Дневной архив: 22 октября 2019

Окт 22 2019

Покров за тиждень

Освіта

Організовано показ виїзної виставки на тему безпечної життєдіяльності дітей від Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру.

Освітяни взяли участь у вебінарі “Нова українська школа в системі Державного стандарту освіти”.

Протягом тижня здійснювався моніторинг відвідування учнів та електронної реєстрації дітей до закладів освіти.

Координувалося дистанційне навчання педагогів на курсах Дніпровської академії неперервної освіти.

Йшла підготовка до проведення І етапу конкурсу педагогічної майстерності “Учитель року — 2020” та обласного семінару “Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти”, який має пройти на базі НВК №1.

У закладах освіти розпочато опалювальний сезон, температурний режим у приміщеннях відповідає санітарним нормам.

Медицина

За тиждень у пологовому відділенні ЦМЛ народилося троє малюків. На стаціонарному лікуванні перебувало 115 хворих. Нині у денному стаціонарі хірургічного профілю знаходиться 81 пацієнт, 84 — у денній терапії.

Протягом тижня до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1612 осіб. Невідкладну допомогу в амбулаторіях отримало 84 хворих.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 181 виїзд.

Соціальна сфера

На прийомі у фахівців управління праці та соціального захисту населення побувало 468 громадян.

Прийнято 197 заяв на призначення усіх видів державних допомог, 155 з яких на субсидії.

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення обстежено 12 суб’єктів підприємницької діяльності, встановлено три порушення.

Особи з інвалідністю отримали 6 направлень на забезпечення технічними засобами реабілітації.

Нині в управлінні обліковується 2894 отримувачі житлових субсидій, 1642 домогосподарства, що користуються пільгами, 2901 отримувач державних допомог, 268 учасників АТО, 385 ВПО.

Для безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, проведено 13 профорієнтаційних заходів. Зокрема, інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та семінари з техніки пошуку роботи.

Комунальна сфера

Працівники МКП «Добробут» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території міста, згрібали та вивозили листя, здійснювали санітарну обрізку дерев.

У міськводоканалі виконали три заявки з водопровідних мереж.

ДСНС

Для пожежно-рятувального підрозділу тиждень пройшов без пожеж. Рятувальники надавали допомогу населенню та екстреним службам.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50939

Окт 22 2019

В Нікополі закривається стаціонарне відділення протитуберкульозного диспансеру

В Нікопольському протитуберкульозному диспансері закривається стаціонарне відділення. Тому була визначена група хворих, які будуть переведені в обласний протитуберкульозний диспансер на стаціонарне лікування. І друга група хворих, які будуть виписані додому та отримуватимуть амбулаторне лікування.

«З кожним хворим була проведена бесіда: хто йде на виписку і на амбулаторне лікування а хто переводиться в обласний диспансер. Три людини відмовились від переведення до обласного протитуберкульозного диспансеру, вони були виписані і вже отримують відповідне лікування. Двох хворих, у зв’язку з тяжким станом, доправили на лікування до обласного диспансеру на кареті швидкої допомоги. Інших було виписано на амбулаторне лікування», — сказала завідуюча диспансерно-поліклінічним відділенням №5 КЗ «Нікопольський протитуберкульозний диспансер» ДОР Альбіна Шершньова.

З кожним пацієнтом була проведена бесіда під час якої їм роз’яснили, що на час амбулаторного лікування медичні препарати хворим будуть приносити додому медсестри кампанії БОБТ «Мережа». Крім того пацієнти будуть отримувати соціальну допомогу.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50936

Окт 22 2019

З комп’ютером на «ти»

В Нікопольській Центральній бібліотеці на Шевченка, 180 продовжуються заняття з основ комп’ютерної грамотності.

Люди поважного віку освоюють сучасні технології, які нині широко використовуються у функціонуванні державних органів: електронне голосування, запис до лікаря чи на прийом у державну структуру, пошук актуальної інформації тощо.

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50932

Окт 22 2019

В Нікополі планують відремонтувати дорогу за більш ніж 3 мільйона

У Нікополі за кошти місцевого бюджету планується капітальний ремонт автомобільної дороги по вулиці Герцена від вулиці Гайдамацька до вулиці Лугова.

Про це Нікопольський Інформаційний Портал дізнався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Місце знаходження замовника: місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3.

Аукціон відбудеться 7 листопада 2019 року. Очікувана вартість: 3 720 000,00 UAH.

Строк виконання робіт до 31 грудня 2019 року.

Автор: Марія Петренко

Источник: Prozorro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50929

Окт 22 2019

Комп’ютерні курси в дії!

Сучасні курси для підлітків – це можливість користуватися сучасними програмами і платформами — взаємодіяти з операційною системою Windows, професійно працювати в текстових редакторах, техніках форматування і управління даними, вміти інтегрувати дані з різних програмних продуктів пакету Microsoft Office.

