Дневной архив: 8 октября 2019

Окт 08 2019

Для Нікопольської дитячої міської лікарні планується закупівля ехоенцефалографу

25 жовтня, відбудеться тендер, замовником якого є КП «Нікопольська дитяча міська лікарня»ДОР».

За умовами тендеру планується закупівля ехоенцефалографу для Нікопольської дитячої міської лікарні за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 23. Джерело фінансування — місцевий бюджет спеціальний фонд.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24 жовтня 2019 року. Очікувана вартість закупівлі: 140 000,00 грн.

Источник: Prozorro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50508

Окт 08 2019

До Дня Захисника Вітчизни відбулась зустріч з ветераном АТО

Сьогодні, 8 жовтня, в дитячій бібліотеці-філії №4 відбулася патріотична зустріч з ветераном АТО Голтва Сергієм Павловичем. Учні 4 класу школи №10 дізналися багато цікавого і героїчного про життя наших доблесних воїнів з розповіді учасника війни.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50505

Окт 08 2019

УВАГА! Аварія, 13.00 буде значно знижено тиск водопостачання у м.Нікополь та районі

УВАГА!

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по адресу вул.Гагаріа 155, з 13.00 буде значно знижено тиск водопостачання.

Буде відсутнє водопостачання на верхніх поверхах та деяких районах.

Орієнтовно до 3.00 ночі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50501

Окт 08 2019

ВК «Нікополь» запрошує на чергові волейбольні змагання

Волейбольний клуб «Нікополь» знову запрошує на видовищні волейбольні баталії! На цей раз наше місто буде приймати учасників 1 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловіків сезону 2019-2020 років.

Наші суперники: ВК «Вгору» (м. Херсон), ВК «Національного університету фізичного виховання і спорту України» (м. Київ) та ВК «Біоресурс» (м. Житомир).

Матчі пройдуть з 25 по 27 жовтня в спортивному залі КЗ «ДЮСШ 1» (колишній «Спартак-Машинобудівник») за адресою вул. Херсонська, 9.

Источник: Молодіжна рада Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50498

Окт 08 2019

В часовне Никопольского роддома состоялся престольный праздник

3 октября в православном календаре отмечена память иконы Божией Матери «Помощница в родах». Перед этим древним образом молятся о рождении детей, о даровании благополучных родов. Молятся перед ней и о здоровье новорождённых.

Об информационная служба «Радио Ностальжи 102.4FM» узнала из сообщения Никополь Православный.

В городском роддоме есть часовня, освященная в честь этого образа. В день праздника, по приглашению главного врача Лидии Билык, здесь был совершён молебен о здравии. Возглавил богослужение благочинный церквей города протоиерей Николай Марущак. Для молитвенного поклонения из собора был привезён ковчег с частицей святых мощей великомученика Никиты – нашего Небесного покровителя. На молебне молились пациентки и медицинский персонал роддома. Теплые слова поздравления прозвучали из уст настоятеля часовни протоиерея Владимира Разумова.

Затем батюшки в сопровождении главного врача прошли по палатам, благословив женщин и детей. Двум молодым мамам, родившим в этот день, священники преподнесли подарки: иконки святого великомученика Никиты и средства гигиены для малышей.

Источник: Никополь Православный

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50495

Окт 08 2019

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-СНІДУ

Питання, винесене до розгляду, підсумовувало вже проведену роботу у напрямку протидії розповсюдження суспільно-небезпечних захворювань. Учасники зустрічі, що тривала під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко, говорили про результати та подальшу діяльність у даному напрямку.

