Дневной архив: 9 августа 2019

Авг 09 2019

НОВИНИ ПОКРОВА. СМАКУЙТЕ КАНІКУЛИ З КНИГОЮ

Літо у центральній бібліотеці для дітей — це дружній, комфортний простір, здатний зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним та веселим.

Під час канікул діти потребують більшої уваги, їх необхідно не лише оздоровити, а й зацікавити, наповнити відпочинок корисним змістом. Таке завдання ставиться і перед дитячою бібліотекою, де є всі умови для цікавого і корисного дозвілля.

Тут не лише порадять гарну книжку чи журнал, а й запропонують погратися, помалювати, навіть музичний супровід, аби поспівати. До послуг юних читачів є “Творча майстерня”, де можна навчитися виготовляти оригінальні сувеніри. У вихідні на дітлахів чекає “Агенція корисних вмінь” та “Голосні читання”.

Юних прихильників спокійного пізнавального дозвілля бібліотекарі чекають щосереди і п’ятниці в затишній альтанці парку ім. Б. Мозолевського.

Випробувати свої творчі можливості не лише читачі, а й усі охочі, зможуть, взявши участь у міському етапі Всеукраїнського літературного конкурсу “Творчі канікули”, який триває саме зараз. Детальна інформація й теми творчих робіт розміщені на сторінці Facebook, яку дитяча бібліотека активно веде.

Зважаючи на віяння часу, у бібліотеці все більше розвивають дозвіллєвий напрямок, проте основне завдання залишається незмінним — допомогти читачам, аби у списку їхніх пріоритетів читання піднялося якомога вище.

Дитячій бібліотеці є що запропонувати. Нещодавно бібліотечний фонд поповнився ще 135-ма примірниками цікавої, сучасної, гарно ілюстрованої дитячої літератури, яку придбано міським коштом.

— Так, книга сьогодні вже не є основним джерелом інформації. Проте саме література є тим інструментом, що здатний безкоштовно і легко навчити логіці, образному та критичному мисленню, що є необхідним для сучасної молодої людину. Врешті, від читання залежать і навчальні успіхи дітей в школі, — нагадує заступник директора по роботі з дітьми Тетяна Литвиненко, і закликає батьків стимулювати дітей до читання та запрошує до бібліотеки.

Источник: Покровська мiська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49008

Авг 09 2019

В Никополе состоится шахматный турнир

9 и 10 августа в Никополе в третий раз пройдет ХХIХ Всеукраинская Рабочая Спартакиада работников Профсоюзов Металлургов и Горняков Украины. Соревнования пройдут в ШШК по пр.Трубников 13-А. Начало 16-30.

Никополь будет представлен хозяевами и организаторами соревнований – командой ПАО НЗФ. Всего ожидается участие 13–14 команд.

Автор: Мария Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49005

Авг 09 2019

В Нікополі відбулась зустріч Мобільної бригади соціально психологічної допомоги жертвам насилля

На цьому тижні в Нікополі відбулась зустріч Мобільної бригади соціально психологічної допомоги жертвам насилля м. Нікополь та Нікопольського району з партнерами, що співпрацюють в протидії домашнього та гендерно-обумовленого насилля. Зустріч проходила на базі центру Безоплатної правової допомоги, в якій прийняла участь і працівник нікопольської міської центральної бібліотеки.

До нас в місто, з робочим візитом, завітала регіональний координатор проекту МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Наталія Цвєткова, щоб ознайомитись з сумісною працею місцевої влади та благодійних організацій і обговорити подальші плани на майбутнє.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/49002

Авг 09 2019

Фахівець Запорізької АЕС вивчала досвід з організації водно-хімічного режиму на АЕС «Козлодуй»

Заступник керівника з експлуатації водно-радіохімічної лабораторії Запорізької атомної електростанції Світлана Ясенєва відвідала АЕС «Козлодуй» в Болгарії з метою вивчення досвіду з організації водно-хімічного режиму другого контуру та системи технічного водопостачання. До складу делегації також увійшли представники водно-радіохімічних лабораторій інших АЕС України.

«Для хіміків нашої атомної станції в рамках продовження терміну експлуатації енергоблоків особливо важлива інформація щодо впровадження системи комплексної оцінки хімічного показника. Цей показник включає контроль ефективності оперативного управління водно-хімічним режимом першого і другого контурів і має вплив на ресурс основного технологічного обладнання. В експлуатації АЕС «Козлодуй» знаходяться енергоблоки ВВЕР-1000, тому обмін досвідом з цих питань для нашої станції надзвичайно цінний», – підкреслила Світлана Ясенєва.

Після візиту до болгарської АЕС у своєму звіті Світлана Ясенєва виклала детальну інформацію з організації управління водно-хімічним режимом на АЕС «Козлодуй» і систему комплексного хімічного показника. Також вона розповіла, що система показників самооцінки ефективності управління АЕС «Козлодуй» складається з 86 показників виробництва й керівники всіх рівнів можуть користуватися її результатами для визначення коригувальних заходів та усунення проблем в конкретних процесах діяльності.

«Така організація систематичної самооцінки дозволяє вчасно зафіксувати всі негативні тенденції у керуванні водно-хімічним режимом і стані устаткування, а також вжити заходи до виникнення певних проблем. Регулярне обговорення результатів самооцінки на технічній раді залучає до вирішення таких питань всіх технічних фахівців станції і створює умови для роботи єдиною командою на досягнення позитивних результатів. Високий статус технічної наради забезпечує контроль на рівні керівництва й гарантує виконання розроблених заходів» – зазначила першим пунктом в своїх пропозиціях та рекомендаціях Світлана Ясенєва.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48998

Авг 09 2019

В Нікополі з’явився ще один спортивний майданчик

Місто продовжує поповнюватися новими спортивними місцями та місцями відпочинку для дітей. Один з таких з’явився в селищі Північному.

