецтва.

Всі отримали задоволення від завершених робіт та зробили внесок у відродження й популяризацію Петриківки своєю участю в майстер — класі.

Источник: Центральна дитяча бібліотека

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51476

Ноя 07 2019

Перелік вартості робіт КП «Нікопольводоканал» з підключення до мереж водопостачання після відключення за борги для населення

КП Нікопольводоканал проводить роботи з відключення абонентів від центрального водопроводу, які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення.

За жовтень місяць було відключено 14 абонентів приватного сектору, а також 9 абонентів державного сектору. Загальна сума боргу яких складає майже 371 тисячу гривень.

КП Нікпольводоканал діє за новим законом про ЖКГ, який набрав чинності з травня 2019р. Спочатку надсилають попередження. Жителям з великою заборгованістю пропонують сплатити борг або укласти договір на реструктуризацію. Він дозволяє виплачувати борг частинами. Якщо ж абонент платити відмовляються, водоканал має право відключити будинок від водопостачання.

Повторне підключення можливе тільки після сплати боргу та за послуги відключення та підключення до мережі водопостачання.

Перелік вартості робіт КП «Нікопольводоканал» з підключення до мереж водопостачання після відключення за борги для населення:

1. Підключення до мереж водопостачання після відключення за борги з опломбуванням для населення приватного сектору
м.Нікополь — 1414,70 грн.
за межами міста 2000,30 грн.

2. Підключення до мереж водопостачання після відключення за борги з опломбуванням для населення державного сектору
м.Нікополь — 775,10 грн.
за межами міста — 1360,80 грн.

3. Підключення до мереж водопостачання після відключення за борги з опломбуванням та встановленням заглушки для населення приватного сектору
м.Нікополь — 1785,50 грн.
за межами міста — 2371,20 грн.

4. Підключення до мереж водопостачання після відключення за борги з опломбуванням та встановленням заглушки для населення державного сектору
м.Нікополь — 1105,90 грн.
за межами міста — 1691,50 грн.

5. Підключення до мереж водопостачання після відключення за борги з опломбуванням та використанням землерийної техніки для населення приватного сектору
м.Нікополь — 3452,60 грн.
за межами міста — 5143,30 грн.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51473

Ноя 07 2019

Представники Запорізької АЕС беруть участь в XVІІ Міжнародному форумі «ПЕК України: сьогодення та майбутнє»

У Міжнародному виставковому центрі Києва проходить XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», в якому ВП «Запорізька АЕС» бере участь у складі експозиції ДП «НАЕК «Енергоатом».

Міжнародний форум ПЕК – це гарна нагода познайомитись з усіма компаніями паливно-енергетичного комплексу країни на галузевих експозиціях і зокрема, атомно-промислового комплексу України.

Атомну енергогенеруючу галузь представляє ДП «НАЕК «Енергоатом» і відокремлені підрозділи компанії: Запорізька, Южно-Українська, Рівненська та Хмельницька атомні станції, «Атомремонтсервіс», «Атоменергомаш», «Аварійно-технічний центр», «Атомприлад» і «Автоматика і машинобудування».

Під час роботи спільної експозиції відвідувачі мають можливість познайомитися з роботою всіх чотирьох АЕС України, в тому числі і найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції. На сьогоднішній день ЗАЕС виробляє понад 22% від загальної генерації електричної енергії в країні і понад 40% від вироблення електроенергії атомними станціями України.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51470

Ноя 07 2019

В одному з районів Нікополя мешканці залишились без води

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на водопровідної мережі за адресою вул.Довгалівська, перекрита подача води в данному районі.

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51467

Ноя 07 2019

Людина ніколи не буває занадто старою, щоб вчитися

В Нікопольській центральній бібліотеці, на вулиці Шевченка,180, продовжує свою роботу «Університет третього віку».

На черговому уроцi з англiйської «студентки» працювали весело та плiдно, а труднощi долали наполегливо.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51464

Ноя 07 2019

Комунальники Покрова отримали чергову багатофункціональну прибиральну машину

Прогрес у питанні оновлення парку комунальної техніки, якого останнім часом досяг Покров, видно неозброєним оком.

Ситуація, коли постійно доводилося латати морально і фізично зношену спецтехніку ще радянського зразка не могла тривати вічно. Для того, аби забезпечити необхідний рівень прибирання й утримання вулиць міста та полегшити працю комунальників було необхідне сучасне нове обладнання. Для міського голови Олександра Шаповала це стало одним з пріоритетних завдань.

Першими ластівками стали міні-навантажувачі Bobcat, які стали для МКП “Добробут” незамінними помічниками. А наприкінці минулого року до його арсеналу додалася комбінована прибиральна машина на базі автомобіля FORD.

Обладнана змінними модулями CEKSAN і TDI MUHENDISLIK, ця техніка прекрасно зарекоменддувала себе за минулий зимовий період, виконуючи розчищення вулиць від снігу та посипку доріг. Машина з честю впоралася з усіма випробуваннями під час погіршення погодних умов, продемонструвавши свою ефективність. Так само добре вона показала себе в теплу пору під час прибирання вулиць від пилу і сміття.

Наявність вакуумно-підмітальних машин виводить цей процес на якісно новий рівень. Така техніка не просто видаляє пил і сміття з поверхні, але й збирає і транспортує його до місця вивантаження. Завдяки спеціальній системі, пил не розлітається навкруги.

І ось приємна новина — цього тижня парк “Доброту” поповнив ще один автомобіль такого типу. Що вкрай актуально, оскільки підприємство обслуговує не лише територію міста, а й старостинський округ.

Автомобіль, як і його попередник, є справжнім “універсальним солдатом”. Змінні бункери забезпечують його роботу як влітку, так і осінньо-зимовий період.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51461

Предыдущие сообщения «