Дневной архив: 23 августа 2019

Авг 23 2019

«Бумеранг» запрошує марганчан

25 серпня марганчан, на святкову концертну програму присвячену Дню шахтаря, запрошує вокально-інструментальний ансамбль «БУМЕРАНГ», захід відбудеться у LOVE-парку, о 18:00.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49364

Авг 23 2019

У Марганці відбулося урочисте підняття головного символу України

День Державного Прапора України відзначили марганчани урочистим зібранням у сквері ім. Т. Г. Шевченка. Саме тут, біля погруддя великому Кобзарю відбулося урочисте підняття державного двоколору. Цього року право підняти стяг надано двом юним видатним марганчанам – майстру спорту України зі стрільби кульової, чемпіону України 2019 року, багаторазовому призеру Чемпіонатів України 2018-19рр – Дмитру Кубріну та майстру спорту України зі стрільби кульової, чемпіону України 2018 року, багаторазовому призеру Чемпіонатів України 2017-19рр – Костянтину Олійнику.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49361

Авг 23 2019

У Марганці нагородили шахтарів

Чергова оперативна нарада відбулася 23 серпня у виконкомі. Голова міста Олена Жадько привітала присутніх з головними для кожного українця святами Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності. Також до присутніх звернулася начальниця Марганецького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян – Наталля Михайловська та доповіла про ряд нових електронних послуг впроваджених Пенсійним фондом України. Новий зручний сервіс дозволяє скористатися вебпорталом електронних послуг Фонду. Впровадження даної системи значно спрощує процедуру оформлення пенсії будь якого призначення та надає доступ громадянам до необхідної інформації щодо отримання довідок та необхідної інформації.

Наприкінці наради голова міста Олена Жадько привітала також представників гірничозбагачувального комбінату з професійним святом – Днем шахтаря та вручила почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та вагомий внесок у розвиток міста: Віктору Борисовичу Мельничуку – підземного гірника очисного забою 6 розряду шахти №3/5 акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»; Сергія Олександровича Гонозова – підземного гірника очисного забою 6 розряду відокремленої дільниці шахти № 9/10 — шахти № 14-15 акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»; Костянтина Анатолійовича Дєдул – підземного електрослюсаря чергового та з ремонту устаткування 5 розряду шахти № 9/10 акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»; Олексія Юрійовича Бугрімова – підземного люкового дільниці шахти №8 шахти №3/5 акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»; Олександра Леонідовича Прудіуса – підземного гірника очисного забою 5 розряду відокремленої дільниці шахти № 9/10 — шахти № 14-15 акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49358

Авг 23 2019

Синьо-жовтий флешмоб у Марганці

До дня Державного Прапору України марганчани долучилися до святкового флешмобу – «Прапор у твоєму вікні». Влада міста запропонувала жителям приєднатися до всеукраїнського флешмобу цього дня та вивісити на вікнах та балконах синьо-жовту символіку, продемонструвавши таким чином повагу до державних символів України. Прапори держави з’явилися цього дня на будівлях підприємств, установ та будинках пересічних громадян. Міськвиконком також не залишився осторонь і вздовж усього фасаду, з самого ранку, тут розташувалася синьо-жовта державна символіка.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49355

Авг 23 2019

З Прапором у руках – з Україною в серці

Патріотичним забігом зустріли покровчани День рідного Прапора – національного символу й оберегу.
Понад 110 учасників відгукнулися на заклик відділу молоді та спорту виконкому – пробігти легкоатлетичну дистанцію на честь Державного Стяга. Умова була лише одна – одягнути вишиванку і приєднатися до однодумців. Зранку центральний парк Мозолевського яскравів національними візерунками сорочок та усмішками. Забіг підтримали навіть родинами, тон задавали юні спортсмени, разом з ними долали дистанцію численні покровчани. Досвідчені й початківці бігли під жовто-блакитним стягом, що символізує мир і життя.
Для легкоатлетів КДЮСШ «Манганіт» це не лише забіг, учні Віктора Шинкаренка – то приклад для найменших вихованців школи, адже не пропускають жодної акції, що проходять у Покрові. До Дня Державного Прапора – особлива, адже свідчить про єднання й повагу до національних символів.
З такими думками учасники забігу перетинали останні метри дистанції, де їх вітали організатори, частуючи солодощами. Вони запевняли, для кожного це – подія, яку будуть пам’ятати, зберігаючи на згадку світлини.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49352

