Дневной архив: 17 сентября 2019

Сен 17 2019

Програмно-технічні комплекси надають повну інформацію про роботу обладнання

Персонал дільниці технологічних захистів, блокувань і сигналізації служби ремонту та технічного обслуговування контрольно-вимірювальних приладів та автоматики цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ) виконує заміну уніфікованих комплексів технічних засобів (УКТЗ) на програмно-технічні комплекси.

Робота ведеться на системі нормальної експлуатації турбінного відділення та на першому каналі системи безпеки п’ятого енергоблока Запорізької АЕС. Аналогічна заміна вже виконана на третьому каналі системи безпеки, який вже знаходиться у черговому режимі.

Ремонтна кампанія на енергоблоці №5 наближається до завершення. Часу залишилось небагато, але на виручку приходять навички — персонал ЦТАВ вже встановлював програмно-технічні комплекси виробництва ПрАТ «СНВО «Імпульс» на першому і другому енергоблоках станції.

У процесі впровадження устаткування колектив накопичив колосальний досвід, збагатив свої знання в частині монтажу і налагодження складних технічних систем.

Сучасний програмно-технічний комплекс докорінно відрізняється від УКТЗ. Нова система надає всю інформацію про події на обладнанні, дозволяє простежити, як формуються вхідні та вихідні сигнали.

«Маючи 100% архів усіх параметрів, які задіяні у захисті і блокуваннях, персонал зможе отримати повну картину того, що відбувається на енергоблоці. Система цікава ще й тим, що вся інформація йде в цифровому вигляді — ймовірність помилок, пов’язаних із впливом зовнішніх факторів суттєво знижується», — розповів начальник дільниці технологічних захистів, блокувань і сигналізації Анатолій Петренко.

За рахунок використання сучасної елементної бази модернізація обладнання підвищить рівень ядерної і радіаційної безпеки та надійність енергоблока в цілому.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49974

Сен 17 2019

Запрошуємо всіх 28 вересня на святкування Дня міста Нікополя!

Цілий день, з 12:00 до 22:00, на Європейській площі, алеї за виконкомом та в інших місцях на вас чекає безліч цікавих заходів. Тест-драйв крутих авто, промоакції та виставки, спортивні змагання, дитяче містечко, фестиваль вуличної їжі, торгівельні намети, фотозони, ходулісти, живі скульптури, святковий концерт та феєверк!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49971

Сен 17 2019

У Марганецькому міськвиконкомі привітали рятувальників

Щорічно День рятувальника України відзначається 17 вересня. Напередодні цього свята під час оперативної наради, 13 вересня, у великій залі міськвиконкому присутнім випала нагода висловити щиру подяку представникам аварійно-рятувальних, пожежних служб, щоденна робота яких пов’язана з ризиком і порятунком життя інших людей під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

З привітальним словом і щирими побажаннями до рятувальників міста звернулася міський голова Олена Жадько і нагородила їх грамотами і фотоальбомами «Марганець». За вагомий внесок у справу попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм нагороджено одних з найвідданіших працівників своєї професії: Павло Прасол, Володимир Павленко, Віталій Редько, Володимир Голубєв, Юрій Ковальов, Сергій Горб, Геннадій Бондаренко, Микола Бойко, Володимир Передєлов, Сергій Нетребко, Олексій Хілько, Клавдія Коломак, Ольга Єсипова.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49968

Сен 17 2019

Реалізовано черговий проект бюджету участі. Коворкінговий простір Покрова став ще більш затишним та мультимедійним

Поняття “коворкінг” увійшло в життя покровчан три роки тому. Незвичну у нас, але перевірену і виправдану європейську модель організації діяльності людей тоді впровадили на базі Центральної бібліотеки.

Зі створенням коворкінгового, або як його простіше називають арт-центру, бібліотека стала по-справжньому публічним, багатофункціональним простором, що відповідає запитам сучасних читачів. Він цікавий як для індивідуальної роботи, так і групової. Тут проходять круглі столи, семінари, кіноперегляди майстер-класи, заняття, зустрічі та інші різноманітні заходи.

Арт-центр став популярним серед містян. Свідченням того є підтримка, яку отримала ідея з його удосконалення, подана на цьогорічний бюджет участі. Автором проекту є директор ЦБС Лариса Смислова, а сам він передбачав обладнання бібліотечного коворкінгового простору новою сучасною комп’ютерною технікою та оновлення дизайну приміщення. Проект набрав 550 голосів та увійшов у п’ятірку переможців, які до кінця календарного року мають бути реалізовані за рахунок міського бюджету.

Нині останні роботи завершено, а техніку та меблі придбано та встановлено. Тепер у розпорядженні гостей коворкінгового центру є п’ять ноутбуків, дві електронні книги, принтер, проектор, фліпчарт (демонстраційна таблиця для презентацій) і термопот, з яким чай у паузу або за спілкуванням ніколи не буде холодним.

Придбано п’ять мобільних столів та 40 стільців. Легкі та рухливі меблі дають можливість мобільно змінювати простір коворкінга під потреби гостей. Він може прийняти вигляд кіно-, конференцзала, навчального приміщення або стати просто вільним простором.

У тому, що коворкінговий центр став ще більш затишним комфортним та мультимедійним , кожен може переконатися особисто, завітавши до бібліотеки.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49965

Сен 17 2019

Міський голова Покрова зустрівся з мешканцями Новософіївки

Зустріч, що відбулася на минулому тижні, була ініційована селищною громадою. Олександр Шаповал відгукнувся на запрошення людей, громадського об’єднання «Форум розвитку місцевого самоврядування села Новософіївка», котрі виступають за приєднання до Покрова. Взяв участь у розмові та відповів на запитання, які хвилюють жителів.

