Дневной архив: 20 сентября 2019

Сен 20 2019

Оновленний ЦНАП Марганця

Сьогодні у Марганці, щоб отримати дозвіл, довідку чи погодження, не потрібно витрачати час у чергах під кабінетами, а все можна зробити в Центрі надання адміністративних послуг. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання адміністративних послуг та дозвільних процедур,розгляду звернень.

Незабаром свої двері гостинно відчинить Центр адміністративних послуг в оновленому приміщені за адресою, Єдності, 78 (колишнє кафе «Браво»). Наразі капітальний ремонт завершено. Тривають організаційні роботи: налаштування програмного забезпечення, підключення системи охорони тощо.

Планується відкриття 1 жовтня. За новою адресою працюватимуть адміністратори ЦНАПу, які сьогодні знаходяться за адресою Єдності, 29а (перший поверх виконкому). Згодом у відремонтоване приміщення перейдуть державні реєстратори з реєстрації речових прав та юридичних, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, а потім – відділ державної реєстрації та обліку громадян (прописка і виписка).

До грудня поточного року реалізується проект «U-LEAD з Європою», переможцями якого стала Марганецька територіальна громада. Очікується повне забезпечення електронною та комп’ютерною техніками та іншими матеріалами.

Також у ЦНАПі додатково плануються введення послуг з УПСЗН, РАГСу, ДТЕКу, Центру зайнятості і Пенсійного фонду України, і, найголовніше, впровадження експериментального проекту з комплексної послуги «е-Малятко», завдяки якій батьки новонароджених зможуть одразу отримати всі необхідні документи і послуги в одному місці.

Тож незабаром мешканці нашого міста зможуть скористатися ще більшим спектром послуг, серед яких доступні та зручні умов для обслуговування громадян, привітний персонал, зручний графік роботи без перерв і неприйомних годин. Територіальна доступність та кількість необхідних фахівців дозволять якомога швидше допомогти і вирішити ті питання, з якими звернулися відвідувачі.

За перебігом нововведень роботи ЦНАПу слідкуйте на нашому сайті.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50078

Сен 20 2019

Нікопольські садочки поповнилися новими меблями

За кошти субвенції відділом освіти і науки НМР закуплено меблі для дітей, які є вихованцями груп закладів дошкільної освіти.

Так садочок 26 отримав стіл-парта СП «Росток» вартістю 7350 грн., а садочок 27 отримав шестикутний стіл для пісочної анімації і терапії вартістю 7727 грн.

Загальна вартість закупівлі склала 15077 грн.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50070

Сен 20 2019

Патронатна сім’я – нова форма сімейного виховання та альтернативний вид зайнятості

Покров орієнтований на створення умов для виховання дітей у сім’ї та запобігання влаштуванню їх до державних інституцій. Крім прийомних родин та будинків сімейного типу, які є у місті, дієвим механізмом забезпечення права кожної дитини на проживання у родині віднедавна є патронат.

У рамках інформаційної кампанії та з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівці служби у справах дітей міськвиконкому та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели у Центрі зайнятості, який є соціальним партнером у цьому питанні, черговий тематичний семінар.

Жінкам, котрі перебувають на обліку у службі зайнятості і потенційно можуть бути патронатними вихователями, розповіли про мету патронату, завдання, які стоять перед вихователями, вимоги до них та підтримку, що надає держава.

Головними тезами було те, що сімейний патронат — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація в умовах сім’ї дітей, які залишилися чи можуть залишитися без батьківського піклування, які потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги, перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі діти, котрі набувають чи набули статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Патронатний вихователь — це офіційне працевлаштування. Аби стати патронатним вихователем, необхідно разом із добровільним помічником — дорослим членом сім’ї пройти професійну тренінгову програму.

Також патронатний вихователь повинен відповідати певним критеріям, зокрема, мати позитивний досвід виховання дітей, задовільний стан здоров’я, житло, налаштованість на таку роботу, і, звичайно, готовність прийти на допомогу “чужій” дитині.

Покровчан, небайдужих до долі дітей, хто має бажання стати патронатним вихователем, за отриманням детальної інформації запрошують звертатися до міськвиконкому, у службу у справах дітей та Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50067

Сен 20 2019

В Никополе пройдет Чемпионат и Кубок по мини-футболу!

Федерация футбола города Никополя приглашаем всех желающих принять участие в турнирах по мини футболу!
В четверг 26 сентября в офисе ФФН на Ивана Богуна 9 состоится собрание участников. Ждем вас в 17.30!