За кошти міського бюджету там з’явилися тренажери і дитячий майданчик.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48995

Авг 09 2019

Комунальники Нікополя стрижуть траву і чистять проїжджу частину

9 серпня в Нікополі по вулиці Патріотів України наводять лад. Працівники «Міськавтодор-1» стрижуть траву і чистять узбіччя вздовж проїжджої частини.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався з місця подій.
Також комунальники наводять лад біля пам’ятного знака героям-комсомольцям і підпільникам і біля пам’ятника загиблим євреям в м.Нікополь.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48992

Авг 09 2019

Голова обласної ради привітав будівельників Дніпропетровщини

Голова обласної ради Гліб Пригунов нагородив кращих представників будівництва та промисловості будівельних матеріалів. Вони традиційно відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди у Дніпрі пройшли урочистості в театрі ім. Т. Г. Шевченка.

«Ми користуємось результатом Вашої праці кожну хвилину, – зауважив голова облради Гліб Пригунов, – саме під побудованими вами покрівлями, за побудованими Вами стінами, ми маємо відчувати себе комфортно і безпечно. Область обрала шлях капітального відновлення і будівельники грають в ньому одну з ключових ролей. Забудовники використовують сучасні технології, ставлять в пріоритет енергозбереження. Спільно прямуємо в бік європейських стандартів життя і будемо робити все можливе для розвитку будівельної галузі».

Зокрема, одним із нагальних питань для будівельної сфери є нестача кваліфікованих кадрів та еміграція робітників. Як один із шляхів вирішення, обласна рада займається впровадженням дуальної системи освіти у профтехнічних навчальних закладах. Коли студент робітничих спеціальностей 30% часу приділяє теоретичному навчанню у навчальному закладі, а 70% проводить на виробництві. Таким чином підприємці зможуть одразу готувати «під себе» висококваліфікованих спеціалістів. Загалом до проекту приєдналися 155 підприємств області, 13 з яких будівельні.

Источник: Дніпропетровська обласна рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48989

Авг 09 2019

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОКРОВА ОЛЕКСАНДР ШАПОВАЛ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ НА РУДНИКУ

Сьомого серпня мешканці селища мали можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з міським головою, оскільки виїзний прийом громадян Олександр Шаповал традиційно провів у форматі зустрічі. Це дозволяє не лише вирішити проблемні питання, а й вивчити громадську думку, спільно визначитися зі стратегічними напрямками розвитку громади.

До парку ім. Гірників прийшло кілька десятків мешканців Рудника. Для оперативного опрацювання питань, з якими зверталися люди, у виїзному прийомі взяли участь керівники структурних підрозділів міськвиконкому, закладів гуманітарної сфери, комунальних підприємств, установ та підприємств, до території обслуговування яких належить Покров.

Спілкування пройшло у доброзичливій атмосфері. Рудничани виявляли велику активність та небайдужість до загальногромадських питань. Відзначали, що в місті вже багато зроблено, і бажали міському голові подальших успіхів. Олександр Шаповал дякував громаді за розуміння і підтримку.

Источник: Покровська мiська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48986

Авг 09 2019

У ШКОЛІ РОБОТЕХНІКИ ПОКРОВА РОЗПОЧАЛИСЯ БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ З ОФІСНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

Школа робототехніки, яку минулого року відкрили у Покрові на базі Будинку творчості дітей та юнацтва, дарує знання юним містянам не лише протягом навчального року. У червні тут працювали у режимі Літньої школи, а з п’ятого серпня тривають курси з офісного програмування, куди запрошували усіх охочих віком від 10 до 18 років.

— Ми маємо максимально використовувати наявні ресурси, аби розвивати інтелектуальний потенціал наших дітей. Прагнемо, щоб Школа робототехніки давала серйозний старт до професій майбутнього, і свій перший цінний досвід в галузі ІТ-технологій вони отримували вдома, у рідному місті, — підкреслює міський голова Олександр Шаповал.

Можливістю відвідувати безкоштовні курси скоросталися понад два десятки хлопців та дівчат, яких поділили на дві вікові групи. Таких шкіл, як у нас, лише сім в області, тож не дивно, що серед охочих записатися на курси були і діти з населених пунктів сусідніх районів.

Викладачі розповідають, що цікавість виявляли і дорослі, найстаршому претенденту на відвідування курсів було шістдесят років.

Microsoft Office лише на перший погляд здається простою річчю, бо, зазвичай, ми використовуємо цей програмний продукт менш ніж на 30%. Аби оволодіти більшою кількістю інструментів, треба докласти зусиль, відповідно, іншим буде і результат.

Програма курсів передбачає три блоки — Office текстовий, Excel і PowerPoint (анімація).

Крім того, ці курси є додатковою підготовкою для дітей, які займаються у Школі робототехніки, бо дають можливість підготуватися до олімпіади з офісного програмування, яка є у програмі.

Важливо, що слухачі, які відвідують курси вмотивовані, і усвідомлюють, що знання, які вони отримують, це безцінна інвестиція в майбутнє.

Источник: Покровська мiська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48983

Авг 09 2019

В Нікополі відбудеться майстер-клас з відповідального батьківства

10 серпня о 12 годині у центральній дитячій бібліотеці відбудеться майстер-клас з відповідального батьківства під назвою «Тато – вам не мама».

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався від організаторів заходу.

Спікер – виконавчий директор ГО «Міжнародний центр батьківства» Сергій Цвєтков, місто Київ.

Запрошуються усі бажаючі подружжя Нікополя. Захід відбудеться за адресою вул. Микитинська, 13 (площа Богдана Хмельницького).

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48980

Предыдущие сообщения «