Дневной архив: 6 ноября 2019

Ноя 06 2019

У Нікополі ремонтують тротуари та оновлюють зупинки громадського транспорту

У Нікополі продовжується капітальний ремонт тротуарів. На вулиці Світла та проспекті Трубників пішохідна зона поступово вкладається тротуарною плиткою.

Зупинки громадського транспорту також приводять до ладу. Автобусні зупинки ремонтують капітально: фарбують, замінюють дерев’яні рейки (місця для сидіння), замінюють покрівлю.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51449

Ноя 06 2019

У Нікополі відбувся семінар на тему дітей з особливими потребами

5 — 6 листопада 2019 року до Нікопольського Палацу урочистих подій на дводенний семінар завітали представники громадської організації «Ангел дитинства» з м. Дніпро.

Тема семінару «Формування послуги раннього втручання у Дніпропетровському регіоні» викликала зацікавленість у працівників освіти і медицини, представників громадських організацій і батьків, які мають діточок з особливими потребами, запрошених на даний семінар.

Источник: Нікопольський Палац урочистих подій

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51446

Ноя 06 2019

Звонок в студию: Отвечаем на актуальные вопросы слушателей

По многочисленным звонкам жителей города на нашу радиостанцию освещаем продвижение работ на вновь установленных остановочных павильонах по улице Патриотов Украины.

По состоянию на сегодняшний день работы на данном объекте ведутся. Надеемся, что в ближайшее время, все работы будут завершены и остановка будет сдана в эксплуатацию.

Информационная служба «Радио Ностальжи 102.4 FM» будет и в дальнейшем информировать никопольчан о продвижении работа на данном участке.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51443

Ноя 06 2019

6 ноября — День иконы Божьей Матери «Всех скорбящих радость»

Сегодня, 6 ноября, православные отмечают память иконы Божией Матери именуемой «Всех скорбящих Радость». Это одна из самых широко почитаемых чудотворных икон Богоматери. На иконе изображена Дева Мария в окружении скорбящих людей и ангелов, которые совершают от ее имени благие дела.

В этот день свой престольный праздник отмечает храм, расположенный возле никопольского тубдиспансера. Божественную литургию в храме возглавил благочинный церквей города Никополь протоиерей Николай Марущак с настоятелем храма протоиереем Романом Казновецким и церковным советом.

По окончании службы был совершен праздничный молебен с крестным ходом вокруг храма. Завершилось торжество общей храмовой трапезой.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51439

Ноя 06 2019

У Марганці ходять соціальні автобуси

Ще з минулого 2018 року у Марганці вперше виїхав на маршрут соціальний автобус «Кільцевий Б». Проїхати на ньому міг кожен усього за 2 грн. Попри усі незадоволення з боку інших перевізників міста та їх спроби «зірвати» перевезення пасажирів за соціальними цінами, маршрут й сьогодні радує марганчан.

Відтак соціальний маршрут не змінив ні курсу, ні вартості проїзду. Більше того, через неабиякий попит мешканців нашого міста на цей вид перевезення, збільшено кількість соцтранспорту. Так додався соціальний автобус 1А, який прямує до Городища. Тепер марганчани сплачають за проїзд усього 3 грн, замість 8 грн.

Усі соціальні перевезення стали можливими завдяки рішенню виконавчого комітету Марганецької міської ради про запуск цього маршруту з частковою компенсацією вартості проїзду з місцевого бюджету.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51436

Ноя 06 2019

Студія екскурсоводів «Жива історія» розпочинає свою роботу

Бібліотечно-інформаційний центр «Слово» запрошує у студію екскурсоводів «Жива історія», що відбудеться 10 листопада 2019 року о 13.00 годині.

Тут ви можете дізнатись більше про історію рідного краю, оволодіти навичками професійної майстерності екскурсовода та навчитися самостійно складати туристичні маршрути.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

Вікова категорія зустрічі 14+. Захід відбудеться у філії № 6 КЗ «Нікопольська міська ЦБС» за адресою: м Нікополь, вул. Дружби, 16.

Источник: БІЦ Слово

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51433

Ноя 06 2019

Для нікопольської школи планують закупити спортивний інвентар

Сьогодні на сайті державних закупівель «Prozzoro» оголошено тендер на придбання спортивного інвентарю. За кошти місцевого бюджету планують закупити 26 штук спортивного інвентарю для КЗ «НСЗШ № 12» вартістю 20 675,00 грн.