Источник: Никопольский футбол

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50064

Сен 20 2019

Діти Нікополя долучились до святкування Міжнародної ночі кажанів

В ніч з 20 на 21 вересня відзначають одне з найнезвичніших природоохоронних свят – Міжнародну ніч кажанів. Головна його мета – привернути увагу до проблем рукокрилих та їхньої охорони, а також розвінчати міфи навколо цих тваринок.

Тому чергова зустріч клубу «Фантазія+Творчість» зорієнтувала учасників на необхідність захисту навколишнього середовища. Діти ознайомилися з Червоною книгою, яка містить інформацію про види, що знаходяться на межі зникнення, зацікавилися міфологічними уявленнями різних народів світу, переглянули фільм, дізналися багато нових фактів про кажанів.

І, руйнуючи міфи та забобони про кровожерливість, кожен власноруч зробив доброго і милого кажана з повітряної кульки.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50061

Сен 20 2019

В БІЦ «Слово» відбувся урок про книгу

Всі ми знаємо, що книга – одне з найбільших див, створених людиною, які оточують нас із самого народження. За допомогою книги ми занурюємося в інший світ – світ фантазій, інтриг, сміху і добра. Книги не тільки дають нам знання, а й навчають доброті та щирості. Тому їх потрібно берегти та дотримуватися певних правил, щоб ще багато людей змогло ними скористатися.

19 вересня в Бібліотечно-інформаційному центрі «Слово» пройшов бібліоурок «Вчись і ти, як книгу берегти». Бібліотекарі ознайомили дітей з історією виникнення книги, правилами користування та бережного ставлення до книг.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50058

Сен 20 2019

Діти з садочку № 47 зібрали власний урожай

Дослідництво – важливий шлях до пізнання. Цінність дослідів полягає в тому, що дитина сама отримує знання у певній логічній послідовності, навчається розкутості, обережності, дбайливого і бережного ставлення до природи, вчиться цінувати її.

Так дошкільнята групи «Барвінок», КДНЗ №47 «Квітонька», разом з вихователем виростили та зібрали чудовий урожай овочів. Діти працювали ціле літо — поливали, обробляли городину та отримали чудовий результат.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50055

Сен 20 2019

На Новопавлівці відзначать День кварталу

22 вересня на Новопавлівці відзначать День кварталу.

В програмі: майстер-класи, аквагрим, анімація, катання на конях, ярмарок.

15.00 – початок
15.30 – дитяча анімація
16.30 – виступ гурту «Співочі серця»

На завершенні свята дискотека.

Источник: Никополь ART

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50052

Сен 20 2019

У дитячій бібліотеці відбулась чергова зустріч з психологом «ПОКЛИКАННЯ = ПРОФЕСІЯ»

У світі існує безліч професій. Як же зорієнтуватися серед цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя? На ці надзвичайно важливі питання шукали відповідь на черговому занятті ШКОЛИ СУПЕРГЕРОЇВ, яке зібрало бажаючих самопізнання та самовдосконалення в читальній залі для підлітків Центральної дитячої бібліотеки.

У взаємодії з дипломованим психологом, тренером Іриною Щербаковою та її помічницею Анею діти мали змогу визначитися зі своїми бажаннями щодо професійної сфери, виявити здібності та схильність до певних галузей, відчути себе в ролі того чи іншого фахівця, дізнатися про професії майбутнього. Цікаві ігри та вправи навчали їх долати перепони на шляху до мети, креативно проявляти здібності та, головне, усвідомити, що йдучи нехай навіть маленькими кроками, але впевнено, — обов’язково досягнеш високих цілей!

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50049

Сен 20 2019

Гравці волейбольного клубу «Нікополь» завітали до учнів школи №6

19 вересня до старшокласників середньої школи №6 завітали гравці волейбольного клубу «Нікополь».

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався зі сторінки ГО «Прихист» в соціальній мережі.

Зустріч іменитих спортсменів та шкільної збірної з волейболу проходила у спортивній залі. Спочатку капітан команди ВК «Нікополь» Андрій Муравчиков запросив юних спортсменів на тренування, яке розпочалося з розминки. Далі провідні спортсмени показали школярам невеличкий майстер-клас. Закінчилась зустріч товариським матчем між учасниками зустрічі.

За словами директора школи Леоніда Каряки, в учбовому закладі діти отримують ази шкільного життя. Для того щоб вони відчули іншу сторону життя – професійний спорт, діти повинні спілкуватися зі спортсменами, які мають досягнення у спортивній кар’єрі. До того ж, вже у грудні відбудеться спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50046

Предыдущие сообщения «