Авг 23 2019

Співробітники підприємства ПрАТ «Сентравел Продакшн Юкрейн» м. Нікополь – постійні гості Запорізькій АЕС

З ознайомчим візитом Запорізьку АЕС відвідали представники підприємства ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн», яке є найбільшим в Україні і одним з найбільших в світі з виробництва безшовних нержавіючих труб. Продукція компанії застосовується в атомній і тепловій енергетиці, хімічній і нафтохімічній промисловості, машинобудуванні та нафтогазовій галузі. Це вже четверта група цього підприємства приїздить побачити та познайомитись з роботою найбільшої європейської АЕС.
Знайомство нікопольчан з Запорізькою АЕС почалося з лекції в інформаційному центрі, де вони отримали уявлення про основне обладнання енергоблоку, процес виробництва електричної енергії на ЗАЕС, систему безпеки, роль станції в енергосистемі країни та інше.
Далі група побувала в турбінному відділенні енергоблока №6, відвідала сухе сховище відпрацьованого ядерного палива, повномасштабний тренажер.
Закінчилася екскурсія відвідуванням найцікавішого для гостей об’єкта – тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС.
«Я вперше на Запорізькій АЕС. Після перших трьох груп був настрій обов’язково відвідати Запорізьку атомну електростанцію. Додому я повертаюся з великою гордістю за Україну і за регіон. Велике враження справило, наскільки відповідально працівники станції ставляться до безпеки, скільки цьому приділяють уваги. Вражає своєю масштабністю і можливостями тренажерний комплекс. Приголомшує розмах і серйозність підходів до підготовки ремонтного персоналу. Повсюди – чистота і порядок! Було захоплююче і цікаво! Про найбільшу в Україні АЕС я розповім своїм дітям, які живуть закордоном», – поділився враженнями директор гарячого виробництва «Сентравіс Продакшн Юкрейн» Артур Губер.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49349

Авг 23 2019

Прапор України – прапор миру, честі, єдності та гідності!

Сьогодні Покров разом з усією Україною відзначив День Державного прапора України.
На центральній площі, де знаходиться головний флагшток міста, зібралася численна громада — представники органів влади, підприємств, установ, громадських організацій та політичних партій, духовенство.
Під звуки державного гімну синьо — жовтий стяг разом із прапором міста гордо підняли в небо учасники бойових дій, військовослужбовці Ігор Бедринець, Андрій Єгоров та прославлені акробати-переможці ДЮСШ ім.Дідіка Артур Євтушенко та Катерина Гужва. Наш стяг символізує незламність духу нашого народу та прагнення до свободи, пам’ять про тих, хто у різні часи і до сьогоднішнього дня відстоювали державність України.
За особистий внесок у загальнодержавну справу захисту суверенітету України, її територіальної цілісності та незалежності, активну громадянську позицію з нагоди свята учасників АТО та людей, що підтримують ветеранський рух, відзначено подяками міського голови Олександра Шаповала.
До урочистостей готувалися і юні виконавці. У виконанні талановитих дітей пролунали пісні, пронизані любов’ю до своєї землі.
День Прапора є одним з найбільш знакових державних свят. Ставлячись з повагою до державних символів, ми віддаємо шану героїчному минулому України, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49346

Авг 23 2019

Шановні нікопольці! Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди головного свята нашої держави – Дня Незалежності України!

У нинішньому році ми відзначаємо вже 28-ту річницю незалежності України. Це свято стало символом самоствердження, відчуття волі та суверенності як для нашої країни, так і для кожного з нас.

