Дневной архив: 18 октября 2019

Окт 18 2019

Социальное служение в территориальном центре

16 октября священнослужители Спасо-Преображенского собора Украинской Православной Церкви посетили Никопольский территориальный центр.

Батюшки поздравили собравшихся с прошедшим праздником Покрова Пресвятой Богородицы и напомнили об истории празднуемого события. Затем перед древним образом Покрова Пресвятой Богородицы, который в этот день привезли для поклонения из Спасо-Преображенского собора, совершили праздничный молебен. По доброй традиции окропили всех святой водой и помазали освященным маслом со святой горы Афон.

В подарок священники оставили последний номер газеты «Никополь Православный» и, конечно, сладости к чаю.

Источник: Никополь Православный

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50856

Окт 18 2019

Восени не сумуй! Грай, читай і фантазуй!

Природа восени – невичерпне джерело для натхнення й творчості. Тому й облюбували цю тему для чергової зустрічі в Нікопольській Центральній дитячій бібліотеці учасники клубу «Дружнє коло».

В нагоді стало прекрасне видання Олеся Ільченка «Дерева», яке містить цікаві історії про дерева, що живуть поряд з нами.

Підлітки влаштували еко-вікторину: по опалому листячку впізнавали дерева, а молодші учасники скористалися нагодою і створили осінні аплікації та малюнки.

Источник: Центральна дитяча бібліотека

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50853

Окт 18 2019

АНОНС заходів в бібліотеках міста 21-27 жовтня 2019 року

21.10 (понеділок)
13:00 – Книго-огляд «Сучасна українська література» (Філія № 2, пр.-т Трубників, 40)

22.10 (вівторок)
10:00 – Заняття з основ комп’ютерної грамотності для людей поважного віку (ЦБ, вул. Шевченка, 180)
13:00 — Заняття для дорослих «Комп’ютерний Всесвіт» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
15:00 – Майстер-клас «Осіння парасолька» (Філія №6, вул. Дружби, 16)

23.10 (середа)
12:30 – Літературна орбіта «Неймовірні пригоди у казковому царстві» (Філія №6, вул. Дружби, 16)
15:00 — Інформ-досьє «Україна – держава співзасновниця ООН» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)

24.10 (четвер)
10:00 – Заняття з основ комп’ютерної грамотності (ЦБ, вул.Шевченка, 180)
10:00 – Ознайомча екскурсія « Загадковий світ книжковий» (Філія № 2, пр.-т Трубників, 40)
11:30 — Історичний екскурс «Щира пам’ять України» (Філія №4, вул. Електрометалургів, 46А)
13:00 — Заняття для дорослих «Комп’ютерний Всесвіт» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
13:00 — Година історії «Шляхами великого подвигу» (Філія №3, вул. Запорізька, 27)
15:00 — IT курси для школярів (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
15:30 — Зустріч з психологом у «Школі Супергероїв» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)

25.10 (п’ятниця)
15:00 — Творча зустріч з О. Борисовою «Пори року. Розмова з осінню» (Філія №6, вул. Дружби, 16)

26.10 (субота)
11:00 — Школа майстерності «Вовняний живопис» (Філія №3, вул. Запорізька, 27)
12:00 — «Ігрова на юнацькому абонементі» (ЦБ, вул. Шевченка, 180)
13:00 — «КіноБукЦентр» Художній фільм «Печки-лавочки» (ЦБ, вул.Шевченка, 180)
15:00 — «Відкриті двері творчої майстерні» (Філія №9, вул. Княжа, 101)

27.14 (неділя)
10:00 — Клуб вихідного дня «Дружнє коло» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
11:00 – «Дитячий недільний кіносеанс» (Філія №6, вул. Дружби, 16)
12:00 — «Ігрова на юнацькому абонементі» (ЦБ, вул. Шевченка, 180)
12:00 – «Сімейний кінозал вихідного дня» (ЦДБ, вул. Микитинська, 13)
12:00 – «Недільний кінозал: Мультфільм на замовлення» (Філія №4, вул.. Електрометалургів, 46А).

Завжди раді бачити вас!

Источник: НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ЦБС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50850

Окт 18 2019

Кубок України знову в руках автомоделістів Покрова

Покров вже неодноразово доводив своє лідерство в цьому технічному виді спорту. Вихованці тренера автомодельного гуртка БДТЮ Володимира Томілова часто підіймаються на найвищі сходинки п’єдесталу і прославляють Покров далеко за межами Дніпропетровської області.

