Дневной архив: 11 сентября 2019

Сен 11 2019

Аварія Вул.Микитинська 55, Перекрита Подача Води В Данном Районі

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Микитинська 55, перекрита подача води в данном районі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49819

Сен 11 2019

МАГАТЕ розробляє документ стосовно кібербезпеки на АЕС

МАГАТЕ розробляє єдиний стандарт для всіх АЕС світу з набором інструментів. Документ стане інструкцією для тренувань з кібербезпеки в атомній енергетиці.

Зустріч провідних програмістів-атомників, що розробляють проект документа, відбулась у Відні (Австрія). Від України участь в роботі брав провідний інженер-програміст цеху теплової автоматики та вимірювань ВП ЗАЕС Станіслав Стеблюк.

На енергоблоках йде заміна обладнання з використанням сучасних комп’ютерно-інтегрованих систем управління. І якщо тренування і навчання з ядерної, пожежної, радіаційної безпеки в атомній енергетиці України проходять постійно, то з кібербезпеки їх наразі немає.

Поки що тільки США, Канада, Словенія і Аргентина проводять національні міжгалузеві навчання з кібербезпеки.

«Країни-учасниці пропонують різні підходи для організації тренувань з комп’ютерної безпеки. Зараз модернізується велика кількість комп’ютерних систем і кібербезпеці приділяється все більша увага. Нам потрібно розуміти, які існують ризики, і бути до них готовими», — розповів Станіслав Стеблюк.

Це вже друга зустріч фахівців з кібербезпеки. Кожен з них презентував проведення тренувань з різними підходами та сценаріями.

На створення документу МАГАТЕ відведено рік. Стандарт дозволить грамотно проводити тренування та навчання з комп’ютерної безпеки і включатиме позитивні практики в системах захисту, а також рекомендації для оперативного реагування на атаки, що можуть виникнути.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49816

Сен 11 2019

Машини, що забезпечують комфортні умови, теж потребують уваги

Пароежекторні машини були винайдені досить давно, але завдяки простому й надійному принципу експлуатації, актуальні й зараз. Звичайно, основне навантаження це обладнання несе влітку.

На початку експлуатації ВП ЗАЕС пароежекторні машини використовувались при підвищенні середньодобової температури повітря більше 8 градусів. Але після оснащення енергоблоків сучасним, чутливим до температурного режиму обладнанням, досвід показав доцільність постійної експлуатації. Коли енергоблоки несуть навантаження — дві машини в роботі, одна в резерві.

Обладнання досить надійне в експлуатації, проте воно також потребує модернізації — підвищення ефективності використання з урахуванням досвіду експлуатації та вимог часу.

«Сезон ми відпрацювали без зауважень, обладнання використовувалося у штатному режимі, що є показником надійної експлуатації. Більше того, за весь спекотний період не було жодного чергового виїзду за викликом. Модернізація обладнання, підвищені вимоги до очищення води дають свої позитивні результати. А наше головне завдання — швидко і якісно виконати ремонт, адже пароежекторні машини забезпечують комфортні умови для роботи персоналу та підтримують оптимальний температурний режим для специфічного обладнання», — розповів старший майстер дільниці з ремонту та обслуговування пароежекторних машин оперативно-ремонтної служби енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС Олексій Береговий.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49813

Сен 11 2019

На пішохідних переходах у Марганці встановлено фігурки школярів

УВАГА! Саме такий надпис можна побачити на рюкзаках новеньких манекенів встановлених на пішохідних переходах міста. Дані фігурки з’явилися завдяки депутату Дніпропетровської обласної ради Павлу Кравченко.

Нещодавно на сайті Марганецької міської ради відбулося громадське голосування за проект, який покликаний підвищити безпеку на дорогах міста. Ініціатива не нова, проект два роки тому успішно запустили в Вінниці, а з недавніх пір — ще й на Донеччині, в Житомирі і передмісті Києва. Марганчани підтримали ідею і вже 11 вересня на пішохідних переходах з’явилися різнокольорові фігурки школярів. Не помітити нові фігурки важко навіть вночі, адже вони вкриті світловідбиваючою фарбою. Така ініціатива – необхідність для безпеки пішоходів, адже пластикова фігурка точно зверне на себе увагу водіїв і змусить знизити швидкість перед зеброю.

«Завдяки таким дрібницям Марганець гарнішає. Особливо подобається діткам, які поряд зі школярами фотографуються. І хоча вони коштують, мабуть, певну суму грошей – діло того варте! Дуже важливо, аби наші діти розуміли правила дорожнього руху, а водії звертали увагу на перехожих» — зазначила жителька міста, Олена Петрова.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49810

Сен 11 2019

Авіамоделісти Покрова переможно виступили на всеукраїнських змаганнях

На минулих вихідних авіамоделісти Будинку творчості дітей та юнацтва у складі збірної Дніпропетровської області взяли участь Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі).

Змагання проходили на летовищі “Авіакон” у Конотопі, що на Сумщині. Перемогу виборювали 14 команд з Волинської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Рівенської, Львівської, Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Запорізької областей.

