Дневной архив: 9 сентября 2019

Сен 09 2019

Тиждень фізичної культури та спорту разом з бібліотекою

«Спортивним бути модно!» — під таким гаслом пройшло відкриття тижня фізичної культури та спорту у ДК#13 «Золотий ключик» разом з добрими друзями-бібліотекарами Центральної дитячої бібліотеки.

Весело, гамірно та завзято змагалися команди «Веселі Смайлики» і «Бджілки». Перемогла дружба!

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49709

Сен 09 2019

В школі № 21 розпочався Олімпійський тиждень

Сьогодні, 9 вересня в КЗ НСЗШ № 21 розпочався Олімпійський тиждень.

Про це інформаційна служба «Радіо Ностальжі 102.4 FM» дізналася з повідомлення на сторінці «Освітянський вісник Нікополя».

Традиційно тиждень було розпочато ранковою зарядкою, яку провели спортсменки школи, учениці 10-11 класів.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49706

Сен 09 2019

На п’ятому енергоблоці Запорізької АЕС триває модернізація

Триває модернізація обладнання електротехнічних пристроїв на енергоблоці №5 Запорізької АЕС. Проводиться заміна секцій комплектної трансформаторної підстанції власних потреб, призначеної для розподілу живлення споживачів 0,4 кВ турбінного відділення.

Нове обладнання чеського виробництва, воно має низку переваг у порівнянні з попереднім, що відпрацювало свої 30 років.

«Нові секції оснащені комп’ютерами, мають сучасну релейну частину. Завдяки впровадженим технологіям обладнання фіксуватиме всі процеси — коли споживач ввімкнувся, коли вимкнувся, всі діагностичні параметри, які дозволяють з’ясувати причини аварійного відключення. Попереднє обладнання не мало таких можливостей», — пояснив провідний інженер служби експлуатації електричного цеху Валентин Шпак.

Цього року йде заміна двох секцій. Інші будуть мінятись вже в наступну ремонтну кампанію. Обладнання цього виробника вже встановлене на першому та третьому блоках станції, і працює без зауважень.

Одночасно виконується заміна вакуумних вимикачів. Попереднє обладнання теж відпрацювало 30 років.

Вимикачі виробництва Рівненського заводу високовольтної апаратури. Вони надійні і прості в обслуговуванні, механіки в них набагато менше, а за електричними характеристиками вони аналогічні попереднім. Істотна відмінність в тому, що вага нового вимикача вдвічі менша: 300 кг проти 600 кг у старого.

Заміна проводиться силами дільниці з ремонту комплектних розподільчих пристроїв. Раніше така ж була виконана на енергоблоках №1-№4.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49703

Сен 09 2019

Марганчани перевірили свою грамотність

У неділю, 8 вересня, марганчани долучилися до заходів, присвячених Міжнародному дню грамотності. Локації, розташовані у сквері ім. Т. Г. Шевченка та у LOVE-парку, пропонували зацікавленим перехожим перевірити рівень своїх знань, ознайомитися з новинками сучасної літератури та презентували книжку «Розмовляй українською правильно». Програму заходів підготували та провели працівники Центральної бібліотечної системи міста.

Також перевірити свої знання можна на сайті Марганецької міської ради.

Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49699

Сен 09 2019

«Гендерна кав’ярня» у Марганці

Чергове засідання неполітичного громадського об’єднання, «Гендерна кав’ярня», відбулося на минулому тижні у Марганці. Питання, що розглядалися під час зустрічі стосувалися основних гендерних стереотипів суспільства, гендерних принципів бюджетування та аспектів виховання дітей та молоді за принципами гендерної рівності. Провела засідання голова міста Олена Жадько. Члени громадського об’єднання та гості заходу також розглянули пропозицію долучитися до участі у щорічному конкурсі Марганецької міської ради «Громадський бюджет» та затвердили проект створення нової скульптури, що розташується на площі Гірницької Слави.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49696

Сен 09 2019

Центр первинної медико-санітарної допомоги Покрова перший в рейтингу Helsi

Центр первинної медико-санітарної допомоги Покрова — один з понад 1700 медичних закладів України, що користується Helsi — електронною системою, яка допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям надавати якісні медичні послуги.