І ось їх чергова перемога. Нещодавно в Миколаєві завершилися змагання на «Кубок України з кордових автомоделей серед юнаків та юніорів та «Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (юнаки, юніори) кордові моделі, кубкові класи».

Це були змагання високого IV рангу, які проводили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерств освіти і науки України й Міністерство молоді та спорту. Участь в них взяли 5 найсильніших команд України — команда м. Рубіжне (Луганська область), дві команди з Черкаської області, команда Миколаєва і нашого Покрова.

За словами тренера покровчан Володимира Томілова, усі учасники були призерами чемпіонатів України і входили до категорії спортсменів дуже високого рівня. Тому боротьба була надзвичайно складною, за почесний трофей боролися кращі з кращих. Але покровські автомоделісти знову довели свій клас.

Відразу дві золоті медалі виборола Анна Булка (майстер спорту). Перше місце виграла й Аліна Чепінська (кандидат у майстри спорту), яка на цьому турнірі встановила новий рекорд України. Ще одну золоту нагороду для команди приніс Микита Щербак (кандидат у майстри спорту).

Золото змагань здобула Діана Подольська. Турнір для дівчини став успішним ще й тому, що вона змогла виконати норматив кандидата у майстри спорту.

Срібну нагороду виборола Аліна Явтушенко. Трішки не дотягнула до призової трійки Світлана Прус, яка зробила дуже багато для підтримки партнерів по команді й сприяла їхнім успішним виступам.

Вітаємо спортсменів та їх наставника, які довели — сьогодні покровчани дійсно є кращими в автомодельному спорті. І що в нашому місті він розвивається і прогресує.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50847

Окт 18 2019

Працівники Запорізької АЕС – призери V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки

Працівники Запорізької АЕС за підсумками V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки стали його призерами, отримавши два золота, два срібла, дві бронзи і приз глядацьких симпатій у двох номінаціях.

Фотоконкурс проводився за чотирма номінаціями:

1. «Енергія у всьому» (популяризація і пропаганда атомної енергетики та промисловості — машини та обладнання, репортажне фото та т.п.);

2. «Енергетики поза професією» (все про захоплення людей);

3. «Світ — очима об’єктиву» (кадр, зроблений в потрібному місці у потрібний час);

4. «Найоригінальніший селфі-знімок» (портретне фото).

Також окремо у кожній з номінацій визначалися фотосвітлини на «Приз глядацьких симпатій» за результатами голосування у Facebook.

Переможці конкурсу обирались за трьома основними критеріями оцінки робіт – художність, оригінальність та технічність.

У номінації «Енергетики поза професією» перше місце здобула фотографія інженера цеху теплової автоматики та вимірювань Балицької Надії «Енергія танцю», друге місце — у інженера управляння роботи з громадськістю та ЗМІ Черненко Андрія з фотороботою «Воля до перемоги. Регата на кубок ВП ЗАЕС 2019».

У номінації «Світ — очима об`єктиву» працівникам Запорізької АЕС дісталися всі призові місця: перше місце посіла робота Балицької Надії «Казочка про кульбабку», друге місце — знімок інженера-програміста служби інформаційних технологій Супрунюка Олександра «Єдність». Трете місце зайняв знімок Черненко Андрія «Пейзажні етюди Айвазовського на Дніпрі». Приз глядацьких симпатій здобула фотографія інженера-проектувальника проектно-конструкторського підрозділу Бондаренко Ольги «Майстри маскування».

У номінації «Енергія у всьому» трете місце посіла фотографія Черненко Андрія «Енергетичні охоронці на варті». Приз глядацьких симпатій у цій номінації здобула фотографія «Сила та потужність» техніка електричного цеху Іващенко Олени.

Усі призери номінацій та володарі призів глядацьких симпатій отримають грошові винагороди.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50844

Окт 18 2019

У Покрові з’явився перший мурал

Напередодні дня народження Покров прикрасився новим арт-об’єктом. Містяни з цікавістю спостерігали, як на стіні багатоповерхівки по вулиці Тикви “оживає” образ дівчинки, що тримає собачку. За появою першого в місті муралу слідкували у соціальних мережах, коментуючи процес та виставляючи нові фото.

