Дневной архив: 12 сентября 2019

Сен 12 2019

У Марганці проведено Міжвідомчу координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству

З метою забезпечення співпраці із запобігання та протидії домашньому насильству у Марганці проведено засідання Міжвідомчої координаційної ради під головуванням заступника міського голови Тетяни Платонової.

Під час засідання обговорено інформацію про регіональну конференцію «Концепція реалізації завдань запобігання та протидії домашнього насильства», про яку доповіла заступник міського голови Тетяна Платонова. Аналіз із даної ситуації та визначення основних задач, над якими треба працювати і звертати особливу увагу надала начальник служби у справах дітей Вікторія Долгорук.

Керівники закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, поліції, територіального центру, правових структур, навчальних закладів поділилися досвідом своєї роботи з питань попередження домашнього насильства, окреслили основні напрямки роботи в найближчий час і запланувала перший захід «Круглий стіл з питань протидії та запобігання домашнього насильства».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49861

Сен 12 2019

Покровчани взяли участь у фестивалі робототехніки BestRoboFest

BestRoboFest завоював славу одного з наймасштабніших форумів технологій та інновацій. Вже четвертий рік фестиваль збирає налаштованих на технічну творчість, хто конструює, моделює, рухаючись у напрямку інженерії. Робототехніка тут займає провідну роль, що за нею майбутнє – пропагує BestRoboFest. Цього року у фестивалі взяли участь 90 робототехнічних команд і покровчани – теж.

Наша школа робототехніки, відкрита два роки тому на базі БТДЮ, успішно функціонує, об’єднуючи малечу, котра, можливо вже завтра, здивує своїми винаходами. На форум покровчани – Максим Левін, Денис Сичов та їхні викладачі – Олександр Ситник, Юрій Якимов, Наталія Гриценко, теж приїхали не з порожніми руками – новоствореною моделлю.

Команда презентувала свою роботу, мала виняткову можливість поспілкуватися з учасниками, взяти участь в унікальних майстер-класах, битві роботів, турнірі блейдерів і на хвилинку відчути себе в космосі в окремо облаштованій експозиції. Як зазначили у Будинку творчості, участь у фестивалі подарувала не лише незабутні враження, а й досвід, адже діти й викладачі могли обмінюватися думками з представниками провідних вітчизняних шкіл робототехніки, побачити нові розробки – в дії.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49858

Сен 12 2019

Юні покровчани в гостях у фестивалю “Мама +Я”

На початку тижня у Дніпрі відбувся масштабний Благодійний фестиваль “Мама+Я”, котрий зібрав понад чотири тисячі дітей-сиріт з Дніпропетровської та Запорізької області.

За сприяння міського голови Олександра Шаповала неймовірну атмосферу свята відчули і 27 дітей із Покрова, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Фестиваль з багаторічною історією трохи змінив свій формат. Креатив – клуб «Бартоломео», де традиційно проходить зустріч, було стилізовано під Діснейленд. Про чарівний світ мультфільмів та казок нагадували алеї майстер-класів та інтерактивних локацій, яскраві фотозони, веселі аніматори та ростові ляльки.

Головними майданчиками фестивалю були концертна зона, де виступали юні гості, та спортивна — там за участі дітей пройшов футбольний турнір.

Покровчани відзначилися як активні учасники майстер-класів та локацій з творчою та профорієнтаційною діяльністю. І шестирічній малечі, і чотирнадцятирічним підліткам було цікаво спробувати себе в ролі пожежників, військових, а дівчаткам — флористами, візажистами та представниками багатьох інших професій.

Дітей у поїздці супроводжували фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальний педагог та медик.

Поверталися юні мандрівники додому задоволені, щасливі та з подарунками.

З кожним роком Благодійний фестиваль “Мама+Я” все більше завойовує довіру меценатів і любов дітей. Дарував та продовжує дарувати дітям віру у те, що їхня мрія про сім’ю, самореалізацію та успішне майбутнє — це реальність.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49855

Сен 12 2019

Навчально-тренувальний центр Запорізької АЕС планує навчальний графік на 2020 рік

Щороку фахівці навчально-тренувального центру (НТЦ) проводять наради з інженерами або заступниками керівників підрозділів по роботі з персоналом для оптимізації планування навчального графіку, адже більшу частину всього обсягу роботи з персоналом складає його навчання.

