Месячный архив: Ноябрь 2019

Ноя 29 2019

Професійний волейбол знову в Нікополі

7-8 грудня в нашому місті будуть зіграні матчі 2-го туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд 1 Ліги. Суперниками волейбольного клубу ВК«НІКОПОЛЬ» будуть:
«ДЮСШ-ДДМА» (Краматорськ) та «ХКПСП» ХОР» (Харків).

Розклад матчів:

7 грудня 2019:
«ХКПСП» ХОР» (Харків) — «ВГОРУ» (Херсон) — початок 16:00;
ВК «НІКОПОЛЬ» — ДЮСШ-ДДМА» (Краматорськ) — початок о 18:00.

8 грудня 2019:
ВК «НІКОПОЛЬ» — «ХПКСП» ХОР (Харків) — початок о 11:00;
«ВГОРУ» (Херсон) — «ДЮСШ-ДДМА» (Краматорськ) — початок о 13:00.

Матчі традиційно пройдуть у затишному залі КЗ «ДЮСШ 1» по вул. Херсонській, 9. Запрошуємо всіх підтримати нашу команду!

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52093

Ноя 29 2019

У Марганці оновлюють клуб «Дніпро»

Клуб «Дніпро» вже багато років є осередком культури міста. Святкові заходи, вистави, концертні програми, виставки, конкурси та майстер-класи, все це відбувається у стінах клубу. Клубні формування, що тут працюють, розраховані на різновікові категорії відвідувачів та надають марганчанам можливість реалізувати свої творчі здібності.

Зважаючи на те, що покрівля закладу вже давно потребувала ремонту, депутати Марганецької міської ради, під час чергової 55 сесії, прийняли рішення щодо капітального ремонту покрівлі будівлі клубу «Дніпро». Після процедури публічних торгів визначилася підрядна організація, котра вже приступила до виконання робіт і має завершити їх до 31 грудня поточного року.

Нагадаємо, що нещодавно, після капітального ремонту у клубі відкрилося некафе «Open Space» — місце, де можна весело і з користю провести час: пограти в настільні ігри, відвідати майстер-класи, познайомитися з цікавими людьми або поспілкуватися зі своїми друзями. «Open Space» швидко набирає популярності серед марганчан.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52086

Ноя 29 2019

У Покрові відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, бюджетних організацій та голів квартальних комітетів.

Обговорюючи питання життєдіяльності міста, керівники звітували про поточні справи.

Усі комунальні підприємства працюють у штатному режимі. В освітніх та медичних закладах утримується відповідний температурний режим.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали 33199 декларацій з населенням, за тиждень проведено 295 флюорографічних обстежень.

Комунальна спецтехніка готова до роботи в складних погодних умовах, заготовлено достатню кількість посипкового матеріалу.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52083

Ноя 29 2019

У Покрові визначено переможців міського етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

Минулого тижня на базі НВК №1 пройшов міський етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика — відомого мецената, який свого часу його започаткував.

Участь у конкурсі взяло 70 переможців І етапу, що проходив у навчальних закладах міста з нагоди Дня української писемності та мови. Завдання для учнів розроблялися Дніпровською академію неперервної освіти. За змістом вони докорінно відрізнялися від предметних олімпіад, бо виявляли не лише рівень засвоєння шкільної програми з української мови, а й знання мовних тонкощів, світоглядну позицію учасників та передбачали творчий підхід до розв’язання мовних ситуацій.

За результатами перевірки робіт, по кожній паралелі визначився переможець. Ними стали:

3 клас — Анастасія Горлова, СЗШ №6 (вчитель Ткаченко О. М.);

4 клас — Софія Балтян, НВК №1 (вчитель Мітіна А.Ю.);

5 клас — Денис Жерносік, НВК № 2 (вчитель Чорнокуренко І.Л);

6 клас — Злата Байбуз, СЗШ № 9 (вчитель Волик Н.А);

7 клас — Захар Болдир, ліцей (вчитель Горлова Т.А);

8 клас — Вікторія Ткачова, НВК №2 (вчитель Козоброд Т.М.);

9 клас — Вікторія Рудь, НВК №2 ( вчитель Козоброд Т.М.);

10 клас — Анастасія Орліченко, ліцей (вчитель Ейхвальд Г.М.);

11 клас — Дар’я Косенко, ліцей (вчитель Єрмолаєва М.В.).

4 грудня на фіналістів очікує обласний заочний тур, який назве учасників наступного етапу.

Перемога у Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика — це не лише престиж, а й можливість отримати іменні стипендії для тих, хто в подальшому продовжить навчання в українських закладах освіти.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52079

Ноя 29 2019

Гирьовики Покрова – чемпіони світу

Чотири золота і новий світовий рекорд серед ветеранів – з таким блискучим результатом наші спортсмени завершили Чемпіонат світу.

