Дневной архив: 1 августа 2019

Авг 01 2019

Город страдает от амброзии

В Никополе снова буйствует амброзия. Жители из разных частей города сетуют на огромное её количество, которое в некоторых местах достигает человеческого роста.

Аллергологи предупреждают: в период ее цветения аллергикам нельзя долго находиться на улице. От сорняка страдают и посевы сельскохозяйственных культур.

По прогнозам главного внештатного детского аллерголога Днепропетровской области Натальи Сафронковой сезон амброзии продлится практически до заморозков.

Но, никопольчане, все же не теряют надежду, что власти услышат их просьбы и решат, в конце концов, данную проблему.

Автор: Мария Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48801

Авг 01 2019

ЗБІРНА УКРАЇНИ ДО СКЛАДУ ЯКОЇ ВХОДИВ ПОКРОВЧАНИН СТАЛА СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ І КУБКУ ЄВРОПИ

З 26-го по 28-е липня у м. Печ (Угорщина) відбувся 8-й чемпіонат Європи (European Championship) та Кубок Європи (FEMA Grand Slam™) з автомодельного спорту (кордові моделі). Участь у цих змаганнях, які об’єднали найсильніших автомоделістів Європи, взяла і збірна команда України. До складу справжньої еліти українського автомодельного спорту увійшов представник Покрова, тренер автомодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Володимир Томілов.

Він зробив свій посильний внесок в те, аби Національна збірна України на цих змаганнях стала срібним призером, увійшов до десятки найсильніших пілотів. Друге місце в такому престижному турнірі дуже гарний результат, який підтвердив високі позиції українців.

Додамо, що за останні чотири роки автомодельний спорт у Покрові отримав серйозний стимул для свого розвитку, його всебічно підтримує місцева влада. Такий технічно-складний вид фактично готує майбутній інженерний та науковий потенціал країни. Сьогодні у наших автомоделістів є необхідна тренувальна база і обладнання. При цьому подібні кордодроми є лише у Покрові та місті Стрий.

Тому не дивно, що вихованці Володимира Томілова регулярно стають призерами найпрестижніших змагань. Зокрема, цього літа вони взяли участь у Чемпіонаті України серед юніорів, де команда Покрова виявилася найсильнішою на корді у 2019 році. При цьому відразу двоє його підопічних виконали нормативи Кандидатів у Майстри спорту.

А у березні, під час першого етапу Чемпіонату України та Кубку України з автомодельного спорту серед наймолодших школярів, наші кордовики завоювали вісім медалей. На цих змаганнях вони встановили одразу чотири рекорди України!

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48798

Авг 01 2019

В Нікополі відремонтують 27 контейнерних майданчиків

У місті Нікополь планується поточний ремонт контейнерних майданчиків.
Про це Нікопольський Інформаційний Портал, дізнався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Місце знаходження замовника: місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3.

Учасниками були: ФОП Мєшков Андрій Володимирович. Сума остаточної пропозиції становила 1 152 543,00 грн.
Та другий учасник аукціону: ФОП «ПУЧИН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ». Сума остаточної пропозиції була: 1 154 961,00 грн.

Переможцем став ФОП «ПУЧИН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ».

З переможцем аукціону укладений договір.

Строк виконання робіт — 31 грудня 2019 року.

Автор: Марія Петренко

Источник: Prozzoro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48794

Авг 01 2019

Червоний Хрест відправив 104 тонни гумдопомоги на окупований Донбас

Міжнародний комітет Червоного Хреста направив на тимчасово окуповану територію Донбасу 9 вантажівок гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

«Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 9 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для жителів Донбасу направлено гігієнічні та продуктові набори, лікарські препарати, товари медичного призначення та медичне обладнання.

Загалом оформлено гуманітарний вантаж вагою 104,69 тонни.

Источник: УКРІНФОРМ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48790

Авг 01 2019

Працівники Нікопольського заводу феросплавів пікетували Укренерго і НКРЕКП

Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) влаштував пікет під будівлями Укренерго та Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), через встановлення тарифів для Укренерго на ІІ півріччя 2019 року.
Про пікет під Укренерго повідомили у пресслужбі компанії.
«Під Укренерго відбувся пікет робітників Нікопольського феросплавного заводу, Дніпроспецсталі, Покровського ГЗК, Запорізького феросплавного заводу та інших промислових споживачів електроенергії. Що вимагають від Укренерго: переглянути структуру тарифів на передачу та відмінити рішення НКРЕКП, якими вони встановлені», — йдеться у повідомленні.

Менеджмент Укренерго зустрівся з ініціативною групою пікетувальників.