Одним з питань, що не втрачає своєї актуальності, є профілактика та раннє виявлення туберкульозу серед дітей та підлітків, про що говорила лікар-фтизіатр ЦМЛ Тетяна Яременко. Вона проаналізувала ситуацію щодо даного у Покрові, зазначивши, що основним є профілактичні огляди, своєчасне взяття на диспансерний огляд та спостереження. В місті цьому приділяється постійна увага, проводиться туберкулінодіагностика, триває освітня робота. За словами заступника головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Саламахи, основну роль тут відіграє пропаганда здорового способу життя щодо зменшення соціально-психологічних факторів, які формують поведінку високого ризику ВІЛ-інфікування, захворювання на туберкульоз. Спеціалісти проходять навчальні семінари й тренінги, на базі лікарні працює кабінет «Клініка дружня до молоді» , де триває робота з молоддю та підлітками на конфіденційних засадах. Про те, які саме заходи впроваджуються щодо раннього виявлення суспільно-небезпечних захворювань, розповідав лікар-інфекціоніст ЦМЛ Вадим Вдовін. Обговорюючи питання, присутні детально зупинилися на результатах роботи, підкреслюючи, що головним є дієва допомога хворим з поєднаною ВІЛ/ТБ патологією та впровадження профілактичних заходів.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50492

Окт 08 2019

У Шолохівському старостинському окрузі запрацював фельдшерський пункт та клініко-діагностичний кабінет

Приєднавшись до Покрова, мешканці старостинського округу продовжують констатувати якісні зміни у різних сферах життя. Відчутними вони є і в медичному обслуговуванні населення.

За підтримки міського голови Олександра Шаповала відновлено роботу фельдшерського пункту у Миронівці, а в Шолоховому обладнано клініко-діагностичний кабінет.

Досі мешканці Миронівки не мали такої можливості, доводилося їхати за дванадцять кілометрів до Шолохового. Нині кабінет привели до належного вигляду та установили графік роботи.

Працюватиме він у понеділок, середу та п’ятницю. Раз на тиждень прийом вестиме лікар загальної практики сімейної медицини Інна Вікторівна Куречева.
Не так давно у Шолоховому відкрили кабінет денного перебування, відтепер є і клініко-діагностичний.

Цей кабінет також обладнано на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 6, що підпорядковується Центру первинної медико-санітарної допомоги міста. Він має точно таку ж лабораторну діагностику, як і в кабінеті, що напередодні відкрито на Руднику.

— Раніше з обладнання був лише мікроскоп, все доводилося рахувати вручну. Замість старого приміщення тепер маємо новий кабінет — світлий, затишний, відповідно умебльований, — розповідає лаборант Валентина Миколаївна Павлюченко.

Перші пацієнти вже пройшли лабораторні дослідження та отримали результати. Оскільки сучасні аналізатори, які там встановлені, дозволяють швидко обробляти інформацію.

Відтепер за направленням лікаря мешканці Шолохового, Миронівки, Улянівки можуть пройти безкоштовні дослідження, такі як загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналізи крові на холестерин, цукор, ВІЛ/СНІД, гепатит В,гепатит С.

Кабінет працює щоденно, крім суботи та неділі, з 8.00 до 16.00.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50489

Окт 08 2019

Відбувся прийом міського голови Покрова

7 жовтня у міськвиконкомі Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян з особистих питань. Містяни зверталися до голови з проблемами переважно соціального характеру – можливості отримання субсидії, інших державних пільг та допомог. Серед комунальних – поточні ремонти внутрішньоквартальних територій та житлового фонду. Усі питання були розглянуті, більшість вирішена вже під час прийому. За тими, що потребують додаткового опрацювання, визначено терміни виконання.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50486

Окт 08 2019

В Нікополі встановлюють дорожні знаки

На перехресті вулиць Світла та Каштанова встановили дорожні знаки. Перед встановленням знаку на одній зі сторін обрізали дерево, яке знижувало рівень видимості на дорозі. Гілля вивезло КП «Міськавтодор-1».

Також, роботи по влаштуванню тротуару на цій ділянці розпочато. Наразі встановлено бордюрні камені.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50483

Окт 08 2019

У школі № 8 виконано поточний ремонт

За кошти місцевого бюджету виконано поточний ремонт приміщення школи № 8 на суму 49000 грн.

Демонтовано старий кахель, зроблено облицювання стін новим кахелем перед їдальнею, замінено умивальники та встановлено нові змішувачі води.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50480

Предыдущие сообщения «