Дневной архив: 14 августа 2019

Авг 14 2019

19 августа престольный праздник Спасо-Преображенского собора

19 августа в день радостного праздника Преображения Господня кафедральный храм нашего города, Спасо-Преображенский собор, отмечает свой престольный праздник. Настоятель собора и церковный совет приглашают всех разделить радость духовного торжества.

В воскресенье, 18 августа в 16.00 – Всенощное бдение.
В понедельник, 19 августа: 6.00 – Ранняя Божественная литургия.
8.00 – Малое освящение воды.
8.00 – 13.00 – освящение винограда и других плодов.
9.00 – Поздняя Божественная литургия. Крестный ход.

По окончании богослужений всех присутствующих ожидает общая храмовая трапеза.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49112

Авг 14 2019

У Марганці встановлено скульптуру «Шахтарик»

На площі Гірницької Слави встановлено новий арт-об’єкт — скульптура «Шахтарик». До його створення долучилися депутати Дніпропетровської обласної ради – Павло Кравченко та Андрій Коломоєць. Це перша подібна скульптура у Марганці, попереду нові ідеї та їх втілення.

Доречи, ініціювати створення нових арт-об’єктів можуть і жителі міста, скориставшись можливістю прийняти участь у проектах «Громадський бюджет» та «Бюджет участі», завдяки яким можна не тільки вікна у під’їзді змінювати, а й прикрашати рідне місто різноманітними творчими задумами.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49109

Авг 14 2019

В центральній дитячій бібліотеці працює арт-майданчик

Літо, на жаль, скоро закінчиться. Але учасники клубу творчого дозвілля «Фантазія+творчість» знайшли чудовий спосіб як його продовжити – зайнялися створенням малюнків, які дарують теплий настрій, незважаючи на погоду.

Море, сонце — з ними завжди асоціюється літо. Воно ще довго нагадуватиме про себе, про безтурботні канікули, про морську романтику, коли погляд зупиниться на власноруч виготовлених роботах.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49106

Авг 14 2019

У школах Нікополя продовжують з’являтися нові меблі

Адміністрація та працівники, батьки та учні КЗ «НСЗШ І-ІІст. №18» висловлюють щиру подяку відділу освіти і науки НМР та місцевій владі, які за кошти місцевого співфінансування закупили меблі і до ресурсної кімнати, і для учнів першого класу.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався в офіційній групі Освітянський вісник Нікополя.

Нові та зручні меблі складали як працівники школи, так і батьки першокласників.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49103

Авг 14 2019

На Запорізькій АЕС впроваджується комплексна автоматизація роботи з кадрами

Майданчик Запорізької атомної електростанції — пілотна зона масштабного проекту ДП «НАЕК «Енергоатом» з вдосконалення процесу управління персоналом за допомогою програмного забезпечення SAP.

За два роки на станції належить виконати чимало роботи, націленої на успіх нововведення, що покликане істотно підвищити ефективність роботи з кадрами, як у відокремлених підрозділах, так і в цілому по Компанії.

Проект передбачає комплексну автоматизацію низки процесів, пов’язаних з управлінням персоналом. В першу чергу — підвищення ефективності роботи з кадрами завдяки сучасному програмному забезпеченню.

Проект розділений на три фази. Перша включає такі напрямки як організаційний менеджмент, кадрове адміністрування і сервіси самообслуговування співробітників і менеджерів на базі продукту SAP Fiori for HCM. Друга — управління робочим часом і розрахунок заробітної плати. Третя — організаційний менеджмент, цілі та ефективність.

Впровадження кожної фази поділене на чотири етапи, починаючи з організаційної підготовки та концептуального проектування і закінчуючи підтримкою продуктивної експлуатації.

«На даний момент фахівцями ВП ЗАЕС вже зроблено чимало в плані надання необхідних для розробки програмного комплексу вимог та інформації. В результаті розроблене технічне завдання, у якому викладені усі побажання замовника», — підкреслила керівник проекту з боку підрядника ТОВ «Бріг-Рітейл» Надія Кондратенкова.

Наступний крок для фахівців ВП ЗАЕС — концептуальний проект, згідно з яким підрядник буде займатися розробкою програмного комплексу.

