Дневной архив: 21 августа 2019

Авг 21 2019

В Никополе пройдет молебен перед началом учебного года

В воскресенье, 1 сентября, в Спасо-Преображенском соборе УПЦ г Никополь, будет совершен, уже традиционный, ежегодный молебен перед новым учебным годом.

Настоятель и духовенство храма приглашают всех преподавателей, студентов, учеников и их родных присоединиться к общегородской молитве.

Начало в 11-00.

Источник: Никополь Православный

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49272

Авг 21 2019

В тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу ЗАЕС проходять навчання фахівці з контролю металу

Зараз в навчальній лабораторії з контролю металу тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС проходить навчання група фахівців електричного цеху та відділу технічного контролю. Тема навчання – візуальний вимірювальний контроль. Загальний курс складає 40 годин: теорія, практика та обов’язкова перевірка знань.

«У нашій лабораторії фахівці проходять первинну підготовку, підтримку та підвищення кваліфікації. Групи формуються за заявками цехів або підприємств. Ми підготували свій теоретичний курс – він включає ті матеріали, які повинен знати фахівець з контролю металу, що проводить спеціальний і вимірювальний контроль. Теоретичні заняття проводяться по шести методам контролю, а по двом з них проводяться ще й практичні заняття, оскільки ми маємо два діючих тренажера – ультразвукового контролю і візуально-вимірювального контролю. Зараз ми працюємо над придбанням тренажерів по капілярному контролю, магнітопорошковому контролю і тренажеру по виявленню дефектів в обладнанні складної форми», – розповів провідний інструктор – начальник служби спеціальної підготовки персоналу зварювання та контролю металів навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС Євгеній Гефсиманський.

Найближчим часом інструктори навчальної лабораторії з контролю металу очікують дві групи з Южно-Української і Рівненської станцій.

Знання і застосування передових технологій неруйнівного контролю і робота персоналу, підготовленого відповідно до європейських і світових стандартів, забезпечує надійну роботу устаткування і є гарантією безпечної експлуатації енергоблоків.

 

 

 

 

 

 

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49269

Авг 21 2019

У Марганці триває ремонт дороги

З 12 серпня у місті розпочалися ремонтні роботи проїжджої частини по вул. Кленовій.

Наразі демонтовано бордюр і здійснено фрезерування дорожнього покриття. Невдовзі початок робіт з вкладання нового асфальтобетону.

Усі роботи ведуться за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження АЕС.

 

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49266

Авг 21 2019

Марганецька гімназія отримає нове яскраве обличчя

На завершальному етапі ремонтних робіт знаходиться Марганецька гімназія.

З 20 серпня розпочалося фарбування фасаду і приблизно до 1 жовтня поточного року планується завершення даних робіт.

Відновлювальні роботи ведуться за кошти субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження АЕС.

Нагадаємо, що за рахунок цих коштів нещодавно проведено освітлення по вул. Торговельній, Гількевича та 8 Березня.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49263

Авг 21 2019

Друга аварія за сьогодні на водопровідній мережі

21.08.2019, у зв’язку з аварією водопровідної мережі, за адресою вул.Барнаульська 26, перекрита подача води в даному районі.

Роботи вже ведуться, водопостачання буде відновлено орієнтовно до 15.00.

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49260

Авг 21 2019

м. Покров: проведено тренування щодо запобігання виникненню НС

20 серпня в місті Покров проводилося тренування по діям органів управління і служб цивільного захисту міста з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 року.

У проведенні тренування приймали участь представники Покровської міської ради, співробітники Покровського МВ та 44 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, Покровське відділення поліції Нікопольського відділу поліції ГУ НП України, МКП «Добробут» та МКП «Покровводоканал».

