Дневной архив: 30 октября 2019

Окт 30 2019

Покров має достатні запаси анатоксину і вакцини проти дифтерії

Призабутий в Україні діагноз знову нагадав про себе. Перші випадки дифтерії зафіксували на Закарпатті, Тернопільщині та в Києві.

Єдиний спосіб захиститися від дифтерії й запобігти розвитку небезпечних ускладнень – вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих (кожні 10 років). На сьогодні це актуально, бо рівень охоплення щепленнями від інфекції в Україні бажає бути кращим.

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, у Покрові у достатньому обсязі є дифтерійно-правцевий анатоксин (АДП і АДП-м) а також вакцина АКДП.

Медики закликають батьків, чиї діти ще не отримали планове щеплення, обов’язково провести їх вакцинацію. Зробити щеплення дітям можна в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини №5 ( дитяча поліклініка) та №6 (с.Шолохове).

Щеплення для дорослих проводиться у амбулаторії №4 ( доросла поліклініка) і також амбулаторії № 6 селища Шолохове.

Важливо знати, що, інфекція передається повітряно-крапельним шляхом. Захворювання проявляється у вигляді ангіни, коли у горлі утворюються плівки, що можуть ускладнювати дихання та ковтання. Інкубаційний період хвороби — 3–10 днів.

Головною загрозою є токсин, який виробляє збудник дифтерії. Він блокує синтез білка в клітинах, в результат чого виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.

Тож не наражайте на небезпеку себе та своє оточення — не ігноруйте вакцинацію дітей та вчасно ревакцинуйтеся самі.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51236

Окт 30 2019

Марганецька влада – на захисті прав дитини

29 жовтня у малій залі Марганецького виконкому відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини на якій були розглянуті наступні питання:

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх
Визначення місця проживання неповнолітніх
Визначення цивільної дієздатності
Надання висновку на позбавлення батьківських прав
Дозвіл на продаж житла де неповнолітні є користувачами.

У роботі комісії прийняли участь: заступники директорів шкіл, психологи, класні керівники учбових закладів, директор реабілітаційного центру «Теплий дім», керівники медичних закладів, ст. інспектор ювенальної превенції Марганецького відділку поліції Кущ Сергій Олександрович.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51230

Окт 30 2019

У Нікополі планують капітальний ремонт проїзної частини за більш ніж 1,5 мільйона

У Нікополі за кошти місцевого бюджету планується капітальний ремонт проїжджої частини: вул. Рабкопівська від буд. №1 до вул. Сонячна.

Про це Нікопольський Інформаційний Портал дізнався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Місце знаходження замовника: місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3.

Аукціон відбудеться 18 листопада 2019 року. Очікувана вартість закупівлі: 1 790 559,00 грн.

Строк виконання робіт до 31 грудня 2020 року.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51224

Окт 30 2019

В Нікополі триває благоустрій міста

Сьогодні в Нікополі, по вулиці Першотравнева, розпочались роботи з демонтажу тротуару від кільця виконкому.

На місці старої розбитої асфальтової доріжки буде зроблена нова, з новими бордюрами і тротуарною плиткою.

Роботи планують завершити до грудня місяця.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51215

Окт 30 2019

Центр допомоги учасникам АТО поповнився новими меблями

Завдяки співпраці Управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради та Міжнародної організації міграції в залі для тренінгу Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Нікопольської міськради з’явилися стильні та зручні крісла.

Тепер зустрічі та тренінги у Центрі проходитимуть ще комфортніше!

Источник: Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Нікопольської міськради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51212

Окт 30 2019

Творчі діти – наші квіти!

Креативність учасників клубу «Фантазія+творчість» — беззаперечна і полягає в умінні із самих звичних речей робити надзвичайні поробки. Так, знайшовши інформацію про День народження нейлону, вирішили використати його на черговій зустрічі, котрі проходять щосереди в Центральній дитячій бібліотеці.

Нейлону притаманні легкість, еластичність, вологостійкість, тому вироби з нього досить практичні в побуті. Діти з ентузіазмом виготовили народний символ запобігання зимовим простудам та боротьби зі всякою нечистю: часничок вийшов з під їхніх рук гарним і може прикрасити кухню самої вибагливої господині.

Источник: Центральна дитяча бібліотека

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51209

Окт 30 2019

У Нікополі поліцейські затримали серійного крадія з автомобілів

Злодій спеціалізувався на крадіжках акумуляторів та магнітол зі старих автівок марки «ВАЗ». Примічав транспортні засоби, які стояли без догляду біля під’їздів багатоповерхівок.