Новософіївка та інші селища, що входять до цієї території, сьогодні стоять перед відповідальним вибором – об’єднання у територіальну громаду. Тож не випадково мешканці ініціювали зустріч з міським головою, бо Покров вже має досвід ОТГ.

Обговорення питання, яке гостро стоїть для жителів цих селищ, розпочалося вже у Хмельницькому, на півшляху до Новософіївки. Люди зустрічали Олександра Шаповала на в’їзді до села, аби розповісти про ситуацію, що склалась. Говорили про те, що сільська влада перешкоджала, аби ця зустріч відбулася, відмовила людям у транспорті, а один з великих орендарів відверто погрожував селянам. Жителі зазначали, що їхні інтереси ігноруються, а нагальні питання не вирішуються.

Така ж атмосфера панувала і в клубі Нофософіївки, де зібралися мешканці. Присутні зауважували на задавнені проблеми, які не вирішуються роками – медичної допомоги, руху громадського транспорту, надання адміністративних послуг, водопостачання та ін. Висловлювали єдине бажання приєднатися до Покрова.

Задавали численні запитання Олександру Шаповалу, всіх цікавило, як живе сьогодні Покров, до складу якого увійшов старостинський Шолохівський округ. Міський голова детально розповів про той шлях, який вже пройшов Покров, про проблеми, з якими зіткнулися під час об’єднання і котрі ще потребують вирішення, про перші успіхи та перемоги. Наголошував, що разом з позитивними зрушеннями ще залишається чимало проблемних питань.

Зустріч тривала за конструктивного діалогу.

Яким саме шляхом піде далі Новософієвка і чи візьмуть до уваги побажання громади? Вже незабаром це питання стане одним з головних на засіданнях сільської ради.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49962

Сен 17 2019

Покров за тиждень

Освіта

У закладах освіти проведено тематичні заходи присвячені олімпійському тижню та до Міжнародного Дня грамотності.

Взято участь в обласній нараді для методистів з питань соціального захисту.

Протягом тижня здійснено моніторинг відвідування учнями та вихованцями закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Промоніторено планування роботи на 2019-2020 навчальний рік, розподіл підручників, оформлення відповідної документації, скоординовано роботу щодо планового обстеження житлово-побутових умов дітей пільгових категорій.

Медицина

У пологовому відділенні ЦМЛ народилося чотири малюка. Протягом тижня у добовому стаціонарі проліковано 92 хворих, 99 пацієнтів нині знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю, 89 — у денній терапії.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1957 осіб, невідкладну допомогу в амбулаторіях отримали 81 особа.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 167 виїздів.

Соціальна сфера

На прийомі у фахівців управління праці та соціального захисту населення побувало 378 громадян. Прийнято 54 заяви на призначення усіх видів державної допомоги , в тому числі пільг та субсидій.

Взято участь у нараді в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області щодо поновлення роботи інспекторами праці у зв’язку з прийняттям Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, що затверджений новою постановою КМУ.

Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі здійснено три виїзди.

Чотири особи з інвалідністю отримали направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації.

Проведено навчання зі спеціалістами відділу грошових виплат та компенсацій щодо зміни до Порядку призначення житлових субсидій.

В управлінні обліковується 2920 отримувачів житлових субсидій, 1642 домогосподарства, які користуються пільгами, 2901 отримувач державних допомог, 267 учасників АТО, 376 ВПО.

У центрі зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку, проведено 19 профорієнтаційних заходів — інформаційні семінари та з техніки пошуку роботи.

Комунальна сфера

Працівники “Добробуту” обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території, викошували траву, поливали дерева та клумби.

У міськводоканалі виконали чотири заявки.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49959

Сен 17 2019

17 вересня в Україні відзначається День рятівника.

Вітаємо зі святом всіх працівників аварійно-рятувальних служб.
Це свято всіх людей, які не тонуть у воді і не горять у вогні. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. Вдячність Вам та найкращі побажання – щастя, здоров’я та добробуту! Зі святом!

З повагою, колектив «Радіо Ностальжі 102.4FM»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49956

Сен 17 2019

КП «Міські автомобільні дороги -1» змінили мобільні номери.

Шановне товариство!

В КП «МАД-1» відбулась зміна мобільних номерів чергового диспетчера

+380674470850
+380674477421
+380675789317
+380675789319

Міський номер не змінився: +380566 696797
Також можна листувати на е-мейл info@mad1.work

Нагадую, що, з метою підвищення якості обслуговування, Ваша розмова може бути записана та оброблена.

Источник: ЖКХ Никополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49953

Сен 17 2019

У Нікополі викрито підпільні гральні заклади – розпочато кримінальне провадження

Нікопольською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Так, під час проведення санкціонованих обшуків у нежитловому приміщенні та в одному з суші-барів Нікополя правоохоронними органами виявлено та вилучено більше 30 гральних автоматів.

Наразі  досудове розслідування триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Источник: Прокуратура Дніпропетровської оласті

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49950

Сен 17 2019

В Воскресной школе прошел праздник Первого звонка

В субботу, 14 сентября (в день церковного новолетия) в Воскресной школе Спасо-Преображенского собора прошел праздник Первого звонка.

Во дворе школы собрались преподаватели, ученики, родители, слушатели Богословских курсов. Ребята читали стихи о любимой школе, пели песни. Благочинный церквей города Никополь протоиерей Николай Марущак благословил всех на учёбу и окропил святой водой.

Напомним, что кроме Воскресной школы при Спасо-Преображенском соборе открыты иконописный класс, кружок вышивки, детский хор и Богословские курсы для взрослых. Всё обучение бесплатное.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49947

Предыдущие сообщения «