Команда гирьовиків, яку не перший рік веде наставник, гірничий майстер Чкаловського кар’єру №2 комбінату Віталій Мартинюк, вже не раз дивувала містян своїми успіхами. Багаторазові чемпіони турнірів всіх рівнів, їхні досягнення увійшли до книги Рекордів України і ось нові перемоги, які засвідчили відмінну підготовку.

На минулому тижні польське місто Лодзь зустрічало учасників Чемпіонату світу – понад 300 спортсменів з 25 країн світу. Збірну України представляло 11 спортсменів, серед яких троє – покровчани. Боротьба очікувалася запеклою, бо за чемпіонський титул змагалися найсильніші атлети, представники всіх континентів. Наші спортсмени були готовими до будь-яких викликів, покровчани виробили власну техніку тренувань, прекрасно володіють своїм тілом та духом. Вони виступали у трьох категоріях і скрізь завоювали золото.

Олена Жданова, вихователь дитячого садка №13, виступала серед жінок-аматорів. У вправі ривок за 30 хвилин вона 461 раз підняла 16-кілограмову гирю, ставши абсолютною чемпіонкою світу. З таким же чемпіонським званням завершив виступ серед юнаків і випускник дев’ятої школи Дмитро Козуб, що у вправі поштовх за 30 хв. 735 раз підняв гирю 16 кг. Їхній наставник, Віталій Мартинюк здобув два золота, обійшовши норвежця. На жаль, судді не дали піти далі, виконати норматив майстра спорту міжнародного класу, однак рекорд був за нашим спортсменом. У ваговій категорі до 85кг Віталій став чемпіоном світу, встановивши новий світовий рекорд серед ветеранів, піднявши за 30хв 501раз гирю 28кг у вправі поштовх. В еліт категоріі, 85кг, також став чемпіоном світу, піднявши за 60хв у вправі поштовх 1078 раз гирю 24кг.

Сьогодні команда гирьовиків налаштована на нові перемоги. Незабаром Чемпіонат України, де Олена та Дмитро планують офіційно виконати нормативи майстрів спорту. У них багато планів та задумок, котрі прагнуть реалізувати вже у найближчому часі.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52076

Ноя 29 2019

У Покрові відбулося засідання міськвиконкому

27 листопада пройшло чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради, де основним питання розглядали “Стратегічні пріоритети територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у підвищенні якості впровадження Державних стандартів соціальних послуг”.

Доповідаючи з даного питання, директор територіального центру Наталія Даниленко наголосила, що соціальні послуги надаються за індивідуальними потребами громадян певних категорій у відділеннях соціальної допомоги вдома й денного перебування та пункту обліку бездомних осіб. Після добровільного приєднання до міста Шолохівської сільської територіальної громади, до відділення соціальної допомоги вдома переведено 43 громадяни, а контингент підопічних терцентру зріс на 16%.

З кожним роком роль територіального центру в житті громадян міста посилюється. За 11 місяців поточного року територіальним центром надано послуги 480 громадянам, що на 20% більше ніж минулого року. Значно зросли кількість послуг за Державними стандартами догляду вдома, соціальної адаптації, представництва інтересів, соціального супроводу осіб, що опинилися в СЖО.

З метою вирішення соціальних потреб громадян міста щоденно триває активна співпраця територіального центру з соціальними партнерами, такими як УП та СЗН, медичні заклади, комунальні підприємства, управління освіти, волонтери, релігійні організації та благодійні фонди. Такий підхід є інноваційним та ефективним вирішенням проблем, що значно покращує якість життя людей похилого віку та інших вразливих верств населення. Від початку року у співпраці з соціальними партнерами надано 1600 послуг, що перевищує минулорічний показник на 48%.

На підвищення якості надання соціальних послуг впливає і зміцнення матеріально-технічної бази терцентру. За рахунок міського бюджету проведено поточний ремонт в залі зустрічей, здійснено заходи з енергозбереження, придбано нові меблі. Закуплено оргтехніку, спецодяг, інвентар та інше.

Важливим аспектом діяльності терцентру є проведення системи моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг. Згідно результатів зовнішньої оцінки надання соціальних послуг територіальним центром, проведеної в жовтні управлінням праці та соціального захисту населення, 98% підопічних задоволені якістю надання соціальних послуг — загальна оцінка “добре”.

Заслухавши доповідь, члени виконкому затвердили заходи з реалізації стратегічних пріоритетів територіального центру соціального обслуговування у підвищенні якості впровадження Державних стандартів соціальних послуг.

Також на засіданні міськвиконкому було розглянуто та ухвалено питання “у різному”.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52071

Ноя 29 2019

У Нікополі поліцейські затримали серійного крадія з дачних будинків

Дільничні офіцери поліції встановили, що затриманий здійснив 5 крадіжок з дачних будиночків нікопольчан.

У всіх випадках зловмисник проникав до будиночків, віджимаючи грати і ставні, а також зламував замки. Забирав електроінструмент, мотоблоки, мотокоси, телевізори та цінні речі.