«Про що розмовляли. Про те, що не ми встановлюємо тарифи, а Регулятор. Про те, що левова частка нашого тарифу в новому ринку — спецобов’язки щодо компенсації «зеленого» тарифу Гарантованому покупцеві. Вони покладені на нас урядом. Про те, що проблема збільшення витрат промисловості на оплату електроенергії полягає не в нашому тарифі, а в збільшенні вартості електроенергії як товару в умовах нового ринку», — повідомили в Укренерго.

У компанії запропонували представникам заводу об’єднати зусилля та напрацювати спільні пропозиції, за допомогою яких можна покращити ситуацію.

Як стало відомо Укрінформу, після зустрічі з Укренерго, пікетувальники вирушили до будівлі НКРЕКП. Пресслужба Комісії підтвердила Укрінформу, що НЗФ вимагає скасувати тарифи.

Як повідомлялося, 30 липня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив Нікопольському заводу феросплавів у задоволенні клопотання про призупинення дії постанови НКРЕКП від 12 липня, якою затверджено новий тариф на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ «Укренерго» з 1 серпня 2019 року.

Наприкінці червня цей суд для забезпечення адміністративного позову НЗФ проти НКРЕКП призупинив дію постанов Комісії №954 та №955 від 07 червня 2019 року, якими встановлено тарифи Укренерго на передачу (347 грн за МВт-год.) та послуги диспетчерського управління (8,9 грн за МВт-год.) на ІІ півріччя 2019 року. Завод вважає рішення регулятора щодо встановлення тарифів Укренерго протиправним і таким, що зачіпає його майнові інтереси.

Пізніше, 12 липня, регулятор скасував свою постанову №954 від 07 червня 2019 року та затвердив новий тариф на передачу Укренерго (312,14 грн за МВт-год.) з 1 серпня 2019 року постановою №1411 від 12 липня 2019 року. Зниження пов’язано із скороченням витрат на придбання електроенергії для компенсації технологічних втрат.

Але 22 липня НЗФ подав новий позов проти НКРЕКП про скасування її постанови №1411.

Через блокування судом тарифів Укренерго, у липні 2019 року компанія працює за єдиним тарифом 57,4 за Мвт-год., який встановлено постановою НКРЕКП №1905 від 12 грудня 2018 року. Укренерго наголошує, що такий тариф не покриває витрат компанії на виконання своїх функцій в новому ринку електроенергії. Блокування нових тарифів для компанії лише за липень призвело до дефіциту фінансування її витрат у розмірі 2,4 млрд грн.

Укренерго подало апеляцію і звернулося до Апеляційного суду з вимогою відмінити призупинення дії постанов НКРЕКП №954 та №955 від 07 червня 2019 року.

Источник: УКРІНФОРМ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48787

Авг 01 2019

Виконано план з виробництва електроенергії за липень

31 липня 2019 року о 17 годині 10 хвилині Запорізька АЕС виконала планове завдання з виробництва електроенергії за липень – 2 млрд 755 млн кВтг електроенергії.

«Працюючи єдиною командою, колектив Запорізької АЕС продовжує гідно виконувати поставлені перед ним планові завдання з вироблення електроенергії для промисловості і населення України», – прокоментував подію генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Станом на 01 серпня 2019 року в роботі знаходяться чотири енергоблоки. На енергоблоках №2 та №5 Запорізької АЕС тривають планові ремонти. На енергоблоці №2 йде 142 доба капітального ремонту, на енергоблоці №5 – 60 доба середнього ремонту. Всі роботи виконуються згідно з графіком.

Зауважень до роботи основного обладнання діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 3 820 МВт.

З початку 2019 року Запорізька атомна електростанція вже виробила більш 21 млрд кВтг, а з моменту пуску першого енергоблока Запорізька АЕС виробила понад 1 трлн 152 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.

Запорізька АЕС функціонує надійно і безпечно.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48784

Авг 01 2019

В Никополе состоится презентация книги «ПРОЇДУ СВІТ»

В четверг 8 августа в Никопольском дворце торжественных событий, по адресу проспект Трубников, 25, состоится презентация книги украинского мотопутешественника Валерия Крышень «ПРОЇДУ СВІТ».

Об этом Никопольский информационный портал узнал из сообщения в социальной сети Фейсбук.

На презентации можно будет приобрести книгу с автографом автора.

Начало мероприятия в 18:00. Вход свободный.

Организаторы: Дмитрий Луговской, управления гуманитарной политики Никопольского городского совета и КУ «Никопольский дворец торжественных событий».

