Дневной архив: 18 сентября 2019

Сен 18 2019

У Марганці встановлено копію Ейфелевої вежі

Новий АРТ-об’єкт з’явився на цьому тижні у Марганці. Відтепер марганчани, котрі ще не були у Парижі, можуть помилуватися Ейфелевою вежею не виїжджаючи з міста. Невеликий куточок Франції розташувався біля клубу «Дніпро».

Ейфелева вежа, розміром понад 6 м (що у 50 разів менше за оригінал), виконана працівниками Центру комунального майна та комунальних послуг. Ініціатива створення об’єкту належить керівнику підприємства Андрію Петруку. Як зазначив автор ідеї: «Кожен з нас може долучитися до благоустрою рідного міста. Вежу ми створили за власний кошт і колектив підприємства пишається зробленим». Вартість об’єкту склала близько 16 тис. грн.

Працівники клубу запевняють, що вони обов’язково доповнять інсталяцію новими елементами, аби поряд з вежею панувала справжня французька атмосфера. Ввечері на вежі запалюватимуться вогники, що не може не додати романтичності мікрорайону.

Кожне міське підприємство має можливості прикрашати рідне місто, чи то гарними клумбами, чи то подібними арт-об’єктами. Сподіваємося що керівники підхоплять цю ідею і долучяться до благоустрою міста. Можливо це буде велика цукерка від «Стимула», а можливо «Золотий батон» від хлібокомбінату…ідей безліч.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/50001

Сен 18 2019

Нікопольців запрошують на художню виставку

26 вересня виставкова зала НКДЦ запрошує на відкриття виставки присвяченої Дню міста.

На виставці представлені картини Миколи Кузимівського, Володимира Симакова, Олексія Валсамакі, Констянтина Піддубко, Олексанра Макаренко,Людмили Чайки, Анастасії Павлової, Сергія Торопа, Миколи Зикова та інших.

Початок об 16.00
вулиця Патріотів України, 94

Источник: Нікопольський культурно-дозвіллєвий Центр

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49998

Сен 18 2019

У КП «Нікопольводоканал» нагадали як правильно сплачувати рахунки

Шановні абоненти.

При сплаті за послуги уважно заповнюйте поле особистого рахунку. Останнім часом нам щодня почали звертатися абоненти зі скаргами що їх платежі не зараховані та у особистому кабінеті борг не змінюється.
При перевірці у кожного виявили помилку в особистому рахунку. Заповнюйте це поле в точності як у вас написано в особистому кабінеті. Не додавайте якісь букви, знаки та зайві цифри.

Якщо все заповнено вірно, при оплаті через ПриватБанк, ОщадБанк, А-Банк, Кредит-Дніпро, гроші зараховуються на наступний робочий день, інші 2-4 робочих дня. Якщо особистий рахунок з помилками, платіж випадає у список помилок і буде оброблений оператором протягом 3-7 робочих днів, залежить від кількості платежів з помилками та завантаженості оператора.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49995

Сен 18 2019

Нікопольські вчителі відвідали місто Кременчук

Четвертий рік поспіль науково-методичний центр відділу освіти і науки та школи Нікополя ( КЗ «НСШ 5» «ННВК 15», «НСПМШ 26″) працюють над впровадженням і освітній процес міста проекту » На крилах успіху».

Щорічно наші педагоги підвищують рівень педагогічної майстерності, відвідуючи круглі столи, тренінги, семінари, організовані Академією педагогічних наук України.

14-15 вересня делегація вчителів початкових класів від м. Нікополя взяла участь у дидактико- методичній сесії «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи» ( в рамках роботи над освітнім проектом » На крилах успіху»), що відбулася у місті Кременчук.

Источник: Освітянський вісник міста Нікополь

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49992

Сен 18 2019

У Нікополі відбудуться змагання з лову хижої риби з човна

5 жовтня 2019 р. відбудеться ІV Відкритий чемпіонат м. Нікополя з лову хижої риби спінінгом з човна «Осінній хижак — 2019»

Організатор змагань: Нікопольська Федерація Риболовного Спорту.
Дата проведення — 05 жовтня 2019 року

Місце проведення — ставок села Східне, Нікопольського району, Дніпропетровської області

Змагання проводяться в наступних категоріях:
— командному заліку — команда, це два учасники в одному човні (тільки в командному заліку);
— особистому заліку — це один учасник в одному човні.
Дозволено використання бензинових двигунів, при цьому пересуватися по водоймі тільки водотоннажному режимі.
Початок реєстрації — 7.00. Старт змагань — 8.00 Фініш змагань — 14.00

Источник: Риболовля та полювання — Нікополь

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49989

Сен 18 2019

Профспілковий семінар — саме тут формується єдність думки

Профспілковий семінар на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Гілея» вже став традиційною формою навчання активістів Атомпрофспілки. Цього року він проводився вже 21-й раз.