Фахівці станції навчаються на посади, підвищують кваліфікацію, перекваліфікуються, регулярно проходять курси з охорони праці, пожежної безпеки, а також виїжджають на семінари та курси в інші міста України. Все це — матеріальні витрати, тому плануванню навчання персоналу Запорізької АЕС приділяється стільки уваги.

В підрозділах проводиться аналіз потреби за всіма видами навчання, на основі якого навчально-тренувальний центр складає графік занять і розподіляє ресурси.

На нараді фахівці НТЦ порекомендували планувати все, включаючи навчання, пов’язане з модернізацією, впровадженням нових систем, віком персоналу, вакантними посадами та іншими нюансами.

«Потрібно максимально спланувати і кількість персоналу, і кошти, і товарно-матеріальні цінності — ця робота дуже важлива. Це — закладання бюджету для реалізації всіх потреб в навчанні», — наголосила керівник бюро планування та організації підготовки персоналу НТЦ ВП ЗАЕС Олена Котеньова.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49852

Сен 12 2019

Переможець проявив себе на практиці

Дільниця систем автоматичного регулювання та дистанційного керування цеху теплової автоматики та вимірювань Запорізької АЕС провела конкурс професійної майстерності.

Цього разу фахівці дільниці вирішили додати новизни й провели конкурс на базі навчально-тренувального центру. Теоретична частина завдань виконувалася на комп’ютері, конкурсанти відповідали на запрограмовані тестові запитання.

Але задля отримання остаточної перемоги учасникам довелося зосередитися і проявити свої знання та вміння під час виконання практичної частини конкурсу.

Їм пропонувався пошук несправностей у схемі керування електроприводом на спеціальному тренажері. Це аналіз схеми, визначення необхідних інструментів, дотримання вимог охорони праці, правил технічної експлуатації та інших інструкцій.

Саме цим електрослюсарі займаються у своїй повсякденній роботі. Різниця полягала лише в тому, що під час виконання завдання потрібно було впоратися за певний проміжок часу.

За результатами комп’ютерних розрахунків, з урахуванням практичної частини переможцем став Євген Вільчинський.

«Учасники добре підготувалися до конкурсу, проте новий підхід до виконання завдань вимагав певної вправності. Але саме за такими правилами буде проводитися галузевий конкурс. Мені сподобалася співпраця з фахівцями навчально-тренувального комплексу, і те, що підрахунок балів вівся автоматично. Такий підхід за всіма аспектами достовірний, надійний та швидкий», — розповів організатор конкурсу, інженер з ремонту Сергій Катунін.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49849

Сен 12 2019

У Нікополі учасники клубу «Фантазія+Творчість» виготовляли упакування для цукерки

Хто не любить отримувати цукерки у подарунок? Усі ми звикли і дарувати, і отримувати солодощі на різноманітні свята.

На зустрічі клубу «Фантазія+Творчість» дітям була запропонована проста ідея виготовлення милого упакування для цукерки з використанням підручних матеріалів. Але завдання ускладнювалося тим, що виготовлений власноруч подаруночок не залишали собі, а дарували комусь з учасників, додаючи теплі побажання.

Та головним результатом спільної роботи став чудовий їжачок – помічник в спортивному розвитку, адже щоб яблучка зручно зачепилися на його голках, потрібна спритність, витривалість та терплячість. Діти з азартом випробували своєрідний спортивний снаряд, який допоможе урізноманітнити дозвілля!