Становлення та утвердження України проходило тисячоліттями. Історія державності завжди нам нагадуватиме про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Сьогодні ми, як ніколи, повинні пам’ятати про те, якою ціною нам далася незалежність. Адже наша молода держава знову переживає нелегкі часи. Під загрозою опинились самостійність України та цілісність її кордонів, котрі, як і багато років тому, боронять справжні патріоти, сини своєї країни. І я впевнений, що Україна переможе завдяки національному духу та незламній волі її народу.

Ми маємо пам’ятати, що Україна у нас одна – єдина і неподільна. Тому всі ми прагнемо, щоб у нашому суспільстві панували порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – добробут, любов і такий довгоочікуваний мир!

Тож, у цей святковий день я бажаю кожному українцю добра, злагоди міцного здоров’я та сімейного затишку, а нашій рідній Україні та Нікополю – процвітання на шляху до європейського майбуття!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49336

Авг 23 2019

Никопольчанам предлагают запастись газом на зиму по летней цене.

Впервые у никопольчан и жителей всей Днепропетровской области, как потребителей газа, появилась возможность закупить свой персональный резерв газа на зиму.

Цена на газ для такого запаса зафиксирована на летнем уровне – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акция «Твоя энергонезависимость» стартует накануне Дня Независимости – 23 августа и продлиться всего месяц.

Максимальный объем закупки газа при этом ограничен: 25 тыс куб.м на одно домохозяйство. Гарантом  сохранности запасов газа и стабильной цены на него является НАК «Нафтогаз Украины». Оформить покупку можно с помощью  Личного кабинета на 104.ua или в любом Центре обслуживания клиентов «Днепропетровскгаз Сбыта».

В НАК «Нафтогаз Украины» отмечают, что акция «Твоя энергонезависимость» позволит потребителям до 25% сократить расходы на газ в отопительный период.

Сейчас цены на газ для населения находятся на минимальном уровне с начала года. Такое сезонное колебание цен является обычным для рынка газа, когда  летом они снижаются, а зимой растут вслед за увеличением спроса на топливо.

Запас газа можно приобрести по летней цене – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. В указанной цене не учтены услуги за доставку газа, которые меняются в зависимости от региона.

Принять участие в акции может любой потребитель газа, у которого нет долгов за этот энергоноситель. Оформить и оплатить покупку можно будет онлайн — в Личном кабинете на 104.ua или в ЦОК: достаточно иметь при себе паспорт, актуальные показания счетчика газа, и внести 100% оплату за купленный запас газа.

«Для того, чтобы легче определится с необходимым резервом газа на зиму, специалисты ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» предоставят своим клиентам информацию об их объемах потребления газа в прошедшие отопительные периоды или же клиенты смогут самостоятельно рассчитать нужные ему объемы на отопительный период онлайн в Личном кабинете с помощью специально созданного калькулятора», — отметила директор ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» Татьяна Соболь.

Использовать газ, купленный в рамках акции «Твоя энергонезависимость», можно будет с 1 октября 2019 года по 31 марта 2020 года. С этой даты НАК «Нафтогаз Украины» поставляет участникам акции газ из резервных объемов, по акционной цене. Размер экономии при этом будет зависеть от текущих цен, и продавец не сможет повлиять на ее размер.

Если купленный резерв газа будет израсходован до 1 апреля 2020 года, потребитель сможет получить газ  на общих условиях — по цене ПСО, действующей на то время. Тем потребителям, кто до 1 апреля 2020 года не использует весь купленный газ, остаток денежных средств будет зачислен на лицевой счет. Эти средства можно будет использовать для дальнейших расчетов за газ, или вернуть по заявлению.

Источник: Днепропетровскгаз СБЫТ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49331

Авг 23 2019

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

Вчора під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією розглядаються питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

Цього разу на засіданні було розглянуто чотири питання, серед яких — про позбавлення батьківських прав, про зняття обов’язків опікуна та інші.

За результатами вивчення матеріалів справ, підготовлених службою у справах дітей, комісія винесла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49328

Предыдущие сообщения «