Дневной архив: 25 октября 2019

Окт 25 2019

Дорогие автомобилисты!

В этот знаменательный день хотелось бы поздравить Вас с Вашим профессиональным праздником!

Именно в этот день мы хотели бы пожелать Вам крепкого здоровья, способного вынести все препятствия на Вашем жизненном пути, счастья, необходимого для поддержания Вашего хорошего настроения, денег, которые никогда не бывают лишними, и, конечно же, любви своих близких, родных и людей, с которыми вам предстоит пройти ваш жизненный путь! С праздником Вас!

С ув. коллектив «Радио Ностальжи 102.4 FM»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51085

Окт 25 2019

У Покрові відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників підприємств та організацій, старости Старостинського округу, голів квартальних комітетів. Обговорювали поточний стан справ, так, у закладах освіти та медичних установах дотримуються температурного режиму, згідно встановлених норм. Освітяни готуються до атестації педпрацівників, тривають шкільні олімпіади. Медики уклали 33034 декларацій, за тиждень провели 292 флюорографічних обстеження. Комунальники виконують сезонні роботи, працюють згідно з плановими завданнями. Квартальні говорили про підсипку доріг, відновлення освітлення на деяких вулицях Гірницького, Олександрівки, Другого Селища. Міський голова наголошував на прибиранні території міста, головне питання – готовність до зими.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51082

Окт 25 2019

У Покрові відбулося засідання міськвиконкому

23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради.

Першим основним розглянули питання про стан виконання Комплексної програми соціального захисту населення територіальної громади м. Покров на 2019-2021 роки.

Програма спрямована на підвищення кількості і якості надання соціальних послуг, забезпечення додатковим соціальним захистом вразливих груп населення. Доповідач з даного питання — начальник УП та СЗН Тетяна Ігнатюк, зазначила, що усі заходи, заплановані в поточному році, виконані у повному обсязі. Усі вони були детально проаналізовані.

Життєві проблеми, які виникають у родинах соціально вразливих категорій населення оперативно вирішуються та знаходять своє відображення у коригуванні заходів програми, аби жодна проблема не залишалися поза увагою.

Враховуючи приєднання старостинського округу, автобусний маршрут 1А подовжено до Шолохового та додатково додано ще один пільговий рейс, тепер їх чотири.

З метою впровадження сучасних ІТ технологій в системі надання послуг соціального спрямування придбано та запроваджено програмно-технічний комплекс “Реєстр справ”, що дає можливість в електронному вигляді формувати заяви та декларації, скоротивши час прийому громадян.

Протягом звітного періоду службами міста надано близько 110 тисяч соціальних послуг, здійснено 13 виїзних прийомів Мобільним соціальним офісом, за окремим графіком проведено 96 зустрічей з мешканцями міста за місцем проживання.

Ухваливши рішення, члени виконкому розглянули питання про готовність міських комунальних підприємств та бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Констатувалося, що усі заходи з підготовки міста до опалювального сезону, затверджені міськвиконкомом ще у квітні — виконані. Було деталізовано перелік робіт, здійснених на підприємствах, об’єктах соціальної сфери, по житловому фонду та з благоустрою міста.

З 15 жовтня у місті триває опалювальний сезон. Для забезпечення теплом бюджетних та комунальних закладів функціонують 27 котелень (газові та твердопаливні). Підписані усі паспорти готовності по житловому фонду та закладам бюджетної сфери. Передбачені заходи і на випадок ускладнення погодних умов, сформовано аварійно-відновлювальні бригади та призначені відповідальні чергові керівного складу виконкому, комунальних підприємств та бюджетних установ. З 15 жовтня відновлено роботу диспетчерського пункту виконавчого комітету.

З даного питання і наступних “у різному” було затверджено відповідні рішення.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51079

Окт 25 2019

Водій — професія важлива та відповідальна

27 жовтня працівники транспортного цеху відзначатимуть професійне свято — День автомобіліста. Щодня вони виконують відповідальну та важливу роботу: здійснюють перевезення працівників Запорізької АЕС на станцію та в місто, а також доставляють цінні вантажі.

На сьогоднішній день в транспортному цеху працює 352 водія. Щодня їм доводиться керувати різними видами транспорту: легковими автомобілями, спеціалізованою технікою, вантажівками та автобусами. Автопарк транспортного цеху налічує 480 одиниць різної техніки.

