Дневной архив: 1 ноября 2019

Ноя 01 2019

У Нікополі відбулась лекція на тему торгівлі людьми

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми, але мало хто усвідомлює її масштаби. Політика України у сфері протидії торгівлі людьми також орієнтована і на активізацію профілактичної роботи, а саме інформування молоді щодо об»єктивної оцінки небезпеки цього явища.

31.10.2019 у Нікопольському професійному ліцеї відбулась лекція «Ні торгівлі людьми».

Відділ сім’ї, молоді та позашкільної освіти управління гуманітарної політики спільно з міськрайонним центром зайнятості надали студентський молоді роз’яснення у питаннях протидії торгівлі людьми та як не потрапити у сучасне рабство.

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51327

Ноя 01 2019

У Нікополі будують мультифункціональний майданчик

На території стадіону «Металург» ім. О.І. Куценка триває будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, а саме футболом, волейболом, стрітболом та тенісом.

Після введення в експлуатацію збудований спортивний об’єкт буде власністю територіальної громади м. Нікополя та використовуватись за призначенням.

Будівництво стало можливим завдяки співпраці з управлінням молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації та згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 571 «Про деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту», співфінансування в обсязі 50% за рахунок державного бюджету та 50% бюджету міста.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51324

Ноя 01 2019

Школа — безпечна і дружна для дітей і батьків

За кошти місцевого бюджету в рамках Бюджету участі відділом освіти і науки закуплена металева 3D огорожа для школи №18 на суму 50000 грн.

Школа перемогла у Бюджеті участі з проектом 32 «Школа — безпечна і дружна для дітей і батьків». Автор проекту Жиганова А.А.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51318

Ноя 01 2019

Продовжуються ремонтні роботи в медичних закладах міста Нікополя

У стаціонарному відділенні Нікопольської міської лікарні №4 на пр. Трубників, 50 продовжується заміна вікон на металопластикові. Слід зазначити, що завдяки енергозберігаючій функції даних вікон, тепло у приміщеннях залишається на необхідному рівні.

У корпусі Інфекційного відділення проводяться ремонтні роботи. Тут оновлено палати, вбиральні, коридори та інші приміщення. Вікна замінено на металопластикові.

Станом на сьогодні роботи в обох закладах ще тривають.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51312

Ноя 01 2019

Нагадуємо! У Нікополі буде проводитись дезінфекція води

У період з 23-00 години 01 листопада 2019 року до 22-00 години 03 листопада 2019 року КП «Нікопольводоканал» проводитиме ремонтні роботи і дезінфекцію на водопровідних мережах і спорудах міста, а також в селах: Кам’янське, Приміське, Південне та Олексіївка з повною зупинкою водопостачання.

У п’ятницю 01 листопада з 23-00 години до 03-00 години 03 листопада 2019 року водопостачання міста буде відключено.

З 03-00 години до 22-00 години 03 листопада 2019 року вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору під тиском. Звертаємо особливу увагу жителів, що на даний період користування водою для питних потреб суворо заборонено.

Просимо мешканців завчасно запастися питною водою для користування на період часу з 23-00 години 01 листопада до 22-00 години 03 листопада 2019 року.

Для забезпечення ефективності хлорування і щоб уникнути засмічення фільтрів водомірів не рекомендується відкривати крани подачі холодної води з 03-00 години до 10-00 години 03 листопада 2019 року. З 10-00 години 03 листопада необхідно відкрити крани, вентилі та інші запірні пристрої, щоб пропустити через внутрішні мережі хлорну воду.

При відкритті кранів після 22-00 години 03 листопада 2019 року необхідно скинути залишок хлорованої води до зникнення хлорного запаху.

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

водопостачання буде повністю припинено з 23-00 години 01.11.2019р. до 03-00 години 03.11.2019р.

З 03-00 години до 22-00 години 03.11.2019р. подаватиметься вода з підвищеною дозою хлору, використовувати воду для питних потреб суворо заборонено!

З 22-00 години 03.11.2019р. питне водопостачання буде відновлено.

Просимо вибачення за тимчасово заподіянні незручності.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51315

Ноя 01 2019

У Покрові відбулось засідання координаційної ради

30 жовтня відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми, попередження насильства у сім’ї.

У роботі дорадчого органу взяли участь фахівці установ до компетенції яких належать питання порядку денного, матеріали до засідання готував Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На розгляд координаційної ради було винесено чотири питання про зняття соціального супроводу над родинами, три з яких подолали складні життєві обставини, одній у зв’язку зі зміною місця проживання. П’яте питання про надання рекомендацій та встановлено термінів вирішення конкретних питань.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51309

Ноя 01 2019

У Покрові по вулиці Героїв України відновлено чергову внутрішньоквартальну територію

Нещодавно було закінчено реконструкцію внутрішньоквартальної території біля будинків №7 та №9 по вулиці Героїв України.

