Дневной архив: 2 октября 2019

Окт 02 2019

У Нікополі проведуть III відкритий Чемпіонат області з гри Боча

СООИ Аква з  5 по 7 жовтня, у спортивному залі КСК НЗФ проводить III Чемпіонат Дніпропетроської області з гри Боча. Початок 5 жовтня, о 12.00.

У змаганнях приймуть участь 37 спортсменів-візочників з Нікополя, Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Павлограду, Марганцю, Жовтих Вод, Покрову, Тернівки.

Про це інформаційна служба «Радіо Ностальжі 102.4 FM» дізналась з повідомлення керівника спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква» Антона Сєрова.

Источник: Фейсбук

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50363

Окт 02 2019

У Нікополі продовжують ремонт внутрішньоквартальних доріг

У дворі будинку по вулиці Героїв Чорнобиля, 80б за кошти міського бюджету проводять поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50360

Окт 02 2019

Нікопольців запрошують на футбол!

Запрошуємо всіх любителів футболу 5 жовтня 2019 року о 15-30 на стадіон Електрометалург, де відбудеться відбудеться 13 тур Чемпіонату України серед команд 2 Ліги (група Б) Футбольний Клуб «Нікополь» — Футбольный клуб «ВПК-Агро»

Источник: Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50357

Окт 02 2019

До уваги пільговиків міста!

Управління соціальної політики Нікопольської міської ради інформує, що з 1 жовтня 2019 року, згідно з рішенням Уряду стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг в Україні.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова
Пільги в безготівковій грошовій формі надаватимуться усім пільговикам в автоматичному режимі через «Ощадбанк».

За заявою пільговика поданою управлінню соціальної політики до (15 травня, для тих пільговиків, які отримують в опалювальний період субсидію), в якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги може здійснюватися у грошовій готівковій з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Громадяни, яким пільга надаватиметься у готівковій формі зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги.

У разі отримання управлінням від підприємств надавачів житлово-комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 340 грн., у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі, тобто через Ощадбанк.

Для звірки інформації на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг готівкою через уповноважений банк або АТ «Укрпошта», необхідно звернутися до 15 жовтня 2019 року з заявою до управління соціальної політики.

З собою мати оригінали та копії наступних документів:

— паспорт пільговика;

— ідентифікаційний код;

— пільгове посвідчення та документи, що підтверджують право членів його сім’ї на пільги;

— довідку про склад сім’ї;

— довідку із зазначенням реквізитів поточного рахунка, відкритого в уповноваженому банку на який будуть надходити кошти;

— технічний паспорт квартири або житлового будинку (для уточнення загальної та опалювальної площі);

— особові рахунки наданих послуг житлово-комунальними підприємствами;

— номер особистого мобільного телефону.

Також інформуємо, що пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціальної політики про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг
(зміна персональних даних, місця реєстрації/проживання, видів послуг, кількості членів сім’ї та інше).

Управління соціальної політики просить Вас, шановні пільговики, не зволікати та завітати особисто або через представника до управління соціальної політики Нікопольської міської ради за адресою: вул. Отаманська, буд. 2, каб. 214, моб. тел. 0995408640.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50354

Окт 02 2019

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

З серпня місяця виникла затримка виплати щомісячної компенсації на продукти харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у зв’язку з недофінансуванням з державного бюджету зазначеної програми. Зазначена компенсація фінансується з державного бюджету через Мінсоцполітики.
Виплату щомісячної компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадянам, що належать до першої та другої категорії постраждалих, здійснює комунальний заклад «Центр здійснення соціальних виплат та надання інформаційно-консультативної допомоги з питань соціального захисту населення Дніпропетровської обласної ради».
Управління соціальної політики Нікопольської міської ради проводить нарахування цієї компенсації за заявою при взятті на облік. Всім громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи першої та другої категорії та перебувають на обліку в управлінні вона нарахована.
Зазначена компенсація буде виплачена при надходженні фінансування з державного бюджету.
Телефон для довідок 095-435-99-89
Управління соціальної політики.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50350

Окт 02 2019

Коли для віку немає часу

День ветерана одна з найпозитивніших спільнот Покрова, команда “Спортивних бабусь”, зустріла веселим флеш-мобом і справжньою спартакіадою.