На Запорізькій АЕС працюють досвідчені водії, адже перевозити пасажирів та цінні вантажі — дуже відповідальна робота. В транспортному цеху давно заведено, що водій та транспорт — це обличчя і цеху, і атомної станції. Отже, куди б не їхав транспорт ВП ЗАЕС, водії завжди дотримуються правил безпеки та проявляють високу культуру водіння.

За високі показники у роботі, сумлінну працю та з нагоди професійного свята кращі працівники транспортного цеху відзначені почесними званнями та подяками.

«Всі наші колективи працюють заради безперебійної роботи транспортного цеху та виконують надважливе завдання — перевезення пасажирів і вантажів», — зазначив начальник транспортного цеху ВП ЗАЕС Ігор Прочан.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51076

Окт 25 2019

Профком ВП ЗАЕС відзвітував про результати літнього відпочинку та санаторно-курортного оздоровлення

Профспілковий комітет Запорізької АЕС підбив підсумки та відзвітував про результати літнього відпочинку й санаторно-курортного лікування за 9 місяців поточного року.

В 2019 році було придбано та реалізовано 934 санаторно-курортних путівок на загальну суму 20 млн 353 тис 466 грн. За рахунок профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» придбано 379 путівок на суму 8 млн 880 тис 722 грн. За рахунок первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС — 555 путівок, які обійшлися в 11 млн 472 тис 744 грн.

Працівники станції оздоровлювалися в санаторіях «Сонячна долина» (Свалява), «Шахтар» (Трускавець), медичний центр реабілітації залізничників (Хмельник), «ДіАнна» (Східниця), «Арктика» (Бердянськ), «Дністер» (Моршин).

Щодо літнього відпочинку: за рахунок коштів профспілкової організації Компанії було придбано та реалізовано 833 путівки на загальну суму 9 млн 481 тис 564 грн, за рахунок первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС — 3868 путівок сімейного відпочинку. В тому числі і путівки вихідного дня, які користуються великим попитом. Все це обійшлося в 16 млн 345 тис 828 грн.

Відпочивали працівники станції та члени їх родин в «Гілеї» (Лазурне), пансіонатах «Дорожник» (Приморськ) та «Рута» (Одеська область, Затока), на базі відпочинку «Золотий берег» (Бердянськ).

Для відпочинку дітей було придбано 1396 путівок в дитячі оздоровчі центри на загальну суму 12 млн 404 тис 540 грн.

За рахунок профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» придбано й реалізовано 480 путівок в ДОЦ «Красная гвоздика» на суму 5 млн 520 тис грн. Профспілка ВП ЗАЕС придбала 300 путівок до пришкільного табору «Усмішка» (1 млн 771 тис 740 грн), та 616 путівок в ПЗОтаВ «Юність» (5 млн 112 тис 800 грн).

«Будь яка робота потребує періодичного обговорення її результатів та ретельного аналізу. І діяльність профспілкового комітету — не виключення. Оздоровлення та відпочинок персоналу — один з важливих напрямків, який вимагає постійного вдосконалення. І ми готові вислухати й взяти до відома будь-які пропозиції підрозділів», — підкреслив голова профспілкового комітету ВП ЗАЕС Микола Захаров.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51073

Окт 25 2019

В Никополе прошла мирная акция под стенами ДТЭК и горисполкома

Сегодня, 25 октября, в 9:00 никопольчане, собрались под стенами центра обслуживания клиентов ЦОК ДТЭК для второй мирной акции на наболевшую тему об ограничении электроэнергии компании ДТЭК. Выйти на митинг людей побудило бездействие энергетиков.

Затем митинг перешел под стены здания горисполкома. Организаторы мирной акции хотят обратить внимание городских властей на ограничение максимальной мощности для потребителей электроэнергии компании ДТЭК и покупке дополнительной мощности.

На митинге присутствовал депутат Верховной рады Украины Денис Герман. К активистам для разъяснения ситуации вышли: заместитель городского головы Ольга Коник и секретарь городского совета Александр Саюк.

