Дневной архив: 7 августа 2019

Авг 07 2019

За півроку середня зарплатня на Дніпропетровщині збільшилася на 2 тисячі гривень

Укрстат опублікував динаміку зростання середньох заробітної плати протягом 2019 року. Серед усіх областей України Дніпропетровщина займає третє місце за рівнем зарплати, повідомляє Дніпроград.

2019 рік наш регіон почав із показником 9645 гривень. За подальші шість місяців середня заробітна плата впевнено збільшувалася й досягла показника у 10882 гривень в червні. Таким чином, за півроку середня зарплатня зросла на більше, ніж на 2 тисячі гривень.

В Україні лідером за цим показником є Київ із середньою зарплатою у 15650 гривень. На другому місці знаходиться Донецька область із показником 12483. Січеславщина знаходиться на третьому місці.

Найменший рівень середньої заробітної плати показує Кропивницька область — там платять в середньому 8574 гривні.

Источник: Дніпроград

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48920

Авг 07 2019

На п’ятому енергоблоці Запорізької АЕС продовжується модернізація обладнання

Під час ремонтної кампанії на енергоблоці №5 Запорізької АЕС згідно з Комплексною зведеною програмою підвищення рівня безпеки енергоблоків продовжується модернізація обладнання – впровадження системи післяаварійного моніторингу стану реакторної установки (ПАМС) та контролю водню в герметичному об’ємі в умовах проектної або запроектної аварії.

Система післяаварійного моніторингу стану реакторної установки – програмно-технічний комплекс, який забезпечує функції моніторингу при будь-яких подіях, що враховуються проектом, а також при запроектних аваріях.

«Нове устаткування пройшло вхідний контроль і знаходиться на енергоблоці. Програмно-технічний комплекс вже готовий до монтажу. До працездатності і надійності цього устаткування пред’являються жорсткі вимоги. Коли устаткування введуть у дослідну експлуатацію впродовж року ми спостерігатимемо за системою. За цей час наші фахівці повинні перевірити якість виконання комплексом функцій в усіх режимах експлуатації та відповідність ергономічних властивостей системи вимогам операторного обслуговування. Виявлені зауваження будуть скореговані та усунені перед введенням комплексу у промислову експлуатацію» – зазначив провідний інженер з експлуатації устаткування цеху теплової автоматики та вимірювань Геннадій Любушкін.

Монтаж і наладка нового устаткування на п’ятому енергоблоці здійснюватиметься під спостереженням персоналу цеху ТАВ, який згодом обслуговуватиме цей програмно- технічний комплекс.

Аналогічні системи аварійного й післяаварійного контролю параметрів реактора встановлені на третьому і четвертому енергоблоках Запорізької АЕС.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48917

Авг 07 2019

У Дніпрі гряде ліквідація всіх маломірних маршруток

З 1-го жовтня у міській раді Дніпра обіцяють почати «ліквідацію» маломірних маршруток у Дніпрі. Про це Відкритий дізнався з прес-конференції заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка.

Прийдешню восени транспортну революцію анонсував на своїй сторінці заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Значить так, з 01.10.2019 року в місті Дніпро починає діяти програма по заміні (ліквідації) всіх маломірних маршрутних «таксі ». На її реалізацію беремо два роки», — написав Лисенко.

Як раніше повідомляв Відкритому Ігор Маковцев, директор Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, таке рішення дозволить вирішити й проблему з водіями, яких наразі не вистачає.

Під час прес-конференції у міській раді Михайло Лисенко розповів, що розпочнуть вони «ліквідацію» маломірних маршруток з об’єднання деяких маршрутів. Крім того, планується прибрати маршрути, які дублюються, тому що вони не завжди ефективно надають послуги населенню.

Також він наголосив, що для перевезення містян будуть залучати інвесторів та підприємців з усієї України, які у своєму розпорядженні мають нові автобуси першого класу, в яких обов’язково є кондиціонер. Такі умови ставить міська рада для майбутніх перевізників.

Источник: Відкритий

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48914

Авг 07 2019

У Раді кнопкодавів каратимуть штрафом від 50 до 80 тисяч

За прогули та кнопкодавство народних депутатів ІX скликання будуть позбавляти мандата або карати штрафами на суму до 80 тис. грн.

Про це сказав глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

«З приводу кнопкодавів наша позиція наступна: вони повинні бути покарані суворо. Суворим покаранням ми називаємо або високі штрафи, це від 50 до 80 тис. гривень. Навіть для наших народних депутатів це вже буде боляче. Друге — аж до кримінального покарання за такі діяння», — заявив Разумков.