Змагання проводилися в командній та особистій першості у п’яти класах вільнолітаючих моделей, під час яких юні авіамоделісти показали свою майстерність у запуску планерів.

Команда Дніпропетровщини, куди увійшли вихованці Олександра Коротаєва, зайняла переконливе 1місце. Також покровчани відзначилися в особистому заліку. У змаганнях з повітряного бою радіокерованими моделями срібло здобули Олексій Яценко (пілот) та Денис Дощенко (механік).

Вітаємо переможців та їхнього тренера, бажаємо нових перемог та вдалих злетів!

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49807

Сен 11 2019

У школах Марганця відбулися заходи під гаслом «Бережи життя»

Розповісти дітям про цінність життя, про їх значимість у суспільстві та допомогти уникнути психологічних травм. Саме така мета постала перед педагогами міста під час заходів спрямованих на збереження психічного здоров’я дітей.

У школах міста вчителі, практичні психологи, класні керівники підготували мультимедійні презентації, тести, інтерактивні та рухливі вправи, завдяки яким діти мали змогу зрозуміти, що життя – це найвища цінність, також школярі обмінювалися думками при виборі рішень, формулюючи переконання в тому, що кожна ситуація, яка б вона складна не була, завжди має вихід.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49804

Сен 11 2019

Центральна бібліотека запрошує на показ ретрофільма

Нікопольська центральна бібліотека запрошує на ретро-показ музичної комедії режисера Григорія Ліпшиця за сценарієм Івана Стаднюка про двох закоханих «Артист из Кохановки».

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

Марина Грицюк здала вступні іспити до сільгоспінституту і переїхала на навчання в місто. З нею поїхав Андрій, її наречений, який давно вирішив піти з колгоспу. Коли Марина вирішила повернутися додому і перевелася на заочне відділення, то їй довелося повертатися однією.

З Андрієм знайомиться артист цирку, вражений його незвичайною силою. Він пропонує йому поставити номер, а до того деякий час попрацювати робітником сцени. Через непорозуміння в рідному колгоспі вирішили, що Андрій вже став відомим артистом і стали насміхатися над ним, дізнавшись, що це не так.

Голова колгоспу не забув, що Андрій був прекрасним муляром, бригадиром будівельної бригади і докладає всіх зусиль, щоб повернути потрібного працівника. До того ж і Марина за час розставання зрозуміла, що любить тільки його. Однак гордість не дозволила Андрію повернутися в село. Безліч пригод доведеться пережити закоханим, перш ніж зустрінуться вони в рідній Коханівці.

Показ фільму відбудеться у суботу 14 вересня о 13:00 за адресою: вул. Шевченка, 180.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49801

Сен 11 2019

В селі Іллінка пройде етнофестиваль «Пасіка Сірка»

21 вересня 2019 року в селі Іллінка Томаківського району, за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради, відбудеться міжрегіональний етнофестиваль козацьких традицій «Пасіка Сірка».

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

В програмі фестивалю: козацькі обряди; байкер-шоу; конкурс «Найбрендовіший вулік»; показові виступи вихованців школи бойового мистецтва «СПАС»; козацькі змагання, розваги та майстер-класи від народних умільців.

Спеціальні гості фестивалю гурт «Скрябін» та гурт «Вертеп».

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49798

Сен 11 2019

Сьогодні стартував Чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту

В місті Нікополь позпочався 27-й Чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту. В змаганнях приймають участь команди Національного Університету оборони України, Військово-Морських Сил ЗСУ, Сухопутних Військ ЗСУ, Повітряних Сил ЗСУ,
команда тилу ЗСУ, команда Озброєння ЗСУ та команда Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.

Змагання проходять на стадіоні «Електрометалург» та на базі військової частини А2110 11-12 вересня та проводяться Східним територіальним відділом пожежної безпеки та військовою частиною А2110 спільно з відділом з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, відповідно до наказу Генерального штабу Збройних Сил України №398 від 08.11.2018 року, з метою популяризації пожежно-прикладного спорту, здорового способу життя, підняття престижу військової служби серед цивільної молоді.

12 вересня початок змагань на стадіоні з 8 ранку. Запрошуються усі бажаючі!

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49795

Сен 11 2019

В Нікополі відбудеться чемпіонат міста з лову риби фідером

Нікопольська федерація риболовного спорту запрошує усіх бажаючих віком від 16 років взяти участь у риболовному змаганні на фідерну снасть з одним гачком – «Осінній фідер 2019».

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

Дозволено використовувати лише природні насадки та наживки. Покльовка визначається тільки за кінчиком вудлища. Кількість прикорми необмежена. До зважування приймаються усі види риби (крім бичка).

Відкритий чемпіонат м. Нікополь з лову риби відбудеться 14 вересня 2019 року о 7:45. Збір учасників на набережній біля «Гармати». Початок реєстрації о 7:00.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49792

Предыдущие сообщения «