«Успішність проекту буде підтверджена, коли наші фахівці з різних підрозділів почнуть реально працювати в цьому програмному комплексі. І потім на базі нашої пілотної зони ця комплексна автоматизація буде впроваджена по всій Компанії», — розповів заступник начальника управління кадрів ВП ЗАЕС, виконуючий обов’язки керівника проекту з впровадження підсистеми управління персоналом на базі SAP Павло Мішин.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49100

Авг 14 2019

Енергоблок №5 Запорізької АЕС: 30 років безпечної експлуатації

14 серпня 1989 року відбулося перше підключення до мережі енергоблока №5 Запорізької атомної електростанції.

Рішення уряду, що стосувалось будівництва другої черги Запорізької АЕС, прийняте в далекому 1987 році, стало початком будівництва 5-го і 6-го енергоблоків.

Саме на п’ятому енергоблоці були застосовані вітчизняні розробки обладнання та арматури, в тому числі клапани систем вентиляції, трубопроводи та основні захисні пристрої першого і другого контурів.

Історія будівництва п’ятого енергоблока, як і всієї Запорізької АЕС — це історія повсякденної, надійної і якісної роботи всього колективу Запорізької АЕС.

Тридцять років енергоблок №5 стабільно, надійно і безпечно виробляє електроенергію для держави. Головне завдання, що стоїть перед персоналом п’ятого енергоблока — підтримувати високий рівень, якого досягли за роки успішної експлуатації, безпечно виробивши для України 194,9 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.

«30 років — вік невеликий. Наступного року блок має пройти процедуру продовження терміну експлуатації на новий десятирічний термін. Він стане більш надійним, безпечним, економічним. Думаю, персоналу добре працюватиметься на оновленому енергоблоці», — зазначив керівник експлуатаційного підрозділу ВП ЗАЕС Олег Дудар.

«Зараз енергоблок №5 знаходиться у плановому ремонті. Ведеться масштабна модернізація, заміна обладнання в рамках підготовки до продовження терміну експлуатації. Отже, історія п’ятого енергоблока продовжиться, попереду ще багато трудових перемог. Впевнений, енергоблок №5 безпечно виробить ще не один десяток млрд кВтг електроенергії», — прокоментував ювілей генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49097

Авг 14 2019

Аварія, Припинена Подача Технічної Води На Всі Квартали

У зв’язку з аварійно-ремонтными роботами ПАТ ЕНЕРГОРЕСУРСИ, припинена подача технічної води на всі квартали.

Приносим извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49093

Авг 14 2019

З нагоди Дня міста пройде юнацький фотоконкурс

З нагоди святкування 380-ї річниці заснування міста Нікополь відділ освіти і науки Нікопольської міської ради оголошує конкурс «В Нікополі можливо все!».

Для участі приймаються фотосвітлини позитивного змісту будь-якої жанрової спрямованості, що відображають життя в нашому місті в електронному вигляді високої якості до 16 вересня 2019 року за адресою пр. Трубників 3, каб. №5.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався з повідомлення відділу освіти і науки Нікопольської міської ради.

До участі запрошується учнівська молодь Нікополя віком від 12 до 16 років. Переможця, який гарантовано отримає приз від організаторів конкурсу, буде визначено шляхом онлайн-голосування в соціальній мережі Facebook до 27 вересня 2019 року.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49088

Авг 14 2019

В Нікополі відбудеться свято першого дзвоника

1 вересня 2019 року о 9:00 годині на Європейській площі відбудеться свято першого дзвоника 2019/2020 навчального року.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

На нікопольців очікує насичена концертна програма. Майстер-класи від провідних педагогів та майстринь міста, презентація гуртків різноманітної направленості, показові виступи спортивних шкіл та секцій міста, розваги та веселощі на будь-який смак та колір.

Запрошуються діти та їхні батьки. Вхід вільний.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49085

Авг 14 2019

Співробітники Нікопольського відділу ДСНС провели бесіди з громадянами міста

З початку року в області сталося більше 1,5 тис. пожеж, в яких гинули, на жаль, і діти. Основною причиною пожеж і загорянь залишається необережне поводження з вогнем.

Саме з метою профілактики пожеж та недопущення загибелі людей на них рятувальники Нікополя провели роз’яснювальну роботу з мешканцями міста.

В ході рейду співробітники Нікопольського МРВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіди з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час відвідування лісових масивів, на водних об’єктах, в місцях відпочинку, а також необережне поводження з вогнем при палінні. Особливу увагу було приділено дитячій безпеки, співробітники ДСНС нагадали жителям про необхідність дотримання заходів безпеки.

Автор: Марія Петренко

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49082

Предыдущие сообщения «