Про це Нікопольський Інформаційний Портал дізнався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником тендеру виступає відділ освіти і науки Нікопольської міської ради. Прийом заявок від бажаючих взяти участь в аукціоні розпочато сьогодні, 6 листопада.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 8 листопада 2019 року.

Источник: Prozorro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51430

Ноя 06 2019

4 листопада відбувся особистий прийом міського голови Андрія Фісака

Особистий прийом громадян — одна з форм спілкування керівництва виконавчого комітету міської ради з мешканцями міста і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань.

Для вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийомі присутні заступники міського голови та керівники відповідних підрозділів.

Перше звернення стосувалось збору коштів у школах та дитячих садках. Андрій Петрович наголосив, що примусові збори коштів у навчальних закладах заборонені. Тому ніхто не має права вимагати від батьків здавати кошти на ті чи інші потреби. Грошові внески можуть бути лише добровільними (благодійними) і перераховуватись на спеціальні рахунки. Піднімалось питання і щодо інформації про медичне страхування дітей. Відповідну інформацію заявникам надала начальник відділу освіти і науки Олена Селютіна.

Також звучали питання щодо виділення матеріальної допомоги, обрізки дерев, ремонту покрівлі та вентиляційних вікон у підвалі будинку № 6 на вул. Отаманська.

Жителька будинку № 10 за вул. Станіславського звернулась з проханням відновити тротуар та встановити пішохідний перехід по вул. Станіславського (від пр. Трубників до вул. 50 років НЗФ).

З питанням щодо незгоди з виставленим ТОВ «КУБ ЛТД» боргом у розмірі 1980 грн звернулась жителька вулиці Грушевського. Присутній на прийомі представник ТОВ «КУБ ЛТД» ознайомився з наданими документами заявниці та взявся розібратися в даній проблемі.

Уважно вислухавши сутність всіх питань, Андрій Петрович надав пояснення всім хто звернувся за допомогою та доручив відповідальним керівникам сприяти у вирішенні питань.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51427

Ноя 06 2019

Через рух до здоров’я

Реалізовано п’ятий заключний проект-переможець цьогорічного бюджету участі , який називається “Через рух до здоров’я”. За умовами міської Програми партиципаторного бюджетування, підтримані містянами ідеї мають бути втілені в життя до кінця календарного року за бюджетний кошт.

Понад півтисячі голосів покровчани віддали за те, аби в дитячому садочку №13 з’явилося сучасне корекційне та спортивне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами.

— Серед основних напрямків роботи дошкільного закладу є корекційна робота з дітьми, які мають порушення зору. Таким вихованцям, а їх у чотирьох спеціалізованих групах 44, необхідне особливе середовище для фізичної активності. І ми щасливі, що у наших дітей, а воно буде доступним для усіх категорій, тепер воно є, — зазначає автор проекту, КЗДО № 13 Алла Фролова.

Від оновлених спортивних зал вихованці у захваті, — додає інструктор із фізичного виховання Марина Сидоренко. -Те, що дітям цікаво, одночасно є дієвим засобом реабілітації. Усе обладнання ергономічне, безпечне, мобільне, багатофункціональне, сприяє зоровій і тактильній стимуляції.

Підлога приміщення тепер має спеціальне спортивне гумове покриття. Придбано сухий басейн, який наповнюють спеціальні м’ячики. М’який модульний конструктор, спортивно-ігрові тренажери “батут”, “колода”, “тунель”, різного призначення мати, набір великих сенсорних м’ячів, розкладні футбольні ворота та інше обладнання.

Діти з вадами зору мають протипоказання щодо багатьох звичних для ровесників розваг. А в садочку вони будуть безпечними.

Цікаво, що крім нового розвивального інвентарю, у садочку є чимало авторського, ідеї яких належать інструктору Марині Степанівні. ЇЇ розробки втілював в життя чоловік — Ігор Сидоренко, якого покровчани знають як талановиту і сильну духом людину.

У садочку переконані, що з новим обладнанням результати їхньої роботи стануть ще кращими, дякують покровчанам за підтримку і всім причетним до реалізації цього проекту.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51424

Ноя 06 2019

В Нікополі відбулось засідання Координаційної ради з питань підприємництва

1 листопада у будівлі виконавчого комітету пройшло засідання Координаційної ради з питань підприємництва в новому складі, куди ввійшли переможці 2019 року конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя».

Члени Координаційної ради ознайомилися з виконанням Програми розвитку малого та середнього підприємництва за 10 місяців 2019 року та пропозиціями фінансування на 2020 рік.

Захід пройшов в конструктивній атмосфері та з новими підприємницькими ініціативами.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51421

Предыдущие сообщения «