Під час проведення тренувань було проведено огляд техніки, яка буде залучатися під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 року у місті Покров та відпрацьовано питання щодо:

  • оповіщення та взаємодія органів управління і служб цивільного захисту міста Покров, а також вдосконалення навичок по оперативному реагуванню у разі виникнення аварій, надзвичайних ситуацій (подій), пов’язаних з ризиками осінньо-зимового періоду;

  • своєчасного проведення профілактичного оброблення дорожнього покриття протиожеледними і фрикційними матеріалами та снігоочищення доріг, у першу чергу автобусних маршрутів, крутих спусків і підйомів та інших аварійно-небезпечних місць, перевальних ділянок, під’їздів до залізничних переїздів.

Проведення подібних заходів підтримує постійну готовність сил та засобів до оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків, удосконалює методи проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Источник: ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49257

Авг 21 2019

Реалізован проект — переможець «Здорова молодь — майбутнє міста»

За кошти міського бюджету в рамках конкурсу Бюджет участі відділом освіти і науки НМР реалізовано проект у школі 25 — Спортивний майданчик: «Здорова молодь — майбутнє міста»
Проект передбачає встановлення воріт для міні-футболу та гандболу, а також встановлення спортивного комплексу із елементів рукохід змійка, п’ять турників та шведська стінка.

На реалізацію проекту з міського бюджету витрачено 49 900 грн.

Источник: Освітянський вісник Нікополя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49254

Авг 21 2019

Жителі вулиці Героїв Чорнобиля залишилися без води

21 серпня, у зв’язку з аварією водопровідної мережі, за адресою вул.Героїв Чорнобиля 83, з 7.30 перекрита подача води в даному районі.

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49251

Авг 21 2019

Ветерани АТО Покрова разом з родинами відвідали острів Хортиця

Міська спілка воїнів — учасників АТО об’єднує у своїх рядах людей, які у непростий період стали на захист нашої держави. Разом легше пройти складний шлях  переходу з режиму “війна” до режиму “мир”, бо саме принцип  “рівний — рівному” серед найдієвіших для адаптації до  мирного  життя.

Діяльність спілки всіляко  підтримується у місті, колишніх воїнів залучають до громадської діяльності, соціальних проектів, занять спортом, вони мають можливість здобути нові затребувані професії. Важливо, що спілкуванні об’єднує не лише учасники  АТО, а й найрідніших — їхні родини, які ділять з ними усі випробування.

Минулої суботи,  за підтримки міського голови Олександра Шаповала, члени  спілки ветеранів АТО разом із дружинами та дітьми побували у Запоріжжі на знаменитому острові Хортиця. Учасники  поїздки залишилися дуже задоволені візитом до націоеального заповідника.

Особливе враження справив виступ кінного театру «Запорізькі козаки» під час якого демонструвалися навички їзди верхи, різноманітні трюки та бойові прийоми. Усі охочі  могли спробувати навчитися стріляти з лука, взяти участь у майстер-класах. Покровчани із задоволенням відвідали місцевий “Музей козацтва”,  де на власні очі побачили різноманітні предмети козацької епохи.

Як зізнаються учасники поїздки, особливе захоплення Хортицю викликала у дітей. Відзначили, що було дуже приємно так цікаво провести час разом та поспілкуватися родинами.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49248

Авг 21 2019

Зустріч дітей з сімей СЖО з лікарем наркологом

В Нікопольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває на обліку 456 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Однією з проблем є алко- та наркозалежність членів родини. Ці сім’ї мають низький виховний потенціал. Внаслідок згубних звичок безвідповідальні дії батьків та підлітків призводять до фатальних наслідків.

З метою профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі Нікопольським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Нікопольським відділом поліції організовано зустріч дітей з сімей СЖО з лікарем наркологом.

Лікар нарколог розповів дітям про згубний вплив наркотичних речовин на здоров’я людини, а батькам, як розпізнати, що дитина почала вживати наркотики.

Соціальні працівники акцентували увагу батьків на відповідальність за виховання, утримання дітей.

Подібні заходи плануються проводити й надалі, та залучати до роботи з дітьми та молоддю й інших спеціалістів.

Источник: Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49245

Предыдущие сообщения «