У минулому році Покров одним з перших в області приєднався до єдиного медичного простору. Для цього за рахунок міського бюджету було придбано усе необхідне для облаштування робочих місць медиків, придбано необхідну комп’ютерну та оргтехніку, ЛЕД-екрани, обладнано реєстратури. Лікарі отримали електронні цифрові підписи та пройшли навчання з ведення електронного документообігу та користування електронними інструментами.

Від початку впровадження Helsi, через електронну систему ЦПМСД заключили майже 33 тисячі декларацій з населенням. Система надала можливість лікарям фіксувати результати прийому пацієнта — описувати скарги, вказати діагноз, призначити рекомендації та виписати електронний рецепт. Пацієнти ж отримали можливість записатися на прийом онлайн.

— Це було головним завданням, — зазначає міський голова Олександр Шаповал, — створити умови, зручні як для пацієнта, так і для лікаря.

Як виявилося успішний старт і відповідальне ставлення медиків дали гарні результати. Нещодавно команда Helsi провела дослідження, аби з’ясувати, лікарі яких медичних закладів є найактивнішими її користувачами.

Виявилося, що серед усіх закладів, медики нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги стали найкращими. Рейтинг очолив Покров. І це не випадковість, місто не вперше займає високі рейтингові позиції щодо прозорості та впровадження електронного врядування.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49693

Сен 09 2019

В Никополе состоялся рыболовный фестиваль «Золотая рыбка»

В субботу 7 сентября на дамбе прошел уже традиционный детский рыболовный фестиваль «Золотая рыбка».

Ежегодный фест-соревнование в 6-й раз организовала Никопольская федерация рыболовного спорта во главе с Сергеем Горгиладзе.

Рыболовный спорт — это здоровое проведение времени и хороший навык, который еще пригодится детям.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49690

Сен 09 2019

Спортивний тиждень до Дня фізичної культури та спорту

Відповідно до Указу президента від 29 червня 1994 року № 340/94 кожну другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту!

Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Тож відділ з питань спорту Управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради запрошує жителів міста долучитись до спортивних заходів Святкового тижня в Нікополі!

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49687

Сен 09 2019

В Нікополь повертається великий волейбол

З 27 по 29 вересня 2019 року в Нікополі відбудеться кубок України з волейболу серед чоловіків, сезон 2019-2020.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

Участь у змаганні приймають ВК «Нікополь», «Вгору», СК «Скадовськ» та «ХДВУФК №1-Локомотив».

Організатори та партнери: відділ з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, ГО «Нікопольська федерація волейболу» та КЗ «ДЮСШ №1».

Початок змагань відбудеться 27 вересня о 17:00 в спортивній залі ДЮСШ №1 за адресою вул. Херсонська, 9.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49684

Сен 09 2019

В центральній бібліотеці міста відбулась презентація поеми про козацькі часи

8 вересня в затишній залі Центральної міської бібліотеки зібрались поцінувачі поезії, історики, краєзнавці представники нікопольського козацтва на презентацію поеми «Лихоліття».

Твір, який нарожувався цілих 20 років, і є складовою частиною книги «Настовбурчені думки та роздуми», представляв сам автор — Микола Іванович Настобурко,

Це поема про часи козаччини, про трагічну долю українського народу за часів татарських набігів, долю молодих людей, розкиданих по різні сторони таборів, про надію та нескінчену любов до України.

Наприкінці заходу, від автора поеми бібліотеки отримали в подарунок два екземпляри презентованої книги, і у відповідь подарували книги нікопольських авторів «Иконы мученицы» (М. Продана) та «Легенды Великого Луга» (М. Галичина).

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49681

Предыдущие сообщения «