Після того, як до поліції почали надходити заяви громадян про крадіжки з дачних будиночків, правоохоронці провели оперативні заходи та встановили особу злочинця. Ним виявився 42-річний місцевий мешканець, раніше засуджений за крадіжки. Майже всі викрадені речі поліцейським вдалося повернути власникам.

28 листопада слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголосили підозру за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням в житло). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52061

Ноя 29 2019

Стало відомо скільки грошей виділили на освіту у Бюджеті Нікополя на 2020 рік

Відділу освіти і науки на 2020 рік управлінням фінансів доведено суму у розмірі 453 млн 409 тис 300 грн.

Розподіл коштів планується наступним чином:
— заробітня плата 340864900 грн, що становить 75% всієї суми;
— енергоносії та комунальні послуги закладів освіти 49394400 грн( 11%);
— харчування 29688500 грн (6,5%);
-програма «соціальний захист» 802900 грн ( 0,1%);
— програма «кадри» 339600 грн ( 0,08%);
— програма «творча обдарованість» 774000 грн (0,2%);
-«обдарована дитина — надія України» 150000 грн (0,03%);
-розвиток матеріально-технічної бази 31395000 грн (7%).

Відповідно до запитів керівників закладів освіти недостатність коштів на придбання господарчих товарів складає приблизно 9 млн. грн., а на ремонти закладів за запитами додатково необхідно ще майже 307 млн.

«Ми розуміємо, що бюджет міста «не гумовий», вирішити всі проблеми одночасно не можливо. Тому в проєкті бюджету по галузі «освіта» заплановані поточні ремонти найкритичніших моментів, продовження розпочатих в цьому році капітальних ремонтів та заходи з енергоефективності: заміна вікон на металопластикові. До речі ми вбачаємо, що першочергово необхідно замінювати вікна у дитячих садочках, а наступного року в школах. За два роки ставимо собі за мету — замінити вікна у всіх закладах освіти», — про це повідомила начальник відділу освіти та науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна.

«Ми визнаємо, що проблем багато. Але будемо шукати додаткові джерела фінансування (гранти, проєкти). Ми знаємо та вміємо це робити. Гарним доказом є — капітальний ремонт ДНЗ 30 ( за кошти субвенції 30 км зони), ДНЗ 53 ( Нефко), ДНЗ 42 (ПРООН), ДНЗ 29 (ПРООН), ІРЦ (ПРООН)», — додала Олена Селютіна.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52056

Ноя 29 2019

Старші вихованці нікопольського гуртка робототехніки готуються до змагань «Роботрафік-2020»

Вихованці старшої групи нікопольського гуртка робототехніки, який знаходиться в загальноосвітній школі № 4, створюють для змагань «Роботрафік-2020» транспортні засоби на основі платформи ардуіно. Ці автівки будуть приймати участь в змаганнях на швидкість або на дотримання правил дорожнього руху.

Для того, щоб створений транспортний засіб зміг пройти трасу у вигляді чорної лінії якнайшвидше, кожному винахіднику треба докласти чимало зусиль, проявити кмітливість та цікаві конструкторські рішення. Над цим завданням робототехніки працюють вже кілька занять. Кожний з них знаходиться на різних стадіях розробки. Хтось тільки розробляє ескіз корпусу майбутньої автівки, який потім виріжуть з фанери за допомогою лазерного різака. Хтось вже збирає транспортний засіб, а хтось – проводить технічне тестування своєї наробки.

Крім того, нікопольські робототехніки презентують журі інші цікаві моделі. Одна з них – у форматі 3D.

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Роботрафік-2020» відбудеться 6 грудня, тож побажаємо нашим робототехнікам перемог!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52053

Ноя 29 2019

У Нікополі пройшов семінар для вчителів початкових класів

28 листопада 2019 року на базі КЗ «НСЗШ №11» пройшов міський семінар вчителів початкових класів на тему «Застосування методу проектів у процесі організації навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів у контексті Нової української школи». Всіх учасників заходу привітала методист НМЦ відділу освіти і науки Болгаріна Л.О.

Директор школи Симонищ С.М. познайомила учасників семінару відеопрезентацією навчального закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Касьянова Ю.А. провела інформаційно-теоретичний модуль «Застосування методу проектів у процесі організації навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів у контексті Нової української школи».

У практичному модулі гостей семінару було запрошено на уроки до початкових класів школи.
У першому класі вчитель Татарова І.М. показала співпрацю вчителя, учнів та батьків в центрах навчальної діяльності за Новою українською школою.

Вчитель 4 інклюзивного класу Водолага Ю.С. продемонструвала вміле поєднання сучасних технологій на уроці літературного читання.

Класний керівник 3 класу Топоркова Т.І. презентувала разом з дітьми застосування проектної діяльності під час проведення виховної години «Будь природі другом».

Підсумком семінару був обмін думками всіх учасників зустрічі.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/52050

Предыдущие сообщения «