Необхідність таких робіт була очевидною, адже за більш ніж 30 років експлуатації доріжки тут були майже повністю зруйновані. Порепаний асфальт, ями та вибоїни — все це створювало для людей безліч незручностей, особливо в негоду.

Як і в інших районах міста, тут виконали комплексні ремонтні роботи. Спочатку підготували територію та замінили каналізаційні випуски, а потім заасфальтували. Конфігурацію внутрішньоквартальної території трохи удосконалили — з’явилися доріжки, яких раніше не було.

Пересуватися відновленими тротуарами по рівному асфальтовому покриттю пішоходам тепер зручно і безпечно. Ця внутрішньоквартальна територія тепер плавно переходить у раніше відновлену біля будинків №№ 36, 38, 40, 42 по вулиці Центральній. А це зручний додатковий маршрут від центральної площі до вулиці Горького.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51306

Ноя 01 2019

Чергову сесію Марганецької міської ради перенесено на 4 листопада

У зв’язку з відсутністю кворуму 31 жовтня 2019 року чергове пленарне засідання Марганецької міської ради перенесено на 4 листопада.

Відповідно до статті 26 Регламенту Марганецької міської ради VII скликання сесія ради є правомочною якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. У разі відсутності необхідного числа депутатів проведення пленарного засідання переноситься головуючим на інший час.

Враховуючи, те що сесія міської ради є неправомочною, оскільки у залі були присутні менше половини депутатів від загального складу ради, та керуючись ст. 26 Регламенту Марганецької міської ради VII скликання, пленарне засідання сесії міської ради перенесено на 15 годину 4 листопада 2019 року.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51303

Ноя 01 2019

Для нікопольських вчителів було проведено регіональний практикум

30 жовтня 2019 року на базі КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5», що є тренінговим центром, з метою обміну досвідом роботи у Всеукраїнському експерименті, було проведено регіональний практикум «Особливості викладання предметів вивчення в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня».

Педагоги експериментальних шкіл (КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5», ННВК «Гімназія №15» та СПМШ) поділилися досвідом упровадження в освітньому проекті «Крила успіху» (1-3 класи) інноваційних форм і методів організації навчання, спрямованих на підвищення ефективності початкової освіти.

Відкрила практикум методист НМЦ Болгаріна Л.О., яка познайомила гостей із історією впровадження експериментального проекту в практику роботи шкіл м. Нікополя.

Із вступним словом до присутніх звернулася директор школи Полякова Н.І. Доповідь за темою семінару: «Особливості викладання предметів вивчення в межах дослідно експериментальної роботи Всеукраїнського рівня» представила заступник директора з НВР КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5» Грищенко В.П.

Розвитку професійної компетентності вчителів щодо ефективної реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти сприяли майстер класи, проведені педагогами – початківціями: «Особливості викладання предметів вивчення в 2-3 класах: українська мова» ( Олексієнко Л.Д., КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5»), «Особливості викладання предметів вивчення в 2-3 класах: математика» (Павленко Л.М., ННВК «Гімназія №15»), «Нестандартні підходи в організації відпочинку учнів: рухливі перерви»(Осадча Л.С., КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5»), «Особливості викладання предметів вивчення в 2-3 класах: всесвіт» (Вірютіна І.М., СПМШ), «Особливості викладання предметів вивчення в 2-3 класах: театральне мистецтво» (Макаренко І.І., КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5»), «Особливості викладання предметів вивчення в 2-3 класах: мистецтво слова» (Погорєла І.В., СПМШ), «Особливості викладання предметів вивчення в 2-3 класах: фізична культура» ( Федоренко І.О., СПМШ), «Нейробіка як засіб когнітивного розвитку здібностей учня» (Антонова М.І., КЗ «НСШ І – ІІІ ступенів №5»).

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51300

Ноя 01 2019

В Нікополі продовжуються роботи з благоустрою

Капітальний ремонт дороги триває на вулиці Бориса Мозолевського. Наразі підрядник продовжує встановлювати зливові лотки.

Також капітальний ремонт дороги розпочався на провулку Зеленому, що на мікрорайоні Новопавлівка. Тут встановлюють новий бордюрний камінь.

Капітальний ремонт тротуару продовжується на проспекті Трубників та на перехресті вулиці Каштановій і вулиці Світлій. Проект передбачає укладання не тільки нової тротуарної доріжки, а й облаштування місця для збору сміття та вимощення біля будинку № 26.

Нова тротуарна доріжка скоро з’явиться на вулиці Івана Мазепи: від вулиці Бориса Мозолевського до вулиці 50 років НЗФ. Зараз тут прибирають старе асфальтне покриття.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51297

Предыдущие сообщения «