За його словами, покарання передбачать для народних депутатів і за прогули.

«Наша пропозиція наступна: якщо народний депутат протягом чергової сесії не був на 30% пленарних засідань і на роботі комітетів, напевно, він зайнята людина і нехай йде займатися чимось іншим. Позбавлення мандата, думаю, було б справедливим. Економія бюджету, і всім було б непогано, а інші почали б працювати», — пояснив Разумков.

Источник: Укринформ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48911

Авг 07 2019

125-річчя Свято-Троїцького храму

6 серпня 2019 року з нагоди 125-ї річниці Свято-Троїцького храму селища Городище, а також дня пам’яті святих благовірних князів Бориса і Глеба до храму завітав правлячий митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Про це Нікопольський інформаційний портал дізнався зі сторінки в соціальній мережі Фейсбук.

Разом з духовенством Томаківського благочиння владика Єфрем здійснив Божественну Літургію. Також архіпастир нагородив настоятеля храму протоієрея В’ячеслава Єрмохіна митрою. В своїй проповіді митрополит Єфрем розказав, що митра є символом тернового вінця, що ніс Спаситель по дорозі на Голгофу.

«Усе священицьке облачення є символічним і ототожнюється з одежею, яку носив Іісус Христос. Тому потрібно зі смиренням і вірою нести цей послух до кінця свого життя» — наголосив владика.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48908

Авг 07 2019

Жители села Дмитровка, Никопольский район, платят 150 грн за куб воды

150 грн за куб воды. Столько платят жители Никопольского района за привозную питьевую воду. Вода в колодцах в деревнях того района даже не техническая — она горькая и соленая.

Несколько лет назад здесь провели новый водопровод, но до сих пор не запустили в эксплуатацию.

Жительница села Дмитровка Оксана Поган, как и остальные односельчане, уже более восьми лет надеется только на осадки. Собственной воды в селе нет. Ее привозят из Никополя за тридцать километров. И просят «космические» 150 грн за куб.

На месяц Оксане вместе с семьей едва хватает 4 куба. А это 600 грн! Приготовить еду, помыться, а еще постирать вещи и даже напоить скот — на все это нужна привозная вода. Только теленку в день нужно три ведра.

О большом урожае даже не идет речь. Нечем поливать рассаду. На огороде — сухая, потрескавшаяся земля.

«Хотя мы живем в селе, но мы покупаем абсолютно все. Не можем ничего своего толком вырастить. Картошки у нас тоже нету, картошку покупаем».

У некоторых жителей есть собственные колодцы. Но, люди говорят, что вода в них настолько соленая, что даже на почве остаются белые следы. Тяжелее всего тем, у кого дома маленькие дети. Жительница села Дмитровка Леся Нарикова возмущена сложившейся ситуацией: «У меня двое деток, два мальчика, которым нужно постоянно стирать, которых нужно купать. Стираю я своим деткам дождевой горькой водой, потому что другого выхода нет».

Жительница села Дмитровка Нина Нарикова вспоминает былые времена: «Раньше, конечно, у нас колхоз был, у нас был водопровод. Нас бросили».

Строительство нового водопровода в Никопольском районе завершили несколько лет назад. Тогда проложили более 30-ти километров труб, поставили десяток водонапорных башен и насосную станцию. Потратили 120 млн грн. Обещали обеспечить водой почти 7,5 тысяч человек. Сейчас водопровод проходит через три объединеные территориальные общины — Чкаловскую, Першотравенскую и Красногригорьевскую. Но воды в местных селах, как и в Дмитровке, до сих пор нет.

Активист Дмитрий Дейнега поделился с журналистами: «Как мне объяснили руководители нашего района: воду горводоканал Никополя подать не может, по причине того, что не может создать такого давления, чтобы вода здесь появилась. Должна быть промежуточная станция. Ее и в проекте нет, и ее никто не хочет делать».

Съемочная группа 34-ого канала приехала в поселковый совет Красногригорьевской общины. Именно в нее теперь входит Дмитровка. Сельского головы на месте не было. Ситуацию прокомментировал его заместитель. Пожаловался, что проекта водопровода до сих пор не видел, но взять объект на баланс не хочет, потому что нет гарантии, что вода дойдет до села: «Мы уже предлагали создать межмуниципальное коммунальное предприятие. Возможно, было бы целесообразно Чкаловской ОТГ взять его на баланс, потому что они находятся первыми, а дальше отпускать воду уже нам. Что касается нас, то мы последние в этой цепочке. В населенных Дмитровке и Борисовке установлены водонапорные башни», — сказал Виталий Кузьменко.