Якщо у 1999 році на навчання були запрошені лише голови профкомів великих первинних профспілкових організацій Атомпрофспілки, і загальна чисельність учасників становила близько 60 осіб, то зараз на семінар щорічно приїжджає більше 200 представників профактиву галузі.

У попередні роки процес навчання будувався через групи по 12-15 осіб, до складу яких входили представники різних делегацій. Така форма роботи дозволяє під час занять, розкриваючи будь-яку тему, проаналізувати й узагальнити досвід профспілкової роботи, поспілкуватися та обмінятися думками.

У 2007 році було прийняте рішення про читання лекцій всім одночасно в актовому залі. Частина викладачів організовувала в процесі навчання ділові ігри. Розкриття актуальних тем та підведення підсумків проводилось за «круглими столами».

З часом учасники дійшли висновку, що в кожній формі навчання є свої плюси. І цього року при підведенні підсумків семінару домовилися використовувати змішані форми навчання — читання лекцій та роботу в групах за певними напрямками профспілкової роботи.

Цікаво було всім, адже тематика лекцій і практичних занять розробляється з урахуванням пропозицій всіх профспілкових організацій, які беруть участь у семінарі, а лекторська група формувалась з досвідчених фахівців ЦК «Атомпрофспілки», ДП «НАЕК «Енергоатом» та модераторів, які визнані профспілковцями України.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49986

Сен 18 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 5 енергоблоків

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 112,3 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 932,3 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 26 374,9 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 157 296,9 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,77 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 715 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… 985 МВт
енергоблок № 3 ……………………………… 995 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 985 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (108 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 990 МВт

сумарна потужність ………………………… 4 670 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49983

Сен 18 2019

Щомісячну адресну допомогу отримали 1247 марганчан

До 1 серпня поточного року в Україні діяла постанова Кабінету Міністрів України «Про порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», яку у подальшому скасували. Через дану ситуацію у Марганці гостро постало питання щодо забезпечення пільговиків безоплатним проїздом.

Міський голова Олена Жадько разом з депутатами міської ради знайшли вихід і прийняли рішення «Про затвердження порядку виплати щомісячної адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів міського бюджету». Тобто марганчани, які мають законне право на пільги, отримуватимуть їх за рахунок коштів міського бюджету в тому об’ємі , який було затверджено рішенням «Про місцевий бюджет на 2019 рік».

Отже, не дивлячись на те, що монетизацію скасовано, для мешканців нашого міста, які потребують допомоги, міською радою затверджено рішення щодо виплати щомісячної адресної допомоги. Так за серпень її отримали 1247 осіб пільгової категорії населення на загальну суму 394 000 грн.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49980

Сен 18 2019

У Марганці батьки змагалися за звання «Найкращий»

Веселе родинне свято відбулося у неділю у LOVE-парку. Всесвітній День батька став приводом для того, аби учні загальноосвітніх шкіл міста розповіли про те, як вони цінують та люблять своїх татусів. Концертно-розважальну програму підготували учні та вчителі Марганецької гуманітарної гімназії ім.Т.Шевченка. А долучилися до святкування усі навчальні заклади. Під час конкурсів, на імпровізованій сцені, родини з п’яти шкіл міста змагалися за звання найкращого татуся. За їх результатами кожна родина отримала свою номінацію. Так, у номінації «Найспритніший» перемогла родина Холощенко (СЗОШ №9), у номінації «Найкращий майстер» перемогла родина Борзих (Марганецька гімназія). У номінації «Найкращий кухар» перемогла родина Король — Воронських (ЗОШ №3), а «Найкращим диктором» стала родина Лавренюк (НВК – ліцей №10). У номінації «Найкращий рятівник » перемогла родина Киці (Марганецька гуманітарна гімназія ім. Т. Шевченка).

В той час, коли родини готувалися до чергових етапів змагань, учні гімназії демонстрували присутнім свої таланти. Вони співали, декламували вірші та танцювали. Завершився святковий вечір традиційним фільмопоказом.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49977