Дневной архив: 6 августа 2019

Авг 06 2019

Місто за тиждень

Освіта
У місті триває підготовка закладів освіти до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.
Протягом тижня здійснювалася організація ведення електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти міста, подання електронних заявок на вступ до ДЮСШ ім. Д. Дідіка та Будинку творчості дітей та юнацтва.
Медицина
У пологовому будинку ЦМЛ народилося троє малюків. На лікуванні у добовому стаціонарі перебувало 73 хворих. Нині 61 пацієнт перебуває у денному стаціонарі хірургічного типу, 75 — у денній терапії.
До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1450 осіб, 76 отримали невідкладну медичну допомогу в амбулаторіях.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 146 виїздів.
Соціальна сфера
На прийомі у фахівців управління праці та соціального захисту населення побувало 512 осіб. Прийнято 109 заяв на призначення усіх видів державної допомоги, у тому числі пільг та субсидій.
Особи з інвалідністю отримали 8 направлень на забезпечення технічними засобами реабілітації.
За тиждень до електронної бази “Реєстр справ” заведено 480 справ, усього — понад три тисячі.
В управлінні обліковується 2963 отримувачів житлових субсидій у літній період, з яких 2865 отримують нарахування готівкою, 98 — у безготівковій формі.
1642 домогосподарства Покрова користується пільгами, 2901 — отримують державні допомоги.
Налічується 268 учасників АТО, 378 ВПО.
У центрі зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку, проведено 18 профорієнтаційних заходів.
Крім тематичних семінарів, до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми проведено семінар “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”.
Комунальна сфера
Працівники “Добробуту” ремонтували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території, косили траву, доглядали за клумбами, здійснювали санітарну обрізку дерев.
У міськводоканалі виконали 8 заявок з водопровідних мереж.
Різке погіршення погодних умов наприкінці минулого тижня, додало клопоту комунальним службам. Проте наслідки зливи з поривами вітру у Покрові вдалося звести до мінімуму. За рахунок того, що справно працювали усі ливнівки, і як результат системної роботи з виявлення та видалення аварійних дерев, більшість з яких десятиліттями перебували в такому стані. Принциповою для міського голови Олександра Шаповала є і позиція щодо відновлення зелених насаджень. За останні роки на вулицях, у парках та скверах міста з’явилося кілька тисяч нових дерев та кущів.

Источник: Покровська мiська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48881

Авг 06 2019

В Никополе после стихии

5 августа  никопольчане наблюдали последствия бури.

Одной из жертв стихии стал тополь великан по улице Патриотов Украины (район кафе «Хуторок рыбака»), падение которого повлекло за собой  обрывы кабелей, в том числе и кабелей интернет -провайдера Экспресс.

Несмотря на массовость обрывов кабелей по всему городу, бригада компании Экспресс  в максимально короткие сроки восстановила   обрывы кабелей интернет связи  в данном районе.

Благодаря оперативной работе компании Экспресс, в лице директора Руслана Ивановича Гурина и работников  бригады,  которые провели ремонтные работы в кратчайшие сроки по восстановлению интернет связи, коллектив «Радио Ностальжи 102.4Fm»  смог продолжить свою работу не срывая графика трансляций программ, за что и  выражает свою благодарность директору и коллективу компании Экспресс.

 

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48878

Авг 06 2019

Аварії на водопровідній мережі

У зв’язку з аваріями на водопровідної мережі за адресами вул.Гомельська 43, Степна 172, Герцена 5, перекрита подача води в даних районах.

КП «Нікопольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48875