О пів на восьму фізкультурниці вже поспішали до центрального парку, аби перед зарядкою пройтись затишними алеями, вдихаючи свіжість вересневого повітря. Для них це обов’язковий етап оздоровлення і гарного самопочуття. За два роки існування проекту це стало невід’ємною частиною занять, як і традиція, зустрічати День ветерана новими досягненнями.

Цьогорічну, останню суботу вересня, команда ознаменувала веселим флеш-мобом і спартакіадою. Весело, а головне із задоволенням і гарним настроєм, долаючи етапи спортивних конкурсів. За роки існування команда зросла вдвічі, як шуткують спортсменки, коли скласти їхній вік, можна побити усі рекорди. Насправді, їхні досягнення в іншому — дивовижній життєлюбності, яка захоплює і надихає молодих. Бо для них немає віку, є бажання підкорювати все нові вершини, ламаючи існуючі стереотипи.

Вони займаються у тренажерному залі, опановують йогу, відвідують університет третього віку, є активними користувачами соцмереж, учасниками усіх загальноміських заходів, мріють про мандрівки та планують нові подорожі.

Їхня осінь не сіра, а збагачена фарбами. Саме цього і прагнули волонтери, коли за підтримки міського голови Олександра Шаповала розпочинали у реконструйованому парку унікальний соціальний проект.

Сьогодні він є прикладом особливого ставлення — турботи й підтримки людей старшого віку. Напередодні Дня ветерана дівчата-волонтери передавали найщиріші вітання команді від міського голови. Бажаючи щастя й здоров’я і, звичайно ж, нових спортивних звершень.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50347

Окт 02 2019

У Нікополі в школах встановлюють камери відеоспостереження

Для забезпечення охорони життя і здоров’я вихованців, педагогічних та інших працівників навчальних закладів за кошти міського бюджету відділом освіти і науки НМР закуплено послуги з побудови, створення, впровадження комплексної системи відео спостереження у 26 закладах загальної середньої освіти на суму 1 088 134,80 грн.

Станом на 01.10.2019 року комплексні системи відео спостереження вже встановленні у 5 закладах загальної середньої освіти, а саме: КЗ «НСЗШ № 1», КЗ «НСЗШ № 2», КЗ «НСЗШ № 4», КЗ «НСШ № 5» та КЗ «НСПМШ № 26».

Роботи по встановленню систем відео спостереження у інших закладах загальної середньої освіти ще тривають.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50344

Окт 02 2019

Раїса Топоркова – Заслужений майстер спорту України

Відома спортсменка з міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара Раїса Топоркова отримала найвище звання у вітчизняному світі спорту – Заслужений майстер спорту України. 

Ім’я багатократної чемпіонки з пауерліфтингу Раїси Топоркової, сильної духом, талановитої енергодарської спортсменки відоме у всьому світі. Раїса Топоркова – майстер спорту міжнародного класу, багатократна чемпіонка і рекордсменка України, Європи, переможець багатьох світових змагань з пауерліфтингу, учасниця трьох Паралімпіад. Виступ на Паралімпіаді в Пекіні (2010 рік) приніс їй четверте місце. У світовому рейтингу за 2010 рік Раїса посіла п’яту сходинку. За підсумками Паралімпіади 2012 року вона увійшла до шістки найсильніших спортсменок світу.

Тренує спортсменку Заслужений тренер України Сергій Кумейко – працівник спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС.

Адміністрація та трудовий колектив Запорізької АЕС щиро вітають Раїсу Топоркову та Сергія Кумейко з цією видатною подією.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50341