Зловмисника, який у місті Нікополі здійснив низку крадіжок, виявили працівники карного розшуку. Вони встановили, що автомобілі крадій відмикав за допомогою манікюрних ножиць. Потім забирав з автомобіля цінні речі, які в подальшому збував на ринках міста. Наразі викрадене майно частково повернули власникам.

Злочинцем виявився місцевий мешканець 1978 року народження. Підозрюваний раніше вже був засуджений за скоєння аналогічних злочинів та в минулому році повернувся із місць позбавлення волі. 29 жовтня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою затриманому оголошено підозру за ч. 1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років. Слідство триває.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51206

Окт 30 2019

В Никополе пройдут традиционные «Встречи с интересными людьми»

В эту субботу, 2 ноября 2019 года, в 11.00 в Никопольском Дворце торжественных событий состоится встреча со спикером Панченко Екатериной — сексологом, тренером в области сексуальной грамотности и отношений.

Тема её разговора — «Вся правда о сексе в современном мире». Мифы, стереотипы, убеждения — что есть правда, а что нет и почему. Что нужно знать о сексе? Что есть норма в сексуальных отношениях? Тема секса очень доступна и открыта в интернете, но как показывает практика, проблем от этого не становится меньше, нужных и важных знаний не становится больше, тема все равно остаётся стыдной, вопросы остаются.

Категория встречи 16+. Всех желающих приглашают по адресу: г. Никополь, пр. Трубников, 25 (район пл.Независимости). Вход свободный.

Источник: Нікопольський Палац урочистих подій

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51203

Окт 30 2019

В Центральній дитячій бібліотеці пройшов семінар на тему «Інформаційний простір бібліотеки: нові технології – нові можливості»

29 жовтня в Центральній дитячій бібліотеці, для бібліотекарів шкіл та ЦБС, був проведений семінар, який охопив різні напрямки діяльності, пов’язані з використанням сучасних технологій.

«Україна-Латвія: бібліотеки в цифровому столітті» — тема виступу завідувачки метод.відділом ЦБС Олени Каракуші: «В бібліотеках Латвії діє чітка система орієнтації на клієнта, в якій відвідувач бібліотеки має змогу знайти все, що йому потрібно самостійно, а бібліотекар виступає посередником між клієнтом та інформацією».

«Сучасні бібліотеки надають послуги бібліотекарів, які є експертами з пошуку та організації інформації та інтерпретації інформаційних потреб. А бібліотекар має бути інформатором, і комп’ютерником, і піарником» — було зазначено в презентації «Інформаційний простір бібліотеки: нові технології – нові можливості» заступника директора по роботі з дітьми ЦБС Асі Мочньової.

Досвід шкільних бібліотек в інформаційному полі представили, зав.бібліотекою КЗ «НСЗШ» №4 Ірина Ганоцька та зав.бібліотекою КЗ «СПМШ» №26 Вікторія Руснак. Різноманітність форм роботи зі школярами, які задіяні у проведенні бук-пікніків, створенні буктрейлерів, відеороликів та відео-репортажів, у співпраці з міськими бібліотеками вказують на професійний підхід у роботі з підростаючим поколінням.

Цікавою та корисною у повсякденній роботі для колег була інформація про «Вдосконалення системи зворотного зв’язку та використання електронних інструментів в установах та закладах, які надають послуги населенню» — у доповіді бібліотекаря ЦДБ Алли Карташової.

Про використання технічних засобів при проведенні майстер-класів з малювання, навчання дітей та молоді азам комп’ютерної науки, були представлені у презентації бібліотекаря-програміста філії №9 Людмили Позднякової.

Така спільна робота об’єднує та надихає на дружню співпрацю, забезпечує інформаційну взаємодію організацій і громадян, а також задоволення їх інформаційних потреб.

Источник: Центральна дитяча бібліотека

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51200

Окт 30 2019

На Запорізькій АЕС – нові призначення

Наказом ДП «НАЕК «Енергоатом» від 24 жовтня 2019 року №1329-к на посаду начальника управління виробничо-технологічної комплектації переведений заступник директора відокремленого підрозділу «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом» Маткін Володимир Миколайович.

Наказом ВП ЗАЕС від 28 жовтня 2019 року №896-п на посаду головного фахівця (з підготовки персоналу) – начальника навчально-тренувального центру переведений начальник цеху радіаційної безпеки Мартинюк Валерій Васильович.

Наказом ВП ЗАЕС від 28 жовтня 2019 року №3013-к на посаду начальника цеху радіаційної безпеки (ЦРБ) тимчасово переведений заступник начальника ЦРБ (з експлуатації) – керівник служби експлуатації Новоскольцев Сергій Генріхович.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51197

Предыдущие сообщения «