Кінцевий результат підкорив навіть скептиків — настінний малюнок вийшов “справжнім”, дуже добрим і позитивним. Саме такі мурали і мають найбільшу цінність — ті, які викликають бажання зупинитися, посміхнутися, замислитися і нести цей заряд далі.

“Я впевнена, що самий красивий мурал тепер в Україні”, — так на своїй сторінці у Фейсбук радник міністра цифрової трансформації Яніка Мерило написала про роботу харківської творчої групи «Kailas-V», стріт-арт проекти якої можна зустріти не тільки в Україні, а й різних куточках світу.

Близько тижня тривала робота з нанесення малюнку. Попередньо фасад будинку комунальники утеплили, відштукатурили та погрунтували. Якісну підготовку панельного “полотна”, що неабияк впливає на результат, відзначив і художник Сергій Якименко. Саме його містяни бачили на автопідйомнику зі спреєм в руках.

Всього на створення муралу, площа якого 184 м2, пішло півтисячі балончиків високоякісної, стійкої до природного впливу фарби понад сотні відтінків. Вдаючись до сучасних технологій, стрітартери використовували аерографічну техніку, а ескіз наносили через проектор.

Робота завершена. Результат- приголомшливий. П’ятиповерхівка за адресою Григорія Тикви,18 відтепер більше ніж просто будинок.

Це справжнє вуличне мистецтво, гармонійно вплетене в образ міста. Він вже став частиною його характеру — затишного, креативного та гостинного.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50841

Окт 18 2019

Які роботи з благоустрою робляться в Нікополі сьогодні

На вулиці Рабкопівській почався капітальний ремонт дороги.

Поточний ремонт автобусних зупинок проходить на вулиці Патріотів України (біля садового товариства «Дніпро») та на вулиці Херсонській (в районі вулиці Ширшова).

Біля будинку № 42 на вулиці Світлій ведуться роботи з облаштування контейнерного майданчика.

На проспекті Трубників триває капітальний ремонт тротуару.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50837

Окт 18 2019

В Никополе пройдет урок по планированию личного времени и финансов

Клуб «Встречи с интересными людьми» активно работает и приглашает всех желающих в воскресенье 20 октября в 11:00 в Никопольский Дворец торжественных событий. Гость мероприятия — консультант по финансовой грамотности и планированию, энергокоуч, практик тетахилинга Юлия Ардатий.

Тема встречи — планирование личного времени и финансов. Финансовая грамотность для подростков и людей постарше. Финансовые игры, как инструмент развития финансовых навыков.

Ждём всех, кто заинтересовался по адресу: г. Никополь, пр. Трубников, 25 (район пл.Независимости). Вход свободный.

Источник: Нікопольський Палац урочистих подій

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50834

Окт 18 2019

На ЧАО «ЭНЕРГОРЕСУРСЫ» будет проводиться дезинфекция сетей

ЧАО «ЭНЕРГОРЕСУРСЫ» с 17:00 24 октября до 06:00 25 октября 2019 года будет производить дезинфекцию и промывку сетей питьевой воды с подачей повышенной дозы хлора. Село Менжинское ул.Ковпака, ул.Солнечная.

Начальник Службы Производства Энергоносителей Охромий А.В. просит жителей на указанный период времени оставить открытыми краны, задвижки, вентили. Пользоваться водой на хозяйственно-питьевые нужды в это время запрещается.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50831

Окт 18 2019

Соціальний флешмоб «Гуманітарне поле» у Марганці

У Міжнародний день боротьби зі злиднями марганчани мали можливість протягнути руку допомоги тим, хто її потребує. Залишити продукти харчування 17 жовтня можна було на «поличках добра» у торгівельних точках міста, а також долучитися до соціальної акції «Гуманітарне поле», яку ініціювала міський голова Олена Жадько.

О 15:00 на подвір’ї будинку № 5 по вулиці Проектній відбувся справжній соціальний флешмоб. Люди несли власний одяг та взуття аби віддати його нужденним. Долучилися до флешмобу і підприємці: Андрій Шелест, Сергій Шалугін, Олександр Пятовол, Данило Боришпол, Армен Матевосян, котрі роздавали цього дня крупи, цукор, макаронні вироби тощо.

Серед марганчан існують різні думки з приводу подібних заходів, та найголовніше це те, що люди які потребують певної допомоги – її отримують.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50828

Предыдущие сообщения «