Александр Иванович сказал, что полностью согласен с митингующими и считает требования компании ДТЭК незаконными. Далее порекомендовал сделать резолюцию митинга, правильно сформулировать ее для вынесения на сессию городского совета, где депутаты ее поддержат для дальнейшего законного урегулирования вопроса. На большее, по словам Александра Ивановича, у депутатов городского совета полномочий нет.

В свою очередь депутат Верховной рады Украины Денис Герман сообщил, что вопрос о 3 киловаттах состоит на повестке дня еще с сентября месяца. Были написаны запросы на городской совет, на имя мера Андрея Фисака, на ДТЭК… Везде были получены достаточно пространные ответы. Следующим шагом народного депутата будет передача полученных ответов профильным министерствам, министру энергетики для привлечения внимания к этому вопросу на самом высоком уровне.

Также Денис Вадимович, подчеркнул, что сегодня город привлекая народного депутата, опираясь на мнение людей должен проводить переговоры с ДТЭКом и фиксировать данную ситуацию.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51070

Окт 25 2019

В Нікополі продовжує діяти послуга «Соціальне таксі»

Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування з 2 вересня 2019 року почав надавати нову послугу «Соціальне таксі». Послуга надається з метою забезпечення доступу маломобільних груп населення, які не мають змоги вирішити свої соціальні, освітні, реабілітаційні та медичні потреби, через нездатність самостійно пересуватися містом та користуватися громадським транспортом за станом здоров’я.

Транспортною послугою можуть скористатися особи з обмеженими можливостями I та II групою інвалідності по захворюванню опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, діти з інвалідністю з вадами опорно-рухового апарату, особи похилого віку, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, ходунків та мають утруднення у пересуванні. При службі соціального таксі здійснюється супровід під час проїзду. Кожен отримувач транспортної послуги має право отримати до 6 послуг на місяць, не більше 2 годин на день.

Подати заявку на користування послугою соціальне таксі потрібно не пізніше ніж за 2-3 доби до запланованої поїздки за тел.: 090433461; 0668542353.

Источник: Нікопольський територіальний центр

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51067

Окт 25 2019

Несмотря на штрафы в Никополе продолжают сжигать листву

Из года в год осенью стоит одна из самых острых экологических и социальных проблем — массовое сжигание опавших листьев, сухих веток и травы.

Не исключением в этом вопросе является и Никополь, где жители города бездумно сжигают опавшие листья. Дополнительная проблема заключается в том, что с листьями, как правило, горит и множество разнообразного мусора, что в разы усиливает загрязнение атмосферы.

В Центре общественного здоровья Украины напоминают, что дышать продуктами горения от сжигаемых листьев опасно для здоровья и жизни. За это деяние законом Украины предусмотрены штрафы – от 170 до 1700 гривен.

Но, несмотря на немалые штрафы, люди изо дня в день пытаются одним и тем же путем избавиться от мусора. А ведь тлеющие кучи листьев – источник угарного газа, который раздражает слизистые, ослабляет организм, вызывает утомляемость и головную боль. Мусор, попадающий вместе с листьями в костер, становится опасной смесью ядовитых газов, которые вызывают аллергическую реакцию, влияют на иммунную систему и при постоянном воздействии могут стать причиной рака.

В департаменте экологии и природных ресурсов Днепропетровской ОГА призывают граждан быть сознательными – не загрязнять окружающую среду и не травить друг друга. Если вы видите, что кто-то сжигает листья на своем участке — обращайтесь в полицию.

Автор: Мария Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51064

Окт 25 2019

В Нікополі планують відремонтувати тротуар за більш ніж 1 мільйон

У Нікополі за кошти місцевого бюджету планується поточний ремонт тротуарів міста за об’єктами: вул. Першотравнева.

Про це Нікопольський Інформаційний Портал дізнався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Місце знаходження замовника: місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3.

Аукціон відбудеться 11 листопада 2019 року. Очікувана вартість: 1 200 000,00 UAH.

Строк виконання робіт до 31 грудня 2019 року.

Автор: Марія Петренко

Источник: Prozorro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51061

Окт 25 2019

Жителі двох районів Нікополя залишились без води

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Максима Залізника 13, перекрита подача води в данному районі.

У зв’язку роботами по відключенню боржника за адресою вул.Передовиків 19, перекрита подача води в данному районі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/51058

Предыдущие сообщения «