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49846

Сен 12 2019

Бібліотека на Жуковського готується до ювілею

У клубі «Славутич», що на мікроарйоні по вулиці Княжій, відбудеться святковий концерт з нагоди Дня міста Нікополь.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

Також у цей день буде відзначено і 25-річчя бібліотеки, яка була відкрита саме до дня міста чверть століття тому назад.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49843

Сен 12 2019

Марганецький ЦНАП незабаром розпочне роботу у новому приміщенні

У Марганці, щоб отримати дозвіл, довідку чи погодження, не потрібно витрачати час у чергах під кабінетами, а все можна зробити в Центрі надання адміністративних послуг. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання адміністративних послуг та дозвільних процедур,розгляду звернень.

Незабаром свої двері гостинно відчинить Центр адміністративних послуг в оновленому приміщені за адресою, Єдності, 78 (колишнє кафе «Браво»). Наразі капітальний ремонт завершено. Тривають організаційні роботи: налаштування програмного забезпечення, підключення системи охорони тощо.

Планується відкриття 1 жовтня. За новою адресою працюватимуть адміністратори ЦНАПу, які сьогодні знаходяться за адресою Єдності, 29а (перший поверх виконкому). Згодом у відремонтоване приміщення перейдуть державні реєстратори з реєстрації речових прав та юридичних, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, а потім – відділ державної реєстрації та обліку громадян (прописка і виписка).

До грудня поточного року реалізується проект «U-LEAD з Європою», переможцями якого стала Марганецька територіальна громада. Очікується повне забезпечення електронною та комп’ютерною техніками та іншими матеріалами.

Також у ЦНАПі додатково плануються введення послуг з УПСЗН, РАГСу, ДТЕКу, Центру зайнятості і Пенсійного фонду України, і, найголовніше, впровадження експериментального проекту з комплексної послуги «е-Малятко», завдяки якій батьки новонароджених зможуть одразу отримати всі необхідні документи і послуги в одному місці.

Тож незабаром мешканці нашого міста зможуть скористатися ще більшим спектром послуг, серед яких доступні та зручні умов для обслуговування громадян, привітний персонал, зручний графік роботи без перерв і неприйомних годин. Територіальна доступність та кількість необхідних фахівців дозволять якомога швидше допомогти і вирішити ті питання, з якими звернулися відвідувачі.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49840

Сен 12 2019

У Марганці відновлюється вуличне освітлення

Чергове засідання виконкому Марганецької міської ради відбулося у середу, 11 вересня. На розгляд членів виконавчого комітету було винесено 35 основних та 8 додаткових питань.

Одними з важливих рішень для представників пільгових категорій населення стали рішення щодо надання одноразової цільової матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (ІІІ категорія), та учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції. Затверджено рішення про розмір щомісячної адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів міського бюджету.
Дніпропетровщина, на даний час, залишається у зоні високого рівня техногенного навантаження. Членами виконкому затверджено заходи, спрямовані на розвиток цивільного захисту та забезпечення пожежної і техногенної безпеки в місті.

Тривають роботи з відновлення вуличного освітлення. На виконкомі розглянуто та прийнято рішення, завдяки яким на вулицях Таврійській, Прохолодній, Шахтарській та на Сонячному кварталі в районі зони відпочинку (буд.11) найближчим часом засяють нові ліхтарі.

Також під час засідання розглянуто ряд питань, що стосуються окремих громадян та життєдіяльності міста.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49837

Сен 12 2019

У Покрові записатися до лікаря можна з мобільного

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги постійно працюють над удосконаленням надання медичних послуг.

Наступне нововведення пов’язане з можливістю записатися на прийом до свого сімейного лікаря не лише в режимі онлайн чи звернувшись до реєстратури, а й не виходячи з дому — за телефоном, що особливо зручно літнім людям.

Визначено мобільні номери в кожній амбулаторії, за якими пацієнти, зможуть в телефонному режимі записатися до обраного лікаря.

Тож ЦПМСД пропонує скористатися такими номерами:

-амбулаторія ЗПСМ № 1 (с. Рудник) — 0963400296
-амбулаторія ЗПСМ № 4 (доросла поліклініка) — 975748868
-амбулаторія ЗПСМ № 5 (дитяча поліклініка) — 0963399464
-амбулаторія ЗПСМ № 6 (с. Шолохове)- 0962645671

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49834

Предыдущие сообщения «