34 канал решил выяснить у заказчика стройки — областного департамента жилищно-коммунального хозяйства, почему новый водопровод до сих пор не работает:

«Полноценно водопроводная сеть будет функционировать при таких условиях:

— ОТГ даст согласие на принятие реконструированного водовода на свой баланс;
— орган местного самоуправления за местный бюджет выполнит строительство разводных сетей по населенным пунктам».

А пока чиновники разводят руками, жизни крестьян, их урожай и хозяйство, зависит только от дождей.

Источник: 34 телеканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48905

Авг 07 2019

Підсумки роботи Запорізької АЕС за липень 2019 року

Техніко-економічні показники

Виробіток електроенергії Запорізькою АЕС за липень 2019 року склав 2 781 млн кВтг. Відпуск з шин – 2 614 млн кВтг. Витрати на власні потреби – 6,0%. Коефіцієнт використання встановленої потужності – 62,3%.

З початку року Запорізька АЕС виробила 21 221,7 млн кВтг., що складає 43,6% від виробітку атомних станцій і 23,3% від загального виробітку електроенергії в Україні.

Міжнародне співробітництво

З 2 по 4 липня представники Компанії Remtech S.A. (Франція), ТОВ «Вестрон» (Україна) брали участь у проведенні робіт експертної комісії з виявлення причин виходу з ладу обладнання SODAR на промисловому майданчику ВП ЗАЕС.

З 2 по 6 липня фахівці Sempell GmbH (Німеччина) виконували сервісне супроводження ремонту імпульсно-запобіжних пристроїв компенсатора тиску (ІЗП КТ) на енергоблоці №5.

5 липня представники «Ради студентів технічних вузів Європи» відвідали об’єкти ВП «Запорізька АЕС» з ознайомчою метою.

З 14 по 19 липня представники фірми SKODA JS a.s. (Чеська республіка) виконували роботи з шеф-монтажу «Системи запобігання раннього байпасування гермооболонки у разі потрапляння розплавлених мас активної зони з шахти реактора в канали поза гермооб’єму» на енергоблоці №5.

З 15 по 19 липня представник Компанія WSC Inc. (США) брав участь у проведенні наради щодо модернізації повномасштабного тренажера блока №1 ВП «Запорізька АЕС».

З 15 по 17 липня представник фірми NUVIA a.s. (Чеська республіка) проводив заміну пошкодженої судини Дьюара.

З 18 липня по 2 серпня представники компанії Weir Power & Industry France (Sebim) (Франція), ПП «Інкла-КИЇВ (україна) виконували сервісний супровід капітального ремонту імпульсно-запобіжних пристроїв парогенератора (ІЗП ПГ) на енергоблоці №5 ВП ЗАЕС.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48902

Авг 07 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 93,8 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 561,1 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 21 782,6 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 152 704,6 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,52 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 930 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (148 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 980 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 980 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (66 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 990 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 880 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька АЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48899

Авг 07 2019

Аварія, Перекрита Подача Води У Стару Частину Міста Від Вулиць Шевченко -Отаманська

У зв’язку з аварією водопровідної мережі, перекрита подача води у стару частину міста від вулиць Шевченко-Отаманська.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48896

Авг 07 2019

Марганецькою владою ведуться перемовини, щодо збільшення потужності для побутових користувачів

Напередодні осінньо-зимового періоду марганчан більш за все турбує питання, щодо договірної потужності для побутових користувачів електроенергії. Вирішення даної проблеми, є одним з основних аспектів діяльності керівництва міста. З моменту введення у дію нових нормативів, голова міста Олена Жадько особисто опікується даним питанням. Листи, щодо сприяння у підвищенні договірної потужності марганчан до 5 кВт вже надіслані генеральному директору АТ «Дніпровські електромережі» — В. Ю. Кухтію, виконавчому директору асоціації міст України – О. В. Слобожану, технічному директору АТ «Дніпровські електромережі» С. Й. Березовському, заступнику голови Дніпро ОДА – В.В. Пруцакову та до Кабінету міністрів України.

Як зазначив заступник голови міста Андрій Приймак: «На даний час міською владою ведуться перемовини з керівництвом АТ «Дніпровські електромережі». Їх рух дає нам надію на позитивне вирішення даного питання».

Доречи, марганчани також не залишилися осторонь вирішення даного питання. З аналогічними листами, підписаними жителями міста, до керівництва АТ «Дніпровські електромережі», Кабінету міністрів та керівництва Дніпро ОДА звернулися керівники підприємств та установ міста, в тому числі і голови ОСББ.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48893

Предыдущие сообщения «