Це можливість навчитися прийомам безпечної роботи в Internet, ефективному пошуку інформації, роботі з електронною поштою. Одна з важливих завдань навчання на цьому курсі для школярів — це вміння робити привабливі презентації. Для цього вивчаються основні правила графічного дизайну і розширені можливості програми PowerPoint, яка стала еталоном для підготовки до публічної презентації будь-яких даних.

Діти з успіхом зможуть застосовувати отримані знання в подальшій своїй кар’єрі — для представлення доповідей, ідей, результатів виконаної роботи, товарів і послуг і багато чого іншого. Комп’ютерні курси для дітей та підлітків передбачають формування у дітей просунутих навичок в роботі з комп’ютером. Завдяки отриманим знанням хлопці та дівчата зможуть отримувати відмінні оцінки і завоюють авторитет вчителів та однолітків.

Источник: Центральна дитяча бібліотека

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50926

Окт 22 2019

Юні покровчани на наймасштабнішому технофесті

Вихованці школи робототехніки побували на найбільшому технічному і науково-популярному фестивалі Східної Європи та головному інженерному шоу країни — Interpipe TechFest — 2019.

На минулих вихідних до Дніпра з’їхалися інженери, науковці, винахідники, освітяни, зацікавлена молодь, аби побачити самі останні революційні технології, проекти та стартапи.

Покровчани взяли участь у безліч активностях та залишилися в захваті від програми фесту. Робо-рок, трансформери, майстер-класи, хімічні досліди, змагання виставки промислових технологій — все це укріпило намір розвиватися у СТЕМ- напрямку.

Загалом в експозиції четвертого техфесту було 11 локацій, а також зони технічних змагань, стартапів та open-air лекторій, де у форматі «просто про складне» розкривали різні наукові теми.

Серед ексклюзивів заходу — виступ єдиного у світі німецького рок-гурту роботів “Compressorhead”, найбільша в Україні виставка трансформерів та металевих моделей роботів з популярних кіносвітів. Учасники фесту долучилися до запуску машини Голдберга , зазирнули за лаштунки космічної галузі, здійснивши віртуальну подорож поверхнею Місяця, побачили як високо злетить в небо 200-літрова діжка та багато інших дивовиж.

Такі заходи дуже корисні для підвищення інтересу молоді до точних і природничих наук та стимулюють школярів до усвідомленого вибору технічних професій.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50923

Окт 22 2019

Ще одна внутрішньоквартальна територія Покрова набула нового вигляду

Район вулиці Партизанської тепер з реконструйованою пішохідною зоною. Ця внутрішньоквартальна територія стала черговою, де були виконані комплексні ремонтні роботи. Мешканці вже прямують у справах відремонтованими пішоходами.

Зазначають, таких змін очікували десятиліття, пішоходи не ремонтувалися з моменту здачі будинків в експлуатацію, від часу зазнали руйнації. Їх критичний стан повною мірою відчувався у негоду, коли пройти цим напрямком ставало справжньою проблемою.

У ході ремонту було реконструйовано доріжки, їх вимостили тротуарною плиткою, що зручно і безпечно. Ще одна територія набула нового вигляду, наразі роботи тривають по Героїв України, де теж приводять у належний стан пішохідну зону.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50920

Окт 22 2019

Никопольские таланты покорили конкурс восточного танца

19 октября в Днепре состоялся 3-й рейтинговый конкурс WorldUCA bellydance. Юные танцовщицы восточного танца Никопольского коллектива «Аиша» заняли призовые места в разных номинациях.

За победы на фестивале коллектив получил сертификат на поездку в танцевальный лагерь в Словакии!

Автор: Мария Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50917

Окт 22 2019

Нікопольським школярам розказали що таке підприємливість

Минулий тиждень у групі продовженого дня для дітей 1-х класів Нової української школи СШ №24 проходив за темою «Ми — підприємливі».

Протягом тижня діти дізнавались що таке гроші, товар, послуга; що таке підприємливість, якою ж підприємлива може бути людина; для чого потрібна скарбничка.

А на завершення тижня першокласники разом із вихователем виготовили гарні скарбнички » Космічні ракети».

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50914

Окт 22 2019

Нікопольці підкорили Міжнародний фестиваль-конкурс «Мій зірковий час»

Нещодавно у Чернігові пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів «Мій зірковий час». Нікополь, на ньому представляли вихованці центрі дозвілля «Славутич».

На фестивалі-конкурсі танець шоу-театру «Лайф»- «Хоп-хоп» став лауреатом 2 премії, а танець «Стрічки» — третьої. Вокалістка Тетяна Пастернак стала подвійним лауреатом в номінації «Естрадний вокал». Також подвійним лауреатом 1 премії в номінації «Естрадний вокал» стала працівник центру дозвілля «Славутич». А ще, викладачі наших зірочок Лариса Кудрявцева, Павло Кузнєцов та Ірина Лимар отримали подяки від організаторів фестивалю.

Источник: Никополь ART

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50911

Предыдущие сообщения «