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48778

Авг 01 2019

«Укрпошта» встановила у відділеннях 5 тисяч терміналів для безготівкових розрахунків

У відділеннях Укрпошти встановили 5 тис. терміналів для здійснення безготівкового розрахунку.

Однак термінали встановлені в поштових відділеннях в обласних центрах, містах, а також в селищах з населенням понад 2 тис. осіб, повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що у майбутньому в Укрпошті планують запровадити послугу зняття готівки за допомогою терміналів безготівкового розрахунку.

Також під час розрахунку за отримання посилок за допомогою платіжних карток, в Укрпошті планують надавати знижки.

Зазначимо, поки що Укрпошта – єдина небанківська організація, яка отримала право у Нацбанку обслуговувати платіжні картки MasterCard та Visa. Також Укрпошта отримала ліцензію на здійснення грошових переказів.

Источник: Рубрика

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48771

Авг 01 2019

Спецпідрозділи поліції Дніпропетровської області взяли участь в антитерористичних навчаннях у випадку захоплення заручників та безладу у колоніях

Під час навчань разом з іншими правоохоронними структурами поліцейські відпрацьовували алгоритм дій та взаємодію під час припинення можливих безладів у місцях виконання покарань. Про це розповів т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області Артем Васицький.

За його словами, правоохоронці відпрацювали декілька ситуацій, які можуть статися у колоніях — штурмували об’єкт, захоплений злочинцями, звільняли заручників, а також припиняли масові безлади.

У навчаннях, які відбулись на території колонії м. Кам’янське, були задіяні спецпризначенці «КОРДу», полку поліції особливого призначення та груп реагування патрульної поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Загалом у тренуваннях взяли участь понад 300 правоохоронців. Крім поліцейських Дніпропетровщини також були задіяні працівники поліції Запорізької та Донецької областей, Державної служби надзвичайних ситуацій та військові.

Источник: Національна поліція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48768

Авг 01 2019

За пять месяцев водители Днепра заплатили более 2 млн. грн. штрафов за неправильную парковку

С 1 марта 2019 водители Днепра оплатили в городской бюджет 2 млн 250 тыс. грн штрафов за нарушение правил парковки. В общем штрафов было выписано на 5 млн грн, однако водители имеют право на 50% скидку в течение 10 дней. Об этом 30 июля сообщил начальник инспекции по контролю за парковкой Днепровского городского совета Владимир Бацун.

«С марта инспекторы выписали 16 тыс. штрафов за нарушение правил парковки, эвакуировали на штрафстоянку 700 автомобилей. Частые нарушения — это парковка на пешеходных переходах и на остановках общественного транспорта. С мая инспекция начала привлекать к ответственности водителей, которые не платят за парковку — паркоматы установленны на всех платных парковках. Также оплатить парковку можно через мобильное приложение UNIP и Приват24. Мы не ставим себе целью оштрафовать как можно больше водителей. Наша цель — навести порядок в транспортной сети города, чтобы водители не нарушали действующие правила. И сейчас мы видим положительную динамику», — отметил Владимир Бацун.

Начальник инспекции по контролю за парковкой также подчеркнул, что право на бесплатную парковку имеют люди с инвалидностью.

«В ходе работы инспекторы сталкиваются с водителями, которые изготавливают фейковые удостоверения и пытаются уйти от ответственности. Однако горожане должны понимать, что никаких привилегий и абонементов на бесплатную парковку нет. Абонемент, который водители могут приобрести — это в приложении UNIP. Они находятся в единой базе, к которой имеют доступ инспекторы », — сказал Владимир Бацун.

Главный специалист-инспектор по парковке Виталий Мельник, оштрафовал авто городского головы за нарушение правил парковки, говорит, что в своей работе сталкивается с различными ситуациями. Говорит, что для него главное разъяснить каждому водителю, как не нарушать правила парковки.

«Во время инспектирования ко мне часто подходят водители, просто прохожие, интересуются. Я всегда готов разъяснить правила парковки. Некоторым водителям помогаю разобраться, как работают паркоматы или даже устанавливаю им мобильное приложение для оплаты и разъясняю, как им пользоваться. Да, это отнимает много времени, но лучше предотвратить нарушение. Если водитель неправильно припарковался и все еще находится за рулем, я подхожу, объясняю, в чем нарушение и прошу перепарковаться. Чаще всего водители это понимают и благодарят за разъяснения», — рассказывает Виталий Мельник.

Напомним, в случае неуплаты за парковку на водителя налагается штраф в 20-кратном размере стоимости парковки.

Источник: Новости Днепра и Днепропетровской области

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48762

Предыдущие сообщения «